33477
12316971501353788406.png
  • OPM
    #2045
    :) akkor ok, énis így vagyok vele, megnyugodtam
  • Haamtahk
    #2044
  • kritikuss
    #2043
    köszönöm a filmhez
    a
    kiegészítésedet
  • djemba-djemba
    #2042
    Szerintem is emberre válogatja, hogy kinek mi jön be. Tömegnöveléshez lehet jobb lenne a kevesebb ismétlésszám nagyobb súllyal. Talán...viszont a HST edzés tényleg jó-nekem bejött! Kisebb, de sokkal szebb izmok, és sokkal jobb kondi és kitartás-ezt nyújtja a HST!

    Szerintem...
  • Ben C
    #2041
    [szkeptikusan néző]
  • Magnumrolcsi
    #2040
    az egyik srácot aki pózol Jenei Istvánnak hívják. A Euro-ba volt edző csak elment :((
    most Pesten van ha jól tudom
  • Magnumrolcsi
    #2039
    azért járok edzeni, hogy "egészséges" legyek.
    nincs olyan vágyam, hogy majd versenyezzek vmikor, ezért nem adom fel az étkezési szokásomat se!
  • Magnumrolcsi
    #2038
    "akkor miért edzel annyit?"- mert gondoltuk úgy hatásosabb, de mostmár(kb.2 hete)egy nap kondi egy nap pihenés van.
    nem változtattam a kajáláson! (úgy eszek mint mikor nem jártam edzeni)
    nem szedek mindent ami a kezem ügyébe akad, mert akkor szedhettem volna már bármit.
    elég szépen fejlődök mint fizikailag mint alkatilag szerencsére.

    kedvenc szinem nincs :))
  • Ben C
    #2037
    nem vagyok ideges :D
  • Zsoldos
    #2036
    Es miert nem irsz arrol, mi a kedvenc szined?

    nyugi Ben :)
  • Ben C
    #2035
    ha tudod hogy sok, akkor miért edzel annyit? miért irod ezt le, kajálásról miért nem irsz? azt kéne rendbetenni , nem szedni mindent ami a kezed ügyébe kerül, mert azzal adsz egy pofont a szarnak. A fejlődésedről miért nem irsz?
  • Magnumrolcsi
    #2034
    Azt hitte nincs ilyen topik

    Én tavaly szeptember óta járok edzeni folyamatosan. Előtte is jártam edzeni testvéremmel a Kikötőbe kb.5 hónapig, de félbe maradt. Mikor újra kezdtük volt oszt. társammal az Atlantiszba jártunk 2 hónapig, most az Euro fitnessbe járunk. Heti 6 alkalommal szoktunk menni (tudom, hogy sok)!!
    Szedtem már creatint, fehérjét kiegészítésként. Most nem szedek semmit(nincs pénz), de nyáron majd veszek vmit.

    edzés
    1nap: mell, bicepsz,has
    2nap: hát, váll, has
    3nap: láb,tricepsz, alkar
    ....ez ismétlődik
  • kritikuss
    #2033
    Super Body 2005
    A tavalyi versenyről készült DVD nagyon jó lett.

  • FtranX
    #2032
    Hát sztem mindenki csinálja úgy, ahogy neki beválik, bár azt mondják, hogy tömegnöveléshez a 6-8 ismétlés a legoptimálisabb.
  • Anotino
    #2031
    Enis hasonlokepp csinaltam mostanaban mint o, 3x12-es kiszerelesben. Es eleg jol ossze sikerult szedni magam vele nehany honap alatt.

    Ha vmibol mar jol megy a 12 akkor lehet emelni sulyon (az emelt sulybol kb 8-10 lesz, es azt ujra feltornaszni 12-re hamar megvan es johet az ujabb lepes). Nem rosszabb sztem ez a modszer sem, mas mint a klasszikus 6-8-as ismetlesszamu. Van is valami puccos elnevezese. Hipertrofias trening vagy ilyesmi
  • FtranX
    #2030
    Szerintem állj majd át az "egy edzés, egy nagyobb izomcsoport" módszerre és az ismétlésszámot csökkentsd 6-8-ra, vagy másképpen mondva akkor a súlyokkal eddz, amivel csak 6-8 ismétlést tudsz sorozatonként elvégezni.
  • Csacsi
    #2029
    + edzésnapokon 20-30 perc biciklizés
  • Csacsi
    #2028
    Köszi a helpet.Én most hétfő, szerda, péntek edzek. Teljes testedzést, izomcsoportonként két gyakorlat. Gyakorlatonként pedig 3 sorozat 10-15-ös ismétlésszámmal. Így talán elkerülöm a túledzést, és szépen fejlődgetek, csak még mindig sok a zsír hasamon, ezért most jön a diéta, viszont utána izomtömeget akarok növelni. Ehhez is elég ez az edzés? vagy vmit változtassak?
  • FtranX
    #2027
    Ez érdekes dolog. Amikor keményen és sűrűn edzettem (heti 4-5) ez nálam is így volt. Másnap éreztem, hogy előző nap edzettem, de nem jelentkezett az a szokásos fájdalom (inkább valami féle kényelmetlenség érzés).
  • FtranX
    #2026
    Szerintem annyi pihenést érdemes hagyni egy izomcsoport két edzése között, hogy az izomláz teljesen elmúljon. Az ugyanis annak a jele, hogy az izom regenerálódott.
    Amúgy én szeretem az izomlázat, mert az annak a jele, hogy előző nap keményen odacsaptam. :)
  • FtranX
    #2025
    A táplálékkiegészítőket pihenőnapokon is kell enni, mert az izom pihenés közben épül. Az elbírt edzés mennyisége egyénfüggő, de ha joban táplálkozol, valószínűleg több edzést bírsz.
  • Breki33
    #2024
    egy nap pihenés inkább heti értelemben értendő

    kezdőknél
    pl lehet így hétfő-kedd edzés szerda pihenőnap csütörtök-péntek edzés

    hétvégén meg aerob
    vannak akik naponta kétszer edzenek........

    bemelegítést lazítást rendesen csinálod?
    kis izomlázad lehet, de pl olyan, hogy ne tüdj felülni csak a kezdésnél
  • Anotino
    #2023
    Nem tudom, nekem ha rendszeresen csinalom nincs izomlazam, max egy fel napig. Erezheto izomlaz akkor szokott lenni ha pl kimarad 6-7 nap.

    Mondjuk 5-6 ev rendszeres sport utan gondolom hozzaszokik a szervezet :)
  • OPM
    #2022
    azért annyira nem tudok csak 1-1 izomra koncentráltan edzeni :) valamennyire a kötülötte lévőket is igénybe veszi

    Én is a pihit favorizálom. De az normális így hogy minden edzés után 1-2 napig izomlázam van? Pedig már jópár hónapja "űzöm"...
  • Anotino
    #2021
    Szerintem a pihi. De ha mindig mas izomcsoportra gyursz, akkor az megvan nem-e?
  • OPM
    #2020
    Mostanában végre rendszeresen tudok járni normális konditerembe. Ami azt jelenti hogy heti 3-4x megyek és mindíg más izomcsoportokat mozgatok meg. Valaki mintha azt mondta volna itt hogy edzés után kell hagyni 1 nap pihenést az izmoknak, hogy regenerálódjanak, mások pedig azt tanácsolták hogy érdemes az izomlázra rágyúrni. Most akkor melyik a jobb megoldás? :)
  • Csacsi
    #2019
    És ezeket igyem nem edzésnapokon is?Mert heti 3-szor edzek. Nem lesz ettől baj? vagy edzek többet, ha szedek ilyen szert?
  • FtranX
    #2018
    Rengeteg fehérjés-szénhidrátos port lehet kapni, amelyek tejjel összeturmixolva kiválthatnak egy-egy étkezést. pl. Giant Mass, Volmass 20/35, MioMax, de ha bemész a boltba úgyis megmondják a frankót.

    Edzés előtt olyan 1.5-2 órával érdemes egy "rendes" kajálást beiktatni, edzés után nem sokkal pedig egy turmixot, olyan 30 gramm fehérjével és megfelelő mennyiségű szénhdráttal (attól függ mit veszel).
  • Csacsi
    #2017
    Sziasztok. Bár most fogyókúrázom, de utána el fog jönni a tömegnövelés időszaka. Na most az lenne a kérdésem, hogy mivel csak naponta 3-szor tudok étkezni, van vmi olyan szer, amit tudnék szedni kiegéészítésképpen. teszem azt vmilyen turmix, amit meginnék a 3 főétkezés között?

    Vagy elég a három, de akkor edzés előtt/után szedjek vmit?

    Választ előre is köszönöm. Azért kérdezem most, mert gyűjtenem kell rá elég rendesen. Ja és jó lenne, ha írnátok adagot is....
  • Csacsi
    #2016
    Igen, tudom, hogy a táplálkozási szokást is kell változtatni, azzal sem lesz gond, csak gondoltam ettől a szertől, hátha kicsivel jobban tűnnek el a zsírok, így rövidebb időt kell "diétável" töltenem, és kevesebb súlyt vesztek ezáltal. Ha már 1 kilóban segít az már jó. Szóval muszály vagyok most egy diétás programot beváltani, aztán mehet a koncentráltab tömegnövelés, mert ezt most elrontottam, mindent össze-vissza ettem, hogy nagy legyek. Nőtt az izomtömeg is, de jött sok zsír is, szóval most diéta, aztán komolyabban átgondolt étkezés, tömegnövelés.
  • Breki33
    #2015
    hátha hiszel benne

    de ugye tudod hogy inkább a táplálkozási szokásaid kéne megváltoztatni
    persze nem ismerlek és így lehet hogy hülyeséget mondok illetve szerencsére nem volt ilyen problémám
  • Csacsi
    #2014
    Igen, mondhatjuk, hogy eléggé elhíztam az izom mellé, sajnos sok zsír is társul, és hiába kidolgozottnak látszik a karom, mellem, vállam, ott van a hasamon a zsírréteg, meg a mellemen is látom kicist a zsírt a formájából, szóval le kéne adni legalább 3-4 kilót, hogy ezek eltűnjenek, ezért gondoltam a szálkásítást kicsit elősegítem ezzel a szerrel, hátha gyorsabban megy le a zsír, és kevésbé az izom, persze ez csak reménykedés :)
  • Breki33
    #2013
    2-4 tabletta naponta étkezés után sok folyadékkal.

    Túlsúlyos vagy, vagy minek ilyen?
  • Csacsi
    #2012
    Sziasztok, nem tudom, használta-e már vki a az itt található szert.

    Most én ilyet rendeltem, viszont itt a leírásnál azt írja, hogy 3x2 neaponta étkezés előtt egy órával, a dobozon meg az van, hogy 3x1 naponta étkezés után. Szóval kicsit megzavarodtam, szerintetek, hogy szedjem?

    Ja és ha szedek mellé creatint, akkor talán elkerülöm, hogy kevesebb izmot veszítsek? A válaszokat előre is köszi.
  • kritikuss
    #2011
    Super Body 2005
    A tavalyi versenyről készült DVD nagyon jó lett.

  • jazzy
    #2010
    En 1 eve jarok es annyira jelentos valtozas nem mutatkozott, mondjuk ez a sulyfoloslegnek is koszonheto. Persze erosebb lettem meg en latom is magamon de egy kulso szemlelonel nem szembeotlo :)
  • Zsoldos
    #2009
    2 ev? :)
    nem mr univerzum szintet kell elerni. 1-2 honap alatt mar jelentoset lehet valtozni. Najo nem szolok bele, nem azert szovegelek am :)
  • jazzy
    #2008
    Csak tudod ebben az a gaz, hogy oke, hogy nagy izomtomeget konynebb szalkasitani, elhiszem neked, de direkt azert kezdtem el a szalkasitast mert fogyni szeretnek, es ha tovabb folytatom a tomegnovelest 2 ev mulva tuti konnyebb lesz szalkasitanom, csak addig ezzel a tomeggel kell elnem, tehat marad az, hogy elobb szalkasitas aztan tomegnoveles.
  • FtranX
    #2007
    Szerintem a legjobb forrás az internet, ezen belül a testépítő fórumok, ahol megfordulnak testépítéssel komolyabban foglalkozó fickók is. Én mindent amit felszedtem ilyen helyekről szedtem.
  • FtranX
    #2006
    sry ezt nem láttam.

    Gondolom a rajtad lévő felesleg inkább az aerob mozgásoknál érezteti hatását. Nem tudom mennyit jelentene a fekevenyomásnál.