33477
12316971501353788406.png
  • Ben C
    #1845
    sajnos nem sok lehetőségem van eljárni kondizni, ezért ugy néz ki maradok a felülés-guggolás-fekvőtámasz, homorításnál, este meg futok -.-
  • egypszichonauta
    #1844
    nem tud vki olyan oldalak ahol csajokról lehet letölteni ingyen videókat?(a body.buildert ismerem meg az andy's muscle goddesses is jó)vmi ilyesmi oldalakat?
  • justin
    #1843
    http://body.builder.hu/, itt nézz körül egész jó kezdő és haladó edzésprogramok vannak, plusz kaja is.
  • Ben C
    #1842
    helló mindenki
    nos, in medias res:

    3 éve bizonyos okok miatt abbhagytam a karatét, és bár jó alapom volt ahhoz hogy kisportolt alkatom legyen (széles váll, keskeny csípő), de elég sok háj rakódott rám, főleg a has és az "uszogumi", harántizomnál vannak problémáim, de ugy általában mindenhonnan kéne lejönnie..

    A kérdésem egyszerű, javasoljatok egy full edzésprogramot ha tudtok. Mennyit szabad ennem, meddig, mennyit edzeni, hogy, ilyesmik. Célom lenne a következő strandszezonra egy jó fizikumot kialakítani.

    előre is köszönöm
  • FtranX
    #1841
    na jah
  • Tufa
    #1840
    Nem álsz meg de nem is haladsz semmit vele...
  • bazza
    #1839
    de ugye nem állok meg a fejlődésben mert napi fél órát edzek egy 5kg-s súllyal? :))
  • OPM
    #1838
    18 év alatt illetve inkább úgy mondom hogy amíg a test még erőteljes fejlődésben van, egyáltalán nem egészséges a "kemény gyúrás" és ez nem én találtam ki :)
  • Tufa
    #1837
    én 16-20as súlyzókat használok, mégsem vagyok bodybuilder... Nem attól leszel az hogy lemész a konditerembe, oda ahol egy picit talán több lehetőséged van egy 5kilós súlyzónál...
  • bazza
    #1836
    Jóvan nem akarok én budibílder lenni. Csak tanácsokat vártam. Milyen gyakorlatokat csináljak, melyek hatásosak és mire.
  • JGTC
    #1835
    5 kilós súlyzóval nem lehet tömegezni annyi szent!
  • JGTC
    #1834
    haverom 16évesen kox nélkül (persze minden szar táp kiegészítőt meg amit el tudsz képzelni a koxon kívül szedett) és már akkor kinyomta fekve a 130-at. (Volt olyan, hogy 30.000 Ft-ot költött egy hónapban ezekre)
    Tudom mennyire hangzik hihetőnek de nem kamuzok , nekem is tátva maradt a szám amikor megláttam mennyivel edz egy nálam fiatalabb srác. Jó mondjuk nem volt kisdarab a gyerek alapban sem!
  • bazza
    #1833
    nagy vadálatok engem néznének boxzsáknak. ugynis itt a szakközepeseknek van egy kisebb konditerem. de én oda be nem merem tenni a lábam! :DD
  • Tufa
    #1832
    ezt nem értem, miért ne mehetne 15évesen? Ott legalább megkérdezheti a "nagyokat" hogy mit-hogy csináljon.
  • OPM
    #1831
    15 évesen?
  • Tufa
    #1830
    ha elakarsz valamit érni, főleg láthatót, egy 5 kilós súlyzó nagyon kevés lesz.. Irány a konditerem :P
  • bazza
    #1829
    Hi, keresgéltem, lám van ilyen téma. Nos, nem vagyok testépítő, nem űzöm ezt a sportot. Csak a nyárra kerestem egy kis időtöltést az úszás, focizás mellé. Találtam itthon egy db 5kg-os súlyzót, azzal szoktam erősíteni, meg felülés, fekvenyomás. Ezeket azért csinálom, hogy mire a suli elkezdődik jó kondiban legyek. Most vagyok 15, tehát nem szabad túlzásba vinni(legalább is ezt mondta a esi tanár). Nem is viszem, napi fél óra max. 175cm, 65 kiló vagyok, de van rajtam egy jó 2-3 kg súlyfelesleg, főleg a hasamon. Részben ezért kezdtem erősíteni, hogy ha már a helytelen táblálkozás miatt kicsit több zsír kerül rám, legalább a felsőtesem legyen tömör, izmos, a vállam nagy, a karom vastag, szóval hogy kompenzáljam a kevéske túlsúlyt. Nos, egyszó mint száz. Csak tanácsokat szeretnék kérni, milyen gyakorlatokat végezhetek, miket nem. Melyek eredményesek, melyek nem. A súlyzóval a bicepszem és a vállamat erősítem. Mellre, hátra tudtok vmi hatásosat? Mert jelenleg szerintem a karomon több izom van mint az egész felsőtestemen. Thx! ;)))
  • OPM
    #1828
    pussylovers
  • JGTC
    #1827
    Dj Balloon
  • kritikuss
    #1826
    Oooo ismét egy szuper produkció......


  • FtranX
    #1825
    akkor miért kell a háj, ha nem vagy olyan vékony? :>>>

    viccet félretéve, szálkásítani addig nincs értleme, amíg nem rendelkezel egy korrekt izomtömeggel, mert a zsírégeés során a leadott tömeg legalább fele (jó esetben csak a fele!) izom. Így utána úgy néznél ki, mint egy etióp hosszútávfutó. :)
  • Yo Lord
    #1824
    ne forgasd már ki a szavaimat és mellesleg nme vagyok olyan cingár mint ahogy azt te képzeled! :DDD
  • FtranX
    #1823
    izom nélkül??? :D
  • Yo Lord
    #1822
    hát én nemtudom szálkásítani már próbálok némi seikerrel! :DDD
  • FtranX
    #1821
    de minek neked a háj? nem jobb, ha szép izmos vagy, kevés zsírral (=szálkás) ?
  • Yo Lord
    #1820
    figy mert én vékony vagyok ezért elöször háj kéne nem és utána izom! :D
  • OPM
    #1819
    hi
  • FtranX
    #1818
    izmot akarsz, vagy hájt? :)
  • Yo Lord
    #1817
    hi all!
    nem tudjátok mit egyek h sokat hizzak =>amit késöbb legyúrhatok! (nyers tojás kilőve)
    pls segítsen valaki mert nem tudok hízni!
  • Bliblibli
    #1816
  • kritikuss
    #1815
  • OPM
    #1814
    2. faszi jobb válla, ehh...
  • Bliblibli
    #1813


    http://www.testmester.net/images/kepek/nagyok/1039.jpg
  • JGTC
    #1812
    Tudom, de.... :)
  • OPM
    #1811
    a másikak is így néznének ki ha nem lenne benn szilikon...
  • JGTC
    #1810
    na ez már viszont durva
  • kritikuss
    #1809
    Itt sem kell túlságosen sokat szövegelni, a produkció szintén csúcs. Már aki komálja...

  • kritikuss
    #1808
    Ha engeded akkor eltöri a nyakadat, de ha engeded :))) No és mi van ha.... De ez már 18 éven felüliknek való ;-)))
  • Breki33
    #1807
    nem P
  • JGTC
    #1806
    Értem Én!!!
    Egy ilyen csajnál nem jól fagyizol rögtön eltöri a nyakad olyan combja van!!!
    De azért jó party.
    Arnold is ilyesmi csajokkal vezette le a délutáni edzés után a fölösen megmaradt energiát még ott a teremben!Nem?? (Asszem valahol ezt olvastam)