33477
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #2245
    igaz a forumot en sem ajanlom, viszont a cikkek es a gyakorlat-bemutatok nagyon jok.
  • kritikuss
    #2244
    ...ha egy okoskodó, bunkón válaszolgató forumra akarsz klikkelni akkor tedd meg, s lépj be a body.builder.hu-ra.
    ...ha azonban, egy értelmes, s minden szempontból korrekt, és szakmailag nagyon jól felépítettet akarsz olvasgatni, és tájékozódni akkor azt ajánlom, hogy klikkelj a

    www.tesztoszteron.hu honlapra, s felejts el, hogy létezik, egy body.builder.hu

  • Brolly
    #2243
    :)
    joh kösz megénzem
  • FtranX
    #2242
    jah, a body.builder.hu-n rengeteg étkezéssel foglalkozó cikk van.
  • jazzy
    #2241
    body-builder.hu sem ajanlott csak a body.builder.hu
  • jazzy
    #2240
    disznozsir nem ajanlott meg 3 kilo milkacsoki. body-builder.hu ajanlott.
  • Brolly
    #2239
    joh inkább utánanézek,csak ha tudod vél. hogy melyik nem ajánlott akkor légyszi szólj már
    kösz
  • Brolly
    #2238
    PL.?rízs,hús,zöldség,gyümölcs,tej,tojás,?
  • CeeZee
    #2237
    Én a kreatint vittem magammal és amikor bevettem, nem összekutyultam, hanem be az adagot(még por alakjában) az arc mögé és arra ittam. De én nem szarakodnék a a helyedben a kreatinnal. EGYÉL SOKAT!!! Ha nem eszel eleget(és minőségit) nem fogsz fejlődni. Bár ha te még az elején vagy akkor még szinte mindentől fejlődsz, de a kulcs akkor is a kaja!
  • Brolly
    #2236
    Jah meg most olvastam éppen egy másik forumon, ahol azt állitják elég sokan, hogy a creatint még akkor kell meginni, amikor éppen oldódik, mert ha sokáig hagyod álni, akkor tönkremegy.Ezt még senkitől nem hallotam, de érdekes.
    Ti mit szoltok hozzá?engem érdekel,mert mindig vagy 5 órával az elkészítés után iszom, és lehet hogy amiatt nem érzek fejlődést.nem tom
  • Brolly
    #2235
    Tényleg lol, nem olvastam vissza:))))
    Köszi szépen CeeZee
  • CeeZee
    #2234
    és ismét:
  • CeeZee
    #2233
    hogy másról is essen szó:

    Lantos Johnny fantasztikus formában
  • CeeZee
    #2232
    a melled "alsó része" erősebb. ha hidalsz akkor ez a terület jobban dolgozik, mint pl a felső régió. ezért gondolom hogyha fáradsz a sorozat végére hidalsz mert már szabályosan nem menne ki. ha rám hallgatsz leveszel 10 kilót a rúdról, és a segg maradjon a padon. érdekes hogy a combodat úgy edzed mintha maratonra készülnél, a melledet pedig úgy mint egy súlyemelő. arany középút! nem a súly legyőzése a célunk hanem az adott izom stimulálása, ha úgy tetszik kifárasztása. ezt ne felejtsd el! sok sikert!
  • bens
    #2231
    hát például.
    a homorítással az a baj h tönkreteszi az izületeket. nem érdemes erőlköni feleslegesen nagy sújokkal. ha nem megy szabályosan, akkor megkérsz vkit h vegye le azt kész. nem fog jobban fejlődni a mellizmod, ha 90el nyomsz szabálytalanul, mintha 80al nyomnál szabályosan...
  • bens
    #2230
    "Mert én minden képen ahol nyomnak fekve van rajtuk öv."

    :-DDDDDDD ezt elviszem a volt magyartanáromnak!!
  • Brolly
    #2229
    Jah imádom a Rockyt, sztem arra lehet a legjoban gyúrni:))))
    Meg a kickboxer 1 Van Damme szereplésében, nagyon jó benne amikor edz.Tom hogy mese de jó akkor is.
    Fekvenyomásnál nem szoktak övet használni vagy mi?Mert én minden képen ahol nyomnak fekve van rajtuk öv.
  • Brolly
    #2228
    hát hogy pl. akkor ha kinyomok 90-et hiddal, akkor szabályosan csak 80-at nyomnék ki?
  • bens
    #2227
    mit nem értesz rajta?
  • hykao #2226


    ..hmm kezd Van Damme és Stallone film hangulat eluralkodni a topikban... :)))))))
    1000 guggolás, fekvenyomás övvel, edzés utáni rugdalózás a haverokkal....mi jöhet még??? :PPP

    Mindeközben meg "fáj a hátad, fáj a hátad"...Kosmodisket próbáltad már? :)))

    Komolyra fordítva: ha "megbasztad" a hátad az edzéssel, akkor jobb ha kihagysz annyi edzést, amíg teljesen rendbe nem jön!!! Nem ér annyit a buli, hogy esetleg maradandó károsodást szenvedj, és rossz esetben soha többé ne edzhess!
  • Magnumrolcsi
    #2225
  • Brolly
    #2224
    akkor én csak azért nyomok ki többet fekve egy másik gyereknél ,aki kevesebbet nyom ki, mert én hidalok?ezt nem értem
  • Brolly
    #2223
    Hát figy, én nem járok kickboxra, én csak haverokkal próbálgatjuk a rugásokat, hogy bírjuk jobban, néha edzés után, elkezdjük egymás combját rugni, addig amedig bírjuk, és ezzel egy idő után folyamatosan jobban bírjuk majd ha pl. rá rúg vki a combra.Nem járok rendesen edzésre.
    Az itteni konditeremben, mondtam járunk le max 4-en rendszeresen, és közölünk én értek a legjobban mit hogy kell, úgy hogy gondolhatod milyen emebrek vannak ott.Nem tok senkit megkérdezni, ez nem egy rendes konditerem ez olyan mintha othon edzenél.
  • bens
    #2222
    az a baj, h a kickbox meg a testépítés nem egyforma sport. a kickboxolók nem az izomtömeg mennek, hanem a rúgás erejére és gyorsaságára. és ezektől a gyakorlatoktól nem nő a tömeg, csak szálkásodsz. döntsd el h melyiket csinálod.
  • Ramore
    #2221
    pofon egyszerű, azért hidalsz, mert ott is túl nagy súllyal végzed a gyakorlatot. a megfelelő súly választása legalább annyira fontos, mint a tökéletesen kivitelezett gyakorlat. nem szabad feleslegesen nagy súlyokkal bohóckodni!
  • jazzy
    #2220
    Egyebkent szerintem ott helyben a konditeremben ha kerdezel embereket mit hogy erdemes biztosan jobban el tudjak magyarazni mint igy forumon. En is igy csinaltam.
  • Brolly
    #2219
    Tom hogy hidalok, megpróbálok ellene tenni
  • CeeZee
    #2218
    erős combod pedig kisebb ismétlésszámtól és ebből adódóan nagyobb súllyal való guggolástól lesz
  • CeeZee
    #2217
    minek a fekvenyomáshoz öv? ha fáj utána a hátad akkor rosszul csinálod. sztem nagyon "hidalsz" (homorítasz) nyomásnál amikor már nehezen megy ki. erre figyelj oda
  • Brolly
    #2216
    Már mondtam hogy a rugásokat jobban bírjam, meg amúgy is joh ha erős combod van:)
  • Brolly
    #2215
    Hát én azzal már elkéstem, hogy figyeljek, mert sztem a hátam egy része úgy megsérült ahogy van...Mert de ez nem hiszem hoyg sérülés miatt van, pl. ha fekvenyomok öv nélkül pl. 80-at akkor után fáj mint a dög a hátam, jah meg a derekam de az általános munkánál is fáj, rendesen.
  • CeeZee
    #2214
    a "tartással" kapcsolatban: nem érdemes vele foglalkozni, főleg ha még kezdő szinten vagy. az 1000 guggolást pedig gyorsan felejtsd el, nem a maratonra készülsz(bár nem tudom hogy mi a célod pontosan, de feltételezem, hogy izmot akarsz növelni). nézz meg egy rövid és egy hosszútáv futót mekkora különbség van köztük izomzatilag! súllyal guggolj! ja, és nem gáz ha fiatal vagy, csak figyelj oda hogy helyesen csinálj mindent és akkor kizárt, hogy lesérülj.
  • Ramore
    #2213
    hangzatos dolog az 1000 gugolás, ám, hogy jobb lenne az eredménye, mint mondjuk tisztességesen végrehajtott 5x20-nak, azt kétlem.
  • Brolly
    #2212
    kösz, most próbaszerűen csináltam 5*200-at mert haver thai-boxol, és azt mondta hogy napi 1000 gugolás,a rugások miatt.
    :)
    remélem nem lesz igazad:))) de nem bírok várni 18 éves koromig.
    Azt a tartás dolgot nem tudja vki?mert az engem nagyon érdekel.
  • bens
    #2211
    hát azért sztem 16 éves kortól már el lehet kezdeni. sokan 18 éves korukra már versenyeznek. de persze csak ésszel nyilván.
  • Magnumrolcsi
    #2210
    Mi múltkor 2perc alatt 86 szabályos gugolást csináltunk 30kg-al. :)
    Mikor mentünk elfele alig tudtunk lemenni a lépcsőn.
  • hykao #2209
    ...na ezért kérdeztem, hogy mennyi idős vagy...tudom már unalomig ismételtem itt is, de sztem 18 éves kor alatt nem érdemes erőltetni a testépítést, főleg nem olyan vehemenciával, ahogy te...így az egész valószínűleg csak arra lesz jó, hogy jól túleddzed magad, illetve esetleg beszedjél pár nemkívánatos izom-ín sérülést-húzódást...és mindezen nagy igyekezetek ellenére ugyanazon pajszerek figyeljenek vissza a tükörből... :)))
    Ne legyen igazam, de sok fiatal esik bele ebbe a tipikus hibába.
  • Ramore
    #2208
    ezret? még 50-et sem :)))
  • bens
    #2207
    1000 guggolás lol :-) most volt arról szó h max 8-10 ismétléses gyakszikat csinálj, ha jót akarsz magadnak, Te meg +csinálsz 1000 guggolást. de amúgy gratulálok. én lehet h nem bírnék 1000 guggolást megcsinálni :-)
  • Ramore
    #2206
    figyi, azért nem kell túlzásokba esni, még átesel a ló túloldalára.