33477
12316971501353788406.png
  • FtranX
    #1925
    jah, ez igaz. még annyit tennék hozzá, hogy az izmok pihenéskor is igényelnek "üzemanyagot". nem sokat, de ezt a nap 24 órájában. így izomtömegnövelés --> zsírégetés fokozása.
  • FtranX
    #1924
    szerintem jobb, mert nem megy tőle szét a lábad.
  • jazzy
    #1923
    En ma bicikliztem 40 percet, es tovabbra is tervezem, hogy fogok gyakran, emellett persze elotte 1.5 ora sulyzos edzes.
  • hykao #1922
    Annak van több értelme, amit tovább tudsz nagyobb pihenés nélkül csinálni...kb fél óra aktív mozgás után indul be a zsírégetés (nőknél 45 perc), tehát ahhoz, hogy értelme is legyen, legalább 45 percnyi (nyőknél 1 óra) aktív mozgásra van szükség...
    Na most általában egy túlsúlyos ember nem képes 45 percnyi - nagyobb pihenők nélküli - futásra, de ha képes is, az túlontúl megerőltető a szervezete számára...viszont egy óra súlyzós edzésre általában képes, s sokkal kevésbé terheli meg (károsan) a szervezetet...akár tetszik, akár nem, a súlyzós edzés áll az első helyen zsírégetés terén!

    ...de persze ezt már ezerszer kitárgyaltuk itt...
  • jazzy
    #1921
    A biciklizesnek tobb ertelme van? Nekem mivel van tulsulyom inkabb nem futok izuletek miatt, hanem biciklizek. Marmint ilyen szobabicikli.
  • FtranX
    #1920
    Szerintem két -súlyzós- edzőnap közötti napokon érdemes futni, legalábbis én úgy csináltam anno. Azonban ne várj tőle csodákat, mert a befektetett munkához képest relatíve kevés zsírt lehet futással elégetni. Sokkal könnyebb odafiogyelni az étkezésre és mellette maximálisan a súlyozókra koncentrálni.
  • Ben C
    #1919
    Súlyzós edzés után.
  • Csacsi
    #1918
    És lenne egy másik kérdésem is. Szóvla szeretnék elkezdeni súlyzós edést, most hogy megint helyre állt a kezem, és dolgozhatok vele rendesen. Szóval eléggé elhíztam. Leginkább a hasam nagy. Most az lenne a kérdésem, hogy szeretnék futni rendszresen. Na most az lenne a kérdésem, hogy ezt súlyzós edzés előtt, vagy után tegyem meg. Szerintetek mikor van nagyobb értelme? Mikor égetek el vele több zsírt? Válaszokat előre is köszönöm.
  • Csacsi
    #1917
    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy láttam a body.builder.hu oldalon, hogy van ilyen program, ami folyamatosan figyeli a súlyodat, meg kell adni az adataidat, és ad edzéstervet, és étrendtervet annak függvényében, hogy mit szertnél. Na most a következő lenne a kérdésem, hogy nincse véletlenül vmi ilyen program ami ingyenes, esetleg nem teljesen legálisan beszerezhető, mert 10000 ft-ot kicsit sajnálok rá, főleg úgy, hogy nem kipróbálható a program.
  • Ben C
    #1916
    döntöttörzsű evezés, nézdmeg , www.bodybuilder.hu , edzések.
  • Szreeeeh
    #1915
    A hátat itthon (felsőrésze, delta), egy kétkezes ruddal, vagy egy egykezes ruddal hogyan lehet a legjobban, leghatásosabban fejleszteni?
  • kritikuss
    #1914
    El akartam menni én is a debreceni versenyre, de olyan kis információt sikerült a neten összeszedni, hogy nem láttam értelmét elmenni. A testmester.net-en olvastam egy "nyúlfarknyi" programleírást, abból pedig egyértelműen az olvasható, hogy ez egy inkább expo (vevőket kereső kiállítás), s nem egy verseny. A töltelék műsorok pedig, hát.... Mustafat ismerem a Mr.Olympia DVD filmben láttam. Fantasztikus lehetett élőben, sőt, hogy még tudtál róla fotót készíteni.... Csúcs. No mindegy most csomagolok, és indulásra készen állok. Utazom Budapestre a versenyre. Ugyan nem lesznek nemzetközi sztárok, de ez is biztosan nagyon jó lesz. A tavaszi legalábbis is jó volt.
  • FtranX
    #1913
    jaja :)
  • DEXTER92
    #1912
    Akk ezt fényképezték ott agybafőbe.
  • FtranX
    #1911
    aztán később Mustafa M. ült ott.
  • FtranX
    #1910
    pedig ott ült ő is az egyik pavilonban Flex-szel meg Timeával.
  • FtranX
    #1909
    Az egyéni produkciókra azért voltak voltak olyan normálisak, és abbahagyták.
  • DEXTER92
    #1908
    Csak azt a krapit nem láttam aki 'Svájcinégert' jácca abba készülő filmbe.
  • DEXTER92
    #1907
    ÉN EZTET LÁTTAM!
  • DEXTER92
    #1906
    Jaja, bár volt olyan amikor bekussoltak a kis ribik, amikor saját számra feszítettek a pacsirták.
  • FtranX
    #1905
    berakok már egy képet Mustafa Mohamedről:

  • FtranX
    #1904
    kira :)

    nekem az nem tetszett, hogy párhuzamosan ment két program a csarnokban. biztos jó lehetett caramel számára karaoke-zó kislányokra pózolni.
  • DEXTER92
    #1903
    Az a megasztár kornyikálás nagyon szar volt :P
  • DEXTER92
    #1902
    Hey, én is voltam!
  • FtranX
    #1901
    Ma voltam Debrecenben a Fitparádén. A versenyfelhozatal elég gyenge volt, de a végén bemutatót tartott Mustafa Mohamed (most 10. lett a Mr. Olympián) és ott volt Timea Majorova és Flex Wheeler is. Sajna csak az első kettővel tudtam közös képet csinálni.
  • bens
    #1900
    ez Markus Ruhl csaja??
  • kritikuss
    #1899
    nem minden napi bodys csaj Ruhl kisasszony. A film nagyon jó.

  • JGTC
    #1898



  • kritikuss
    #1897
    ritkaság, érdekesség Ms Universe 1994-ből. Aki még nem látta annak ajánlom.

  • karikusz
    #1896
    Eladó haspadot keresek....ha tud valaki segíteni, akkor küldjön egy privit.

    ...thx
  • jazzy
    #1895
    Koszi.
  • FtranX
    #1894
    http://body.builder.hu/faq.htm4
  • jazzy
    #1893
    Tudnal adni vmi ilyesmirol szolo oldalt? [lusta keresni inkabb kerdez, faszkalap dolog]
  • Zsoldos
    #1892
    Nem kell hozza semmilyen bogyo. Ha mar mindenkepp vmi segedlethez nyulsz, van vmi kinai tea, ami ilyen hatasu, es akkor a majad is egybenmarad. De sztem nem sok ertelme van, foleg annak lehet jo, aki nem sportol. Elsosorban az izomtomegen es az etrenden mulik, ennek jobb ha utanaolvasol magad, hogy tudd mik az alternativak.
  • Ben C
    #1891
    nekem reggel ez nagyon gázos, egyébként i 6.20kor kelés van mert suliba busszal megyek, szoval altalaban ugy csinalom h este fél 6kor utolso kaja, 7 - félnyolckor futok, és este már nem eszek.
  • FtranX
    #1890
    miért kellenének hozzá bogyók?
  • jazzy
    #1889
    Anyagcseret felporgetni ilyen bogyokkal? Azt irtak, mondtak hogy amelle is kell "izzaszto" tevekenyseget vegezni mert kulonben nagyban csokken a hatekonysaga.
  • Zsoldos
    #1888
    Van egy futos oldal, majd belinkelem ha eszembejut. Reggel meg reggeli elott kell futni 45-60 percet kozepes intenzitassal, aztan meg egy oran at nem eszel. Futassal igy lehet leghatekonyabban zsirt egetni. Kiprobaltam, azert nem kellemes.

    Szerintem hatekonyabb az anyagcseret felporgetni, akkor pihi kozben is zsirt egetsz. Izomtomeget magasan tartani, es etrendre ugyelni. Kisebb adagokban, napi 6 folotti etkezes, este csak konnyebb kaja. Nekem ez hatekonyabbnak bizonyult, mint a futas, azt csak kondicionalasra hasznalom.
  • Ben C
    #1887
    zsirégetés szempontjából csinálom.
  • Zsoldos
    #1886
    Hat teljesen attol fugg mi a cel. Van olyan, aki minden nap fut, de heti 2 -vel is jo kondiciot lehet elerni, ha mast is mozogsz mellette. Mondjuk en 1 orat en sem szoktam futni, inkabb a tav a lenyeges. Elmeletileg 5-6 km -ig szamottevo a vitalkapacitas fejlodese, erdemes ezt megcelozni.