33477
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #1885
    Mint mondtam en meg nem futok :) Ha fogok.. az heti 3-4 alkalom lesz, de inkabb 4, es korulbelul 1 ora. Szerintem az elegendo. De sokat fugg peldaul a testfelepitestol, en nehezebb csontu is vagyok alapbol nehezebben futok.
  • Ben C
    #1884
    milyen gyakran ajánlott aerobozni? én jelenleg minden második nap futok, átlag 40 percet.. emelni kéne, és fussak minden nap, vagy ez így jó?
  • JGTC
    #1883
    Úgyhalottam Big Ron nyolcadszor is ....
  • jazzy
    #1882
    Egyelore le kell adni a sulyfelesleget, megy is a dieta, sikeres is, de meg kell ido, addig nem akarok futni mer szetmegy a terdem, de tervezem hogy tavasszal futni is fogok.
  • kritikuss
    #1881



    AZ IDEI MÁTRA KUPÁN DUDI TE NEM A HARMADIK HANEM A MÁSODIK HELYET ÉRDEMELT VOLNA MEG. CSAK HÁT TUDOD AZ ÉLET, A BÍRÁSKODÁS FURCSA DOLGOKAT PRODUKÁL. A SZERVEZÉS, A LEBONYOLÍTÁS NAGYON DE NAGYON POCSÉK VOLT!!!!!!!!!!!!!! 2 ÓRÁRA ODARENDELNI A VERSENYZŐKET, S KÖZBEN KB. ESTE 7-RE KERÜL RÁJUK A SOR!?!?!?!?! A NÉZŐTÉREN AZZAL HÚZNI AZ IDŐT, HOGY A VERSENYZŐKET SORBAÁLLÍTGATJÁK, STB. STB.

    A TAVALYI FILMED EZ ITT ALUL MÉG MINDIG CSÚCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  • kritikuss
    #1880



    AZ IDEI MÁTRA KUPÁN DUDI TE NEM A HARMADIK HANEM A MÁSODIK HELYET ÉRDEMELT VOLNA MEG. CSAK HÁT TUDOD AZ ÉLET, A BÍRÁSKODÁS FURCSA DOLGOKAT PRODUKÁL. A SZERVEZÉS, A LEBONYOLÍTÁS NAGYON DE NAGYON POCSÉK VOLT!!!!!!!!!!!!!! 2 ÓRÁRA ODARENDELNI A VERSENYZŐKET, S KÖZBEN KB. ESTE 7-RE KERÜL RÁJUK A SOR!?!?!?!?! A NÉZŐTÉREN AZZAL HÚZNI AZ IDŐT, HOGY A VERSENYZŐKET SORBAÁLLÍTGATJÁK, STB. STB.
  • kritikuss
    #1879
    AZ IDEI MÁTRA KUPÁN DUDI TE NEM A HARMADIK HANEM A MÁSODIK HELYET ÉRDEMELT VOLNA MEG. CSAK HÁT TUDOD AZ ÉLET, A BÍRÁSKODÁS FURCSA DOLGOKAT PRODUKÁL. A SZERVEZÉS, A LEBONYOLÍTÁS NAGYON DE NAGYON POCSÉK VOLT!!!!!!!!!!!!!! 2 ÓRÁRA ODARENDELNI A VERSENYZŐKET, S KÖZBEN KB. ESTE 7-RE KERÜL RÁJUK A SOR!?!?!?!?! A NÉZŐTÉREN AZZAL HÚZNI AZ IDŐT, HOGY A VERSENYZŐKET SORBAÁLLÍTGATJÁK, STB. STB.

    A TAVALYI FILMED EZ ITT ALUL MÉG MINDIG CSÚCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zsoldos
    #1878
    Ha thaiozni akarsz kesobb, akkor a kondi mellett pl fuss es mindig nyujts utanuk este. Kulonben olyan merev es lassu leszel, hogy hihetetlen hatranyt kell majd behoznod. Vitalkapacitasod, eronleted nem novekszik a sulyzozastol, az mas jellegu edzest igenyel. Viszont ha kombinalod a kettot, az nagyon hatekony.
  • jazzy
    #1877
    Detto en is thai-boxolni fogok elmenni de csak kb 1 ev mulva.. fel eve jarok kondiba, meg van rajtam tulsuly, eleg sok, annak a ledolgozasara 1 ev eleg. Thai-boxhoz azert eleg nagy allokepessegre van szukseg.
  • Beence
    #1876
    Sziasztok!

    A véleményetekre vagyok kíváncsi.
    Azt szeretném tudni, hogy ki és mit hallot a Pro Nutrition táplálék kiegészitöröl.
    Vagy aki esetleg már használta annak mi a tapasztalata vele kapcsolatban.

    Elöre is köszi
  • Panzerfaust
    #1875
    Attól függ hogy milyen a harcművászet. A ninjutsu például iszonyatosan hatékony. Márha az hogy az ellenfelet pár pillanat alatt mozgásképtelenné teszem hatékonynak számít. Viszont nem küzdősport, hanem harcművészet.
  • FtranX
    #1874
    Pedig tévhit. És rengeteg ilyen terjeng. Ha belegondolsz, logikus is, hogy a plusz izomtól (+mozgatószervtől) nem leszel kevésbé mozgékony. (itt nem a maratonfutásra kell gondolni és nyilván bizonyos határokon belül)

    amúgy pont a thaiboxot akarom most elkezdeni. :) csak előbb kesztűt kéne venni...
  • Szreeeeh
    #1873
    A mostani haladó testépítők mekkora súllyal kezdték? (bármit, ami testépítés)
  • Ben C
    #1872
    Hát, meglep hogy ez egy tévhit mivel igen sok forrásból hallottam, és nem is mondhatnám hogy olyanokból, amikben nem lehet megbízni. Én sem monndtam a harcművészetet, sokkal több időd kell rászánni hogy elérj egy olyan szintet amivel már boldogulni lehet, ha meg kell magad védeni. (Zárójelben jegyzem meg, hogyha az utcán kell magad megvédeni, valószínűleg nem egy ember lesz ott, és nagyon valószínűleg nem fegyvertelenül) A postod végén felsorolt küzdősportok közül a legérdemesebb szerintem a thai-boxot elkezdeni.

    NAh, de nem offolok tovább.
  • FtranX
    #1871
    Ez egy tévhit. Semmivel sem merevebb vagy lassabb egy izmos kar (ellentétben a hájassal), mint egy normál méretű.

    Egy jó pár évet én is lehúztam Jiu-Jitsu-n meg Shotokanon, de sohasem éreztem, hogy annyira nagyon tudnék verekedni. Tudtam mindenféle ütést, dobást, rúgást
    katát (formagyakorlatot), de valahogy nem volt az igazi.
    Persze, ez nem biztos, hogy a sport hibája, hanem inkább annak köszönhető, hogy a gyerekeket nem igazán szokás ténylegesen összeereszteni, hogy püföljék egymást (ami ugyebár a verekdés elsajátításának alapfeltétele lenne).

    Másrészt szvsz, aki valóban szeretné magát megvédeni, és nem akar soksok (>15 év) évig gyakorolni, vagy elvonulni shaolin szerzetesnek, az jobban teszi, ha nem harművészetet űz, hanem elmegy egy pitbullképzőbe valami küzdősportot elsajátítani (pl. thai-box, kickbox, bírkózás).
  • McGrady
    #1870
    tudom...
    de a kinézetre is hajtok :DD
    sztem egyelőre jó így aztán ha úgy érzem h még kell fejlődni akkor beiktatok vmi küzdősportot.
    köszi a tanácsokat :)
  • Ben C
    #1869
    kialakul ott az erő, hidd el. ha nem a kinézetre hajtasz, akkor nem a testépítés a legkézenfekvőbb.
  • McGrady
    #1868
    uhh
    :)
    hát majd ha már meglesz a kellő erőm akkor talán belekezdek énis vmi küzdősportba
  • Ben C
    #1867
    Ettől nem fogod tudni, szép izmaid lesznek, de túl merevek a gyors mozdulatokhoz, én a rengetegek által alábecsült Shotokan Karatét űztem 5 éves koromtól 15 éves koromig, és ezalatt az idő alatt megtanultam egy dolgot, ami 1-1 ellen biztos eldönti a harcot, olyan robbanékonyan, és erőset ütni, hogy az után nem hiszem hogy feláll egy ideig a delikvens.
  • McGrady
    #1866
    judoztam 1 ideig bár már elfelejtettem sztem :D
  • hykao #1865
    Ha ez a cél, akkor inkább menj küzdősportolni. Az már ajánlatosabb 18 alatt is.
  • McGrady
    #1864
    ezaz
    nem akarok gyenge farok lenni...a mai világban sztem meg kell tudni védeni magát az embernek
  • hykao #1863
    Hát, végülis addig se a gép előt ülsz... :)
  • McGrady
    #1862
    okés....de azért ezt folytatom nem erőltet meg túlságosan és hosszú távon biztos ér vmit
  • hykao #1861
    Hát ha még nem vagy 18, akkor én azt mondom, hogy inkább csak ha elmúltál már annyi, akkor erőltesd a súlyzós edzést.
    Ha viszont mindenáron erőltetni akarod, akkor előtte járd körül kicsit a témát, olvass utána a neten. Ma már igazán nem nehéz magyar nyelvű anyagot találni a témáról.
  • McGrady
    #1860
    aha
    hát...nemtom hogy lehet mondani a lehúzóst...1 bot amit elérek ha felemelem a kezem madárfogásba megfogom aztán lehúzom...30 kg-s a súly amivel dolgozok.
    aztán 2 kg-s kézisúlyzót emelgetek 4 sorozatba sorozatonként 25 emelés.
    nemtom csak úgy összeszedtem...eddig ezt csináltam ha szted(sztetek) helytelen akkor tudtok mondani olyan edzéstervet, ami még kezdő testépítőknek van csinálva?
    kösz
  • hykao #1859
    Ez most komoly kérdés vagy csak vicc?
    Ha komoly, akkor ezeket fejtsd már ki egy kicsit bővebben:
    "mostanában naponta 30 kilós lehúzós súllyal 4*20-at csinálok bicepszre"
    Milyen az a "lehúzós" súly??? Ezt a jelzőt eddig csak madarakra ismertem... :)
    4*20 = 20 ismétlés * 4 sorozat???

    "2kg-s súlyt emelek vállra 4*25-t"
    Pontosan milyen mozdulat is ez, ahogy a 2kg-os súlyt emeled vállra??? (4 sorozat * 25 ismétlés???)

    Amúgy hogyan találtad ki ezt az "edzéstervet"???
    Bár végülis ha John Travolta "Életben maradni" c. filmben mutatott fizikumának elérése a cél, akkor nem rossz edzésterv!!! :)))



    Komolyra fordítva: először is ne pár izomcsoport fejlesztésében gondolkozz... Tested izomzatának csoportjai nagyobb összefüggésben vannak egymással, mint gondolnád...
  • FtranX
    #1858
    természetesen
  • JGTC
    #1857
    És Persze itt mindenki NATURÁL!!! Ugye?
  • McGrady
    #1856
    jó én 1000 kilóval csinálom, fél percenként nyomok le 123221 fekvőtámaszt és merek indulni versenyen
  • Ben C
    #1855
    Az eléggé siralmas.
  • FtranX
    #1854
    Az még gyenge.
    Én 500 kilóval csinálom a bicepszfelhúzást, kétóránként nyomok 5000 fekvőtámaszt mégse merek versenyen indulni.
  • McGrady
    #1853
    uramatyám...
    nekem kicsit sok lenne a 7000
    meg 250 kilós súllyal?
    úristen...nem szoktál indulni vmi versenyen?
  • McGrady
    #1852
    Ben C ne rúgd össze vele a patkót me laposra ver :D
  • Taibi
    #1851
    Vicces? Pedig nem is viccnek szántam....
  • Ben C
    #1850
    Kúrvavicces..
  • kritikuss
    #1849
    egy nagyon baró műsor, ajánlom aki még nem látta


  • Taibi
    #1848
    Hát ez egyénfüggő.
    Én eleinte 250 kilóval nyomtam bicepszre, a felülést pedig úgy csináltam, hogy a nyakamon volt egy 150 kilós súly. Ja, meg minden nap 10zel több fekvőt nyomok, mint az előző nap. Ma 7830 fekvőt csináltam.
    Persze közben minden nap magamba lövök 1 dl szert...
    Ma már ott tartok, hogy ki kellett rúgnom a szobám falát, mert nem fértem be az ajtón, és már a boltba is úgy megyek el, hogy a fogaimmal húzok magam után egy kamiont.
  • McGrady
    #1847
    helo!
    szeretnék 1 kicsit erősödni bicepsz, vállizom és hasizom dologban.
    milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani?
    mostanában naponta 30 kilós lehúzós súllyal 4*20-at csinálok bicepszre, 2kg-s súlyt emelek vállra 4*25-t , és 50 felülést csinálok felülőpadon(nemtom így nevezik-e)
    ez így jó?vagy más gyakorlatokat csináljak?
    köszi előre is :)
  • justin
    #1846
    Az is jó ha szerzel kézisúlyokat, vagy egyenes- v. francia rudat. Azokkal már elég sokféle gyakorlatot tudsz végrehajtani.