33477
12316971501353788406.png
  • Ramore
    #2165
    Bp-en a nagyobb termek 9000Ft/hó körül mozognak, egy-két kivételtől eltekintve.
  • FFX
    #2164
    Jó neked itt 5000 a havi bérlet :S
  • bens
    #2163
    én is ingyen edzek, csak én korszerű, jól felszerelt teremben.
  • Brolly
    #2162
    Hát én abban a "szerencsés" helyzetben vok, hogy ingyen tok edzeni, de ne gondoljatok akkora hatalmas edzőteremre, nem is annak indult, csak nekem erre van lehetőségem,az a lényeg hogy nem vagyunk sokan max 3-man, és még az hogy szinte minden izomcsoportot megtudunk dolgoztatni kellőképen.CSak az a baj hogy kevés a súly, mármint nem úgy hanem hogy mindig pakolgatni kell, és vagy 15 évesek a gépek, de olyan Arnold-os gépek mármint a márkájuk.nah mindegy csak ezt akartam hogy irigykedjetek:DDD
  • Magnumrolcsi
    #2161
    4500 HUF :) Szinte minden helyen ennyi.
    A Delta aszem 2500HUF, de az olyan is. :(
    Régen a kikötőbe jártam tesómmal ottis 2500HUF volt.
    Meg van a Szoboszlai úton a Dávid vagy mi a suli pincéjében, de arról inkább nemis mondok semmit. :))
  • Panzerfaust
    #2160
    Épp ezaz, hogy az égvilágon semmit nem szedtem. Jó persze nem volt színizom, de nem is kövérség. Szal ezér mondom lehet benne hajlam. Meg adottság is. Haverom is gyúr, pláne semmit nem szed, nekem régebben becsúszott kis volumass35 stb, szal neki olyan háta lett minden nélkül, hogy ihaj. Azon szoktunk filózni, hogy mennyit tudnánk fejlődni rendes kajával, napi 300g fehérjével. De sajnos állandóan szallonázom, meg sörözöm, és az minden csak nem rendes kaja.
  • FtranX
    #2159
    havi 5-6 K nekem sok egy bérletre :)
  • Magnumrolcsi
    #2158
    Azt hittem rendes terembe pl.: Euro, Atlantisz
  • FtranX
    #2157
    Nem kell hozzá három centit nőni egy hónap alatt. Nekem a leggyorsabb növekedés sem lehetett több 0.5 cm/hó-nál és mégis vannak rajta csíkok.
  • Brolly
    #2156
    jah értem, remélem, hogy nekem nem lesz ilyen, bár jó lenne ha 1 hónap alatt nőne a karom 3 centit:)
  • FtranX
    #2155
    Egy pici, családi házban működő terembe járok.

    Csíkok: nekem is van pár (a mellem és a karom hajlatában ill. a bicepszemen néhány kicsi). Mind az első 3/4-1 évben alakult ki. Mára már hál' istennek kifehéredtek.
    Egyszerűen ha gyorsan nő az ember, akkor megjelennek a terhességi csíkok.
  • bens
    #2154
    nem vok rendőr, csak a rendőrségen vagyok edző.
  • Magnumrolcsi
    #2153
    Rendőr-e vagy ? :)
  • bens
    #2152
    szegedi vagyok. rendőrkapitányság termébe főleg, szabadságon meg a fittworld-be (popey)
  • bens
    #2151
    nem izomszakadás haversrác, hanem bőrszakadás. tudod, amikor túl nagy a dinnye, nem fér bele a sztyorba és a szatyor kiszakad :-DD

    amúgy eleinte gyorsan fejlődik az izom. az első 1-1.5 évben el tudom képzelni h nő 3 cm-t egy hónap alatt, bár nehezen...
  • Magnumrolcsi
    #2150
    Mondom én, hogy szoktak :)
    Énis monohidrátot szedtem és kicsit a elvizesedett a bicepszem, de mostmár helyre jött.

    Kezdők is kreatint szednek és azt látják, hogy (kb.) egy hónap alatt mennyit nőttek a méretei és részben csak a felhalmozódott víz teszi. :)

    FtanX TE melyik terembe jársz edzeni?
  • Brolly
    #2149
    Panzer!
    ha egy hónap alatt nő a karod kerülete 3cm-t akkor az izomszakadáshoz vezet?akkro mennyi idő kell ohogy normálisan fejlődjön 3 centit a kar?
  • Brolly
    #2148
    Kösz Jazzy,
    ott már én próbáltam regisztrálni, de mindig amikor nyomom hogy tovább mindig kiírja hogy a kötelező mezőket töltsem ki, pedig minden ki van töltve rendesen.
    nem otm mi a baja
  • bens
    #2147
    jó, semmi sem egészséges ha sokat eszel belőle...
    de főleg tömegnövelő koxtól szoktak vizesedni. kreatintól is, főleg a monohidráttól, de attól sokkal kevésbé. olyat még nem láttam h kreatintól striák jelenjenek meg.
  • Magnumrolcsi
    #2146
    Én azt nem mondanám, hogy szedjél annyit amennyit akarsz mert az nem valami egészséges.

    A vizesedés meg nem feltétlen koksztól lesz.
  • bens
    #2145
    akkor vagy nagyon gyenge a bőröd, vagy az valami más lehet. én már nagyon sok testépítőt láttam, de tápkiegtől még egyiknek sem voltak striái. de tökmindegy, a lényeg az h kreatin meg fehérjét annyit szedsz, amennyit akarsz. nem lesz tőle semmi bajod.
  • Panzerfaust
    #2144
    Véülis lehet az tett be neki hogy egy hónap alatt lett kb 35ös ból 38as karom.:))))
  • jazzy
    #2143
    Hat ha hajlamnak nevezheto az, hogy a borod nem kepes eleg gyorsan tagulni. Nekem sajnos hizastol van, nem zavaro ha kifeheredik, viszont 1-2 helyen meg eleg voros es idegbajt kapok tole.
  • Panzerfaust
    #2142
    Csak úgy hozzáteszem nem csak a koksztól leszel striás. Nekem pl van, pedig hacsak nem álmomban adták be nekem, soha nem kokszoltam. Sőt semmit nem szedtem akkor még. (bár most se sokat, by szülői szigor) És nekem nem is hízástól. Egyszerüen túl gyorsan nösz és kész. Szerintem szerepet játszhat valami hajlam is.
  • Ben C
    #2141
    www.musclebuilder.hu forumon beszéltek egy krémről, ami ezt csinalja, keresgélj utana.
  • bens
    #2140
    micsodaaa?? a kreatintól bitos h nem! sőt, semmilyen tápkiegtől sem. a kreatintól nem lehet olyan gyorsan nőni. ezek a gondok csak kizárólag koxolásnál jöhetnek elő.
  • jazzy
    #2139
    Mellesleg ha mar igy felhoztad, ez ellen a "borszakadas" (stria) ellen tudtok vmi jo modszert? Tudom elmulni nem fog, csak hogy hamarabb kifeheredjen mert ugy mar nem annyira idegesito.
  • Magnumrolcsi
    #2138
    A kreatintól elfogsz vizesedni és majd (bőr)szakadás lesz a vége.
  • jazzy
    #2137
    Nincs itt semmi gond en is kerdeztem, nekem is valaszoltak, szivesen valaszolok, ha meg hulyeseget mondok kijavitanak az okosok:) Egyebkent megeri szemezgetni innen is.
  • Brolly
    #2136
    :)
    remélem igazad van, csak még igen kezdő vok, és nagyon kíváncsi vok a legjelentéktelenebb részletekre is, remélem nem baj.Mert én személy szerint örülnék, ha tanácsot tudnék adni egy olyan embernek aki most kezdte a testépítést, és még jobban ha be is válna neki.:)
  • bens
    #2135
    tök mind1 milyen formában eszed meg. van kreatin tabletta is, ami por összepréselve.
    de ha annyit edzel, mint amennyit kérdezel, akkor biztos világbajnok lesz belőled... :-)
  • jazzy
    #2134
    Versenyidoszak elotti szalkasitas miatt hasznaljak.
  • Brolly
    #2133
    jah és még az hogy a kreatin nem oldodik fel teljesen vizben mindig marad egy kicsi vagy 2g az alján, és nem tom most hoyg ha úgy is megisszuk, akkor abban a formában is felszívodik, nem?És ha nme akkor mit tok tenni hogy nem menjen kárba ?meleg víz v. más?
  • Brolly
    #2132
    jah jó kösz
  • FtranX
    #2131
    A kreatinnak telejesen más a hatása, mint a "tömegnövelőknek". A tömegnövelők tulajdonképpen jól összeállított ételek (néhány hangzatos, de nem sokat érő adalékkal), a kreatin meg egy, az izomműködésben szerepet játszó vegyület.

    Ha kampányszerűen nyomod, akkor a kreatint érdemesebb. Felszedsz vele pár kilót és erősebb is leszel.
  • FtranX
    #2130
    hát valamelyest biztosan hozzá lehet szokni, de sztem minél többet pihen az ember, annál jobb.
  • FtranX
    #2129
    de szálkásítást elősegítendő használják, vagy valami más okból?
  • Brolly
    #2128
    Most lehet hogy hülyének fogtok nézni, már elég sokat olvastam eről arról, és még csak most kezdtem le gondolkozni, hogy mi a különbség a tömegnövelő, és a cratin között?Mert mindakettő izomtömeget növel, erőnövelő.Tom hogy a tömegnövelőben van még egy csomó hasznos dolog a protein mellett, de szerintetek melyiket gazdaságosabb és célszerűbb megvenni?Egy olyan embernek is aki nem túl nagy éd szálkás akar lenni, meg egy olyan embernek is aki nagyobb akar lenni és nem annyiraq szálkás?
  • Csacsi
    #2127
    Ez lehet azért van, mert csak súlyzós edzést csinálsz, nem tudom max 2 órát/nap. Na most ilyen helyen dolgozol 6-8 órát egy nap, és nem ehhez van szokva a szervezeted, ahnem csak 2 órás aktív mozgáshoz. Szóval azzal is lehet szépen fejlődni, csak a szervezetnek idő kell, hogy felvegye ezt a dolgot.
  • jazzy
    #2126
    Nekem regebben edzo mondta, en kiprobaltam, nem volt rossz, lehet hogy emberfuggo nalam bevalt. Most neztem egyebkent a BBtv-n (Body Builder), a magyar testepitok is hasznaljak ezt a modszert, ezek szerint biztos bevalik.