33477
12316971501353788406.png
  • Brolly
    #2085
    akkor jó.köszi szépen
  • bens
    #2084
    sztem jó
  • Brolly
    #2083
    eh ez jó.de amit írtam akkor az pl. jó szálkásításra?
  • bens
    #2082
    a diéta étrendet jelent magyarul. a fogyókúra olyan diéta, amivel fogyni lehet.
    a foszfát gyorsabban beépül az izomba (leegyszerűsítve)
  • Brolly
    #2081
    Mér mi a különbség a monohydrate és a foszfát között?Jah és amúgy még az hogy a diéta és a fogyókúra között mi a különbség.pl.Diátának jó az hogy eszek zöldséget(brokkoli,zöldbab,kukorica,borso..)mellehusával v. magába, és rizs?
    előre is kösz
  • bens
    #2080
    2 hét az még nagyon kevés. de amúgy a kreatin foszfát gyorsabban hat.
  • Magnumrolcsi
    #2079
    kb. 1-1,5 hónap
  • Brolly
    #2078
    Hy
    most vagy 2 hete szedek kreatint(biotech 100% Creatin Monohydrate), de annyira amennyire ki van írva meg amiről hallotam, annyira nem fejlődök vagy híztam 3 kilót, érezni nem érzek semmit, látni se lehet semmi különbséget.Nem tom mert azt mondta az eladó hogy 2 hónapra elegendő.Mikor lehet érezni a változást vagy egy hónap?
  • bens
    #2077
    honnan tudod ilyen biztosan?
    én ismerek jópár élsportolót, de a testépítőkön, meg erőemelőkön kívül nem nagyon szednek semmit.
    persze a fehérjét, kreatint meg a többi legális táplálékkiegészítőt kivéve.
  • savior
    #2076
    lehet, de itt mar olyan penzekrol es tetekrol van szo, hogy nem igazan engedhetik meg a sportolok, hogy esetleg emiatt elveszitsenek egy meccset
    az elsportoloknak joval atlagon feluli a teljesitmenyuk anyag nelkul is, de lehet hogy pont azon a pluszon mulik a gyozelmuk, amit az anyag biztosit a szamukra
  • jazzy
    #2075
    Az lehet hogy szed, de szerintem egy jo kosarasnak peldaul nem lenne fontos.
  • FtranX
    #2074
    ez így van
  • BránerMaister
    #2073
    Az élsportolók 99%-a szed valamilyen szert......
    Mindegy, hogy kosár, foci, hoki, kondi...
  • savior
    #2072
    pl az olimpian is azert buknak le allandoan a kulonbozo sportag kepviseloi...
  • bens
    #2071
    nekem a gyúrás nem a méretek miatt kell, hanem az erő miatt.

    a profi testépítés teljesen más tészta. ott valóban nincs esélyed kox nélkül. arra célozgattam, hogy azt már nem reklámozzák magukról, h minden másnap a popójukat szúrkálják, mert az már nem olyan menő...
  • bens
    #2070
    nyugodj meg.
    én is voltam már EB-n. nem doppnigoltam és 3 lettem.
    bunyó, mielőtt még kérdeznéd.
  • MrSpock
    #2069
    Megvan ez a filmecske,nemsemmi azért milyen súlyokat mozgatmeg..ez a kis egykezes sem semmi..én kétkézzel talán elbírnám:-))
    amikor lábgéppel nyomta,brutális volt,na meg a guggolás is.Meg úgy minden.
    Bírtam a kajálását is,meg s ok kis bogyócskát,úgy ete,mondjuk mint én a drazsét:-)Szemezgetett:-))
  • MrSpock
    #2068
    Igenis a profi szinten valamelyest kell dopingolni..Te 6 éve gyúrsz,de gondolom Mr. Olympiára még nemmérnél oda,(lehet tévedek,de kétlem)van aki meg ennyiidőalatt odér..amegfelelő eszközök használatával..
    Egyik nevesebb bodys mondta,hogy ő semmi pluszt nemad be magának amit a többiek ne tennének,mert..hogyismondjam..kenyéren ,vízen nemlehet ekkora izomzatra szert tenni,bármennyire keményen dolgozol is.
  • jazzy
    #2067
    Miert kene mindenben doppingolni? Ez ugy uberbaromsag ahogy van. Testepitesben oke, ahhoz, hogy akkora allat legyel mint nemelyik ahhoz termeszetesen kell, de a sportok nagytobbsegeben halisten nem kell doppingolni.
  • a shot
    #2066
    haversrác:)) lol, igen minden fizikai sportban doppingolnak valamilyen szinten.Ez tény, beszélgess el egykét legalább ebre kijutott magyar sportemberrel, utána oltogass.haversrác:) lol
  • bens
    #2065
    nem akadt fenn senki rajta haversrác.
    képzeld én is gyúrok 6 éve.
    úgy gondolod, h minden sportban doppingolni kell ahoz h ne maradj le, akkor feküdjél vissza...
  • a shot
    #2064
    manapság már kurvára természetes ha valaki kokszol, nemcsak ilyen szinten hanem sokkal alacsonyabb osztályban is.nemtudom mit kell ezen fennakadnia mindenkinek.rohadtuk nem gáz, ahoz hogy legyél valaki azt természetes módon nem tudod elérni.fogalmatok nincs erről a sprotról.én sem edzem rég óta max 5-6 év de azér ennyit már énis tudok.égessétek magatokat tovabb.
    hozzátenném hogy minden sportban szednek doppingot, mert anélkül lemaradnának a többiektől mint a szar.ez van, el kell fogadni, igy lehet versenyképes maradni.ha nem teccik mennyetek sakkozni.
  • a shot
    #2063
    vinsztrol
  • hykao #2062
    Nem csak zsír, víz is.
  • bens
    #2061
    tömegeléskor símán van annyi zsír rajtuk. 10-15kg.
    az más kérdés, h azt se szobabiciglizéssel égetik le...
  • Tufa
    #2060
    Azért vicces lenne ha annyi fölösleg lenne rajtuk :D
  • Magnumrolcsi
    #2059
    mikor nem készülnek versenyre akkor olyan 140kg, versenyre leadnak vagy 15-20kg-ot szerintem.
  • bens
    #2058
    ehez nem kell tapasztaltnak lenni haversrác...
  • bens
    #2057
    nyugi, a fecskedőiket meg az ampulláikat nem mutogatják a TV előtt. az már kevésbé menő.
  • FFX
    #2056
    ezek vajon hány kilósak lehetnek?
  • Haamtahk
    #2055
    Nekem a "nagy ő" Dorian Yates volt és gondolom neki se volt egy tiszta perce az életében. Hát sajna ezzel jár, mindenki tudja mit csinál.
  • Magnumrolcsi
    #2054
    lehet!

    van két Cd-m róla amin mutatja, hogy felkel .... majd előveszi azta kis dobozt amiben vannak!
    kb. 20féle bogyó van benne!!
  • Haamtahk
    #2053
    Na valaki naggyon tapasztalt...
  • bens
    #2052
    nem szed az semmit. beadja magának.
  • Magnumrolcsi
    #2051
  • Haamtahk
    #2050
    Nem kell a reklám!
  • Magnumrolcsi
    #2049
    Ronnie Coleman
    látnád mennyi bogyót szed, hogy ilyen lehessen!
  • Haamtahk
    #2048
    AAAaaaaaaaaa
  • Magnumrolcsi
    #2047
    javítok!!
    NEM "tavaly szeptember" hanem 2004 szeptember óta
  • Magnumrolcsi
    #2046
    Mióta jártok edzeni ??

    #2044