Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A zs meg nem zs meg rajtad kívül senkit nem érdekel. Sokan érteni szeretnénk a történetet pl én is.
Next PC upgrade: 2022
Érdemes megnézni a steamen a visszajelzéseket. Nem értem hogy miért nem jobb játékokhoz készülnek fordítások, ezekhez szerintem időpazarlás csinálni... Van olyan játékhoz magyarítás, ami annyira zs kategória hogy nem lehetett végigjátszani, még kódok, csalás sincs hozzá..
Gameplay videókat megnézve, izgalmas játék ez is 😊
https://www.youtube.com/watch?v=fXfL1tfMGRs&t=373s
Amúgy nem megsértődni 😊
Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2017.02.05. 16:48:13
Szóval akkor még bőven van idő steamgiftsen lecsapni rá.
Next PC upgrade: 2022
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
Next PC upgrade: 2022
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
Patyekben meg sosem csalódtam mindig minőségi munkát tálalt fel nekünk 😊 !
Amúgy nagyon ott van a játék megér egy misét 😊
Next PC upgrade: 2022
Nagyon jó Game!
Megérdemelne egy Honosítást 😊
Next PC upgrade: 2022
A Resident Evil 7-et bevállalja valaki ?
Köszönöm a válaszokat !
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Szóval szinte sehogy nem haladok vele - és bővebb infót sem tudok róla mondani egy ideig.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Szabad érdeklődni, hogy haladsz a Master of Orion - Conquer the Stars fordításával?
A honlapodon nem találtam semmi infót róla 😊
http://projekt.azigazikincs.hu/ http://tanisz.hu/
A felső az xbox-os a második meg gondolom pénzt kér és már a regisztrációs folyamat is nevetséges.
Beszarás ezek az oldalak.
😊
http://konzolozz.hu/letoltes/858/rayman-origins
Rayman Legends (regisztráció + 1000 retrópont szükséges hozzá)
http://retroconsolegames.org/playstation-szekcio
Az eddig megjelent PS3 játék magyarítások/portolások/magyar nyelvű kiadások egy listában
http://ps-hack.hu/showthread.php?t=1231&p=85535&viewfull=1#post85535
Utoljára szerkesztette: blackroy, 2017.01.29. 08:08:12
PS3-ra kellene egy kislánynak Rayman Origins és/vagy Rayman Legends magyarítás. Konzolozz.hu -n természetesen megint megtalálhatatlan. 😄
Help, köszi!
t
t
Megkérdeztem mert nem tudtam, válaszoltak, válaszoltam.
A kérdés inkább az, minek böfögsz bele?
Ki kéne rakni a bannerbe és nem lenne közröhej tárgya.
Next PC upgrade: 2022
Amúgy kösz az infót, akkor ezek szerint lényegében egy kész magyarítás nem lesz publikálva, mert most épp "ez van".
Mint az oviban komolyan mondom 😄
De hát no, ha így gondolja akkor legyen így.
Lehet tudni valamit a Borderlands 2 magyarítás állapotáról?
Ha jól emlékszem már régen is volt róla szó, hogy már majdnem kész, vagy készül éppen.
Lehet tudni, hogy mikorra lesz kész?
Remélem még folytatja az "építő" hozzászólásait.
És akkor most jöhet a várva várt bejelentés, hogy mivel bántott a csúnya "nájktmár" (lol) így már be se fejezed pedig már 99.9999%-nál vagy. Na nem mintha nem lenne totál egyértelmű, hogy a büdös életbe nem fogod te kiadni azt a fordítást, csak ugye egyszerűbb valakire fogni mintsem gerincet növeszteni s bevallani, hogy már rég nem foglalkozol azzal a magyarítással <#bohoc>#bohoc>
További játékkal kapcsolatos kérdéseket a WTOB magyarítás FB oldalára várom
Belinkeltem, hogy ne kelljen átböngészni a internetet
Április óta nem adtál információt, akkor 30%-on állt s most hozzávetőlegesen hány %-on áll? ne aggódj, már nem érdekel a fordítása, csak puszta kíváncsiságból
t
"stipi-stopi?" - ugyan már - nem óvodában vagyunk (vagy mégis?)
Ahogy a szabadidőm engedi fordítgatom, de vannak ennél fontosabb dolgok is az életben. (munka, számlák, magánélet, stb)
Tudom, hogy nem az általad elvárt ütemben halad a dolog, de előbb vagy utóbb be fogom fejezni.
Köszönöm a segítségből pedig már többször is megjöttem. Nem kérek belőle.
Bárki nekifoghat, a lehetőség nyitott mindenkinek.
Nálam fontosabb dolgokról is beszélhetnénk, például mi van a magyarítással és miért nem segítesz másnak? ez olyan fordítói durca, hogy stipi-stopi ha én nem csinálom meg akkor más se?
(Southpark,Hindsight Captain)
A megoldás NeoMan: Ide kattintasz és itt lentebb már látni fogod a jó linket a magyarítás letöltéséhez.
LINK
Ha fent pedig a "KÉSZ MAGYARÍTÁSOK"-ra bökök akkor DS pokoli szomszédok fórumtémát látok.
😊
Az oldal tetején pl. a letöltések menüpontra bökve és a PS3-ig legörgetve eleve hiányzik a magyarítások menüpont. A többi konzolnál megvan.
Ha a fórum menüponton keresztül keresem meg a PS3 magyarítások menüpontot és arra klikkelek, akkor is az Xbox-os oldal jön be utána.
Szóval elvesztem, valami nem oké. Vagy velem vagy az oldallal. 😄
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
