Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

blackcalibra
#51124
Már a 3.-hoz sem volt. Valószínűleg ehhez sem lesz, legalábbis úgy tűnik:

https://cdgalaxis.hu/PC/23561/mass-effect-andromeda-marcius-23-csutortok.html
#51123
Meglepődnék, miután néhány hónapja szüntette meg az Origin a magyar nyelv támogatását...
cikasz
#51122
Nem tudja valaki, hogy a Mass Effect Andromeda-ban lesz Magyar nyelv? Nem találtam info-t. 😞

http://www.akciofigura.hu

#51121
Legends of Eisenwald ehhez készül fordítás?
gibson9
#51120
Jó lenne, engem is érdekelne, de szerintem nagyon kihalóban van ez a magyarítás készítés már.

gibson9
#51119
Közben megoldódott. Vagyis leszedtem a másik verziót amit nekem kellett manuálisan bemásolni a helyére. A telepítős viszont valamiért nem működött megfelelően.

#51118
Northgard-ot nem tervezi valaki lefordítani?
#51117
Írj az fi csoport oldalára
#51116
A Final Fantasy 10 PC verzióját fordítják? Tud valaki erről valamit?
#51115
Ja értem
gibson9
#51114
Sziasztok, a Transistor magyarításával mi lett? Jött valami frissítés a játékhoz és elbaszta vagy mi? Korábban játszottam vele ugye és minden rendben volt, de most újra elővettem és csak a menüt magyarítja, illetve interakciókat, párbeszédek franciák (ugye franciára kell állítani a nyelvet a magyar eléréséhez).

grebber
#51113
Közel 2 hónapot nincs ezzel semmi gond .Aki csinálja a híreket a portálon nem ér rá ennyi

Next PC upgrade: 2022

#51112
akkor csak egy kicsit megkésett?
#51111
Ez pont, hogy a teljes magyarításról szólt!

"Baker, a II. világháborús játékfordítók céhének nagymestere."

grebber
#51110
Mitől lett volna demó? Azért mert a magyarítások portálra csak most került ki a híre? <#banplz>
Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.02.23. 18:22:42

Next PC upgrade: 2022

#51109
az még csak egy demó volt.
grebber
#51108
#51011 - igen már bő 1 hónapja...

Next PC upgrade: 2022

#51107
company heroes 2 kész lett.
takysoft
#51106
Hát az az igazság, hogy ismerem Panyit személyesen (melóból), és nagyon el van havazva szegény. És ez várhatóan így is marad...
Sok a dolga a cégnél, és kevés ideje a portálra.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#51105
Valakinek nincs meg a teljesebb Civ 3 magyarítása? Állítólag van a portálon fent lévő verziónál jobb is...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__6583198-valakinek-nincs-meg-a-civilization-3-normalis-magyaritasa


grebber
#51104
Ha olvasod az a topikot azt is olvasod miket veszek. 3-15-20-30 perces 10 szavas játékok.Ennyit értek angolul én is. De egy komolyabb gamehez 0 vagyok.

Next PC upgrade: 2022

#51103
Amúgy a többi játékot miért szoktad megvenni amihez nincs magyarítás? Sokszor látom az eredeti játékok topicban hogy veszel olyat is amihez nincs fordítás, de viszont nem is tudsz angolul...

#51102
Igazad van, de azt hittem sorba mennek :-)
grebber
#51101
Szerintem a legutóbbi az igencsak a Primal. Akkor még nem veszem meg várok amíg elkészül.

Next PC upgrade: 2022

#51100
A Far Cry 4 vagy a Primal lesz a következő?
#51099
Azért szoktunk infómorzsákat elszórni. 😊

A projektek haladnak; valamelyik többé, némelyik kevésbé.
A Minecraftra már egy ideje nincs aktív fordító. Ötödik részig megvan, a többi pedig... jegelődik.
A két legújabb Telltale-játék (Batman, TWD) jól haladnak.
Aztán ott van, amin már több mint másfél éve dolgozunk. 😄 (Úgy tűnik, ez a cím el van átkozva – lsd. Borderlands 2.) A Tales from the Borderlands-szel elképesztően sok munka van (ahhoz képest, hogy csak egy TTG-játék), de már nagyon közel vagyunk a célhoz.

De már új projekt is készülőben van, most, hogy a legutóbbi FarCry fordíthatóvá vált. 😊
#51098
Egyébként veletek mi újság? Hogy haladnak a Telltale fordítások? Rég volt már hír nálatok 😊
#51097
Csinálgattam ott is a bejegyzéseket, de őszintén szólva elég nekem az, ha a saját oldalunkon kell frissítenem az állapotokat. Másrészt pedig az egyéb híreket nem tudom oda beküldeni...
#51096
Szerintem ide is küldjétek be:
magyaritasok.info.hu
#51095
Ez nem egyszerűen lemaradás. Gyakran szándékosan nem teszik ki. Legalábbis velem előfordult. Beküldtem 2–4 kisebb-nagyobb hírt, de abból mondjuk csak az egyik jelent meg. Indokolatlanul, mivel válasz érkezett, hogy kikerült, de azt elfelejtették megemlíteni, hogy miért csak egy része annak, amit beküldtem.
#51094
Nemtudom mivan a portállal, de akkora lemaradásban van a hírekkel, rengetegen küldtek már be magyarítást és nagyon későn kerülnek ki, ha kikerülnek.
#51093
Ha esetleg valaki még követi: A New Vegas-hoz kiadtunk egy újabb beta magyarítás frissítést, amit jelenleg a Hunosítók oldaláról érhettek el (De egész biztosan a Portálra is kikerül néhány napon belül)

#51092
És a videok? Ha jol emlékszem a sztori a videokban zajlik le, a magában a játékban nem sok minden kapcsolodik a tortenethez...
Elég lenne az átvezető videokat feliratozni...



Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2017.02.08. 23:32:10
#51091
Ha a szövegkönyvre vársz, kezd el angolul. <#pias>

"Baker, a II. világháborús játékfordítók céhének nagymestere."

#51090
Abbol lesz valami amit emailban írtam? A feliratozott videokkal kapcsolatban illetve a szovegkonyv. Mert ha nem lehet elkezdem angolul..
#51089
Sziasztok! Ide is beírom, mert az MP vezetői nagyon ellustultak: elkészült a Call of Duty Ghosts "újradolgozott magyarítása", megtekinthetitek azt az ismert oldalon! <#violent>

"Baker, a II. világháborús játékfordítók céhének nagymestere."

#51088
Igen az idő a szűk keresztmetszet mindig 😄
De szerencsére van jelentkező, úgyhogy talán megvalósul a dolog.
MoRT2195
#51087
Annyi időm nekem is van, dobjuk össze. 😄
takysoft
#51086
Érdekelne, de sajnos nulla szabad időm lenne rá 😞

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#51085
Régen mi is csináltunk ilyeneket egy haverommal, hogy direkt szar filmeket néztunk, pl Troll ketto, A fekete macska, és még betegebbek 😄

De a játékokat nem értem, hisz sok időbe telik a fordítás, nem mindegy szar h filmet nézel, vagy szarral játszol..
#51084
Sokan szeretnek ilyen szar játékokkal játszani, filmeknél is meglepő mekkora igény van Asylum-kategóriájú remekművekre
"Inspired by titles like Silent Hill or Alan Wake"
"Powered by Unreal Engine 4"
<#hehe>

#51083
Nem mai játékok és nem is tudom kinek címezzem...de csak most kezdtem el szégyenszemre darálni a Batman játékokat és lenyűgöz a fordítás,főleg erősen karakterlimites helyeken milyen frappáns...köszi fordító(k) 😊
#51082
Nem tudom, csak próbálok segíteni találni valakit, mert már 2 éve húzódik.
#51081
1% nélkül nem lehet kiadni? Nem hiszem hogy olya sok szöveg lenne...
#51080
Hali! Ha valaki szívesen befejezné a Baldur's Gate 2 EE magyarítását (kb 1%) az írjon rám privátban. Köszi!
takysoft
#51075
Firewatch minden pillanatán kötélben voltak az idegeim 😊

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#51074
A "ZS kategóriások" esetében könnyebb megvalósítani a magyaríthatóságot, mint egy "AAA"-nál.

"Against all the evil that Hell can conjure, all the wickedness that mankind can produce, we will send unto them... only You."

Teomus
#51073
The Technomancer magyarítás végre 50%-os készültségen!
Előzetes videó ennek örömére:
https://www.youtube.com/watch?v=DZadIftuBPY

Üdv,
Teomus
Utoljára szerkesztette: Teomus, 2017.02.05. 19:10:26

Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com

MoRT2195
#51072
Ja megvan, azt nem írta a telepítő, hogy "ne a játékba állítsd át a nyelvet hülye gyerek, hanem a játékon kívül, a steamen".
MoRT2195
#51071
Az Evil Within magyarítást hogy lehet működésre bírni? Eredeti, steames verzióm van, mindegyik DLC megvan hozzá, felrakom a magyarítást, de nemhogy a magyarítás nem jó, de még a játékot is tönkre teszi. Felrakom a magyarítást, átállítom a feliratot a menüben, ahogy a telepítőben is le van írva, de nem rakja át magyarra, hanem eltűnik minden felirat, semmit nem látok, csak a menü hátteret. Aztán ha meg elindítóm a játékot, akkor meg belép odáig, hogy PRESS ANY KEY, és utána meg folyamatosan azt mutatja, hogy "Loading Profile Data...", de soha nem tölti be. Mi lehet a baj? Valaki tudna segíteni működésre bírni?