33477
12316971501353788406.png
  • Brolly
    #2365
    jah értem,köszi szépen.de amúgy akkor nem értem ,hogy mért drágább egy ital a
    fehérje 250 a tömegnövelő 150.
  • BPeti2
    #2364
    Edzés utáni szénhidrát nem rkódikle zsírba, mert a kimerült izomrostokban fog glikogénként elraktározódni.Fűrészelés:
  • Brolly
    #2363
    jah és milyen gyakorlat az hogy fűrészelés?tán hát gyak. nem tom.
  • Brolly
    #2362
    hát, tömegnövelőt nem akarok, így is van rajtam egy kis felesleg amit leakarok dolgozni, mert ott a csávó azt mondta hogy a tömegnövelőben van szénhidrát ami hízlal, hisz a tömegnövelőt olyanok iszák, akik hízni akarnak, mert vékonyak.én nem tom nekem ezt mondta.
  • BPeti2
    #2361
    Edzés után inkább tömegnövelő vagy fehérje-dextróz kombó ajánlott, szerintem már neked is hiszen az edzés utáni tápanyagbevitel a legfontosabb.A biotech nem a legnagyobb név(magyar gyártmány), ettől függetlenül lehet jó,én még nem próbáltam.
    Amit próbáltam és árban is hasonló az a cytogen whey pro.Ezt sokan dicsérik nekem is bejött,de ha megtudod fizetni akkor most ez a legtutibb fehérje:on 100% whey
  • Brolly
    #2360
    Hali
    úgy lehet már nekem, hogy midnen edzés után megiszok egy fehérjeturmixot?vagy az is még korai?jah és ehez mit szóltok,jó nem jó?:Biotech Ultra Whey Pro
    tapasztalat van?
    előre is kösz csá
  • CeeZee
    #2359
    Dexter "teknősbéka" Jackson:
  • bens
    #2358
    meg én nem vok testépítő...
  • bens
    #2357
    úgyérted h köztem és egy profi közt? :-DDD
    három betű: kox
  • CeeZee
    #2356
    Szaúd Arábiát írnak!
  • CeeZee
    #2355
    Láttam! Nem gyenge a különbség! Az a has! Nem is erölködik amikor megfeszíti. Qrvára sajnálom, hogy nem láthattam a S.F. PRO-n. Hová is hívták most vendégfellépőnek?
  • BPeti2
    #2354
    Igen. Egyébként nemtudom láttad-e a róla készült két BBTV epizódot, rám nagyon nagy hatásal volt,hogy mekkora különbség van a tömeges és a pár hónappal későbbi lepucolt formája közt.
  • CeeZee
    #2353
    Bizony- bizony és őt is majdnem elvesztettük nemrég. Gondolom a Johnnyra gondolsz.
  • CeeZee
    #2352
    Vékony Zoli sem most kezdte! De egyébként ő nem profi! Ja és a #2345-ös a hozzászóló saját képe!
  • BPeti2
    #2351
    És mekkora a különbség magyar és külföldi versenyzők közt:


    Dennis James

    Sajnos ma magyarországon egyáltalán nem éri meg testépítő versenyzésel foglalkozni, csak megszállottak csinálják,nagy anyagi ráfordítás árán.Jelenleg 1 db aktív magyar versenyző van aki rendelkezik a profi IFBB versenyeken való indulás jogával.
  • vg
    #2350
    A #2345 hsz, és a #2349 között egy mekkora külömbség van... látszik a profi, és az amatőr közt mekkora külömbség van. Bakker, hogy csinálják? Napi 3 edzés minumum?
  • CeeZee
    #2349
    Vékony Zoli:
  • CeeZee
    #2348
    Massza!:) Gratula!
  • bens
    #2347
    miből van kupád?
  • bens
    #2346
    nem is mert 4.
  • bens
    #2345
    jóak

    nekem csak ez van. 3 éves kép:
  • FtranX
    #2344
  • BPeti2
    #2343

    Szar tömegelős forma:(
  • BPeti2
    #2342
  • FtranX
    #2341
    "nyugi. az emberi test nem képes biológiailag 2g-nál több izmot növeszteni naponta. és azt is csak extrém ingerek hatására. ezt az orvosi egyetemen tanítják."

    akkor valami forrást belinkelhetnél, mert én még ilyet sehol sem olvastam.

    Az anabolikus szteroidok kisebb nagyobb mértékben idéznek elő vízvisszatartást, de a fő hatásuk az, hogy optimális "környezetet" teremtenek az izomfejlődéshez. Ügyesen csinálva a felszedett tömeg több mint felét meg lehet tartani.




  • bens
    #2340
    igen, tudom mert én is ettem sokáig tápkiegeket. és nem is mondtam h ne egyenek a testépítők, csak magamon azt tapasztaltam, hogy amikor teljesen elhagytam ezeket, nem fejlődtem lassabban mint előtte.
    de van egy haver, aki elvből soha nem evett egy deka fehérjét, meg semmi ilyesmit, és elég szép nagydarab állat lett mégis úgy 5 év alatt. kb45ös karja van 175 cm mellé, és nagyon kevés rajta a zsír. de mindenki csinálja a saját belátása szerint.

    más: rakjatok be képet magatokról. biztos vannak elég jó fizikumú srácok is itt :-)
  • BPeti2
    #2339
    A "gyúrás a bunyó mellé" célja valószínűleg nem a maximális izomtömegnövelés volt,hanem a gyorsaság, izomállóképesség növelése.Ehhez válóban nincs szükség tápkiegekre.Azonban a testépítőedzés célja a lehető legnagyobb izomtömeg elérése,ehhez véleményem szerint nélkülözhetetlen a megfelelő táplálékkiegészítés(fehérje ,dextróz,vitamin,kreatin...)
  • bens
    #2338
    én értelek, de mi nem igaz azok közül amit írtam?
    mellesleg azért van egy kis fogalmam róla, mert kb 10 évig gyúrtam én is a bunyó mellett, és nagyon sok testépítővel találkoztam. én azt írom le (puszta jóindulatból) amit leszűrtem az eddigiek alatt.
  • BPeti2
    #2337
    J.P. Fux újra:
  • BPeti2
    #2336
    Ne csodálkozz.Lököd itt az okosságot, közben fogalmad nincs a testépítésről.Én sem szólok bele a kickbox edzésbe mert nem értek hozzá.
  • bens
    #2335
    most miért szólsz be?
    szólt hozzád vki?
  • BPeti2
    #2334
    namégeccer
  • BPeti2
    #2333

    Jean Pierre Fux
  • CeeZee
    #2332
    Végre valaki reagált!!!
  • Magnumrolcsi
    #2331
    Ronnie Coleman
    1964 Május 13.-án született.

    Pályafutása :)

    1991 IFBB World Amateur Championships
    1996 IFBB Canada Pro Cup
    1997 IFBB Grand Prix Russia
    1998 IFBB Mr. Olympia
    1998 IFBB Grand Prix Finland
    1998 IFBB Grand Prix Germany
    1998 IFBB Night of Champions
    1998 IFBB Toronto Pro Invitational
    1999 IFBB Mr. Olympia
    1999 IFBB World Pro Championship
    1999 IFBB Grand Prix England
    2000 IFBB Mr. Olympia
    2000 IFBB Grand Prix England
    2000 IFBB World Pro Championship
    2001 IFBB Arnold Classic
    2001 IFBB Mr. Olympia
    2001 IFBB Grand Prix New Zealand
    2002 IFBB Mr. Olympia
    2002 IFBB Grand Prix Holland
    2003 IFBB Mr. Olympia
    2003 IFBB Grand Prix Russia
    2004 IFBB Grand Prix England
    2004 IFBB Grand Prix Holland
    2004 IFBB Grand Prix Russia
    2004 IFBB Mr. Olympia
    2005 IFBB Mr. Olympia



  • CeeZee
    #2330
    Rájöttem már!!! Te egy polihisztor vagy! Te vagy az aki mindenkinél mindent jobban tud! A kötekedésen kívül mást is tudsz? Kértem tőled egy olyan étrendet amit TE követsz és ebből adódóan biztos bomba jó fejlődést értél el. Várom!
  • bens
    #2329
    nyugi. az emberi test nem képes biológiailag 2g-nál több izmot növeszteni naponta. és azt is csak extrém ingerek hatására. ezt az orvosi egyetemen tanítják. az egész más, amikor az izomsejtek telítődnek vízzel. az olyan gyorsan le is megy, mint ahogy feljön. az anabolikus szteroidok egyébként ezt csinálják, csak még drasztikusabb mértékben. az izom tömegét, ami fehérjéből felépül akkor kapod meg, ha tömegelsz egy ideig, aztán keményen leszálkásítasz, h a víz meg a zsír lemenjen.
  • FtranX
    #2328
    "furcsa lenne, ha naponta 30g izomt tudnál felszendi nem? elég gyorsan fejlőnél..."

    Pedig az első évben nagyjából ennyit szedtem fel naponta. Cca 10 kg-mal voltam több, mint amikor elkezdtem úgy, hogy a végére kevesebb zsír volt rajtam. Aszerint, amit állítasz évente csak 3 kiló izmot lehetne felszedni tisztán. (2 gramm*365*4, mert az izom 75%-a víz).

    A táplálékkiegészítőkkel nem értem mi a bajod. Pusztán tudni kell őket helyükön kezelni. Nagyon is jó szolgálatot tehetnek, ha valakinek nincs kedve/ideje enni/főzni és meg tudja őket fizetni.
  • CeeZee
    #2327
    Nem tudom. Ez egyébként a 2004-es Mátra kupán volt, tehát nem photoshop.
    De minden elismerésem az övé, én nem mertem volna a helyében színpadra állni.
  • FFX
    #2326
    lol ez meg hogy került oda? :)