33477
12316971501353788406.png
  • Brolly
    #2445
    akkor úgy jó pl.hogy:
    1. nap:bicepsz,mell,láb
    2. nap:tricepsz,hát,láb
    3. nap:alkar,váll,láb
    vagy lábat ne edzek annyit?mert neke maz most nagyon fontos (az is).
    akarok mindent növelni, de a kar a legfontosabb hogy az növekedjen.mert a has mellett még azza lnem vok megelégedve.
  • CeeZee
    #2444
    én az iss pakkját nyomom.
  • BPeti2
    #2443
    Érdekes történet:)lehet nekem is dupláznom kellene az adagot meg plusszba c vitamint enni.
  • CeeZee
    #2442
    én mostanában vitamin pakkot nyomok. kb 1 hónapja úgy döntöttem, hogy elég lesz mégis a daily one és 3 nappal később lebetegedtem. most újra emelt dózis!:) nem is vagyok beteg!
  • BPeti2
    #2441
    Az szar ügy.Én is kihagytam most 2 napot, torokgyulladással szenvedek,hiába a daily one minden nyavaja elkap mostanában.
  • CeeZee
    #2440
    Úgy ment hogy nem voltam edzeni.:( Holnap viszont...
    Nem aludtam sokat, mert éjjel arra ébredtem, hogy folyik az orromból a vér. Úgyhogy úgy döntöttem hogy inkább ma nem erőlködök.
    De én is kidöglök tőle mindig:)
  • BPeti2
    #2439
    Na hogy ment a guggolás?Én nagyon kitudok készülni tőle.Át is tettem a hétvégi pihenő utáni első edzésnapra a lábazást, hátha így jobblesz.
  • CeeZee
    #2438
    De egyébként egy kezdőnek nincs olyan hogy most leginkább ezt szeretném növelni. MINDEGYIKET növelni kell!
  • CeeZee
    #2437
    Ha tudod hogy nem jó akkor miért csinálod úgy? Csak 2 napot jársz edzeni hetente? Oszd el 3 napra és nem lesz gond!
    Pl: ha neked a kar a legfontosabb akkor egyik napot bicepsszel, másikat tricepszel, harmadikat alkarral kezdd. A nagy testrészek meg utána
  • Brolly
    #2436
    Hali
    most leginkább én a bicepsz,tricepsz mértetét szeretném növelni, és ara lennék kíváncsi hogy mit szoltók hozzá ha úgy csinálnám hogy első nap csak a bicepsz,tricepsz,alkar-t nyomnék elég intenzíven, és másik nap meg mell,hát,váll,láb.tom hogy egynap nem jó a nagyizmokat megdolgoztatni, de így a másik nap több energiám marad a karomra.de ha van vmi ötletetek akkor szívesen elfogadom.
    előre is kösz
    csá
  • Brolly
    #2435
    Hali
    most leginkább én a bicepsz,tricepsz mértetét szeretném növelni, és ara lennék kíváncsi hogy mit szoltók hozzá ha úgy csinálnám hogy első nap csak a bicepsz,tricepsz,alkar-t nyomnék elég intenzíven, és másik nap meg mell,hát,váll,láb.tom hogy egynap nem jó a nagyizmokat megdolgoztatni, de így a másik nap több energiám marad a karomra.de ha van vmi ötletetek akkor szívesen elfogadom.
    előre is kösz
    csá
  • FtranX
    #2434
    LoL
  • jazzy
    #2433
  • CeeZee
    #2432
    Na még 1x:
    http://www.fitnesspont.hu/mass-shop/picture_gallery/_not_gallery_pix/eMag58_Kiakadasok_02.jpg
  • CeeZee
    #2431

    Egy jó edző :D
  • CeeZee
    #2430
    holnap még visszatérek! szevasztok!
  • CeeZee
    #2429
    itt pofázok azt reggel még meló előtt főznöm is kell.
  • CeeZee
    #2428
    most iszom is egyet!:D
  • CeeZee
    #2427
    ne keress alternatívát tápkiegre. de szerintem előbb meg tudnád anyádat győzni hogy csináljon csirkemellet rizzsel. találd fel magad. csak az edzés utáni fehérje fog hiányozni.:( nekem is így volt amikor még nem magamat láttam el.
  • Brolly
    #2426
    nem si akartam hogy edzél helyettem.de kajálni meg fehérjeturmixot ihatnál helyettem:DD
  • CeeZee
    #2425
    jól eldumáltam az időt, hogy fogok én holnap fáradtan guggolni?
  • Brolly
    #2424
    jah éééértem.most márm inden világos.köszi szépen.akkor nekem kéne venni 3kg-sat hogy 50napig legyen elég.hát igen az kijönne midennel együtt vagy 13000-ból.hát anyám biztos nem örülne neki:)meg másra is kell a pénz.úgyhogy ezt hanyagolom egy kicsit.és addig is megpróbálomhallal,tojással... bevinni a fehérjét.de amúgy kösz.
    jah és nem tudsz vmivel olcsóbb de nem sokkal rosszabb fehérjét, pl. amit te is próbáltál és nem volt rossz?
  • CeeZee
    #2423
    ezt pedig majd te kimatekozod.:) edzeni nem fogok helyetted
  • CeeZee
    #2422
    azaz!
  • CeeZee
    #2421
    igen. 2 fontos időpont van amikor a szervezet ki van éhezve a táplálékra: a reggel(mivel kb 8 órája nem ettél) és az edzés után(amikor kimerítetted a raktáraidat). na ilyenkor mindenféleképpen igyál turmixot, mert az nagyon gyorsan felszívódik
  • bens
    #2420
    ezen jól látszik #2359 a mellkas és a hát közti 3szög alakú
  • CeeZee
    #2419
    1. 1 adag (v. adagolókanál) = 30g Whey Pro
    2. 30g Whey Pro-ban kb 20g tejsavó fehérje van(erre mondtam hogy nem 100%-os)
    3. tehát ha te megiszol egy nap 3 adagot akkor valójában 60g fehérje ment le aznap
    4.szokták mondani hogy tömegnövelésnél 2g fehérje/ testsúly kg. ez a te esetetben ha jól értem 152g naponta. ennek a fehérjemennyiségnek max a felét tanácsos tápkieggel bevinni a többi szilárd kaja. de ha lenyomsz 3 adagot naponta akkor -60g a többit meg pl húsból, tojásból kell megoldanod
  • Brolly
    #2418
    mert azt mondtad hogy nekem elég 1,5 adagolókanál, és nem tom hol olvastam hogy az adagolókanál 30 g-os.
  • Brolly
    #2417
    akkor minden nap igyak egy turmixot min. amiben van 45g Whey pro?
  • Brolly
    #2416
    mert ha én 76 kiló vok ,akkor nekem meddig lenne elég egy 1 killós, ha minden edzés után benyomnék egyet?
  • CeeZee
    #2415
    ájájájájáj! wait!!! keresd vissza mit írtam amikor leírtam az étrendemet! nem csak edzés után kell fehérje. mindig kell! csak nem mindig ugyanabból viszi be az ember. mondom nézd meg az étrendemet. nem viccből írtam le
  • Brolly
    #2414
    "A napi fehérje bevitelnek a felét maximálisan, tehát kb. 1 g/testsúlykilogrammnyit. Egy turmixot 1-3 adagból készíts el (1-3 x 30 g)."
    mert 1g/testsúly és ha én 76 kg vok akkor nem 76 g kell?jah meg a végét nem értettem hogy 1-3x30g az most mi?mért írja oda hogy 1g/testsúly, ha utána meg azt írja hogy 1 turmix legyen 1-3 adag és 1 adag meg 30g.nem értem teljesen:(
  • CeeZee
    #2413
    akkor jó. már kezdtem pánikba esni:)
  • CeeZee
    #2412
    ezt honnan vetted ezt a 76g-ot? nem kell annyi. egyébként sem 100% a fehérjetartalma, erre figyelj oda. kb 66%. kb 1,5 adagolókanál jó lesz neked.
  • Magnumrolcsi
    #2411
    Tudom.
  • Brolly
    #2410
    2 hónapra elég 6kg-os?hány kiló vagy?és te csak minden edzés után nyomod, vagy szabadnapokon is?mert én úgy számoltam, hogy 1000g/76/3 mert heti 3 edzés és kijött 4 hét.ha vennék 6kilósat akkor nekem elég lenne 26 hétre.de lehet hogy rosszul számolok:)
  • CeeZee
    #2409
    vigyázz, mert az a ferde hasizom! a fűrész a hónalj alatt van az ábrán a bicepsz mellett és elég pici
  • Brolly
    #2408
    jah és nekem akkor 76g-ot kéne minden edzés után benyomni, és az 1 kg-os kijönne akkor 1 hónapra.ennyi idő alatt lehet vmi változást észrevenni?
    bocs hogy ilyen sok kérdést teszek fel, de mindig újak jönnek:)
  • CeeZee
    #2407
    6kg-osat veszek ez 2 hónapra elég. ezt érdemes venni mert ha 6x vennék 1kg-ot akkor asszem 22000-23000(!!!)-re jönne ki. számolj majd utána
  • CeeZee
    #2406
    de azért rendesen kajálj és nem lesz gáz.