33477
12316971501353788406.png
  • CeeZee
    #2405
    ha 20000Ft felett vásárolsz akkor ingyen kihozzák 2 napon belül, de van mikor másnap. én kb 2 havonta rendelek és ilyenkor nem csak magamnak így könnyű elérni a 20000-et
  • Brolly
    #2404
    akkor nem lehetetlen megvalósitani ezt a dolgot
  • Brolly
    #2403
    Meg milyen kiszerelésben veszed.és meddig tart?
  • FtranX
    #2402
    "kezdőknél hogy ahogy az izomtömeg nő, úgy csökken vele együtt a zsír az izomról?"

    ez nem egy szabályszerüség, de ahogy én észrevettem, ez jellemző.
  • CeeZee
    #2401
    nem nagyon eszek, de amikor ettem akkor megszórtam kakaóporral, vagy natúrba ettem. de kipróbálhatod hogy összeturmixolod vmilyen folyadékkal és megiszod
  • Brolly
    #2400
    meg neked mennyibe jött ki postaköltséggel együtt, meg hogy mennyi idő míg leküldik?
  • CeeZee
    #2399
    "de jólhangzott : |"
    ez igaz
  • Brolly
    #2398
    kösz.elolvasom.
    jah meg hogy az lehet nem tom hol hallotam, hogy kezdőknél hogy ahogy az izomtömeg nő, úgy csökken vele együtt a zsír az izomról?meg hogy ha ti esztek tútót, mert hallotam hogy magas a fehérjetartalma, akkor mivel eszitek, mert semmi elképzelésem nincs.
    előre is kösz
    csá
  • FtranX
    #2397
    normális fickó
  • Magnumrolcsi
    #2396
    Mell alatti izmok (csíkok).

  • CeeZee
    #2395
    nem próbáltam még a trans-x -et. de sztem ne erre költsd a pénzed. egyébként ez egy transzportrendszerrel megerősített kreatin, mehet monohidrát mellé
  • jazzy
    #2394

    ugyhiszem o az.
  • bens
    #2393
    helyesbítve: csak a széles hátizmot. fűrészizmot valóban nem.
    de jólhangzott : |
  • CeeZee
    #2392
    Jó arc?
  • CeeZee
    #2391
    Qrva finom!!!:) www.shop.builder.hu
    olvasgasd! én pl innen rendelem
  • CeeZee
    #2390
    persze hogy van fehérje, csak mellette van szénhidrát is (meg miegymás, pl kreatin). én azért veszek csak fehérjét mert este már nem akarok szénhidrátot enni a tömegnövelőből pedig elég húzós lenne kiszedni :) viszont edzés után dobok mellé kb 40 g szőlőcukrot
  • jazzy
    #2389
    Kreatin-monohydrat melle erdemes venni pl Trans-X -et? Azt olvastam, hogy ez egy elosegiti a kreatin izomba jutasat.
  • Brolly
    #2388
    Cytogen Whey Pro ez most fehérje vagy tömegnövelő?meg hol találok róla bővebb infót?meg neked bevált?eddigi véleményed?
  • FtranX
    #2387
    igen, általában van, de jóval kevesebb.
  • FtranX
    #2386
    egyszer engem meg haveromat hozott haza pestről, a SuperBodyról.
  • Brolly
    #2385
    Hát de a tömegnövelőben is van fehérje nem?vagy kevesebb mennyiségben?
  • CeeZee
    #2384
    pill
  • CeeZee
    #2383
    Remélem látszik, bekarikáztam.
  • CeeZee
    #2382
    Én a debreceni EB-n láttam csak.
  • Magnumrolcsi
    #2381
    Találkoztam vele párszor mikor még a Euro-ba járt.
  • CeeZee
    #2380
    de pill keresek képet amin látszik
  • CeeZee
    #2379
    kb a hónod alatt a hátizom és a hasizom találkozásánál ilyen kis újjnyi vastagságú izom/izmok.
  • CeeZee
    #2378
    Igen, igazából a porcokat nyújtja (mivel a bordát nem tudja). Csak az a titka, hogy a negatív szakaszban nagy levegőt kell venni (de nem a sarki boltban:)).
  • jazzy
    #2377
    Egész pontosan melyik is a fureszizom?
  • BPeti2
    #2376
    Én is ugyanígy csinálom,állítólag tágítja a mellkast.
  • CeeZee
    #2375
    Én speciel mellezés végén szoktam egykezessel áthúzást csinálni. És nem keresztbe hanem hosszába fekszem a padon.
  • CeeZee
    #2374
  • BPeti2
    #2373
    áthúzás
    letolás
  • BPeti2
    #2372
    Igy igaz a fűrészizmokat az áthúzás jellegűgyakorlatok dolgoztatják:, A fűrészelés egyáltalán nem.
  • CeeZee
    #2371
    Úgy el van rejtve a nevében hogy nincs is hozzá semmi köze. Te fűrészizomra fűrészelést csinálsz?
  • bens
    #2370
    el van rejtve a nevében. fűrészizom. meg a széles hátizmot is mozgatja.
  • CeeZee
    #2369
    ezt elírtam a Brollynak szántam, bocs
  • CeeZee
    #2368
    Olvasd vissza én mit írtam az étkezésemről! Én Cytogen Whey Pro-t iszom és pluszba nyomok bele szőlőcukrot. Ez mehet edzés után, de csak edzés utáni turmixba rakj szőlőcukrot!
  • CeeZee
    #2367
  • FtranX
    #2366
    mert a szőlőcukor olcsóbb, mint a fehérje. :)