5779
  • Jóózsf István #1475
    Én láttam, hogy be van süllyedve! Úgy oldottam meg, hogy nekitolattam IZOMBÓL. Néha a józan ész kevés ebben a játékban! Kell az agyatlanság is!

    Nohab!
    Állhatok akárhogy a pót elé. Mindig ezt kapom:


    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.05.09. 10:14:11
  • RedRiot
    #1474
    "Ilyenekkel eddig nem találkoztam,de az aszfaltba elsüppedő póttal már igen."

    Ilyenbe egyszer futottam bele, de elég bosszantó volt. Michigan első mapon volt egy három részes küldi, az utolsó fuvar az volt hogy a hegy tetején lévő gyárból kell lehozni egy odakészített speciális pótot, valami böszme nagy alkatrésszel. Na az alá nem tudtam betolatni a vontatóval mert a lábak amin a tréler eleje állt vagy 30 centire be voltak süllyedve az aszfaltba. :/

    Nem volt nagyon feltűnő (mert a kerekek nem voltak besüllyedve csak az eleje) ezért először azt hittem hogy rossz forgózsámoly (vagy mi a szar az amire a trélert akasztják) van az autón, ezért visszamentem a garázsba. Nyilván így sem lett jó. Küldi restart és akkor már rendesen spawnolt az a nyamvadt tréler. Így háromszor kellett nekifutnom. :/
  • eta32 #1473
    Ami a gumikat illeti ,ha már így szóba került.
    Nálam még az alap is (országúti) benyomódik picit ,minden kocsin,persze közelről kell nézni és masszív tereptárgynak kell vele menni.
    Ha felteszel off road (ballonosabb ) kereket sokkal jobban látszik a benyomódás (alakváltozás) még álló helyzetben is ha csak a kormit forgatod.
    Ezért jó hogy van teszt map ,ahol mindent ki lehet próbálni (büntetlenül) na meg a játék is megadta azt a szabadságot hogy eladsz-veszel ugyan azon az áron,így lehet variálni.

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.09. 09:22:15
  • eta32 #1472
    Most majd nem rúgtam egy öngólt...
    Jó picit igen de nem vészes,újból fel kell fedeznem az orosz területet,amit tegnap már megtettem, pár küldit megint megcsinálni de ez sem vészes...
    Az ok, kellett a lóvé gondoltam eladom a khant is az amcsi területen ,na ezzel rá is faragtam,mert már többé ott nem tudom megvenni használni...csak oroszban.
    Így hálisten a sok mentésnek amit kiszedtem a játékból ,ennyit sajna a backup nem csinál.
    Vissza tettem egy picit korábbit így pár órám ment el a semmibe ,de megmaradt amcsiban a khan..
    Érdemes egy keveset vacakolni vele mindig,mert megéri,olyan bugokat látok néha a fórumon repkedő kocsikról,felépítmény nélkül közlekedő csak kerekek mennek...kocsikról meg még sok egyébről.
    Ilyenekkel eddig nem találkoztam,de az aszfaltba elsüppedő póttal már igen.
  • Aborg
    #1471
    Lehet, a felepitmenyeket meg nem varialtam, de a lejjebb leirt motorcserenel sajna nem valtozott.

    Meg a gumikhoz: az elozetes garazsbemutato videokbol nekem akkor valamiert az jott le hogy majd biztos lehet allitgatni a nyomast is a kerekekben. Sajna nem lehet. Pedig szerintem eleg kemenyre vannak fujva, legalabbis az a par orszaguti meg egy univerzalis amiken most futok (meg nem nagyon engedi lecserelni oket). Remelem a nagyobb terepes kerekek mar puhabbak lesznek (esetleg valakinek mar van veluk tapasztalata?), mert most az orszagutiak meg akkor se nyomodnak be ha rahajtok a padkara (pedig ott mar mindenkeppen illene).

    A Spintires ota a terepes kereku Kraz teherauto volt a kedvencem, tobbek kozott a puha gumijai miatt. Az nagyszeruen erzekeltette az auto sulyat es a tereppel valo interakciot.

    Adtak ki egy uj videot, bevezeto zoldfulueknek:

    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.05.09. 08:52:38
  • Jóózsf István #1470
    Az a skála valóban változik ha cseréled a felépítményt. Én már láttam!
  • Jóózsf István #1469
    Természetesen! Ha érdekelt volna a téma, nem nekem kellett volna felhívnom rá a figyelmed.

    Azt a két fényes pontot simán hibának néztem!

    Mostanában nem próbálkoztam szerelvényesíteni ebben a formában, de konkrétan hibaüzenetet ír ki, hogy a felépítmény(ek), de főleg a KCR miatt NEM HAJLANDÓ összekapcsolni!!!

    Ezer hála a gumilistáért! Motoszkált bennem a gondolat, hogy nem véletlenül eltérőek a mintázataik, de elhessegettem. Most szerelhetem át az összes járművem... Még jó, hogy félretettem egy kis zs-t!
    A reddittel sajnos nem túl jó a viszonyunk...
  • Aborg
    #1468
    Koszi, eleg erdekes ez a gumi-lista. Kategoriankent van ugye 3 gumi (peldaul HS I , II, III). A jatekban nezegetve azt hittem hogy csak a mintazata mas, de a listabol latom hogy nem csak az, a tulajdonsagai is masok. Ezeket miert nem irja ki a jatek?!
    Vagy tegnap lecsereltem a Fleetstar alapmotorjat a masodikra (azt irja: modositott alapmotor , igy erosebb, de tobbet fogyaszt). Viszont az osszehasonlito skalan alul, ahol grafikusan abrazolja a teljesitmenyt, nem tett hozza semmit, egyetlen kis mezocsket se! Ez elegge meglepett. Az is furcsa hogy miert van egy kozos osszehasonlito skalan a teljesitmeny/suly? Ezeg eppen hogy utik egymast, peldaul ha konnyeb felepitmenyt rakok akkor novekszik az auto teljesitmenye (vagyis logikusan kellene).
  • eta32 #1467
    Azért én a Khannal is elhúztam 4 tengelyes pótot amit előbb a mocsárból kellett kihúznom ( jó nem oly mély ) a küldetésben volt, majd felhúztam az emelkedőn,ami szintén süppedős volt,ezután már a küldi végcéljára húzni gyerek játék volt....
    Én ezzel is tudok találni kihívást, nyilván a mocsárban dagonyában nem, mert ott mindig gond nélkül elmegy ,de a sziklamászásnál az erdőben ,lezárt utak kerülésénél el lehet ezzel is tölteni az időt....
    Én speciel örülök neki....igaz Alaszkában más után kell néznem ott nem használható....
    Az a jó ebben a játékban most hogy már sok területet bejártam jobban átlátom az egész koncepciót,mindenki megtalálhatja a neki épp szimpatikus kocsit, területet, kihívást.
    Nagy potenciál van benn,ha az ember úgy igazából nem csal (max könnyít helyenként) hanem becsületesen végig tolja az egészet,szerintem simán több száz órát bele tud tolni,no meg gondolom a készítők is tolnak bele még idővel tartalmat...
  • Nohab
    #1466
    Ahogy nézem az valami űr szimulátor szerűség. Sajnos én amolyan földhözragadt vagyok :D

    Rakd ki nagyba (katt a képre) és kép közepe tájékán, de attól közelebb van egy világító szempár. Valaki látott egyszerre kettő párt egy relatíve "forgalmasabb" szakaszon. Más pedig fényes nappal.

    Amúgy érdemes a redditet olvasgatni. Itt pl valaki belement a fájlokba és megnézte a gumik pontos tulajdonságait:


    Nekem ebben az összeállításban sikerül összekapcsolni a pótkocsival, közel kell hozzá menni és megy simán.
  • flyinghigh
    #1465
    Az a C70 az offroad váltóval nyergesként nagyot megy.
  • Jóózsf István #1464
    Már megint a szövődések! De hát ki mondta, hogy egy játékkal kell leélni az életünket?!?!? X4 Foundations nem érdekel? Abban a fórumban is találkozhatnánk...

    Nade komolyra fordítva. Nyilván az én hibám, de én nem látom a képen a húsvéti tojást! Vagy annyira nyilvánvaló, hogy nem esik le. Segítenél?

    A képpel kapcsolatban: Az szerintetek rendben van, hogy ebben az összeállításban a jármű nem vontathat!?!?! Tehát; Nem kellett volna megoldani, hogy a vonószeme hátrébb kerüljön és ezáltal ne akadjon össze...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.05.07. 22:16:29
  • eta32 #1463
    Tudom hogy az FS is ilyen volt valamelyik korábbi hsz.-ban írtam is.
    Nem is toltam kb 3-4 hónapig míg érdemben nem javult az általam elfogadható szintre.
    Itt is max felfedezek, meg pár apró küldit letolok esetleg, de mélyebben majd ha pár hónap múlva lesz érdemi javulás,nem sietek sehova , már van aki azon verseng hogy minél előbb végit tolja ,azt 1 hónap múlva már dobja is félre mert kimaxolta,,minek nem verseny ez ,persze akinek ez okoz örömöt azzal sincs baj...
    Mint normális kormány beállítás ,az itt sincs egyenlőre persze aki billel tol mindent annak ez is hardcore nehézség és maximálisan elégedett,ezt nem rád értem csak úgy általánosságban...
    Jól is néznénk ha olyan lenne mint a Mudrunner....sajnos a grafikán kívül egyenlőre messze nem hozza azt a szintet,persze ki mit keres egy játékban ,én speciel egy autós játékban a vezetés örömét élményét ,itt egyenlőre nagyon messze van a mudrunnertől de még a spitirestől is.
    Nyilván jók a küldik meg a sok feladat,nem mondom hogy nem kellett és nem kell bele ,ezek nélkül nyilván üres lenne...
    A mentéssel nekem sincs gondom ,bár mikor vissza tudok tenni akár melyik nap mentését.
    Nyilván addig míg érdemben nem nyúlnak bele a játékba ,mert simán jöhet egy nagyobb javítás ami szétbarmol mindent...de hát egy félkész játéknál ez is benne van....
  • Nohab
    #1462
    Arra a mentésre emlékszem. Egy valamit mondok: ha nem csinálod okosan, akkor kétszer is mehetsz oda :)
  • chris0000
    #1461
    hi. továbbra is kurv@ jó ez a játék szerintem... arra gondolok, h bőven van benne tartalom... szerintem sokkal élvezetesebb felfedezni a területe(ke)t, a kis Scout-al akármivel, mint a Mudrunnerben… sokkal izgalmasabb ha útközben jönnek az új részek, területek és fingja sincs az embernek, h most át tud-e kelni azon a kis sáros, vizes, köves szakaszon... nekem szerencsére a mentéssel se volt sose gondom... itt pl úgy elakadtam.. de a vízben lévő teherautót is érdekes lesz kihúzni...
    Michiganen vok még mindig az első térképen és ugye van belőle 4 meg egy tonna tanulmányozásra váró feladat...

    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.05.07. 19:49:48
  • Nohab
    #1460
    Nekem teljesen megfelel a CK 1500. Erős és megy ahol kell. A második pályán lehet megtalálni a difizárat hozzá. A dudvát is jobban szeli, mint a Hummer. Ritkán viszek vele árut is a kevésbé süppedős terepen. Annak meg kifejezetten örülök, hogy nincs meg a Khan. Most vacillálhatnék, hogy használjam ki a kifizetett járművet, vagy legyen inkább kihívás a játékban.

    Megjegyzés: a Khan nem tud pótkocsit vinni, legalábbis e videó alapján.

    Végére egy easter egg:

  • Jóózsf István #1459
    ...Documents\My Games\SnowRunner\base\storage\
    A többi már rajtad múlik!
  • Serko
    #1458
    Az FS19 is ilyen volt amikor kiadták, mostanra meg tök jó szerintem. Nekem olyan ordas hibák nincsenek ami játszhatatlanná tenné a játékot. Tegnap a Smithville Dam map nyugati oldalán azon a sziklás gázlón próbáltam átmenni, és rendesen rámjött a para, hogy mi lesz ha beleesek és elvisz a víz! Nagyon átjön a hangulat, én imádom.
    Nekem nagyon tetszik így is és nagyon remélem, hogy a jelenlegi játékállásom nem tűnik el egy röpke frissítéssel, mert elég sok óra van már benne. Tényleg valaki leírhatná, hogy lehet a mentést biztonságba helyezni.

    És ami külön tetszik, hogy nincs mentés... amit elcsesztem, azt helyre kell hozni. Ez plussz izgalmat ad.
    Utoljára szerkesztette: Serko, 2020.05.07. 08:34:39
  • eta32 #1457
    Én már a kezdetektől a Kahn-al tolom, csörlőt csak a másik kocsi kihúzására kellett használnom....
    Pedig az amcsi mapokon vannak izzasztó helyek...de ennek meg sem kottyan,nem tudom ha feltuningolnám talán még a nagy pótokat is elhúzná....
    Ami az Epic-et illeti nekem mutatja mikor épp frissíti letölti az adott játékot,de gondolom ezt neked is de ennyi.
    Az tuti nem egy felhasználó barát felület,még szerencse hogy csak indításra kell .
    Még jó hogy azt mutatja mennyit játszottál az adott játékkal....
    Ami a mostani nagy semmi frissítést illeti még mindig átesnek egymáson a pótokra felrakott kocsik(csak ezt próbáltam) ......
    Kell itt még idő mire érdemi javítások lesznek ,a nép meg sír ...hozzá teszem jogosan,a ps4 esek szívnak legjobban ,ott még indítási gondok is vannak ahogy olvasom ,a készítő meg azt mondja, rajta vagyunk de egyenlőre nem tudjuk az okát...
    Ennek a játéknak még kellett volna legalább 2-3 hónap teszt vagy koraiban kiadni és fél év alatt kigyomlálni a hibákat ....
    Csak ugye akkor nem ugrott volna a nép,teli áron egy bugoktól hemzsegő játékra.
    Így a lóvéjuk meg van nagy ívben letojják a fejünket (persze nem ezt publikálják) javítgatják toldozzák foltozzák....pár hónap talán még fél év is bele telik mire rendben lesz,de ne legyen igazam....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.07. 07:19:11
  • Serko
    #1456
    Hali! Aki esetleg a Scout800-at választotta felderítő autónak és nehéznek tartja az térjen át Kahn-ra. Sokkal jobb. Árkon borkon vízen sáron megy át mint a meszes.
    Én mentem jópár napot a Sout-al, de ég és föld a kettő!
    Még valami. Régóta keresem a Michigan mapon a Fleetstar fejlesztett futóművét. Aki szintén szív ezzel annak itt a rejtett upgrade helye: (a térkép alapból ezt nem mutatja)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fűrészmalomtól észak-északeletre lévő sziget déli oldalán van.

    Utoljára szerkesztette: Serko, 2020.05.06. 22:56:54
  • Serko
    #1454
    De utálom ezt az Epic store-t... azt se látom mikor frissít, vagy frissített-e? Automata frissítésen van jelenleg 4.8 verziót mutat. Ez az új verziószám?
  • eta32 #1453
    Most tölt 1.15 GB javítást...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    PC Hotfix 1.2 (06/05/2020)

    Jellyfoosh

    8

    Jellyfoosh Community Manager körülbelül 2 órája

    Hey SnowRunners!

    Another PC hotfix is live, with a number of bug fixes, and the team continues to work on everything you report, for all platforms.

    The PS4 crash issue some players have experienced is still also on track for a solution.

    Thank you all for your patience and excellent feedback as we sort these issues out.

    Co-op:

    Additional friend list and invitation fixes. More to come.

    Cargo:

    Partial fix on the cargo duplication issue.

    Other:

    Additional crash, collision, UI, and localization fixes.

  • flyinghigh
    #1451
    Amiket le kellett kompletten szállítani azok végleg eltűntek annyival van több amit az elején vettem, bár nekem alapból sem volt meg ez copyzós jelenség se a mapon se a garázsban egyedül a repair truck küldetésből a GMC MH9500 van beszürkülve de az az egyik legáltalánatosabb bug fórumon a küldetés kész de a jármű nem lett aktív. Epicen belül még nem láttam hogy bizonyos játékok downgradelhetők lennének esetleg beta vagy experimental verziókra lehetne váltani.
  • eta32 #1450
    Ennél egyszerűbb módjai is vannak ha nagyon kell és csalni akarsz.
    Két kattintással letöltöd azt a modot ami neked felold minden járművet vagy a szintekre is van külön és olyan is van ami majd 0 lóvéért veheted a gépeket....
    Nem kell ennyit ide oda rakosgatni....
    Persze én nem használnám ,mert akkor minek is az egész.....nyilván aki szeret babrálni másolgatni meg úgy egyszerre hamar mindent annak ezek az opciók teljesen jók.
    Én maradok annál hogy szépen lépésről lépésre megszerzek mindent ami kell...
    Apropó.... nem érdemes leragadni az első amcsi mapnál szépen sorba érdemes felfedezni a többit is ,(nagyon ott van mind),úgy is előbb utóbb fel kell,aztán jönnek az ingyen kamionok, pótok...
    Persze mindenki másképp és neki tetszően játssza a játékot,nincs ezzel semmi gond.
    Csak gondoltam ha valakit érdekel azért írtam.
    Én tuti nem veszek van a térképeken majd azokkal ügyesen sáfárkodva felépítem a gépparkom,így sokáig időt álló lesz a játék,kihívás is lesz benn stb stb...Van amelyiken üzem anyag töltőállomás sincs,meg garázs....úgy hogy van kihívás...
  • flyinghigh
    #1448
    Ha hozzám hasonlóan meguntad az egy járművel való tökölést akkor létrehozol a mentésekről egy backupot az eredeti játék mappáját ideiglenes átnevezed ne azt indítsa a kliens majd beszerválod warezről és felpakolod az első release-t, crack nyilván nem kell mert megvetted. Végül futó epic kliens mellett a régebbi SnowRunner.exe-t indítod, így már nem esik át semmi lehet pakolni meg esetleg parkolni bár ilyenkor csörlővel nem árt kötözni a trailert és a járművet

    első indítás előtt a mentések loading_profiles mappájából se árt kirakarítani az összes fájlt
    Michigan 65%,ban kész van tehát működöképes
    Utoljára szerkesztette: flyinghigh, 2020.05.06. 16:25:34
  • eta32 #1446
    A fórumokon a készítők mint tudják ismerik ezeket a hibákat ...a válasz SOON javítjuk....
    Én ezért is nem bonyolódom bele a küldikbe,egyenlőre....
    Felfedezem a területeket,majd várok türelmesen ,mást úgy sem tudok...nem fogok agybajt kapni a hemzsegő bugok miatt.
    A mentéseket szépen kirakom külön mappába ,majd ha beütne a gebasz akkor ne kelljen a legelejéről kezdeni ,de igazából akkor sem történne semmi ,a küldiket úgy is jegelem egyenlőre így azok nem fognak elveszni...
    Mondjuk aki a mentéseket így tudta csak megoldani az is inkább más munka után nézhetne...
  • Serko
    #1445
    Sziasztok!
    Egy Sidebord Trailer-re próbáltam pakolni daruvan, de az árú átesik a fenéklemezén és nem tudom rögzíteni. Picit trükközve mellé álltam a daruval és félig a darus kocsin lévő cuccot már engedte felrakni és rögzíteni.
    Huhh kicsit nehéz volt így átméretezni a képet, bocs de kicsi lett.
    Valahogy így
  • Jóózsf István #1444
    "terkep is jeloli" Máramikor! Csak Alaszkában egy pályán találtam vagy hármat pluszban!

    Van ez a furcsaság a játékban. Amikor közel érsz egy utánfutóhoz, akkor mintha a levegőből a földrezuttyanna, vagy tárgyak épp felrepülnek a levegőbe, vagy amikor egy másik autóra daruzol és átesik az áru a platón a földre, és még sorolhatnám. Na ezek azóta vannak jelen, amióta ez a játék a legkorábbi változatában megjelent. Szerintetek próbálták kijavítani? Egy frászt! Kit érdekel?!?!?
    Pedig ha lehetőséget kapok ilyen tevékenységekre, gondolok itt elsősorban a daruzásra, akkor talán nem túl nagy elvárás, hogy a játék legalább az alapvető/egyértelmű fizikai szabályokat betartsa! ("Super-duper realistic." Az! )
    Van egy személyes kedvencem. Amikor húzod a "libanyakút" rakva, (Bocsánat! Nem a libanyakú, hanem ugyanúgy rampás, de zsámolyos!) és egyszer csak elkezd rázkódni, majd felrepül a levegőbe, mintha felrobbantották volna, szanaszét szórva motyót! Ilyenkor bírd ki, hogy nem szidod őket mint a bokrot!
    Meg amikor kibontod a darut (Éretteknek KCR) akkor felborítod a melletted álló autót...
  • eta32 #1443
    Kedvet kaptam felfedezgetni, így átmentem az Amcsi terület Island Lake területre na itt aztán mocsár mocsár hátán...
    A kedvenc dzsippem-el persze, mert akármivel már szívás lenne ,de néhol ezzel sem egyszerű...
    De ez az irányítás még kormival is botrányos.
    Olyan mint ha két gombot nyomogatnék jobb-majd bal semmi köze a eredeti kormányzáshoz amit a MurRunnerben megszoktam.
    Ezért is nem bonyolódok bele nagyon ,felfedezgetek itt-ott ahol épp tetszik,majd csak lesz valamikor érdemi javítás-javulás a készítők részéről.

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.06. 13:09:55
  • chris0000
    #1442
    áháá eddig egy teleszkópot találtam Michiganen... de akkor így majd meglesz az is vmikor… :)
    ok a tekerés, csak már az is könnyítés lenne... :) üdv.
  • Aborg
    #1441
    Koszi a teszt terep tippeket!

    chris0000: L felezo fokozatok: meg kell talalnod a fejlesztest a terkepen (tobbnyire roncsautoknal van, de a terkep is jeloli), azutan belerakhatod az autodba.
    Ha nem tetszik az ejszaka, a terkep nezetbol elore tudod tekerni az idot.
  • chris0000
    #1440
    hi. persze, jöhetnek tanácsok... kormányom nincs sajna, pedig gondolkoztam rajta... egy kontroller még lehet beszerzés alatt lesz...az L az vmi felező lenne gondolom, ami csak lassan forgatja a kerekeket... de ott is van még vmi +fokozat le és fel, csak most/még nem aktív a játékban, vagy még nem mentem olyan kocsival ami tudja... nah majd kiderül... ami szívás az az éjszaka...áhh ok, h legyen nehezebb, de igazából a valóságban is, ki az a hülye aki éjszaka, egy megrakott szerelvénnyel bemegy, egy ilyen sáros, mocsaras, erdős területre... :D üdv.
  • eta32 #1439
    Nos úgy tudsz hogy a modok menübe belépsz és ott kiválasztod milyen pályát szeretnél(csak 1 van),mármint havast vagy nem és elindítod .

    Nagyon jó kis pálya különböző terep viszonyok között büntetlenül kipróbálhatsz bármilyen kocsit trailert stb...
    Tegnap este itt tesztelgettem...
    Na erre a bug-ra is sokan panaszkodnak.
    Feljárok a kocsi szállító trailerre majd átülök a másikba erre potty...bele eset...
    Ajánlom menj körbe rajt megéri,a rámpáról is olyat ugrattam ....
    Na látom közbe a kolléga írta is na így kell!!!!

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.06. 10:56:53
  • flyinghigh
    #1438
    kell egy regisztrált account https://mod.io -n majd hitelesítés után a játék mod menüjéből a select mappal hívhatod elő

    Utoljára szerkesztette: flyinghigh, 2020.05.06. 10:49:03
  • Aborg
    #1437
    Bugok: olvasom en is hogy egyeseknel ha atmennek a masodik palyara furcsa dolgok tortennek visszatereskor (klonozodo auto: egy itt, egy ott), elveszo auto stb. Ezert en egyenlore csak az elso palyan ugykodok lassacskan, varom a tovabbi patchokat. Szerencsere itt buggal nem talalkoztam.
    Arra az emlitett teszt palyara hogy lehet eljutni?
  • eta32 #1436
    Ja Ja én is így szoktam ügyeskedni anno a MudRunnerben is ha elakadtam...
    Itt egyenlőre a játék számomra még nem hozza azt a szintet hogy érdemben a karriert komolyabban elkezdjem és csináljam,majd...
    Igazából le is írtad az összes pozitívumot amit a játék jelenlegi formájában tud....
    A hivatalos fórumokat végig olvasva ,a hibákat (ordító) amikről mindenki panaszkodik,egy még egy félkész játéktól is sok lenne .
    Simán koraiba ki kellett volna adni .
    Ja hogy akkor teli áron a kutya nem veszi meg...
    Mivel már egy ideje a G27 is műkszik kompromisszumokkal ,mentem pár órát leginkább a teszt pályán különböző gépekkel....
    Felfedeztem pár helyet az amcsi pályán.
    Megmondom őszintén tetszik ,de ennyi egyenlőre.
    Ugyan így voltam anno az FS19 megjelenése után is,ez így egyenlőre , parkoló pálya, kb 3-4 hónap majd ezután kezdtem érdembe tolni vele.
    Ott is ugyan ezek az ordító hibák mint itt, ott is egy kész teli áron vett játékról volt szó.
    Csak ugye ott került kb 6000 Huf-ba itt meg a legolcsóbb is sokkal többe...
    Jó lesz ez az tuti és élvezhetően játszható,de ennek idő kell nem véletlen a hivatalos oldalról is annyit publikálnak hogy hetek múlva,ez mint tudjuk bármi lehet a hónapok is hetekből tevődnek össze...
    Páran a fórumokon már erre is reagáltak ,hogy miért nincs egy konkrét dátum hogy mikor....
    Én megmondom...azért mert azt sem tudják hova kapjanak melyik hibát és melyik platformon javítsák először,hogy a nép haragja enyhüljön.
    Persze van aki ezzel a BUG halmazzal is elégedett ebben a formában.....
    Megmondom őszintén ha nem vettem volna meg hanem lewazerolt példánnyal tolnám se vinne rá a lélek hogy érdemben játsszak vele ,egyenlőre lépten nyomon bug bug hátán ,félkész opciók ,mindenhol...
  • Jóózsf István #1435
    "Az automata csörlő a legközelebbi tárgyat csatlakoztatja... pedig " Pedig fordítva lenne logikus!!! (Logika? Piha!)
    Pár marék hajam már megbánta!

    Azt az embert, aki az orosz pályákat csinálta, biztos sokat verték a szülei. Remélem most is sokat verik!
    Még a középső talán hozza a szintet, de harmadik az extremitásával, az első meg a teleszórt árkokkal... A méretéhez képest túl pepecselős. Nem elég, hogy ki kell menni a világból, (ami jó!!!) De mindezt gyök kettővel, mert különben ezredszerre is beleállok a földbe. Szó szerint! Még jó, hogy nem hegyes a járművek eleje, mert különben minden ároknál lehetne menteni!
    Kicsit valahogy olyan érzésem van, mintha minden fűszer egy kicsit megborult volna. "El van fűszerezve" Nem a jó értelemben! A "sztorija" viszont jól meg van írva.
    Azt szeretem a gyári térképekben, hogy tulajdonképp arra megyek, amerre akarok, ha akarom a szakadékon keresztül, rakománnyal. Miért is ne? Ha meg tudom csinálni?!?! De itt, gondosan telerakták a stratégiai pontokat tuskókkal. Amiket sokszor észre sem veszek... Kicsit mintha a sarak még mélyebbek lennének... Mintha más értékekkel/szorzókkal dolgozna ez a három pálya.
    Apropó! Volt régen egy kabin tetejéről néző kameraállás. Az most jól jönne!
  • Aborg
    #1434
    A jatek elejen en azt a "trukkot" alkalmaztam amikor az orszaguti teherautoval nem birtam kihuzni a saros udvarbol a megrakott potkocsit hogy kotellel kihuzattam magam (a potkocsi is csatlakoztatva volt) majdnem az utig, de ott mar nem volt mibe akasztani a kotelet, meg meredek is volt a saros kijarat. Itt leakasztottam a potot, kimentem az aszfaltra, kotelre vettem a potot, es a szilard feluleten a teherauto kerekei mar ki birtak huzni a potot az utra. Ezt nem tartom csalasnak, a valosagban is meg lehet csinalni :)

    Az autok reszletessege engem elejsen lenyugoz (mar a Spintires ota). Kulon orulok neki hogy nem vadiuj hanem mindig hasznalt autokat modelleznek, latni rajtuk a sok karcolast, kopast, hasznaltsagot. Szerintem mindig egy adott peldanyt modelleznek vagy skennelnek le, a Fleetstar 2070-en meg azt is megfigyeltem hogy a jobb elso es bal elso kerek texturaja sem ugyanaz, mas a koszolodasa.

    Az idojarasi latvanyujitasok is nagyon szepek lettek a SR-ben, a hajnali alacsonyan gomolygo kodok, az esos ido szurkesege alatti bevilagitas, stb. mind remekul nez ki. A tukroknel is tetszik hogy remeg bennuk a kep a motor vibralasa miatt. Vagy a fuggoleges kipufogok fedosapkai, ahogy tenyleg ugy billegnek ahogy a motor jar. Szerintem paratlan ez a jateksorozat.

    Billentyuzet helyett egy (pl. Xbox) kontroller mindenkeppen ajanlatos, eg es fold. Lehet folyamatosan kis gazon is menni, a kormanyt kis elhuzassal tartani stb.
  • flyinghigh
    #1433
    Az gyűjtőnév az aktívan futó spyware-malware szoftverekre mint pl a malwarebytes termékei, mondjuk mentés hibára max annyit tudok elképzelni hogy bekapcsolt UAC-mellett és nem rendszergazda jogokkal fut a játék így problémák lehetnek a C meghajtóra való írással, de gyakorlatilag úgy néz ki egyelőre lövésük sincs mi az oka de legalább erre is írtak valamit. Azt sem lehet kizárni hogy a 30-i hotfixel jöttek ezek a dolgok , mint pl a járműváltáskor áteső cuccok járművek a nem aktív szállítójárműre pakoláskor vagy járműváltáskor és ide semmi köze annak hogy eredeti vagy tört-e a játék , mert az official discordot már elég szépen teleszórták ilyen képekkel is.

    Utoljára szerkesztette: flyinghigh, 2020.05.06. 08:02:43
  • eta32 #1432
    Üdv.
    Grat,hogy onnan ezzel egyáltalán megpróbáltad és a végén ki is húztad.
    Ahhoz is grat hogy billel képes vagy szenvedni.
    Pár jótanácsot ha elfogadsz.
    Ha "L" fokozatban próbálod van hogy több erőt ad le nem pörögnek úgy túl a kerekek.
    Persze tapasztaltam már az ellenkezőjét.....néha érdekes dolgokat művel a "fizika" ebben a játékban no meg az automata váltó.....
    Ha beállsz egy akadály mögé (fák) akár itt a sziklák mögé és úgy kezded el húzni hogy a te kocsidat ezekbe megakasztod(nem csörlővel) akkor a te kocsid már nem tud hátrébb csúszni viszont a csörlővel jobban könnyebben ki tudod húzni legalább is az elején segíthet míg nagyot kell húzni....
    A MudRunnerben is sokszor alkalmaztam ezt a technikát...
    Itt is húztam már ki fa mögül minden gond nélkül így kocsit a tetőig elmerült mocsárból...