Saber Interactive játékok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jó lett.
Mindjárt az elején elakadtam.Bementem a garázsba és nem tudok kijönni.Azt akarja, hogy menjek Alaszkába és aktiváljam de nem tudok semmit sem csinálni.Lenne v.kinek ötlete
Egyszer sikerült hanyatt vágni magam vele!
Vannak ilyen olyan anomáliák,ahogy @Endre@ is írta .
De most jön a lényeg az átesés már a múlté,épp tegnap írtam róla az egyik hsz-ban.
Lehet trailerrel kocsikat szállítani gond nélkül(egyenlőre) nincsenek rakomány átesések a póton.<#taps>#taps><#eljen>#eljen>
Az Új terület Oroszban is hasonló nagyságú mint a előző 3.
Érdekes és szerintem nehéz is ,de csak felfedeztem így ezt nem biztos hogy mindenki osztja.
Még egy lényeges a kormányosoknak.
A FFB(erő vissza csatolást) is most már rendesen támogatja a játék,ahogy azt a Mudrunnerben megszoktuk.<#eljen>#eljen>
Teljesen testre tudod szabni több beállítás segítségével.
Engem meggyőzött...
A menüben lehet több profilt is létre hozni-akár törölni is.
A backup mappa gyakrabban menti az állást,így nagy valószínűséggel nem kell tovább szórakozni a "manuális mentésekkel" ha netán beüt a crash.
A multit nem néztem ,eddig sem érdekelt különösebben....
A mentésem beillesztettem a beta-ba hogy az orosz mapot meg tudjam nézni.
Nos ennél fogva az áteséses dolog érdekes szitut produkált,szellem kocsik lettek....
Szép lenne ha minden karriert előröl kellene emiatt kezdeni ,mert ha a régebbi mentéseket használjuk majd az új javítással akkor ....<#fejvakaras>#fejvakaras>
https://kepkuldes.com/images/ef93921f5579d867ed627855fe43563b.png
https://kepkuldes.com/images/8e48298ee83a2b6db395b7514c0eb3f1.png
https://kepkuldes.com/images/5f01ba1a77de1934a66a0ef8d41c18bf.png
https://kepkuldes.com/images/dda6a362950eb28fba2e18981fe6b670.png
https://kepkuldes.com/images/1f49e0e7a930723ff4c579484a4d2887.png
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.21. 00:58:30
Forever>***eta32***
Én az elmúlt héten rákattantam...picit így már 4 napot ír a játéknál....<#kuss>#kuss>
Nos tegnap is rájöttem valami újra a magad felépítendő "szervizekkel" kapcsolatban,de nem lövöm le a poénokat ,aki szeretné majd úgy is rájön és felfedezi hogy mi merre.
Minden esetre nagy piros pont a készítőknek a kreativitásért.
Más :
A beta-ba bele rakták a FFB támogatást ,most már olyan mint a Mudrunnerben.<#eljen>#eljen><#taps>#taps>
A kormányosoknak jó hír.
De sajna csak ennyi....még a kormi elfordulási szöget a profilerből nem tudom beállítani .
Az még mindig controlleres...180 fok,na meg a többi még várat magára a kormányokat amiket alapból támogat a játék ,mint legalább 900 fokos elfordulási szöggel rendelkeznek, a játék meg lekorlátozza 180-ra ,igaz hogy a kocsikban belső nézetből nem annyit mutat ,ebből is látszik nem kormányra készült alapból.
Remélem ezek a dolgok is hamarosan jönnek,ahogy a H manuál váltó stb stb...
Nem véletlen mondtam anno ez egyértelműen elsősorban controlleres irányításra készült....a normális kormány támogatást most kezdik bele faragni.
Forever>***eta32***
Majd lesz alszkai 5.is de azt csak a fullos verzióhoz jár.

Forever>***eta32***
Itt a lista mi merre meddig....<#wink>#wink>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hello SnowRunners!
For our upcoming free content update, Patch 5.0, we have just opened a public test server on the EGS on PC! This will allow anyone willing to test the new update before it is published and provide feedback to the development team in advance. Please use the new Public Test Server forum category for any feedback.
The purpose of this is to make sure you can all have a smooth experience when the update and the new content goes live on the main game.
How to access the Test Server
The Test Server will be visible to all owners of a PC SnowRunner copy in their Epic Games Store library as a separate install "SnowRunner - Public test version". You may have to restart your EGS client for it to appear. Simply download it, and play it - you’re good to go!
The server will be available until Patch 5.0 releases, but we will keep it handy for further updates.
What about my progress?
Save progress does not carry over between the test server and the live server. These are completely separate. You can however manually copy your save files from the live branch to the test branch.
Do not do the reverse however, as this would result in your save being corrupted.
Your live branch save is here:
C:\Users\username\Documents\My Games\SnowRunner\base\storage\backupSlots\sd6f4e86g1d6s1gd5 (this long code will be different on your computer)
Copy the files in the folder above and paste them in the Test Server folder here:
C:\Users\username\Documents\My Games\SnowRunnerBeta\base\storage\sd6f4e86g1d6s1gd5 (this long code will be different on your computer)
Then restart the game and pick local save when asked about cloud or local save by Epic.
What content is on the test server?
New Features:
New Taymyr summer map: Rift
2 vehicle skins (Derry Longhorn 3194, KHAN Lo4F )
Flycam on mod maps
Multiple Save Slots
Mods: installed mods counter display
Force Feedback setting
Multiplayer: Players can now play in different regions in coop
Forever>***eta32***
Ennyit tuti nem @arakodok vele ,megvárom míg javítják ,szerintem az elsők között,nagyobb javítás ,benn kell hogy legyen ,nem olyan gond ez hogy csak úgy félresöpörjék a készítők,legalább is remélem...
A póton áteső rakomány problémáját már tudom kezelni , tegnap is volt 2 is, borulás és a kihúzó jármű közelsége miatt.
Az autókat meg egyenlőre nem szállítom trélerrel,elhúzkodom őket ha kell .
Nyilván jó buli lenne...trailerrel manőverezni hogy közbe ne essen le a szállított kocsi,de egyenlőre ez van.<#sir>#sir>
Sok helyen amúgy is csak húzatni érdemesebb mert vannak olyan utak ahol trailerrel képtelenség egy hajtű vissza fordítóban elfordulni..
Forever>***eta32***
Kihúzhatod küldetés előtt is, nem lesz belőle probléma. Viszont távolra nem érdemes vinni, mert lehet pont az ellenkező irányba vinnéd. Beülni úgy sem tudsz, ezért birtokodban se lehet. Amibe pedig be tudsz ülni egyből, az meg küldetés nélkül a tied.
Mindenkinek nagyon köszi a segítséget és az infókat.<#worship>#worship>
Igazán a modokból az Uaz (Khan) nekem az érdekes, ezt majd jó lenne használni, ezért is kérdeztem.
DLC formájában már letölthető hozzá.
Az Epic Store-on szoktak lenni akciók? Érdemes egyáltalán várni valami akcióra?
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Na akkor segítek....ne hogy ne tudj aludni....
Az orosz 2. mapon a hegytetőn a sziklás résznél vízesés mellett ,csak ez az egy út vezet oda.....
DAN96320-at kell keresned.
Még segítek Lost In The Woods,ez a küldetés neve.
Jó pénzt ér én eladtam ,nem tetszett annyira...
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.19. 21:24:42
Forever>***eta32***
Az is hangulatfüggő, hogy milyen messziről mutatja, hogy ott egy fejlesztés van. Éjszaka messziről is tud virítani a sárga jelölőnégyzet, amiből jócskán sejthető, hogy ott valami huncutság van. Persze piktogramot elspórolja a végsőkig!
Amihez külön küldi van és nem jelöli a térkép csak ha a küldit elindítod abból nem sok van az össz orosz mappokon asszem csak a DAN volt az egyedüli.
Alaszkában is volt "eldugott" de nem kellett küldit teljesíteni hozzá hogy birtokba vedd(ingyé megkapd).
Nyilván vannak amiket látsz és jelöli az adott map,hogy javítsad ki és aztán a tiéd.
Az amcsi mapot már jó pár napja nem toltam így arra pontosan nem emlékszem,de majd ha itt épp megunom vissza nézek oda is.
Forever>***eta32***
Ha van használható autód kint bármelyik pályán, akkor bármikor belehuppanhatsz bármelyik garázsból! Baloldalt a jármű és ojjektum listában ráállsz és addig nyomkodod a környezetedben lévő összes gombot, amíg bele nem ültet. Enterrel próbálnám legelőször. Vezérlőn "A". De lehet, hogy egérgombbal is megy.
Nagyon kedvemre valók az ilyen fejtörők....
Más : Eddig jó .
Hiba nélkül teleportált egyik területről a másikra egy hosszú póton 3 különböző rakomány...<#taps>#taps>
Csak el ne kiabáljam...a többi területnél...is jó legyen.
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.19. 10:34:26
Forever>***eta32***
De gondolom akkor te is rájöttél hogy is van az átkelési kapuk feloldása....<#wink>#wink>
Ja az nálam is megmaradt(Tayga), nagyon gyorsan tud menni....meg az Azov 64131 abból vettem még egyet is mert ezek a Voron-ok amik egyenlőre elérhetőek ,nekem nem kellenek.
No meg amit még találtam egy nagyot azt is eladtam,(DAN)
Hamarosan 14-es leszek és jön a következő Azov 5319<#eljen>#eljen>
Ja árokból nincs hiány...de mint írtam is a 3. orosz pálya ,hígfolyós....<#fejvakaras>#fejvakaras>
Én is leragadtam egyenlőre itt oroszban...
Forever>***eta32***
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mekkora húzás volt azon a böszme nagy pályán, hogy próbálod az egyik átjárót, a másikat, a harmadikat és... <#wink>#wink> Mondjuk "akkor" nem röhögtem!
Az oroszoknál "talált" Tayga nálam annyira bevált, hogy szerintem az a játék Joly Joker-e! Főleg a ballon kerekek miatt! De kell hozzá az emelt felfüggesztés mindenképp. Leginkább az első árkos pályára, mert különben folyamatosan a földet túrja!
Ez mit jelent? Nincs feltuntetve a mar felfedezett terkepen ikonnal? Vannak ilyen jeloletlen fejlesztesek is?
Kedvére válogathat mindenki.
Most hogy felfedeztem az összes orosz területet ,lesz kihívás....
Még jó hogy itt is van több kocsi elszórva ,de van eldugott is....
Igazából a 2. területre való átjutás is okozott némi fejtörést ,de megoldottam ,ahogy az egyik eldugott kocsi aktválása is....
Jó móka volt...
Igazából a térképeken összességében (mindet mindenhol felfedeztem) van annyi ingyen kocsi hogy nem kell aggódnia senkinek.
Nyilván van amelyikért picit küzdeni kell....
Ez csak azoknak érdekes akik alacsony szintű játékosok, de szeretnének minél több kocsit ingyé...<#wink>#wink>
Még annyit hogy az Orosz 3. terület pici de ne csapjon be senkit....
Ha siet valaki akkor bele se kezdjen ,először azt hittem benn maradt a kézifék...
Nagy részben "hígfolyós lekvár" az úthálózat már ha annak lehet nevezni... <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.19. 07:56:50
Forever>***eta32***
Valóban a Tátráknál ez a jellegzetesség sokáig megmaradt! Komikusan is néznek ki amikor üresen mennek előtted. Már ha látsz még egyáltalán tátrát?!?!?!
-A jatekot egyenlore csak az Epic arulja.
-Ami a MODokat illeti: a Mudrunnerhoz kiprobaltam nehanyat, de eleg ingadozo volt a minoseguk. De a Snowrunnerban annyi tartalom van hogy egy jo darabig modok nelkul is el fog szorakoztatni (engem biztos 😊
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.05.18. 19:34:39
Vannak benne járművek, amikhez alapból vannak kiegészítők. Csak ezért nem kell modokat letöltened. Igaz, vannak járművek, amelyekhez nem elérhető minden kiegészítő, de ez a balansz miatt lehet. Ha azokon felül akarsz más módosítást vagy járművet, akkor érdemes csak modokat letöltetni.
Nem tudom. Szerintem tudja kezelni.
Csak az Epic store-ban lehet (és érdemes) megvenni, más forgalmazó nem árulja. Ez egy netes forgalmazó mint a Steam. Dobozos verziót ne is keress. Két féle változat van. A sima ami az alapjátékot tartalmazza és a drágább prémium, ami a 4 db később jövő DLC-t is tartalmazza. (értsd amint megjelenik nem kell már megvenned). Az alatt legfőképp további járműveket és térképeket kell érteni.
Utoljára szerkesztette: Nohab, 2020.05.18. 17:36:57
Én még csak most találtam rá a Snowrunner játékra, és már most tetszik a bemutatók alapján. Olvastam hogy alapból nem minden autó, gumik, pótkocsik vannak benne, hanem különböző mod-okat kell letölteni hozzá?! (ne kövezzetek meg a tudatlanságomért légyszi! <#vigyor0>#vigyor0> )
Ez a mod-olás csak eredeti vagy letöltött játékkal is megy? Mivel hajt a kíváncsiság,
mit ajánlotok, hol érdemes megvenni a játékot? (ahol van is belőle, mert most úgy néztem hogy sehol nincs készleten)
Köszi a segítséget!
Utoljára szerkesztette: Howkeddlee, 2020.05.18. 12:52:42
A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong... \"Nem az életemet akarom végigálmodni,hanem az álmaimat végigélni!\" \"A Japán TDK együttes kazettáját meg ne vedd!NINCS RAJTA SEMMI!!\"
Azt le tudnád írni pontosan, hogy tudom vissza rakni a 4.6 -os verziót mert akkor én is azzal tolnám.
Gondolom akkor az automatikus frissítést ki kell majd kapcsolnom utána,ha ezt felteszem és ezt szeretném használni.???
Köszi előre is..<#worship>#worship>
Forever>***eta32***
A 4.6osnál nincsenek ilyen átesős , meg rakomány eltünős bugok mint az újabb verzióknál, most már úgy vagyok vele ha nem fogok valami játékmenetet akadályozó bugba belefutni akkor ezzel lesz először végigtolva single rész, a jelenlegit meg bütykölgessék csak.
#1598
Mivel keveset fogyaszt és van hozzá speedway váltó így régión belüli gyorsabb a nagy távolságú áruszálíltás, vagy nagy fogyasztású járgány+felépítmény+rakomány szállítása a könnyen járható útvonalon , de egy darus platóssal vontatva vontatva difi és összkeréknélkül is hatékony lehet csak ki kell tapasztani melyik terepen mennyi rakománnyal lehet terhelni.
Különben hogy vinnék át a hajtást a kerekekre,de erre is léteznek alternatívák,de ebbe nem mennék bele.
Csak vannak külső láthatók amik mindegyik végén csuklók találhatók és belsők amik a "hídházban" belül találhatók a differenciálművel együtt ezek csak tengelyek mereven a végükkel.
A külső féltengelyeseknél ,ahol látod magát a féltengelyt ott a váltóműben található a difi vagy külön .
De van ahol a váltó és az osztómű is külön van vagy akár egybe is építhetik akár a difivel is....
A mai moderneknél már nagyon sok lehetőség megoldás létezik van de a régebbieknél is volt ha nem is ennyi.
Apropó váltó....ez az automata ami most van benn,engem akkor is irritál ,rühellem.
Sokszor azon kapom magam hogy nyomkodom a kuplung pedált,és váltok a H váltóval.<#hehe>#hehe>
Annyira beidegződött és megszoktam ,ha másért nem a Mudrunner miatt is...
Forever>***eta32***
Talaltam egy cseh Tatra-tortenelmi filmet, nezzetek meg innen par percet, nem semmi terepjarok voltak mar akkor is! Szinte valoszerultenul konnyen gyurik le a terepet. Nekem kulonben is a feltengelyes teherautok a kedvenceim.
Tatra archiv film
nagy nehezen találtam megint egy Suspensiont és akkor mihez jó.. hát kizárólag a Khanhoz!! még ebből is nem tudom, h hányféle/hányfajta lesz? áhh... 😊
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.05.17. 19:05:32
Ami el van dugva az ANK MK38<#nezze>#nezze>
Bakker most nézem már beletoltam a játékba 70 órát,de nagyon messze a vége.
Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.05.17. 18:32:08
Forever>***eta32***
De vannak jók is, nem is kell sok...
Az egyik amit találtam Alaszkában az nem tudta a diff.lock-ot így pár fuvart toltam vele és vissza hoztam arra a mapra ahol van garázs és már adtam is el.
A másikat megtartottam az jó minden téren,még alap állapotában is.
Feltuningolom majd mikor kell....
Olyat nem is érdemes venni ami nem tudja mind kettőt,AWD .dif.lock.
Nehéz terepen csak a szívás van velük.már pedig vannak szívatós részek minden mapon.
Most Oroszba megvettem a 6 tengelyes dzsippet (YAR 87) ,feltuningoltam,a khan elbújhat mellette,igaz nem rossz ,de ez stabilabb és jobba is tetszik egyszerűen imádom.
Jó lett volna Alaszkában is felfedezni,volt szenvedés ,de legalább volt kihívás.
Az International Loadstar 1770-al toltam végig alaszkát ,nyilván feltuningolva már amit lehetett,sajna a rugókat nem tudtam megemelni ,nem volt rá meg az upgradem.
Így volt sok csörlőzés a hegyekbe ,de nagyon szórakoztató volt.
Forever>***eta32***
A garázs melletti az a White Western Star ugye? Amelyik meg el volt dugva a Royal BM17?
Érdemes ide is ellátogatni,ha másért nem a 2 ingyen kamionért....Így aztán már nem kell a pénzt annyira számolgatni,ha valaki eladná őket....
Igaz a jobbik picit el van dugva de simán megtalálható.
Már csak Orosz 2 map hiányzik,a felfedezésre várók közül,bele is vetem magam az Orosz tajgába..
Forever>***eta32***