5765
  • Yag
    #1282
    OvGME mod manageren kívül van valami amivel jól lehet kezelni a MudRunner modjait ? Valamit biztos szarul csinálok mert már harmadjára omlik össze a játék. Ti, hogy MODoltok ?
  • Yag
    #1281
    Majd kapsz hozzá pach-et. Ettől függetlenül szánalmas hogy még mindig átvágják az embereket és lehúzzák őket csak be kell ígérni minden szépet és jót. Aztán kihez mész reklamálni ? Pénzvisszafizetés ? Már kitalálták de tényleg akar ezzel babrálni az ember ? Pofátlanság ide, vagy oda, én ezért letesztelem virágbolti verzióval. Aztán amikor már látom, hogy stabil és működik rendesen, megveszem. Addig számomra csak teszt üzem minden új game.
  • endy papp
    #1280
    "Q: Is there a Hardcore Mode?
    Not at launch, but we plan to introduce this in a future update. SnowRunner can be pretty hardcore to begin with though!"

    Erre csak annyit tudok mondani ......szák meg magukat.
    Bekaphatják...
    Egyértelműen a konzol huszároknak készült amcsiba.
    Szép csicsa miegymás azt /toljuk controllerrel otómatán mindent/ csak nyomjuk a gázt és ennyi.
    Ja majd valamikor a későbbiekben.
    Már bánom hogy előre megvettem.
    Ha ezt előre bejelentik hogy kormány és váltó totál felesleges hozzá ,3 éveseknek készült játék, akkor messze elkerülöm.
    De valószínű így is...el lesz ott a többi mellett....
    Manuál váltás és hardcore nehézség nélkül nem vagyok hajlandó használni.
    de több vidit sem nézek meg az tuti,így már nem érdekel a "mariokartjuk"
    Bohóckodni tudtam volna mással is .
    Itt még ez is
    "Q: What wheels and peripherals will be supported by SnowRunner?
    Testing for all our planned peripherals has unfortunately been delayed due to the COVID-19 virus. We can confirm that popular wheels from Thrustmaster, Logitech, and others will be available but not fully compatible at launch. We will provide a detailed list of all the specific wheels once testing has been fully completed after launch."
    Jó kifogás....akkor miért nem azt mondták itt megint egy félkész játék korai hozzáféréssel ,alap korábban jól működő tartalmak nincsenek benn de bohóckodni tudsz vele billel talán működik ja ajánlatos controller is hozzá mert arra optimalizáltuk
    Az tuti a sarat is megkönnyítették ahogy az egész játékot lebutították....
    Nyilván el fogom indítani ha már ennyi lóvét bele toltam ,hogy legalább tudjam szidni....persze elsősorban magam hogy megvettem,ráért volna 1 év múlva is
    Még jó hogy nem a mostani árakkal és euró árfolyammal vettem,kb 12 ezerbe fáj ,de tényleg fáj pedig vártam ,de így kuka .....na keresek is mást....vagyis ott a rengeteg befejezetlen MudRunner mod mapom ,tolom azokat ha sárdagasztásra vágyom.
    A picit szebb grafikájukat meg lehúzhatják a wécén saját magukkal együtt....
    "Season Pass content includes new vehicles, maps, missions, and features such as logging and breakable ice."
    Na nem erről beszéltem korábban,igaz nekem prémium van,,,,nem érint,de az alapjátékosoknak szívás...
    Ahogy a mod támogatás is a konzolosoknak soon....
    Ezek szívtak valamit....a mudrunnerben van törhető jég havas map nem 1, farakodás hardcore stb....
    Itt meg ez challenges ....ságokkal tele tűzdel mapok,az egész erről szól a többi is csak paraszt vakítás.
    A jó dolgokat kivették azt majd jó pénzért újra eladják egy játék áráért....
    Legalább tükrök lesznek de csak a PC-nek lesz elérhet a többinek soon....
    "Q: Is there a first person/driver view?
    Absolutely, and the interiors of every vehicle have been fully modelled including dashboards and working speedometers."
    Ez most komoly olyan kérdések ami a játék fényezését tolja előtérbe...
    Aki most-ezután akarja megvenni és valami hasonlóra számít mint az elődöknél,de igazából nem nevezném utódnak ezt, annak NEM ajánlom.
    Ez egy viszonylag szebb graffal rendelkező a Spintires,MudRunehez képest lebutított, játék.
    Köze nincs a Spintires,MudRunehez.....

  • endy papp
    #1279
    Na itt is van amiről beszélek.
    39:36 nél nézd a mapot.
    Ez már azért nagyobb szerencsére....
    Igaz megint csak 720P-ben tolja , így ennyire nem ronda a játék de jobb pillanatokban azért látszik
    De erre is csak kipróbálás után derül fény...
    Fura volt hogy felborult 9:05 és tudott csörlőzni , könnyítést tettek bele ,az elődökben ilyen nem volt ...
    '3:41-nél kiírja a játék hogy mentett,akkor talán lesz olyan opció amit az elődökből is hiányoltam,hogy én mentsek akkor amikor szeretnék egy komolyabb valamire való játékban azért legyen már ilyen opció is,igaz ez valahol könnyítés,az elődökhöz....
    32:04-nél érdemes figyelni ,van még benne bug repkedő pótkocsi
    A pót ráakasztást is megkönnyítették nem kell annyira kicentizni,de a megvalósítás az... "félelmetes"
  • Waczkor
    #1278
    Q and A

    Pár kiemelve:
    Q: Is there a Hardcore Mode?
    Not at launch, but we plan to introduce this in a future update. SnowRunner can be pretty hardcore to begin with though!

    Q: Does SnowRunner have different weathers?
    Yes, there is dynamic weather, with rain and snow, and different levels of cloudiness and clarity.

    Q: Does the weather affect gameplay?
    No, there are currently no plans for this

    Vidik alapjan jobban néz ki de kezdek attól tartani be lett könnyítve nagyon es emiatt lehet gyorsan ki lesz pörgetve.En nem toltam hcben,de így is volt kihívás bizonyos pályákon.
    Meglátjuk varom ugyanúgy és azért el fogok tölteni nem kevés időt vele.

  • endy papp
    #1277
    Nos minden lehet biztost 3 nap múlva tudunk igazán ,de amit látok a vidin az simán akkor mint a mudrunnerben bármelyik jó nem a kicsi ,most nem jut eszembe a neve vulkán vagy .....
    Pl azt is modként megcsinálta valaki átdolgozta ,igaz sokkal nem lett nagyobb de legalább élvezetes lett....
    Itt meg a sok aszfalt néhol valamennyi sár,tipikus amerikai mudrunner dlc.....
    Látszik az úthálózaton is hogy nagyon de nagyon kevés ,
    Rengeteg mod mapom van, mindet legalább addig elvittem hogy felfedeztem ,megnyitottam a mapok egészét,így csak tudok különbséget tenni kicsi és nagy között.
    Nyilván simán tévedhetek ,de sanszos a vidit elnézve,ez kicsi map és már most látom hogy "üres" a havon kívül Ló@ar sincs rajt ,ami megfogna.
    Ilyen mod mapokat a runnerben le sem töltöttem....
    Na mind egy , mint írtam is korábban letolom rajt ami tetszik remélem lesz olyan.
    Várok jó pár hónapot fél évet azt nekiesek megint kb így volt a runnerrel is addigra már lesznek tuti normális mod mapok ,meg értelmesebb kocsik ,jó azért később abból a 40 ből csak, akad pár ami sokkal jobb..mert ahogy látom az elejére (karrier kezdésre ) megint tele rakták az ilyen platós semmire való szekerekkel.
    A runnerben még rég toltam egy mod mapon amit egy magyar srác csinált ott van a mai napig a toppon,minden féle téren...
    És az sem volt nagyon nagy kb közepes,de amit azon kellett "küzdeni",na az igen....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.24. 19:32:38
  • Yag
    #1276
    Lehet, hogy MODolt 1024es pályák is vannak ekkorák ... és csak az eredeti pályamérethez viszonyítva lett nagyobb ? ... úgy igaz amit írnak.
  • endy papp
    #1275
    Verik magukat hogy hú ekkora meg akkor nagy mapokat tettek bele a mostaniban ezt elnézve már megint kezdődik az átverés.
    Érdemes megnézni 2:11-nél
    Na asszem egyre jobban körvonalazódik hogy várni kell az igazi jó mapra míg a modderk összedrótoznak párat.

    Arról nem is beszélve ilyen fakezüek kapnak ingyen játékokat, de legalább a vidi 1080-ba menne ,de nem 720 és csókolom
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.24. 09:07:07
  • endy papp
    #1274
    Ha lesz időm megkeresem,ha megtalálom a sok között.
    Már nagyon rég toltam tán 1 éve is van,vagy több...
    De mint ha több ilyen is lett volna......na mind egy majd ránézek....
    Persze én azért picit leegyszerűsítettem,kihoztam egy platón sokat csak aktiválás nélkül ,nyilván nem volt könnyű hogy le ne potyogjanak,majd erről pakolásztam,mivel azzal a kis géppel kihurcolászni amit erre talált ki a készítő rengeteg időbe tellett volna.
    Most ezen tolom ,itt is van kihívás a terep miatt.
    Kellenek a mod gépek ha nem akarsz nagyon szívni,de még ezekkel sem egyszerű....
    Hajóval fa szállítás
  • Yag
    #1273
    Az a megkeresős kihúzgálós elszállítós Map érdekelne, ha esetleg emléxel rá melyik volt. Kihívnám egy challengére a készítőket.
  • endy papp
    #1272
    Nos urak mint látom még vannak sötét foltok .
    Minden funkciót mindenhova be lehet állítani.
    Jó az xbox controllert nem lehet átkalibrálni ,de nem is kell mert minden kézre van ,már amire én használom csak farakodásra, másra ott a G27 kormi pedálok kuplunggal.
    Egy jó korminak azért is van értelme mert ebben a játékban nagyon jól megcsinálták a FFB erő vissza csatolást ,jól érezni a kormin merre is megy a kerék és mit csinál épp....
    Itt egy kép róla
    MudRunner kormi beállítások.
    A spintiresnél is ugyan így használható-beállítható a kormi.

    Ami a mapokat illeti és a fahordást .
    Nem egy mapon toltam amin komoly fejtörést jelentett egyáltalán eljutni A-B-be ,volt olyan is aminél vonatból kellett pakolászni ,a mostaninál hajóval kell elvontatni a farönköket a célállomásra,na nem mindegyikre csak egy van ilyen a víz közepén.
    De előtte a kishajókat kell oda szállítani ami ne egyszerű azzal amivel vontatható.
    Használtam olyat is amit a @Yag@ kolléga lentebb említett,hogy ki kellett hordani huzigálni a fát egyesével egy messzebb helyről ,majd a ott felpakolni.
    Volt olyan is ahol csak a magas építésű Uralok mentek el a hatalmas víz miatt,stb stb...
    Nyilván ezek mind mod mapok,az alapok eléggé kihívás mentesek ,uncsik.
    Persze azt én is idétlen megoldásnak tartom hogy egy országúti kamionnal akarunk a tökig érő sárba kepesztetni,de sajna itt is lesz (snowruner) ebből bőven ,mert különben nagyon rövid és kicsik lennének ezek az új mapok.
    Mint írtam is korábban felesleges volt ennyi haszontalan gépet bele pakolni ha felét sem lehet érdemben semmire használni ,ha beton úton jó lesz .....de ez a játék nem arról kell hogy szóljon.
    De bízom a modderek kreativitásában.
    Hamar letolom ami értelmes és jó a játékban majd fél év múlva megint ráeresztem a jobbnál jobb és kihívást jelentő mappokat.
    Mudrunnernél is ezt csináltam,így aztán már 400 órát sikerült bele pakolnom,pedig rengeteg map még most is befejetlen.
    Mindig átváltottam egy másikra ,vagy más játékot toltam.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.23. 23:00:24
  • endy papp
    #1271
    Az aktiváló kódot megkaptam.
    Az epic games oldalán aktiváltam, elfogadta ,de még várni kell a megjelenésig.....addig még nem tölti le,de ez nem meglepő mert ott az oldalon egyenlőre még nem lehet megvenni sem,majd 28-án.
  • Yag
    #1270
    Naja. 80%ban vizuális kötődésű változások.
  • chris0000
    #1269
    hi. 10 dolog ami változott! majd meglátjuk... :) így a videón, sokkal jobban néz ki, mint a mudrunner… nem kötekedésből, de a víz "részletesebb" kinézeténél mit kell nézni? üdv.

    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.04.23. 17:31:23
  • Yag
    #1268
    Szimultán játszom Spintires/Mudrunnerrel kormánnyal + billel. Próbálom minden elemében kideríteni melyik miben jobb vagy tud többet a vizuális sallangokon kívül. Sajna Joyt nem tudtam érdemben hozzákalibrálni pedig gondoltam a fa rakodásánál majd hasznos lesz. Nem volt az. Maradt a billel való rakodás, megszokható. A sebváltás még így is egérrel megy mivel kormánynál és menüben sincs érdemben sebváltáshoz rendelhető parancs tehát ez ugrott. Ha most engedik hogy gombhoz rendeljük a sebváltást vagyis az autómata és egyes közti valamint egyes és rükverc közti váltást akkor lehagyható az egerészés. A difik és tengelyek zárása még jó hogy gombnyomásra változtatható mert ha nem akkor hogy ?
    Nálam igényli a kormányzást mivel billel furán szögletesen vezethetőek ezek az autók ... lehet csak nálam, de a videón is látom, hogy a srác túlkormányoz ergó azért mert a vagy gombokat nyomogat, vagy kontrollel kart tologatja. De nem gond ez mindenkinek legyen egyéni szokása és kedve szerint.
    És a fa vagy egyéb rakodás. Na ja. Ahogy azt FS19ben is gondolom itt is vannak akik autoload pártiak - legyen tele aztán irány tovább - mások (mint akár én is), szívesen töltjük az időt azzal, hogy darukarral akár egyesével összeszedjük a kivágott 5-6 méteres farönköket. Utána átpakol vagy összegyűjt és majd elvisz leadni. Ha ezt teljesen kivették a játékmenetből ... és csak vezetni kell A-ből B-be ... biztos ki fogom próbálni de sanszos azt fogom hinni vagy érezni, nem hogy több lett vele a játék hanem kevesebb. Meglátjuk.

    Ha már itt tartunk én eddig is kicsit hiányoltam az alap Spintires és Mudrunnerből, azt a folyamatot, hogy a tajga legeldugottabb szegletéből összeszedhető fákat járhatóbb utakra ki szállítva, egybegyűjtve ott egy másik géppel tovább szállítva a leadó helyre vinni ... ahogy azt általában az erdészeti munkáknál szokták ... Persze leegyszerűsítve ahogy most van is tud érdekes lenni, de talán céltudatosabban lehetne a szállító járműveket megválogatni off és road eszközöket váltogatni a feladathoz mérten. Talán a Mudrunner első pályája esetleg ilyen ... lenne, amikor egy Forwarderrel éjjel össze kell szedni a rönköket és le kell szállítani, HA át lehetne pakolni a felpakolt rönköket egy másik járműre. De ha elfogadod azt az opciót, hogy plató feltöltése, onnantól sehova, a rakat marad egyben én meg kénytelen vagyok átcammogni az egész térképen a célig. Ha meg belepakolok pár rönköt és nem rögzítem a tele platós részt, akkor volt már rá példa hogy lecsúszkáltak a platóról mivel nem lehet hevederrel rögzíteni a rakományt ... Szóval lehetne mit fejleszteni az ésszerűség irányába is.
    Persze ha már most kivették a rakodókat belőle akkor úgy is mindegy.

    A road kamionok meghalnak az erdőben-sárban csak azért bemenni vele, hogy utána rángassam egy harmadik terepjáró képességű teherautóval indokolatlan nehezítésnek tartom. Így szinte nem is választom őket, minek, ha szinte mindent el tudok vinni max lassabban egy offroad járgánnyal. Persze az a király ha mindent pályát és feladatot az adott pályához rendelt járművekkel tol végig az ember de valljuk be számtalanszor látszik, hogy terepre cseppet sem való teherautókkal kínlódjuk végig az utat akár többször is. Csak azért dagasztani a sarat mert ez jól néz ki és indokolatlanul lassan haladni a cél felé kicsit felesleges kategória idővesztegetés kategória nálam, de hát kérem ez a játék amit kitaláltak ekkor ez van. Talán nem véletlen hogy MODokkal él az ember.
  • Aborg
    #1267
    O, ez a kezi valtos info nekem uj. Rengeteget jatszottam a Mudrunneral, persze hardon, de kontrollerral. Rengeteg fat raktam manualisan, gepkarral, traktorokkal is (azokkal nehezebb). A kormanyt ra se raktam, kiprobalasra se, mert nem lattam ott semmifele kezivalto/kuplung lehetoseget, a menukban sem. Szoval ha jol ertem akkor a kormanyt rakotve ezek megis mukodnek. Koszi az infot!
  • endy papp
    #1266
    Nos a vége felé elhangzottakkal én is hasonló kép vélekedek.
    De az elején írtakat cáfolnám.
    Toltad, kormival kézi váltással kuplunggal az elődöket spintires/mudrunnerban"???.
    Tartok tőle nem mert akkor nem írtad volna ezt.
    Mivel nem hardon toltad ott automata minden,az adott map elindítása előtt választható volt a két mod közül.
    Én kézivel kuplunggal,hardon toltam mindig, számomra anélkül nincs is értelme remélem azért itt is megtartották ezt az opciót mert akkor kidobott pénz volt számomra.
    Az általad is említett piktogram szerint igen lesz számomra is opció a kézi váltásra,de mivel szerintem nem a hard (manuál) opció van kiválasztva ezért inaktív.
    De akkor had mondjam is el mi mire és miért van hogy a zavarokat eloszlassam ha van....
    Mellesleg az elődökben is így volt csak most picit más kép néz ki de ugyan azt mutatja annak aki tudja is mi-micsoda és mire való.
    De ha nem használta soha számára érdektelen az egész.
    Ott kezdődik hogy ugyan ez volt és érvényes az elődökre is.
    A lenti vidin amit linkeltem,a zöld dzsip-re gondolok.
    Az R gondolom egyértelmű ahogy az N is ,.
    Az A azt jelenti hogy automatában van (se manuál kuplung se kézi váltás) .
    Itt még nincs más csak össz kerék (legalább is a vidi szerint a dzsipen az van) hajtás már ahol van és kapcsolható,de ezt a játék mindig jelzi ahogy volt ez korábbi részeknél is (nem írom az angol megfelelőjét mert a játékban az van, mindenki helyettesítse be igaz a vidin németül nyelv van),nyilván ott ahol ez van a kocsiban vagy egyáltalán kapcsolható külön mert van hogy állandó összkerekes vagy állandó difi záras az adott kocsi.
    Hozzá tenném ezek a valóságban is így vannak és működnek,tapasztalatból tudom.....
    Nos akkor a J a difi (differenciál) zár amit a vidin is kapcsolt.
    A J felett és alatt levők pontok jelzik,azért inaktívak mert nem használhatók,vannak olyan kocsik, hogy itt lesznek é azt nem tudom,amik difi zára külön tengelyeken is kapcsolható.
    Gondolm majd csak hardom lesznek ezek az opciók,de tutit majd ha én is használom,a vidi alapján én erre gondolnék.
    A piktogramon látható A felett elhelyezkedő H jelzés azoknak szól (köztük nekem is) akik H váltóval és manuálisan kapcsolva a sebességeket és kuplunggal használják.
    Ez már nem kontrolleres bohóckodás...de nem is valami hú faktor.
    Remélem kielégítő és érthető volt a magyarázat.
    Nyilván még vannak többféle megoldások úgy a difizárra mint az össz kerék kapcsolásra de ebbe nem mennék bele mert itt olyan úgy sincs....

    Még egy érdekesség az elődöknél ha spórolni kellett az üzemanyaggal ,elég sokszor volt ilyen szitu számomra,ha kikapcsoltam az össz kereket akkor lényegesen kevesebbet evett ahogy a valóságban is.
    Hardon ha nem megfelelően váltottál kuplunggal csakúgy szórta a sérülési hibákat a kocsira értelem szerűen le is fulladt.
    Az hogy itt kontrollerrel nincs bekapcsolva érthető, mert azzal azért nem egyszerű váltani kuplungot nyomni,sőt ....
    Ja igen és a kontrollerrel együtt használtam a kormi és váltó mellet,a játékot ,remélem ez az opció itt is meg lesz ,ne másért mivel a fát azzal rakodtam ,és élvezetesebb mint billel.
    Remélem sikerült eloszlatni mindenkinél a sötét foltokat,úgy hogy senkit nem akartam kioktatni és megbántani....

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.23. 11:44:42
  • Aborg
    #1265
    Valto: kb. itt is ugy van mint a spintires/mudrunnerban: kezi sebessegvaltas nincs, a HUDon levo valto-kereszttel csak azt lehetett kivalasztani hogy a verda "normalisan" menjen, vagy valamifele felezovel (a motor nagy fordulaton megy de a kerekek lassan). Es meg egy furcsa "+fokozat" is volt ahol egyesbe nyomta neki padlogazzal, ennek nagy ertelme nem volt (itt le is tudott fulladni a motor). Ja es szimulacio nehezsegen jatszva meg a rukverc is innen volt.
    En itt se szamitok hagyomanyos kezi valtasra, a kormanyt se fogom miatta elovenni, ez a jatek kontrolleren is jo. A kezi valtast talan a jobb motorhangok miatt hagytak ki, en arra gondolok hogy nem igazan lehet osszehangolni a ket dolgot.

    A difi meg az osszkerek kapcsolas nem a HUDkereszt-rol volt kapcsolva, erre kulon gombok voltak.

    Ami a fa (es mas aru) rakodast illeti: itt is meg lehett volna oldani ugy hogy a menuban mindenki kivalasztja hogy akarja jatszani, aki rakodni akar miert nem teheti?! Mert mas nem akar?

    A novenyzet fizikaja is mintha butitva lenne? Ne legyen igazam, de mintha a mudrunnerban jobban reagalnanak a kocsira.
    Habar a latvany feljavitasa miatt neha lefaragnak a fizikabol, lattunk mar ilyet (GTA4/5).


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.04.23. 09:54:36
  • endy papp
    #1264
    Nos igen vannak furcsaságok "érdekes " megoldások,amik nekem sem tetszenek pedig még nem mentem vele egy métert sem....
    Azért azt látni kell hogy még sehol senkinél nem láttam hogy manuálban ,sebességeket váltott volna és kormánnyal vezetne.
    Controllerrel billel,tologatni még ez is "sok" még bele keverednének....
    Manuálnál ,talán ott más a jelölés????
    Mint írtam is korábban ,tele rakták látvány elemekkel ,de alap dolgot a farakodást kihagyták,lehet benn sem lesz később sem.
    Az userek nagy részének ez kell odamegyek megnyomok egy gombot és pakk fenn-lenn van a cucc a platón.
    Biztos szívni fognak mikor a "dobozokat" fel kell rakni a platókra.
    Az eddigi vidik alapján nagyon le van ez egyszerűsítve, már mint az a része ami inkább szimuláció,de még nem próbáltam előre messze menő ítélkezésbe kár belemenni.
    Én már annyira sokat nem várok tőle ,majd a modderek remélem megfűszerezik a maguk módján ,jobbnál jobb mapokkal amik értelmesek és komolyabb kihívást tartogatnak.
    Persze ennek idő kell.
    Már annyira nem várom ,csak kíváncsi vagyok....
  • Aborg
    #1263
    A kamera most mar hagyomanyos. lehet rangatni az auto korul, mintha egy kifeszitett kepzeletbeli madzagon lenne. Ez sokat ront a latvany realizmusan, de hat sokan sirtak a Spintires / Mudrunner kamera miatt, most orulhetnek. Remelem a menuban azert valaszthato lesz a regi modszer is.
  • Yag
    #1262
    Azért az a sebváltó jelölés, piktogram vagy mi a csoda, meglepett. Ennyire újítani akartak? Egy keresztbe vannak ábrázolva a sebességek ? A hagyományos mé nem jó ? Mert ez csak egy játék ? Vagy legyen más mint volt vagy mint amilyen valójában? Vagy mi? ... Vicc.
  • Waczkor
    #1261
    Néztem,elég sok gameplay van,persze fosul vezetnek,de arra jó hogy látszik a környezet.
    Jöjjön már:)
    Remélem lesz bőven küldetés és időbe telik majd teljesíteni őket.

    Most nem jön semmi más,trailerekre sokan rácuppantak,sokan előrendelték ahogy olvasgattam redditen meg youtubeon.
  • endy papp
    #1260
    Az IG. ahol vettem anno (előrendeltem) már a rengeteg előrendelés miatt nem vehető meg (előrendelhető).
    Valamit nagyon tudhat ez a játék ha így viszik.
    Ráadásul ez a Premium Edition a sima rendelhető...
    Beindultak a gameplay vidik .
    Gondoltam hogy 1 héttel a hivatalos megjelenés előtt már jó pár fakezű megkapja....
    Arra mernék fogadni kb 1 hónap múlva már elő sem veszik ezek a mókusok.
    De most jó mutogatni ,hogy ők már tolják.....
    Van még de még nézni is rossz némelyiket....

  • endy papp
    #1259
    Jó hát az elődöknél nem volt nehéz szebb és jobb grafot csinálni.
    Ezt muszáj volt meglépniük különben eladhatatlan lett volna a játék csupán a fizika miatt....
    Habár én már egy jó ideje a mudrunnernél használtam grafikai tuningot sokat dobott a játékélményen.
    Igaz éjjel a vak sötétben nem nagyon látszott semmi ,de nappal elfogadhatóan feldobta a játékot.....
    Spintires MudRunner Screenshot

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.21. 21:09:19
  • Waczkor
    #1258
    Visual improvements
  • Waczkor
    #1257
    Harley Fatboy Arnival
  • endy papp
    #1256
    Szerintem 1 hét és okosabbak leszünk .
    Én kb a felét nem fogom használni a kocsiknak ,de más sem ,mivel fele nem arra a terepre készült.
    Csak azért rakták bele hogy elmondhassák na van 40 kocsi.
    Ha aszfalton akarok menni kamionokkal másik játékot keresek.
    Mert azért lássuk be össz kerék nélkül ,csak difizárral vagy még anélkül és nyamvadt hátsó hajtással a mudrunnerben sem tudott mit kezdeni a zilka,meg a többi haszontalan gép.
    Volt olyan map (mod) aminek nagy része ilyennel volt tele ,dobtam is őket.
    Jó nem kell olyan ami mindenen gond nélkül átmegy .
    De használtam olyan mapot ,nem egyet ahol az ablakokon folyt be a víz és nem volt nagyon más út .
    A víz alatt meg nem láthattad milyen mély .
    Na akkor aztán beújítottam néhány bivalyra aminek ezek a terepek feküdtek.
    De gondolom az alap mapokat olyanra készítették hogy mindenkinek legyen siker élmény.
    Azért nincs ez nagyon túl kombinálva ,szerintem,jobbára tele rakták díszítő elemekkel ,csicsákat lehet aggatni a kocsikra...stb.
    Kíváncsi leszek hogy a hólánctól könnyebb lesz é menni bárhol is,vagy teszek a kamcsira másik kipufogót és máris elmegy mindenhol...???
    Na de ne legyek negatív,szerintem a legjobb mapokat úgy is a modderek rakják össze .
    Az alap meglesz ,ebből biztos sokkal többet ki tudnak hozni.
    Mire elkészülnek vele addig meg toljuk az alap mapokon,küldikkel, challenge teljesítésekkel....
  • Waczkor
    #1255
    Remélem h1-es hummer jön majd,meg egy ford raptor.

    Kíváncsi leszek ez a mod támogatás tényleg működni fog e rendesen konzolon.
    Mert akkor meg tovább le fog kötni,bár itt kevésbé lesz talan steril a környezet,lehet elleszek azzal is hogy összevissza megyek.
  • endy papp
    #1254

    Most nézem ott ahol én vettem az IG. anno,az akkori árhoz képes megemelték a Premium Edition árát 5 euróval,már spóroltam ,plusz akkor még az euró is olcsóbb volt....
    Időbe megvettem.....SnowRunner: Premium Edition
    07/03/2020 08:36
  • Waczkor
    #1253
    Előrendelve,előtöltve lefrissítve.
    27-én 23:00 órakor jelenik meg store szerint.
  • chris0000
    #1252
    hi.
  • endy papp
    #1251
    Láttam a minap egy össze hasonlító vidit ,majd 4x a mapok össz. mérete az elődhöz képest.

    Itt egy friss új képkockákkal...

    Na meg is találtam,a vidi közepén mekkora az akkora.
    1.35-nél nézd

  • Aborg
    #1250
    Ez a legujabb vegre egy rendes video ahol latni is valamit, nem csak gyors vagasokat.
    A fa rakodasat nem mutattak de remelem benne lesz. A piros daruskocsi a folyonal emelgeti a csomagokat, szoval lesz manualis kezeles is. Mar csak nem vettek ki a jatekbol ami ugyis benne volt az elso Spintires ota. Ha jol ertettem 30 km2 -ot mondott? Ez per terkep, vagy osszeadva?

  • Waczkor
    #1249
    Én konzolra veszem,ha lenne asztali gépem akkor attól hogy csak epiken jön se tántorítana el, mivel mudrunnert is sokat toltam/tolom,pedig konzolon nincs modtámogatás hozzá(ebben lesz).Kell és kész:)

    Eddigi videók alatt sokan írják hogy előrendelték,megveszik,remélhetőleg jó eladásokat hoz majd és akkor lesz hozzá támogatás,meg talán a következő részeket,dlcket hátha kidolgozzák aprólékosabban.

    Én se bánnám ha pl híd építésnél mindent nekem kéne odavinni és szépen látnám ahogy dolgoznak rajta és fokozatosan épül,esetleg daruval építeni,de ettől függetlenül biztos vagyok benne hogy le fog kötni sokáig és más mostanában úgyse jön,remélhetőleg nagyobb figyelmet iskap majd.
  • endy papp
    #1248
    Remélem azért a Hard mod benn lesz mert össze karmolom magam ha nem ....
    Nem bírnám ha csak automata váltás lenne.
    Jó persze a videókon kontrollerrel tolják.
    Azért a híd és egyéb építésnél picit lehettek volna kreatívabbak....
    Legalább le kellene pakolni ,meg úgy mindent ha a célállomásra érkezünk,de hát így volt a legegyszerűbb megcsinálni....
    Ezt a részét picit gyúrhatták volna ,nem 1-1-ben átvették az elődtől.
    Ahogy látom a fa rakodásnak nyoma sincs ,így gondolom a seasons pachban lesz benn...
    A minap láttam egy vidit abban az eső is esett a játékban,ahogy itt a hó is,legalább azért ez is valami....még ha csak ficsör is...
    De az ég és a felhők még mindig az előd mosott homály jellegzetességeit viselik.
    Ragyogó napsütés de homály az egész ....
    Szerintem sokkal ütősebb mint az elődök....persze még nem próbáltam.....de simán többet fognak eladni ebből.
    Mire az alap mapokat megunjuk meg azt a rengeteg gépet ,a modderek úgy is tele tolják jobbnál jobb finomságokkal,az elődöket is a mai napig az tartja életben.
    Akit érdekel ,az nagyon letojja hogy hol lehet megvenni és hogy kell hozzá az epic games felülete.
    Gyenge 2 hét és mindenre fény derül....
  • chris0000
    #1247
    hi. nagyon várós... az én szemszögemből kicsit b@sszák meg magukat a fejlesztők, h only epicre leszerződtek, h nekik minél több pénz befolyjon... a kb. 500M steam felhasználó meg kit érdekel...nem is értem...steamre első napos vétel lett volna, mint ahogy a többi is... így meg van egy "muszáj" elindítani epic launcher, h menjen és kb. ennyi...kilépek, kikapcsolom a gépet...max akkor fogom megvenni, ha kell vmi fontos patch! üdv.
  • Waczkor
    #1246
  • Waczkor
    #1245


  • Aborg
    #1244
    Igazad van, eszre se vettem elsore! Oda is van irva hogy "not ingame"... ez varatlan pofon volt, mit ne mondjak.
  • endy papp
    #1243
    Ha nagyon figyelmesen megnézitek a farakodós részt remélem azért leesett hogy az egyik sem a játékból van.
    A 2.-nál még egy drón is befigyelt.....
    Kitalálták ezek, majd jó pénzért a seasonspass-ban eladják azokat a gépeket és vele a mapon a helyeket ahol lehet fát pakolni-hordani.
    Vagy nem készültek ezen részével még el, vagy így lehet jó pénzt lehúzni az userokról megint (szerintem utóbbi)
    Engem nem érint mert a prémiumot vettem meg így abban benne lesz majd idővel,"majd minden"
    Egyenlőre a különböző szállítandó dolgokat oda viszed a megadott helyre és huss kész az adott objektum,legalább is én még nem láttam egy vidin sem hogy farakodó gépek bármilyen formája is megjelent volna.