Saber Interactive játékok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Aborg
#1265
Valto: kb. itt is ugy van mint a spintires/mudrunnerban: kezi sebessegvaltas nincs, a HUDon levo valto-kereszttel csak azt lehetett kivalasztani hogy a verda "normalisan" menjen, vagy valamifele felezovel (a motor nagy fordulaton megy de a kerekek lassan). Es meg egy furcsa "+fokozat" is volt ahol egyesbe nyomta neki padlogazzal, ennek nagy ertelme nem volt (itt le is tudott fulladni a motor). Ja es szimulacio nehezsegen jatszva meg a rukverc is innen volt.
En itt se szamitok hagyomanyos kezi valtasra, a kormanyt se fogom miatta elovenni, ez a jatek kontrolleren is jo. A kezi valtast talan a jobb motorhangok miatt hagytak ki, en arra gondolok hogy nem igazan lehet osszehangolni a ket dolgot.

A difi meg az osszkerek kapcsolas nem a HUDkereszt-rol volt kapcsolva, erre kulon gombok voltak.

Ami a fa (es mas aru) rakodast illeti: itt is meg lehett volna oldani ugy hogy a menuban mindenki kivalasztja hogy akarja jatszani, aki rakodni akar miert nem teheti?! Mert mas nem akar?

A novenyzet fizikaja is mintha butitva lenne? Ne legyen igazam, de mintha a mudrunnerban jobban reagalnanak a kocsira.
Habar a latvany feljavitasa miatt neha lefaragnak a fizikabol, lattunk mar ilyet (GTA4/5).


Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.04.23. 09:54:36
#1264
Nos igen vannak furcsaságok "érdekes " megoldások,amik nekem sem tetszenek pedig még nem mentem vele egy métert sem....
Azért azt látni kell hogy még sehol senkinél nem láttam hogy manuálban ,sebességeket váltott volna és kormánnyal vezetne.
Controllerrel billel,tologatni még ez is "sok" még bele keverednének....
Manuálnál ,talán ott más a jelölés????<#nemtudom>
Mint írtam is korábban ,tele rakták látvány elemekkel ,de alap dolgot a farakodást kihagyták,lehet benn sem lesz később sem.
Az userek nagy részének ez kell odamegyek megnyomok egy gombot és pakk fenn-lenn van a cucc a platón.
Biztos szívni fognak mikor a "dobozokat" fel kell rakni a platókra.
Az eddigi vidik alapján nagyon le van ez egyszerűsítve, már mint az a része ami inkább szimuláció,de még nem próbáltam előre messze menő ítélkezésbe kár belemenni.
Én már annyira sokat nem várok tőle ,majd a modderek remélem megfűszerezik a maguk módján ,jobbnál jobb mapokkal amik értelmesek és komolyabb kihívást tartogatnak.
Persze ennek idő kell.
Már annyira nem várom ,csak kíváncsi vagyok....<#hehe>
Aborg
#1263
A kamera most mar hagyomanyos. lehet rangatni az auto korul, mintha egy kifeszitett kepzeletbeli madzagon lenne. Ez sokat ront a latvany realizmusan, de hat sokan sirtak a Spintires / Mudrunner kamera miatt, most orulhetnek. Remelem a menuban azert valaszthato lesz a regi modszer is.
#1262
Azért az a sebváltó jelölés, piktogram vagy mi a csoda, meglepett. Ennyire újítani akartak? Egy keresztbe vannak ábrázolva a sebességek ? A hagyományos mé nem jó ? Mert ez csak egy játék ? Vagy legyen más mint volt vagy mint amilyen valójában? Vagy mi? ... Vicc.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

Waczkor
#1261
Néztem,elég sok gameplay van,persze fosul vezetnek,de arra jó hogy látszik a környezet.
Jöjjön már😊
Remélem lesz bőven küldetés és időbe telik majd teljesíteni őket.

Most nem jön semmi más,trailerekre sokan rácuppantak,sokan előrendelték ahogy olvasgattam redditen meg youtubeon.

XBOX Live Gamertag:Waczkor

#1260
Az IG. ahol vettem anno (előrendeltem) már a rengeteg előrendelés miatt nem vehető meg (előrendelhető).
Valamit nagyon tudhat ez a játék ha így viszik.
Ráadásul ez a Premium Edition a sima rendelhető...
Beindultak a gameplay vidik .
Gondoltam hogy 1 héttel a hivatalos megjelenés előtt már jó pár fakezű megkapja....
Arra mernék fogadni kb 1 hónap múlva már elő sem veszik ezek a mókusok.
De most jó mutogatni ,hogy ők már tolják.....
Van még de még nézni is rossz némelyiket....
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#1259
Jó hát az elődöknél nem volt nehéz szebb és jobb grafot csinálni.<#nezze>
Ezt muszáj volt meglépniük különben eladhatatlan lett volna a játék csupán a fizika miatt....
Habár én már egy jó ideje a mudrunnernél használtam grafikai tuningot sokat dobott a játékélményen.
Igaz éjjel a vak sötétben nem nagyon látszott semmi ,de nappal elfogadhatóan feldobta a játékot.....
Spintires MudRunner Screenshot

Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.21. 21:09:19
Waczkor
#1258

XBOX Live Gamertag:Waczkor

Waczkor
#1257

XBOX Live Gamertag:Waczkor

#1256
Szerintem 1 hét és okosabbak leszünk .
Én kb a felét nem fogom használni a kocsiknak ,de más sem ,mivel fele nem arra a terepre készült.
Csak azért rakták bele hogy elmondhassák na van 40 kocsi.
Ha aszfalton akarok menni kamionokkal másik játékot keresek.
Mert azért lássuk be össz kerék nélkül ,csak difizárral vagy még anélkül és nyamvadt hátsó hajtással a mudrunnerben sem tudott mit kezdeni a zilka,meg a többi haszontalan gép.
Volt olyan map (mod) aminek nagy része ilyennel volt tele ,dobtam is őket.
Jó nem kell olyan ami mindenen gond nélkül átmegy .
De használtam olyan mapot ,nem egyet ahol az ablakokon folyt be a víz és nem volt nagyon más út .
A víz alatt meg nem láthattad milyen mély .
Na akkor aztán beújítottam néhány bivalyra aminek ezek a terepek feküdtek.
De gondolom az alap mapokat olyanra készítették hogy mindenkinek legyen siker élmény.
Azért nincs ez nagyon túl kombinálva ,szerintem,jobbára tele rakták díszítő elemekkel ,csicsákat lehet aggatni a kocsikra...stb.
Kíváncsi leszek hogy a hólánctól könnyebb lesz é menni bárhol is,vagy teszek a kamcsira másik kipufogót és máris elmegy mindenhol...???
Na de ne legyek negatív,szerintem a legjobb mapokat úgy is a modderek rakják össze .
Az alap meglesz ,ebből biztos sokkal többet ki tudnak hozni.
Mire elkészülnek vele addig meg toljuk az alap mapokon,küldikkel, challenge teljesítésekkel....
Waczkor
#1255
Remélem h1-es hummer jön majd,meg egy ford raptor.

Kíváncsi leszek ez a mod támogatás tényleg működni fog e rendesen konzolon.
Mert akkor meg tovább le fog kötni,bár itt kevésbé lesz talan steril a környezet,lehet elleszek azzal is hogy összevissza megyek.

XBOX Live Gamertag:Waczkor

#1254
<#eljen><#taps>
Most nézem ott ahol én vettem az IG. anno,az akkori árhoz képes megemelték a Premium Edition árát 5 euróval,már spóroltam ,plusz akkor még az euró is olcsóbb volt....<#wink>
Időbe megvettem.....SnowRunner: Premium Edition
07/03/2020 08:36 <#hehe>
Waczkor
#1253
Előrendelve,előtöltve lefrissítve.
27-én 23:00 órakor jelenik meg store szerint.

XBOX Live Gamertag:Waczkor

#1252
hi.
#1251
Láttam a minap egy össze hasonlító vidit ,majd 4x a mapok össz. mérete az elődhöz képest.

Itt egy friss új képkockákkal...

Na meg is találtam,a vidi közepén mekkora az akkora.
1.35-nél nézd

Aborg
#1250
Ez a legujabb vegre egy rendes video ahol latni is valamit, nem csak gyors vagasokat.
A fa rakodasat nem mutattak de remelem benne lesz. A piros daruskocsi a folyonal emelgeti a csomagokat, szoval lesz manualis kezeles is. Mar csak nem vettek ki a jatekbol ami ugyis benne volt az elso Spintires ota. Ha jol ertettem 30 km2 -ot mondott? Ez per terkep, vagy osszeadva?

Waczkor
#1249
Én konzolra veszem,ha lenne asztali gépem akkor attól hogy csak epiken jön se tántorítana el, mivel mudrunnert is sokat toltam/tolom,pedig konzolon nincs modtámogatás hozzá(ebben lesz).Kell és kész😊

Eddigi videók alatt sokan írják hogy előrendelték,megveszik,remélhetőleg jó eladásokat hoz majd és akkor lesz hozzá támogatás,meg talán a következő részeket,dlcket hátha kidolgozzák aprólékosabban.

Én se bánnám ha pl híd építésnél mindent nekem kéne odavinni és szépen látnám ahogy dolgoznak rajta és fokozatosan épül,esetleg daruval építeni,de ettől függetlenül biztos vagyok benne hogy le fog kötni sokáig és más mostanában úgyse jön,remélhetőleg nagyobb figyelmet iskap majd.

XBOX Live Gamertag:Waczkor

#1248
Remélem azért a Hard mod benn lesz mert össze karmolom magam ha nem ....<#fejvakaras>
Nem bírnám ha csak automata váltás lenne.
Jó persze a videókon kontrollerrel tolják.
Azért a híd és egyéb építésnél picit lehettek volna kreatívabbak....
Legalább le kellene pakolni ,meg úgy mindent ha a célállomásra érkezünk,de hát így volt a legegyszerűbb megcsinálni....<#shakehead>
Ezt a részét picit gyúrhatták volna ,nem 1-1-ben átvették az elődtől.
Ahogy látom a fa rakodásnak nyoma sincs ,így gondolom a seasons pachban lesz benn...
A minap láttam egy vidit abban az eső is esett a játékban,ahogy itt a hó is,legalább azért ez is valami....még ha csak ficsör is...<#wink>
De az ég és a felhők még mindig az előd mosott homály jellegzetességeit viselik.
Ragyogó napsütés de homály az egész ....
Szerintem sokkal ütősebb mint az elődök....persze még nem próbáltam.....de simán többet fognak eladni ebből.
Mire az alap mapokat megunjuk meg azt a rengeteg gépet ,a modderek úgy is tele tolják jobbnál jobb finomságokkal,az elődöket is a mai napig az tartja életben.
Akit érdekel ,az nagyon letojja hogy hol lehet megvenni és hogy kell hozzá az epic games felülete.
Gyenge 2 hét és mindenre fény derül....
#1247
hi. <#eljen> nagyon várós... az én szemszögemből kicsit b@sszák meg magukat a fejlesztők, h only epicre leszerződtek, h nekik minél több pénz befolyjon... a kb. 500M steam felhasználó meg kit érdekel...nem is értem...steamre első napos vétel lett volna, mint ahogy a többi is... így meg van egy "muszáj" elindítani epic launcher, h menjen és kb. ennyi...kilépek, kikapcsolom a gépet...max akkor fogom megvenni, ha kell vmi fontos patch! üdv.
Waczkor
#1246

XBOX Live Gamertag:Waczkor

Waczkor
#1245


XBOX Live Gamertag:Waczkor

Aborg
#1244
Igazad van, eszre se vettem elsore! Oda is van irva hogy "not ingame"... ez varatlan pofon volt, mit ne mondjak.
#1243
Ha nagyon figyelmesen megnézitek a farakodós részt remélem azért leesett hogy az egyik sem a játékból van.<#wink><#hehe>
A 2.-nál még egy drón is befigyelt.....
Kitalálták ezek, majd jó pénzért a seasonspass-ban eladják azokat a gépeket és vele a mapon a helyeket ahol lehet fát pakolni-hordani.
Vagy nem készültek ezen részével még el, vagy így lehet jó pénzt lehúzni az userokról megint (szerintem utóbbi)
Engem nem érint mert a prémiumot vettem meg így abban benne lesz majd idővel,"majd minden"
Egyenlőre a különböző szállítandó dolgokat oda viszed a megadott helyre és huss kész az adott objektum,legalább is én még nem láttam egy vidin sem hogy farakodó gépek bármilyen formája is megjelent volna.
#1242
jah én is ezt akartam belinkelni, nem ezt a hülyét... 😊 üdv.

Aborg: így van, meg kb. az összes autoszimből… üdv.
Aborg
#1241
Most lattam eloszor hogy lehet manualisan (marmint a gepkarral) fat rakodni: mar feltem hogy ezt kivettek, mert eddig csak azt lattam hogy "magatol" epult a hid, a torony stb. Remenykedtem benne hogy lehet majd mas erogepeket is kezelni manualisan: darut, markolot stb. De az talan nem lett megoldva. Sajna lanctalpasok se lesznek ahogy latom, valami buldozeres talajsimitas is mokas lenne. No de igy is varjuk a gamet nagyon! A lenyeg benne van, a tuti alvazfizika. Ezt mas jatekok meg se kozelitik. Probaltam peldaul jatszani a farming szimulatort is, de a fizika teljes hianya miatt nem tudott lekotni. Es ez igaz az osszes Construction simulator - meg akarmi "szimulator"-ra is amikbol pont a lenyeg hianyzik: a szimulacio.
#1240
Itt az eredeti vidi ,nincs tele a szakállas mókusnak a felesleges locsogásával....<#levele><#falbav>
Ebben a vidiben meg 2.5 percben mozgásban látni miről is van szó..

Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.04.07. 19:20:29
#1239
#1238
zorrobomber
#1237
<#guluszem1> <#eljen>

#1236
Ebben eddig is biztos voltam, nem véletlen vetem meg elővételben a Premium Edition....
Itt már nem csak A ból B-be megy a fahordás azt csókolom.
Köszönő viszonyban sincs az elődhöz,pedig abba is bele toltam (a moddereknek hála) 400 órát.<#wink>

#1235
hi. úgy néz ki, h sokkal összetettebb lesz mint a spintire/mudrunners… SnowRunner - Explore. Gear Up. Achieve.
#1234
Erre csak annyit tudok mondani....bő 1 hónap és kiderül.<#nemtudom>
Multizni az elődökkel se sokat multiztam....
#1233
<#eljen> epicen vajon, h lesz megoldva a multi, fel van az arra készítve? üdv.
#1232

Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.03.22. 12:50:06
#1231
Köszi a vidit.
Egyre jobban meggyőz hogy érdemes volt megvenni.
A tükrökért kár hogy még mindig nem bírták megcsinálni ,de túlélem hiányukat.
Mellesleg a SnowRunner: Premium Edition 38 euroért vettem meg már korábban....(nem az Epic Games store-ban)
Az meg hogy Epic Games felületén lehet használni semmit nem jelent.
Nem értem miért fáznak annyira tőle az emberek.
Jó nyilván nem steam ,nem kiforrott meg minden ,de a játékot elindítja ,épp úgy letölti automatikusan a frissítéseket...gond nélkül lehet rajt játszani az eddigi játékomnál ami van rajt semmi gondot és hátrány nem tapasztaltam eddig,pedig azt sem ott vettem csak a kulcsot aktiváltam ott.
Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.03.21. 20:13:25
RatBaG
#1230
ohh akkor ezért tűnt el, nem találtam a steam storeban egy ideje.
na akkor ezzel se kell játszani egy ideig, pedig megvettem volna, nekem csak az eredeti spintires volt meg eddig.

Per Aspera Ad Inferi.

#1229
lemaradt...
sima 40euro
premium 60euro
#1228
hi. itt egy összesítő trailer a SnowRunnerről… ápr.28!
én sok jelenetet nem is láttam eddig... egész jónak tűnik...
...áhh most nézem, h only epic stores már ez is! <#levele>
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2020.03.21. 13:44:03
SenorGrande
#1227
Tavaly nyár vége óta rendszeresen meg lehet venni a Mudrunnert 6-8€ között legális forrásból. Csak az American Wilds Expansion fizetős, bár szerintem mindegy, mert workshopból bármikor töltesz le értelmesebb tartalmat ingyen.
Mindkét játékot a modderek vitték a hátukon, nélkülük már a kutya sem emlékezne rájuk, mert olyanok a gyári tartalmak.
Meg tudom várni az 5€-s árat, vagy hogy bundle-be kerüljön, van már olyan backlogom.

A napokban jött patch a Spintireshez, megint jól sikerült, eddig jól működő dolgokat csesztek el benne.
A MudRunner-hez is ígértek fűt-fát, de ott is már csak csend van, persze, már a SnowRunner a lényeg.
Mindkét játékra igaz, hogy ha csak a felét tartották volna be, mint ígértek, már elégedett lennék/lennénk. (Mert nem vagyok egyedül az álláspontommal.)
Oovee, Pavel, Saber, Focus Home, tökmindegy, ez nettó pénzlehúzás, és a vásárlók hülyének nézése az én szemszögemből. 2011-óta követem figyelemmel a játékot, baromi ígéretes volt a kickstateres ígéretek alapján is, majd mikor a megjelenés napján letöltöttem jött a nagy pofon, hogy alig volt több, mint a régi techdemo-k, és bugos volt, mint a rosseb. Aztán jött a kuss, huzavona, timebomb, és az alig polirozott Spintires Mudrunner néven. Akkor úgy döntöttem, többet pénzt tőlem nem látnak. De ezt feltornáztam 5€-ra. Ennél fentebb nem megyek.

ASUS PRIME B450M-A ° RYZEN 7 2700 ° HyperX Predator 16GB KIT DDR4 3333MHz ° Gigabyte GTX1050 Ti 4GB ° Kingston SSD A2000 500GB M.2 ° WD Blue 1 Tera ° FSP 450W HEXA 85+ ° BitFenix Ghost

#1226
Nos igen alapjában véve helytálló amit írsz.
Én az eddigi 2-ből egyet ingyen vettem,a másikat a MudRunnert is nyomott áron így ezért megadom a teljes árat.
Annyit nem fogok várni míg ez 5 euró lesz,mert kb sosem lesz annyi.....a 3 éve megjelent MudRunner is még nem ment 10 euró alá és még ott vannak a DLC-k.
5 év múlva ezt is már csak a dlc-k,és a modok fogják "fenntartani" de szerintem,5 eurós árra sokat kell várni....
Én a magam részéről ezt most kivételesen elő rendel, a "Premium Edition" változatból.
Nagyon nem fogok tudni mellé nyúlni asszem.
Igaz ez a változat 38 euró (akciósan) de nekem annyit megér.....remélem<#fejvakaras>
SenorGrande
#1225
El kéne ájulni, hogy a harmadik pénzlehúzásra végre eléri azt a szintet a játék, amit a kickstarter alatt a legelső megjelenésére ígértek? Az első kettőt - én hülye - előrendeltem, ennél várok, 5€-nál többet tőlem nem látnak.

ASUS PRIME B450M-A ° RYZEN 7 2700 ° HyperX Predator 16GB KIT DDR4 3333MHz ° Gigabyte GTX1050 Ti 4GB ° Kingston SSD A2000 500GB M.2 ° WD Blue 1 Tera ° FSP 450W HEXA 85+ ° BitFenix Ghost

#1224


Utoljára szerkesztette: endy papp, 2020.03.06. 11:37:10
#1223
Nos ha az ETS-el anno toltad ....sőt ha jól emlékszem még az ETS 2 -nél is a legelején egyiknek sem volt az a neve ami totál hülye és idióta nevük volt.
Nem olcsó mulatságok ezek.
Egy példa a C@C farmos játékban a Strautmann licence lejárt (csak egy pórtról beszélünk) így már nem használhatják a készítők,ezek szerint nem ér nekik annyit hogy továbbra is megújítsák.
Na már az hogy néz ki ,hogy valami fantázia neve lett...
Nyilván jobban nézne ki és jól mutatna amit írsz a változtatásról ,de sajna ,vagy nem, ezt el kell fogadni.
Aborg
#1222
Licensz: igazad van, a Mudrunnerban is van az amerikai verdaknak eredeti nevuk. Az oroszoknak nincs. Nem is tudom van e meg egy ilyen jatek ahol ilyen felemas modon lenne megoldva?

Persze hogy nem baj ha nem az eredeti neve van odairva... de azt kicsit banom hogy meg vannak masitva az orosz autok hutoracsai, ami engem elegge zavar. A nagybacsimnak volt peldaul egy ilyen gazikja, de igy eleg furan fest a jatekban ezzel a kitalalt hutoraccsal.
#1221
Persze, hogy nem lesz... de attól még jó lenne! 😊 Az ETS/ATS páros is milyen jó, ez még brutálisabb lenne...

www.smart-bus.hu

#1220
Szerintem az sem lesz benn.....<#zavart1>
#1219
Azért ezt VR-ban szívesen kipróbálnám... 😊

www.smart-bus.hu

#1218
Újabb vidi.
Hát ez nagyon ott van....<#wow1>
Azért a sofőr kezei helyett a tükröket illett volna megcsinálni,mai világban ez egy autós játékban már alapnak kellene legyen.
Attól hogy látom a vezető kezén a karórát,nem dob az élményen semmit....
De lehet csak ki van kapcsolva amit nem hiszek,mert ha valóban működnének,már promózták volna tuti.
No de nagy részben úgy is külső nézetett kell majd használni ahogy eddig is.....remélem az jobb lesz mint az eddigiek...
Az jó hogy, valami féle karrier lesz benn ,mivel meg kell venni a gépeket ,ahhoz pénz kell keresni ,teljesíteni kell feladatokat ....

A kocsik testre szabása, a garázsban,itt is csak pénzért lehet vásárolni (testre szabni a gépeket) .

#1217
hi. nah az ápr.28 szuper lenne... üdv. <#eljen>
#1216
Itt a játékkészítők fizetnek a gyáraknak a licence engedélyekért cserébe.
Legalább is az ETS-ATS kam.szimeknél így van.
Az FS-farmingnél is ha jól tudom.
Igazából pont olyanok ,az hogy a nevük nem az ami nagyon nem érdekel ,tudják azt amit kell és onnan már jó nekünk.
Akinek meg így nem felel meg az mással tolja....<#wink>
Mellesleg némelyiknek van licence oda is volt írva a vidiben.