21945
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • mijki
    #1756
    Én alpha teszter vagyok, engem se enged be.
  • Trucker39
    #1755
    "You do not have permission to view this forum." Természetesen belogoltam előtte az oldalra.
  • DantesHUN
    #1754
    Az lehetséges, de attól még ott lehet.
  • Trucker39
    #1753
    Nem mindenkinek. Úgy gondolom, csak alpha tesztelők jogosultak erre.
  • DantesHUN
    #1752
    http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/8411-invites-cbt-referral-program/page__p__139125#entry139125

    Itt
  • mijki
    #1751
    Lehet invelni barátokat? Hol? :D
  • DantesHUN
    #1750
    Nem mindig történik meg, de van hogy igen. A másodlagosok működnek, de automatán. A Ctrl gomb lenyomásával meg lehet adni elsődleges célpontot, hogy azt lőjjék, de lőnek maguktól is. Az AA szintúgy
  • MuldR
    #1749
    Valaki lenne olyan kedves es engem is meghivat a jatekba? Ugyanez a wotos nickem is (MuldR)
    Megkoszonnem mar az osszes nyalam kicsorgattam a videokra ki kene probalnom :)
  • malystryx3
    #1748
    Küldtem pm-et, köszönöm szépen :)
  • Trucker39
    #1747
    Arról nem is beszélve, hogy elég gyakran van Troll szakasz behozva. Azzal az MM se nagyon tud mit kezdeni. A másik dolog meg az alacsony létszám természetesen.
  • Angelus1991ster
    #1746
    Most 2100-an vannak fennt.

    Secondary gun-ok használhatóak egyáltalán?
    Kawachin egy-két darab ott díszeleg.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.03.19. 15:44:01
  • Plata
    #1745
    Free xp-t kitakarja,de a hajódnál ha rámész a modulokra ott is kiírja mennyi van.
    Olasz hajókra pár évet szerintem várhatsz,először a nagyobb hajós nemzetek jönnek.
    A kikötő meg idővel szebb lesz,a WoT-ban is állandóan változik a garázs.
  • kissssss
    #1744
    nem biztos hogy az MM hibája, irtó kevesen játszanak most és munkanap közben pedig szinte senki.
  • Angelus1991ster
    #1743
    Akkor nem voltam eléggé figyelmes.
  • Angelus1991ster
    #1742
    Free Xp részt nektek is kitakarja a WG logó?

    Mellesleg nagyon jó újítás, hogy a bejelntkezés résznél animáció köszönt.

    Hajó kikötő / garázs azért lehetne színesebb is, eléggé lehangoló. Trópusi látványvilág jobb hangulatot adna játékna. Ez az Atlanti-óceános téma elég lehangoló. Remélem lesznek majd jó kis kikötő módok.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.03.19. 15:37:58
  • DantesHUN
    #1741
    Most is van ketté törő hajó figyeld az épp elsüllyedőket. Van hogy ketté törik, van hogy robban van hogy simán elfogy a HP. De biztos lesz többi ,s elvégre a WoTba is berkerült pár év alatt hogy lerobban a torony.

    Az olaszokra várhatsz, az még soká lesz , ha lesz. Orosz és német lesz a következő, utána valamikor angolok.
  • Angelus1991ster
    #1740
    Jó ez a játék. Kíváncsian várom a Bismarck-ot , az olasz hajókat.
    Eddig a Japán Császári Flotta tetszetős.

    Hajó destruct effekt-ek vagy mi a csodák majd változatossabbak lesznek? Pl. hajó kettétörik. egy szerencsés lövéskor lerobban az ellenséges hajó ágyútornya meg ilyenek.

    Ha rajtam múlna előre animált legénységet is betennék a játékba.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.03.19. 15:34:47
  • Plata
    #1739
    Szent szalamandra,az MM iszonyatosan szar néha,bemegyek csatába 5-ös hajóval,az ellenségnek 2 hajóval több van,nálunk még 3-as cruiser is van,de nekik meg 7-es carrier.
    Vagy csak trollkodik.
  • Plata
    #1738
    Ha jól emlékszem a WoT-hoz is elég hamar lett magyar nyelv,bár eleinte voltak benne vicces hibák,de sokkal jobb magyarul játszani.
  • Trucker39
    #1737
    Szétbarmoltam a csúnya-csúnya ellenséget.

  • Plata
    #1736
    Az nem lenne rossz.De még nem is hallottam róla.
  • Tono34
    #1735
    Tudom, hogy korai a kérdés, de egy rendes magyarításon nem dolgozik valaki?
  • Plata
    #1734
    Nem is nagyon lepődtem meg,szokásos ócska WG minőség.Minden Wg játéknál szokott ilyen szarakodás lenni.WoT WoWp is ezzel szokott szenvedni.
  • Plata
    #1733
    Nem oldotta meg,megállítottam vagy harmincszor,és elindítottam,ilyenkor leszedett egy kicsit,de meg is állt,el szórakoztam kb 7 mb-ig ezzel,akkor eszembe jutott hogy átállítom más nyelvre,először franciára majd vissza angol,utána spanyollal és némettel is megpróbáltam,és a német után megjavult és pár pillanat alatt letöltötte a többit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.19. 15:07:23
  • kissssss
    #1732
    "4 perc alatt 0.31 mb"

    wow
  • Trucker39
    #1731
    Ezért lehet fenékbe rúgnak...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Update Notes
    Fixed an error causing ships' guns to rotate during the battle countdown timer
    Disabled the ability to target/lock guns during the battle countdown timer
    Optimized various visual effects
    Fixed an error causing a black screen when disabling full-screen mode or restarting the client
    Fixed an error causing the client to crash when a disconnect occurred due to a pop-up window
    Fixed an error that froze the game on the queue window if the chat window was moved while loading into a battle
    Fixed an error that caused ships to teleport when the speed was set during the countdown timer
    Decreased the amount of time it takes to deploy smokescreens and their duration for the Iwaki
    Increased visibility while within a smokescreen by one kilometer
    Added a limit of one aircraft carrier per squad
    Added a new loading screen background
    Fixed an error in the Polish localization that caused a portion of the Team Lineup tab to be cut-off
    Added official chat channels for each region
    Fixed an error causing mission reward totals to cover the description of the mission itself
    Fixed an error causing multiple dismantling prices to be displayed in a single dialogue window
    Commander perk icons should now display correctly
    Fixed an incorrect icon in the hint for the Domination battle mode
    Fixed an error causing the carousel to appear when accessing the Research tab
    Links should now be working on the login screen
    Fixed an error causing the minimap to change position and throw off the grid alignment while loading into battle
    Removed the icon for "Convoyed ship" in the Help window
    Fixed an error causing airplanes to display full ammo, even when they were empty, after reconnecting
    Fixed an error causing a blinking order indicator for aircraft carriers upon reconnecting
    Fixed an error causing a "new" indicator to appear even when the element is not new
    Added the missing ship icon that was missing from the hint window at the start of battle
    The free XP total now displays updated information when looking to convert XP (did not previously show updated total)
    Free XP details are now shown with a x1.5 modifier
    Fixed an error causing compression of a ship's image in the dialogue boxes during purchase
    Fixed an error causing the scout icon and the scout aircraft to become disconnected during takeoff from a catapult
    Fixed an issue with the system messages that appear for Premium time
  • Trucker39
    #1730
    Megállítod és újra indítod. nekem szinte azonnal le is szedte a második adagot.
  • Plata
    #1729
    Az első 38 mega lejött pár másodperc alatt,a 29 mega atom lassan,kb 4 perc alatt 0.31 mb jött le.
  • Plata
    #1728
    Ma jött le valami 38 mega patch.
    Meg még valami 29.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.19. 14:01:42
  • DantesHUN
    #1727
    Én felírlak, ha megadod a Wot-is neved, és ha rájövök hogy kell feliratni.
  • malystryx3
    #1726
    Hát én csúnyán lemaradtam a kezdésről, és még a Ph3lan/Cleverland közvetítésről is lemaradtam, sokat kellett melóznom. Kisgyermek korom óta imádom ezeket a csatahajókat, most végre megcsinálták játékban :) Volt egy könyv amit kölcsönkaptam, annyira fanatikus voltam, hogy az összes hajót osztályonként, adatokkal kimásoltam egy spirálfüzetbe :)

    Ha jól olvasom, akkor lehet felíratni 2 főt, hogy kapjon kulcsot? Ha esetleg valaki fel van oda regisztrálva, lenne oly kedves, és tudna kérni nekem is kulcsot? Persze nem életbevágó, elsők a haverok. Ugyan feliratkoztam a hivatalos honlapon, de nem tudom mikor fognak küldeni kulcsot, már ha egyáltalán lesz még ilyen. Mindenesetre nagyon tetszik, örülök hogy Ti azért tudtok vele játszani, még a 6 éves kisfiam is kikerekedett szemekkel nézi :)
  • DantesHUN
    #1725
    Hátha aki szerint szar, menjen vissza Wot-ozni. Az a baj:
    -vannak akiknek már így is túl bonyolult.
    -vannak akik meg hardcore hajósok, nekik meg túl egyszerű.

    Biztos akad egy rakás ember, aki meg: nincs sikerélménye, mivel kicsit nehezebb talán mint a WoT és még gold lőszer sincs: tehát szar
  • DantesHUN
    #1724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Captains!



    With the recent start of CBT, many of you have asked about the possibility to get some invites for your friends and family, and as you are an awesome lot, we are happy to oblige now!



    So what are the rules? Easy! Just post here and, in your post, write up to 2 in-game nicknames of your friends / family members. We will later on collect them and add to the game.



    For now there is no cutoff date, but obviously the sooner you add them, the sooner they're in!



    NOTE: This thread is set up so that you do not see other player's posts, as we do nto want it to be a discussion topic. Just sign 'em up here, please
  • zsan666
    #1723
    Mi ez? Nincs jogom megnézni azt a topikot... Nem csak alfások láthatják, esetleg?
  • kailee
    #1722
    Szimplán magukat buktatják le a wot-osok a shipsben mernem egy meccsen voltam, hogy beírta hogy szar játék megyek vissza wot ozni meg wotból üdvözlik egymást cwre hívják a másikat a tankba. szal akaratlanul is de lebuktatják magukat :D, de azt is elismerem hogy ők csak egy réteg a fő halmazból.

    Amit észre vettem tegnap a hajó ütközésekben, ha azonos osztályú hajóval ütközöl és mind2 sérült, akkor mind2 felrobban. ha az egyik sérült a másik nem akkor is. ha kisebb hajó megy nagyobbnak mind2en épek, akkor a nagy megsérül a kicsi felrobban ha olyan 2 osztálynyi különbség van a 2 között. De kb 1 hajó osztálynyi átfedés előfordulhat T7 bs ütközik T6 bs-sel, akkor szintén felrobban mind2. eddig ez jött le, de ezt tesztelni kellene még.

    Utoljára szerkesztette: kailee, 2015.03.19. 12:35:07
  • DantesHUN
    #1721
    Az a baj, én nem igazadok el a hiv. fórumon. Hol van olyan ahol a fejlesztők írják ,hogy mi a helyzet? Csak egy rakás mindenféle, de leginkább szláv és klingon nyelvű új fórum van, na és ezen igazodjak el.

    Van most amúgy egy ilyen lehetőség, ezt a sok szláv és klingon nyelvű között megtaláltam:
    http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/8411-invites-cbt-referral-program/page__p__139125#entry139125
  • DantesHUN
    #1720
    Aha, ki írtja a jéték hogy CBT REALM . Ezen kívül mást nem vettem észre.
  • DantesHUN
    #1719
    Igaz, minden játékban vannak hülyék, de azért írtam hogy Wot-ból szabadultak, mert a játékosok nagyrésze ténylegesen a WoT-ból jött át, mivel ugyanaz a cég másik játéka. És elismerem arról nem a fejlesztők tehetnek milyen a játékosállomány.
  • Scharnhorst
    #1718
    Tudni esetleg, hogy a mai kis patcheknek mi a tartalma?
  • Lokker
    #1717
    Én konkrétan azét nem tolom mert laptopról élvezhetetlen. 20 fps-el játszani szenvedés és ezen a grafikai beállítások módosítása se változtat, ellenben nagyon ronda lesz a játék. Ha otthon leszek evezek pár kört. Amúgy azon kívül hogy kipróbáljam nem látom értelmét vinni a wipe miatt. Mellesleg jobban tetszik a játék mint a repülős.

    Ezt a "wot-ból szabadult 1-bitesek" szöveget meg felejtsük már el, minden játékban vannak hülyék és lesznek is és közük nincs a wot-hoz. Csak manapság népszerű a wot-ra fogni/a wot-ot szidni, meg könnyebb is mint gondolkodni kicsit.