21950
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • mijki
    #1681
    Engem mijki néven megtalálsz. Ha épp online leszek, írj rám és platoonozhatunk :)
  • Scharnhorst
    #1680
    Pedig szívesen játszanék platoonba. A két magyar channelszoba kong az ürességtől vagy ha véletlen ír valaki akkor arra sincs nagyon válasz. :D
  • mijki
    #1679
    Még nem igazán vannak platoonok WoWs-ban. :)
  • Plata
    #1678
    Nem is néztem meg,gondolhatod mennyi kedvem volt megvárni a csata végét.
  • Scharnhorst
    #1677
    Nincs valami ts ahol összegyűlnek akik játszanak?
  • DantesHUN
    #1676
    Csatavégi összesítésben kiírja mivel sebeztek. De biztos AP volt amiben az a érdekes, elvileg nem kéne egy rombolót az AP-nek sebeznie, mivel azon semmi páncél.
  • Plata
    #1675
    Fogalmam sincs mivel lőtt,csak kijöttem sziget mögül ott volt tőlem 11 kilóméterre,feléje fordultam és tüzet nyitottam ágyúval,ő meg sorozott és ahogy az első betalált a hajóm eldurrant,valami kritikus anyám kínját kiírt,de nem figyeltem,gyorsan történt.
  • twi452
    #1674
    nekem 3 opciót adott
    500 gold és azonnal kész
    200k és 50%-ról indul
    ingyen és akkor végig kell húzni azt a "szintet" a kapitánnyal
  • DantesHUN
    #1673
    Gondolj arra, te meg bele tudsz lőni hat darab 16. ezret sebző torpedót egyszerre. Amúgy érdekes, egy sortűzzel? Ap-vel lőtt? Mert AP-vel rombolót nem igazán lehetne, elvileg, de gyakorlatilag akkor ez újabb példa a sebzés körüli káoszra.

    A kapitányokat gold-ért át lehetett eddig képezni.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.03.17. 16:12:02
  • twi452
    #1672
    magától lőnek ha ellenség kerül a hatósugarukba
    a kapitány meg átképzi magát ugyanúgy ahogy szintet is lép
    én is most átraktam a cleveland-be és 4200 pontot össze kell szednem vele mire teljes lesz az átképzése
  • DantesHUN
    #1671
    Méh jobbakat is. Egyik legjobb hajó.
  • twi452
    #1670
    ha a cleveland-el is lehet ilyeneket csinálni akkor örülni fogok
    azt hiszem eddig a legjobb köröm volt, tudom több se lesz ilyen :D
    másfél perc volt hátra amikor sikerült legyőznünk az utolsó ellenség Fuso-t

    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.03.17. 15:39:16
  • Plata
    #1669
    Ma Farragut-ot valami 8-as szintű battleship egyetlen lövéssel kinyírta.
    Csak pislogni tudtam.
    Egyébként csatahajón a secondary turret az magától lő?
    És még valami,hogy lehet a kapitányt át tenni másik hajóba?
    Át tettem a kapitányomat másik hajóba,nyomtan retraint,és azt írta hogy még nincs retrain-elve,ezért a skilljei hatékonysága csak 50%.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.17. 15:35:32
  • Nazarov77
    #1668
    Ó én már használom, gyorsan megcsinálták zárt béta másnapján már láttam a topikot :D

    Maga a Kantai Collection böngészős játék is tök jó, el lehet vele lenni, persze nem elsődleges játékként, csak bejutni nehéz mert használni kell VPN programot regisztrálásnál mert csak Japán IPvel enged és ezen kívül limitált mennyiségű új játékost engednek be a szerverekre, tehát ha létrehozol accountot utána még részt kell venned egy registration lotteryn, aminek a kezdését twitteren hirdetik meg, és abból áll a lottery, hogy 5 percenként frissítgetni kell az oldalt és ha szerencséd van bejutsz, utána már nem kell ezzel szórakozni.
    Utoljára szerkesztette: Nazarov77, 2015.03.17. 08:21:29
  • Piszkos  Fred
    #1667
    Az összes csata eredményét hol lehet megnézni? Nálam csak négyet jelez :/
  • DantesHUN
    #1666
    3 kill, hat lövéssel? Érdekes. Robbantak egy sörtűztől?
  • tutyimutyi2
    #1665
    a fórumot nézve remélem sokára lesz hozzá peccs és jól lefogynak az emberek és lesz megint kulcs osztás
  • Trucker39
    #1664
    Micsoda könnyebbség volt annyi hordozós csata után menni egyet csatahajóval is.
  • DantesHUN
    #1663
    Hogy mekkora irgalmatlan fos szar ez a Big Race nevű pálya. Annyira kicsi, tele szigettel, és a térkép felét elfoglaló félszigettel. Már a kezdőponton tudják lőni egymást a csatahajók, és olyan kicsi a hely ,mindenütt van egy sziget, manőverezni, azt lehetetlen. Szarrá torpedózott egy kis nyomi Kuma, és közben még vagy 5 -en lőttek, és semerre nem lehet fordulni a sok sziget miatt, de mindegy is, mert a pálya minden pontjáról belőnek. Ezt hogy gondolták komolyan?
  • DantesHUN
    #1662
    Akkor most egyelőre nem lehet, majd lesz újra lehetőség még.
  • tomasgo
    #1661
    Néztem az oldalt , de zárva van probáltam már sok helyen ( blog, forúm, orosz, amerikai) de eddig nem találltam. Mikor nyitott volt a beta miatt dolgoztam egész nap sajna igy lemaradtam. Gondoltam itt hátha van aki megunta, vagy esetleg megtud hivni.
  • Dagohun74
    #1660
    6 meccs 0 win. Megy ez kérem szépen. Probáltam destroyerrel, battleshipel, crusier-rel, meg hordozoval semmi, nincs siker élményem. Nagyon szomoru vagyok. :)
  • DantesHUN
    #1659
    Essex-el még nagyobb szívás, már abban az értelemben, hogy nagyon kevés creditet ad és a nullszaldóhoz is iszonyat sokat kellene sebezni. Meg felesleges is a Lexington-nál nagyobb, már csak azértm ert az Essex tier 9-es lesz, és a Midway lesz tier X-es, ha beteszik. Addig mg lehet lesz pár wipe is, ki tudja.
  • Trucker39
    #1658
    Nekem csak Tier V hordozóm van és igen, az.
  • DantesHUN
    #1657
    Megvan a Lexington is és hordozóval nagy szívás lenni.
  • Trucker39
    #1656
    Most kell hordozót fejleszteni. Gyakorlatilag egy perc alatt behív csatába. Úgy tűnik, nem nagyon van a játékosoknak türelme hozzá.
  • DantesHUN
    #1655
    Nincs, a honlapot nézd, lehet-e jelentkezni. vagy igényelni
  • tomasgo
    #1654
    Sziasztok! Valakinek van meghívó kódja? Megköszönném.
  • DantesHUN
    #1653
    Meg is látszik 3 perce csak a töltő képernyőt nézem, nem talál elég játékost. Kicsit azért ez szomorú . Van egy olyan érzésem, gyorsan fog hanyatlani az érdeklődés.
  • DantesHUN
    #1652
    Azért az érdekes hogy durván 2000-el vissza esett a játékosok száma. Nem véletlen. Jó még így is több mint valaha a warplanes-é, és még tart az újdonság varázsa, de vissza esett.
  • Dagohun74
    #1651
    Az első mod a WoWs-hez

    mondjuk én nem raknám fel de hátha tetszik valakinek.
  • Dagohun74
    #1650
    Esetleg aki jól tud angolul nem vetné fel a forumon a végtelen lőszer dolgot. Azért limitálni kellene a lőszer mennyiségét.
  • Caliph
    #1649
    A javítási rendszer is jobb volt szerintem és a bb másodlagos ágyúival is te tüzeltél :) A távolságok voltak egyedül furák,1.5 , 2 mérföldről lövöldöztek egymásra a BBk :)
  • Trucker39
    #1648
    Mennyit, de mennyit játszottam velük annak idején.
  • Caliph
    #1647
    amúgy jelen állapotában a battlestation játékok még mindig verik ezt véleményem szerint :)
    (és abban a tengeralattjáróók is jól meg voltak csinálva :) )
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.16. 10:40:06
  • Ninju
    #1646
    Ha nyomva tartod a jobb gombot, akkor nem fordulnak az ágyúk.
  • Piszkos  Fred
    #1645
    Engem legjobban az bosszant, hogyha sok a sziget a környéken és a repcsiknek kiadom a támadási parancsot, előszeretettel dobják le a torpedóikat egy szigetre, ahol nem sok hasznát veszem. Hiába figyel erre az ember, elég a célpontnak pár fokkal elfordulni, hogy így rakják le a torpedókat :/
    Nálam elég változó hogy az összes repcsit megjeleníti-e, legutóbb például úgy volt.
    Érdekes megfigyelés még a csapattársak torpedóhasználata, amikor hárman csatahajóval körülveszünk és lövünk egy ellenfelet, erre egy romboló elszáguld az egész balhé mellett és 20 torpedót kilő, aminek a háromnegyede a társakban csapódik be...
    Egyébként bejövős a játék, bár a sebzésmodell még elég kezdetleges.
  • Caliph
    #1644
    célkereső gold torpedó 3xhatotáv 2x töltet?:D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.16. 10:26:27
  • DantesHUN
    #1643
    Ja, a sebzést senki se tudja.
  • DantesHUN
    #1642
    A torpedók számát szerintem is limitálni kéne. Még hogy a lőszerkészlet végtelen, az oké, mert hát tényleg egy rövid csatában nem lövi el egy hajó az összes lőszerét. No de a torpedó? Egy csónaknál alig nagyobb kis rombolón, végtelen torpedó van? Örökké tudja őket lőni? Hát ennek sok értelme van. Emiatt van a nagy torpedó spam. Akkor is lövik ha célpont sincs, ha állandóan torpedókat lövök minden irányba, előbb-utóbb talál. De ha korlátozva lenne, akkor meg kéne gondolni mire lőjjek torpedót De nem fogják korlátozni soha a büdös életbe . ez olyan lesz mint a wot-ba gold lőszer, és remélem lesz valami gold torpedó is.