21934
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • tutyimutyi2
    #1785
    a kapitányi skilleknél a 3 pontba kerülők közül az ameik a cruiser-eknek van ott a leírásban megemlít olyat hogy anti-torpedo armament, akinek van már nagyszintű crusier-e az láttamár hogy a hajóján valami csinált valamit amivel megvédte volna magát a torpedótol?
  • Toweliee
    #1784
    Nem voltam, kértem meghívót de nem kaptam.
  • DantesHUN
    #1783
    Nem tudja valaki honnan lehetett gold-ot szerezni? Honnan vették meg az Atlanta-t? 11500 gold, és ha valaki maximumot kapta Wipe után, akkor se lehet neki annyi. Nem értem. Volt valami küldetés, vagy az extra tesztelőknek, supertestereknek, fejlesztőknek járt több gold?
  • DantesHUN
    #1782
    71 ezer sebzés, 2 kill, és nem elég a győzelemhez.
  • DantesHUN
    #1781
    Jaj ezek a csapattársak. Nem hiszem el amit látok. Elindulok az egyik irányba, na mi jön szembe? Az ellenfél hat! csatahajója. Na, én cirkálóval nem megyek nekik, menekülök. Hol vannak mi csatahajóink? Sehol. Valahol valami szigetet kerülgetnek.
    Természetesen egyetlen gyorsabb hajónk sem egy foglalni A -B-C pontot. Mindegy, megyek a saját hajóink után, mert az a hat ellenséges csatahajó kicsit sok. De minek megyek utánnuk? Egy kósza romboló szétszórta őket.
    Az egyetlen hajó ami tőlünk foglal a repülgép hordozónk! A hordozó basszus! Ja hát légi harcot nem csinál, gépeket nem indít, de foglal. A hordozó.
    Azt hittem, a Wot-ban vannak nagyon hülyék. De hát...
  • DantesHUN
    #1780
    http://worldofwarships.eu/en/news/common/naval-academy-navigation/

    Na ez kellet...itt a videó hogy kell játszani. Gondoltátok volna? WASD? Nahát.
  • FerroTwL
    #1779
    Üdv Hölgyek Urak! Ha valaki tud egy meghívót, vagy be tud hívni a betába (Ferrohu néven van a wot-os accom) tudnék érte adni/cserélni egy Heroes of the Storm beta key-t plusz 2500 goldot wot-ban (megint eljön egy hosszabb szünet asszem wot-ban, a Leo1-et is most vettem meg egy kört nem mentem vele, egy kicsit besokaltam tőle, de ez a játék nagyon tetszik a videók alapján). Ha van érdeklődő írjon privit, köszi.
  • Trucker39
    #1778
    Közben megkérdeztem "online" egyik nagyban rádiózó játékostól, hogyan is megy ez.

    Be kell állítani rá egy bill-t, erre: "Highlight Target for Allies", targetolni kell, amit szeretnénk, ha más is erősen lőne, majd használjuk ezt a parancsot és már működik is.

  • Trucker39
    #1777
    Köszi, a csatornákat megtaláltam, és igen, a célmegjelölésre gondoltam.

    Amúgy meg épp most kaptam egy újabb tesztelős kérdés csomagot emailban. Nézzetek rá a fiókra, hátha ...
  • kailee
    #1776
    A minimapos pingelés az egyszerű controlt nyomva tartva 2szer kattint térképen és azt megjeleníti. De szerintem ő az ellenséges hajó megjelölésére gondolt. mint pl a wotba. én is szoktam látni hogy az a hajó amit lövik egyszer csak a hajó tetején egy piros megjelölés látszódik és villog egy 5 másodpercig. Ezt még én se tudom hogy kell bejelölni.

    1 dolog van ami talán lehet, hogy ez a célmegjelölő, mert én se nagyon tudom hogy látja más amit én csinálok. amikor távcsöves módba vagy és úgy controlt nyomva tartva rákatintol az ellenséges hajóra, akkor a hajó felet megjelenik egy fehér köt benne egy A betűvel ezt nem tudom mi lenne. F1es segítő módba nem találtam rá leírást.

    A csatorna kereső az a bal alsó sarokba van 3 fehér pont piros hátterű gomb. azon belül van 2 fül chanel meg player talán. chanel re váltva a jobb alsó sarkába van egy kereső ikon arra kattintva beírod a HUN szót és akkor kilistázza az olyan csatornát ami be az szerepel. utána meg a listában 2szer rákattintol és megjelenik.

    ezt egyszer megcsinálod utána ha be is zártad a chanel fülön már megfog jeleni a historyba hogy jártál ott ,vagy ha hozzá adod a kedvencekhez akkor ott is.

    majd esténként megpróbálok én is azok számára egy kis streamet csinálni akik nem tudtak a zárt bétába csatlakozni. De jelenleg csak mikrofon és kamera nélkül az jelenleg épp vásárlás alatt áll.
    Utoljára szerkesztette: kailee, 2015.03.20. 13:57:36
  • DantesHUN
    #1775
    Ja értem. Nem tudom, valamelyik bill, nézd meg a kiosztásban. Én sose használom, úgyse figyel rá senki.
  • Lokker
    #1774
    Talán a defend the base, attack és társaira gondolhat vagy a mapon pingelésre. Más nem ugrik be. Én inkább azt várom hogy valamilyen szintű optimalizáció megjelenjen a játékban mert sajnálom hogy nem tudok laptopról játszani.
  • Trucker39
    #1773
    Hallod a rádióban, hogy valaki megjelölt egy célt támadásra. Látszik a térképen is és a játékterületen is egy markert kap rövid időre a célpont a feje felé, valamint aki rádiózta, az is.
  • DantesHUN
    #1772
    Miféle rádiózni?
  • Trucker39
    #1771
    Inkább azt mondja meg valaki, hogyan kell rádiózni? Már többször láttam csatában, de még nem jöttem rá, hogyan is kell.
    A másik dolog ez a magyar csatorna. Hol találom meg mert lista az ugye nincsen.
  • DantesHUN
    #1770
    Érdekes, rögtön az első csata, amikor a Myogi-t lövi, alig sebzi. Miért?
    Aztán lövi az Omaha-t, ami egy pici páncélzatú cirkáló, tehát az AP-nek átkéne menni rajta, nem sebezni, és abba max--ot sebez. Miért?
    Tehát a videóból az látszik ilyen anomáliák nem csak nálam vannak. De tényleg nem értem, épp az hogy az Omaha-ba nem kellet volna ekkorát sebezni az AP-nek.
  • Trucker39
    #1769
    Aki teheti nézze.... vagy majd később a felvételt....

  • kailee
    #1768
    én fent szoktam lenni a HUN-on is meg a másikon is de kb mindenki lelép egy félóra alatt vagy amíg épp benne vagyok a mecsben
  • Scharnhorst
    #1767
    Hát ez az. Nem is értem minek van. :P Igazából nem értem miért jó mindenkinek egyedül saját magát szopatnia. Na mindegy.
  • DantesHUN
    #1766
    A faszért kellet kivenni a training room lehetőséget. Ne hogy véletlenül ki lehessen próbálni, és tesztelni lehessen, hogy mi üt át mit, mi sebez mit, mert oké, egy random csatában sok mindennel meglehet magyarázni az anomáliákat, de a training room-ban ott kiderülhetne. Még a CAT alatt lehetett , és ott jöttek ki egyszer olyan számok( mozdulatan bot ellen, én is mozdulatlan voltam, azonos távolság, ugyanoda célozva) 260 körüli, 900 körül 3600, 3900. Azóta lehet változtattak a dolgon, de nagyon jó lenne ám ezeket kipróbálni és tesztelni .
  • Dagohun74
    #1765
    Gyertek fel a HUN chat-re nem sokan vannak de legalább azok se szolnak :)
  • Scharnhorst
    #1764
    Próbáltalak hívni szakaszba a játékban, de nem jött össze :S hogy miért azt nem tudom
  • DantesHUN
    #1763
    Rombolóra ne lőj AP-val, arra HE-t érdemes lőni, mert az AP átmegy rajta és nem sebzi. Kivéve, amikor mégis sebzi és egyből felrobban.
  • mijki
    #1762
    Annyira vicces, hogy egy romboló egy torpedó salvoval lekapta 30k hp-mat a Kongoban(süllyedtem is)....persze ő kapott egy sortüzet Ap-val, de csak a fél hp-ját vette le.
  • DantesHUN
    #1761
    Megint kifogtam egy olyan csatát, hogy nem sebez az AP. Párhuzamosan velem szemben 5 km-re csatahajóba bele a hajó test közepébe, semmi.
    Meglehetne azzal magyarázni van immunty zone.
    De mögötte 12km-re egy másik csatahajóba ugyanolyan szögbe, ugyanúgy a hajótest közepébe lőttem, és ugyanúgy nem sebzett, tehát ez se magyarázza a dolgot.
  • MuldR
    #1760
    Koszi azert, semmi baj. Ha valaki mas esetleg felfedezi, hogy tud meghivni, az 1000 goldos ajanlatom el. :)
  • DantesHUN
    #1759
    Én már ellőttem a meghívási lehetőséget bocs, volt aki megelőzött. Amúgy ha lesz még lehetőség, persze megtenném.
  • MuldR
    #1758
    Dantes: Tudnal nekem egy meghivot intezni? Ha behivnak CBTbe attolok neked wotba 1000 goldot. :)
    Ennyit meger nekem, hogy nem kell nyalelszivot vennem.
    Koszi.
  • DantesHUN
    #1757
    Lehet csak nekem lehet egyedül...tudja a franc, hogy van ez.
  • mijki
    #1756
    Én alpha teszter vagyok, engem se enged be.
  • Trucker39
    #1755
    "You do not have permission to view this forum." Természetesen belogoltam előtte az oldalra.
  • DantesHUN
    #1754
    Az lehetséges, de attól még ott lehet.
  • Trucker39
    #1753
    Nem mindenkinek. Úgy gondolom, csak alpha tesztelők jogosultak erre.
  • DantesHUN
    #1752
    http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/8411-invites-cbt-referral-program/page__p__139125#entry139125

    Itt
  • mijki
    #1751
    Lehet invelni barátokat? Hol? :D
  • DantesHUN
    #1750
    Nem mindig történik meg, de van hogy igen. A másodlagosok működnek, de automatán. A Ctrl gomb lenyomásával meg lehet adni elsődleges célpontot, hogy azt lőjjék, de lőnek maguktól is. Az AA szintúgy
  • MuldR
    #1749
    Valaki lenne olyan kedves es engem is meghivat a jatekba? Ugyanez a wotos nickem is (MuldR)
    Megkoszonnem mar az osszes nyalam kicsorgattam a videokra ki kene probalnom :)
  • malystryx3
    #1748
    Küldtem pm-et, köszönöm szépen :)
  • Trucker39
    #1747
    Arról nem is beszélve, hogy elég gyakran van Troll szakasz behozva. Azzal az MM se nagyon tud mit kezdeni. A másik dolog meg az alacsony létszám természetesen.
  • Angelus1991ster
    #1746
    Most 2100-an vannak fennt.

    Secondary gun-ok használhatóak egyáltalán?
    Kawachin egy-két darab ott díszeleg.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.03.19. 15:44:01