21965
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Plata
    #1736
    Az nem lenne rossz.De még nem is hallottam róla.
  • Tono34
    #1735
    Tudom, hogy korai a kérdés, de egy rendes magyarításon nem dolgozik valaki?
  • Plata
    #1734
    Nem is nagyon lepődtem meg,szokásos ócska WG minőség.Minden Wg játéknál szokott ilyen szarakodás lenni.WoT WoWp is ezzel szokott szenvedni.
  • Plata
    #1733
    Nem oldotta meg,megállítottam vagy harmincszor,és elindítottam,ilyenkor leszedett egy kicsit,de meg is állt,el szórakoztam kb 7 mb-ig ezzel,akkor eszembe jutott hogy átállítom más nyelvre,először franciára majd vissza angol,utána spanyollal és némettel is megpróbáltam,és a német után megjavult és pár pillanat alatt letöltötte a többit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.19. 15:07:23
  • kissssss
    #1732
    "4 perc alatt 0.31 mb"

    wow
  • Trucker39
    #1731
    Ezért lehet fenékbe rúgnak...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Update Notes
    Fixed an error causing ships' guns to rotate during the battle countdown timer
    Disabled the ability to target/lock guns during the battle countdown timer
    Optimized various visual effects
    Fixed an error causing a black screen when disabling full-screen mode or restarting the client
    Fixed an error causing the client to crash when a disconnect occurred due to a pop-up window
    Fixed an error that froze the game on the queue window if the chat window was moved while loading into a battle
    Fixed an error that caused ships to teleport when the speed was set during the countdown timer
    Decreased the amount of time it takes to deploy smokescreens and their duration for the Iwaki
    Increased visibility while within a smokescreen by one kilometer
    Added a limit of one aircraft carrier per squad
    Added a new loading screen background
    Fixed an error in the Polish localization that caused a portion of the Team Lineup tab to be cut-off
    Added official chat channels for each region
    Fixed an error causing mission reward totals to cover the description of the mission itself
    Fixed an error causing multiple dismantling prices to be displayed in a single dialogue window
    Commander perk icons should now display correctly
    Fixed an incorrect icon in the hint for the Domination battle mode
    Fixed an error causing the carousel to appear when accessing the Research tab
    Links should now be working on the login screen
    Fixed an error causing the minimap to change position and throw off the grid alignment while loading into battle
    Removed the icon for "Convoyed ship" in the Help window
    Fixed an error causing airplanes to display full ammo, even when they were empty, after reconnecting
    Fixed an error causing a blinking order indicator for aircraft carriers upon reconnecting
    Fixed an error causing a "new" indicator to appear even when the element is not new
    Added the missing ship icon that was missing from the hint window at the start of battle
    The free XP total now displays updated information when looking to convert XP (did not previously show updated total)
    Free XP details are now shown with a x1.5 modifier
    Fixed an error causing compression of a ship's image in the dialogue boxes during purchase
    Fixed an error causing the scout icon and the scout aircraft to become disconnected during takeoff from a catapult
    Fixed an issue with the system messages that appear for Premium time
  • Trucker39
    #1730
    Megállítod és újra indítod. nekem szinte azonnal le is szedte a második adagot.
  • Plata
    #1729
    Az első 38 mega lejött pár másodperc alatt,a 29 mega atom lassan,kb 4 perc alatt 0.31 mb jött le.
  • Plata
    #1728
    Ma jött le valami 38 mega patch.
    Meg még valami 29.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.03.19. 14:01:42
  • DantesHUN
    #1727
    Én felírlak, ha megadod a Wot-is neved, és ha rájövök hogy kell feliratni.
  • malystryx3
    #1726
    Hát én csúnyán lemaradtam a kezdésről, és még a Ph3lan/Cleverland közvetítésről is lemaradtam, sokat kellett melóznom. Kisgyermek korom óta imádom ezeket a csatahajókat, most végre megcsinálták játékban :) Volt egy könyv amit kölcsönkaptam, annyira fanatikus voltam, hogy az összes hajót osztályonként, adatokkal kimásoltam egy spirálfüzetbe :)

    Ha jól olvasom, akkor lehet felíratni 2 főt, hogy kapjon kulcsot? Ha esetleg valaki fel van oda regisztrálva, lenne oly kedves, és tudna kérni nekem is kulcsot? Persze nem életbevágó, elsők a haverok. Ugyan feliratkoztam a hivatalos honlapon, de nem tudom mikor fognak küldeni kulcsot, már ha egyáltalán lesz még ilyen. Mindenesetre nagyon tetszik, örülök hogy Ti azért tudtok vele játszani, még a 6 éves kisfiam is kikerekedett szemekkel nézi :)
  • DantesHUN
    #1725
    Hátha aki szerint szar, menjen vissza Wot-ozni. Az a baj:
    -vannak akiknek már így is túl bonyolult.
    -vannak akik meg hardcore hajósok, nekik meg túl egyszerű.

    Biztos akad egy rakás ember, aki meg: nincs sikerélménye, mivel kicsit nehezebb talán mint a WoT és még gold lőszer sincs: tehát szar
  • DantesHUN
    #1724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Captains!



    With the recent start of CBT, many of you have asked about the possibility to get some invites for your friends and family, and as you are an awesome lot, we are happy to oblige now!



    So what are the rules? Easy! Just post here and, in your post, write up to 2 in-game nicknames of your friends / family members. We will later on collect them and add to the game.



    For now there is no cutoff date, but obviously the sooner you add them, the sooner they're in!



    NOTE: This thread is set up so that you do not see other player's posts, as we do nto want it to be a discussion topic. Just sign 'em up here, please
  • zsan666
    #1723
    Mi ez? Nincs jogom megnézni azt a topikot... Nem csak alfások láthatják, esetleg?
  • kailee
    #1722
    Szimplán magukat buktatják le a wot-osok a shipsben mernem egy meccsen voltam, hogy beírta hogy szar játék megyek vissza wot ozni meg wotból üdvözlik egymást cwre hívják a másikat a tankba. szal akaratlanul is de lebuktatják magukat :D, de azt is elismerem hogy ők csak egy réteg a fő halmazból.

    Amit észre vettem tegnap a hajó ütközésekben, ha azonos osztályú hajóval ütközöl és mind2 sérült, akkor mind2 felrobban. ha az egyik sérült a másik nem akkor is. ha kisebb hajó megy nagyobbnak mind2en épek, akkor a nagy megsérül a kicsi felrobban ha olyan 2 osztálynyi különbség van a 2 között. De kb 1 hajó osztálynyi átfedés előfordulhat T7 bs ütközik T6 bs-sel, akkor szintén felrobban mind2. eddig ez jött le, de ezt tesztelni kellene még.

    Utoljára szerkesztette: kailee, 2015.03.19. 12:35:07
  • DantesHUN
    #1721
    Az a baj, én nem igazadok el a hiv. fórumon. Hol van olyan ahol a fejlesztők írják ,hogy mi a helyzet? Csak egy rakás mindenféle, de leginkább szláv és klingon nyelvű új fórum van, na és ezen igazodjak el.

    Van most amúgy egy ilyen lehetőség, ezt a sok szláv és klingon nyelvű között megtaláltam:
    http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/8411-invites-cbt-referral-program/page__p__139125#entry139125
  • DantesHUN
    #1720
    Aha, ki írtja a jéték hogy CBT REALM . Ezen kívül mást nem vettem észre.
  • DantesHUN
    #1719
    Igaz, minden játékban vannak hülyék, de azért írtam hogy Wot-ból szabadultak, mert a játékosok nagyrésze ténylegesen a WoT-ból jött át, mivel ugyanaz a cég másik játéka. És elismerem arról nem a fejlesztők tehetnek milyen a játékosállomány.
  • Scharnhorst
    #1718
    Tudni esetleg, hogy a mai kis patcheknek mi a tartalma?
  • Lokker
    #1717
    Én konkrétan azét nem tolom mert laptopról élvezhetetlen. 20 fps-el játszani szenvedés és ezen a grafikai beállítások módosítása se változtat, ellenben nagyon ronda lesz a játék. Ha otthon leszek evezek pár kört. Amúgy azon kívül hogy kipróbáljam nem látom értelmét vinni a wipe miatt. Mellesleg jobban tetszik a játék mint a repülős.

    Ezt a "wot-ból szabadult 1-bitesek" szöveget meg felejtsük már el, minden játékban vannak hülyék és lesznek is és közük nincs a wot-hoz. Csak manapság népszerű a wot-ra fogni/a wot-ot szidni, meg könnyebb is mint gondolkodni kicsit.
  • DantesHUN
    #1716
    Igen. De nos, én azt mondom azért, hogy az kéne, tegyék rendbe a nagyobb problémákat, mert így nagyon sok játékost fognak veszíteni, és a játék megbukik. Amit sajnálnék, mert nagyon érdekelnek a hajók, sokkal inkább mint a tankok. Én igazán szeretnék szurkolni , hogy ne csesszék el, de hát nem tudom. Egyelőre nem úgy látom hogy jó irányba mennének a dolgok, és a játékos szám eséséből az következik, sokan érzk így.
  • Nazarov77
    #1715
    Hát meg a zárt/open béták 80%ából kiindulva :)
    Általában így megy, kivéve ha direkt béta állapotba tartanak valamit, hogy legyen mire hivatkozni de már lehet fizetni a játékért és nem wipeolják.
  • DantesHUN
    #1714
    Persze, sőt több wipe is lesz még biztosan , a Wot-ból kiindulva.
  • Trucker39
    #1713
    Megígértem magamnak, ha kapok hozzáférést a zárt bétához, akkor ott leszek és alkotom a "tömeget", amikor csak tehetem. Nos, kaptam hozzáférést.
  • Nazarov77
    #1712
    Nekem is nagyon tetszik a játék, de én azért nem játszok vele sokat mert megjelenés előtt úgyis wipeolva lesznek az accountok és 0ról kell kezdeni, arra jó ez most, hogy kipróbáljam és elsajátítsam az alapokat játékmechanikai szempontból meg tapasztalatszerzés, de nem fogok nagy tiereket grindolni.
  • Trucker39
    #1711
    Kár lenne érte. Az elmúlt napokban - a hibái ellenére is - határozottan megkedveltem.
  • DantesHUN
    #1710
    Például most csak 500-an vannak. Nem csoda különben, sokan eleve megunják a hajózást. A Wot-ból szabadult egy bitieseknek túl bonyolult. A hajózás rajongóinak túl egyszerű. A kaotikus sebzés rendszer, a bugos dolgok, a kiherélt, és élvezhetetlen hordozók, a torpedó spam meg elriasztja a maradékot. Jó ideje mondogatom, hogy ha ezekt nem teszik rendbe ez hatalmasat fog bukn, de hát, a WG-nél másképp gondolják
  • Caliph
    #1709
    na tegnap sikerült tesztelni az ütközésmodellt is. illetve annak hiányát. 3\4 hps kongoval gondoltam átmegyek egy pár ezer hps kawachint de szépen elpukkantunk mindketten. következő csatában hasonló felállásnál egy crusier rammolt le majdnem full hpról :D
  • Trucker39
    #1708
    Sajnos kezd megfogyatkozni a játékos létszám. Pedig elég élvezetes csatákat lehet menni. A rossz csatákból meg lehet tanulni.
  • DantesHUN
    #1707
    Aon gondolkodtam, hogy lehet meg valakinek az Atlanta. Ha valaki a nerf után maximum kapható gold-ot kapott, akkor se elég rá. Lehet valami másmódon hozzájutni?
  • DantesHUN
    #1706
    Hát ez már csak ilyen, és ezen nem is akarnak változtatni
  • kailee
    #1705
    hát a destrók ból most lett elegem. nem elég hogy fossák a torpedót de még láthatatlanok is. 18kmere ellátok és azon belül nem volt destro de a torpedói már ott voltak mellettem
  • DantesHUN
    #1704
    Mert jól működik az MM. Jó oké, a kezdet kezdetén a WoT is ilyen volt.
  • Plata
    #1703
    Azt sem értem hogy miért rak be 3-4 szintel nagyobb hajók közé néha.
  • Plata
    #1702
    Én tegnap voltam teszt alany.Meg lett a 4-es Battleship,bementem csatába,t7 hajók közé,barom destoyer csapattárs megsorozott torpedókkal így ki is lett próbálva milyen az ha közelről telibe nyom egy gyökér.
  • Ninju
    #1701
    Van training csata is. Nem kell éles csatába bemenni.
  • Dagohun74
    #1700
    Ez a tesztelés dolog érdekesen hangzik, főleg hogy a csapat társak mit fognak hozzá szólni. Egyébként benne lennék.
    Utoljára szerkesztette: Dagohun74, 2015.03.18. 11:46:39
  • DantesHUN
    #1699
    Hát azt megkell hagyni, azért igen szépek és részletesek a hajók.
  • ToCsEk
    #1698
  • Caliph
    #1697
    lehetne tesztelgetni a rendszert,elvileg azért is vagyunk. divisionban bemenni csatára egymás mellé hajózni és tesztelgetni melyik lövedék hol mit sebez. nyilván fognak anyázni a csapatból hogy egymást lövitek de hát tesztelésről lenne szó :D