21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • _dRaxx_
    #1832
    Köszönöm az infót! :)
  • DantesHUN
    #1831
    https://www.youtube.com/watch?v=dHoDfvh0BHs

    gameplay stream, benne a hordozók.

    Két megjegyzésem van. Eléggé bénázik a srác, de érthető, mondja is második köre hordozóval.

    De. Az ellenfelei még bénábbak. Nem igaz, nekem bezzeg mindig olyan ellenfeleket ad, akik minden támadást kifordulnak. Jó ha nem is mindent, de amint közel kerülök bármilyen hajóhoz a repülőkkel egyből elkezd tekeregni, körözni, még mielőtt ledobhatnék egyetlen torpedót vagy bombát.

    A másik, hogy időnként tényleg érthetetlen hogy a gépek miért dobják le úgy a torpedókat. Amikor Alt-al szépen kijelölöm, na akkor erre, és van amikor nem arra. Azt vettem észre hajlamosabbak sziget, vagy a térkép szélén így ,,megbolondulni" és olyankor dobják le rossz irányba. De láttam már olyat is, nyílt víz, semmi extra körülmény, egyes osztag szépen irányba dobja le, a kettes osztag pilótái mintha berúgtak volna össze-vissza. Pedig mind a két osztag azonos távolság, azonos szögből érkezett. Az ilyen dolgokat nem tudom hova tenni.

    Mindenesetre a videóban ellentéttel , torpedó-bombázókkal érdemes egyszerre támadni mind két osztaggal, és nem egy irányból. Úgy a célpont sokkal nehezebben fordul ki, és ha két oldalról kapja az áldást, az kellemetlen.

    A sima bombázókkal meg, elvileg a könnyebben páncélozott célpontok ellen jó, azokba jó nagyot sebez. Meg jóval pontosabbak is, mint a torpedók, és nem kell -nem is igazén lehet-célozni velük. Kivéve amikor nem. Ez se világos, mi alapján van, hogy egy rombolóba belesebez 3000-et és felgyújtja , máskor 100-at, és persze semmi tűz. Oké, lehet mellé dobják a bombákat, de és? Ez eléggé olyan random dolognak tűnik.

    A vadászokkal meg, hát helyzettől függ , van hogy a saját hajót érdemes védeni, van hogy támadó repülőket érdemes védeni, van hogy az ellenfél gépeit érdemes levadászni. Attóg függ, milyen hordozó van a túl oldalon és mit csinál.
  • Cowie
    #1830
    Üdv!

    Van egy teljesen "szűz", használaton kívüli accountom a játékhoz.

    Szívesen átadom másnak.

    Akit érdekel dobjon rám egy PM-et.
  • tutyimutyi2
    #1829
    http://worldofwarships.eu/ ha ezt beírod akkoberak a kezdőlapra ahol megy a háttérben egy wows videó és középen alul van egy nagy narancssárga gomb addig amikor bevesznek akkor az a gomb sign up-ról átvált download game-re
  • _dRaxx_
    #1828
    Valaki csinálna képet ahol látszik az a fül hogy download pls. :) Szép napot !
  • Geroge
    #1827
    A tornyot ért találat a citadel hit, vagyis a parancsnoki híd (már amelyiken nincs magas felépítmény, lásd Myogi).
  • Hell Girl #1826
    Na szval:
    Először mindenki ilyen című e-mailt fog kapni aki jelentkezik bétára: World of Warships: Your application has been submitted.
    Ezután ha ,,szerencsés" vagy jön ez az e-mail: World of Warships: Welcome to the Closed Game Test!

    Step 1 részen belül lesz 1 link, letöltöd az installert, a többi megy magától egyértelműen. Belépsz WG accountoddal és tádááám.

    Üdv
  • DantesHUN
    #1825
    Ne aggódjatok. A WG Továbbra is egy káosz, kaotikus össze-vissza hogy kikerül be és mikor. De előbb utóbb mindenki befog, csak addig kicsit zavaros amit csinálnak
  • Hell Girl #1824
    Tuti téged ,,szopatnak". :) 5 perc alatt kaptam inv-et, lehet pont jókor kattintottam a Sign Up-ra. :)


    Amúgy jahh Üdv mindenkinek ! X év WoT után végre elérkezett a Warships ideje nálam, szval lehet kockulni megint. ;)
  • _dRaxx_
    #1823
    Ja értem így már. :)) Akkor figyelni kell hogy mikor lesz Open.. Hétfőn én is 1 órával késtem le a lehetőséget.
  • Toweliee
    #1822
    Rád értettem :))

    De nekem nem küldött semmilyen linket, semmit.
  • _dRaxx_
    #1821
    Nekem is ugyan ezt írta... Igaz én is új gyerek vagyok.
  • Toweliee
    #1820
    Dejó. Létezik, hogy szopat a wg? Nem igazán értem azt, hogy vadonatúj arcok hip-hop kapnak kulcsot, én meg itt szenvedek.

    "You are already subscribed to this News Digest"
  • _dRaxx_
    #1819
    Most már nem úgy van szerintem mivel ha rámegyek a linkre ezt írja ki az oldalon: Subscription has already been completed.
  • DantesHUN
    #1818
    Hát Továbbra is kövesd a linket, látta ma rá, ha valamit ki kell tölteni töltsd ki. X-éld be. Nekem anno így volt, de lehet most teljesen másképp van
  • _dRaxx_
    #1817
    sehol nem találok eddig olyat hogy le lehetne tölteni. Az is meglehet hogy csak nem szúrta ki a szemem.. de ezt kétlem mert minden kis fülbe bele mentem amibe bele lehetett de semmi.
  • DantesHUN
    #1816
    Kövesd a linket. Ha letölthted a játékot, akkor játszatsz, legalábbis eddig ez valahogy így működött
  • _dRaxx_
    #1815
    Sziasztok ! Röviden magamról: Horváth Martinnak hívnak és a 20.életévemet töltöm. Zalában Nagykanizsán élek. WOT al toltam még régebben Tier VI-ig jutottam és a soloban játszás nagyon monotonná vált egy idő után főleg Tier VI után így ott hagytam. WOWp kipróbáltam de az nem igazán jött be. Röviden ennyi a wargaminges pályafutásom. Most a WOWs nagyon felkeltette az érdeklődésem és szeretnék idővel kulcshoz jutni. Bocsánat ha senkit nem érdekel a kis gamer önéletrajzom ez nekem megszokás új társaságnál hogy elmondok ezt azt magamról.
    Szeretnék kérdezni is egyet. Kaptam egy üzenetet a WOWs-től + egy linket és ez állt benne: Congratulations!
    Please follow the link below to complete the subscription to the World of Warships News Digest
    Ez most azt jelenti hogy felírtak és ha úgy van kapok kulcsot? :O
  • tutyimutyi2
    #1814
    ha a honlapon vagy és kiadja a letöltést akkor az azt jelenti hogy már fellettél véve testernek, amíg még nem voltam tester addig még az volt hogy ismerős adott linket letöltési oldalra és error-t írt ki ha rámentem
  • DantesHUN
    #1813
    Szép az MM nem? Tippeljetek, mi lett az eredmény?
  • DantesHUN
    #1812
  • DantesHUN
    #1811
    Leírom én hogy kerültem be anno, tanulságul, hogy műkdik a WG rendszere

    Lehetett jelentkezni alfa tesztre és voltak kritériumok, amik alapján beválasztattak. Ilynek: mióta wot-zol, milyen más online játék, voltál-e már más játékban tesztfázisban, stb.

    Első körben nem kerültem be. Mások igen, voltak olyanok is, akik egyik kritériumnak se igazán feleltek meg.

    Később második kör. Ugyanezek a kritériumok, jelentkeztem, nem kerültem be.

    Eltelt sok hét, kaptam egy e-mailt, bekerültem! Csak töltsek ki dolgokat, adjak meg adatokat, és kapok hozzáférést a letöltéshez. És..semmi. Eltelt egy hét, két hét, több hét. Semmi. Megkérdeztem a fórumon, semmi.

    Majd harmadik lehetőség jelentkezni, jelentkeztem, egyszer csak azt látom a fórumon én már alpha tester vagyok. Aztán egyszer csak kaptam egy e-mail-t is hogy tölthetem.

    Na ez alapján, bármi lehet, bárkit behívhatnak bármikor. Vagy nem. Vagy de. Vagy nem tudjuk.
  • malystryx3
    #1810
    Engem még nem hívtak be, legalábbis értesítést nem kaptam, ennek ellenére ha bejelentkezek, le tudom tölteni a játékot. Ez véletlen csak, vagy bárki letöltheti? A válaszokat előre is köszi.
  • Pluskast
    #1809
    A wot-ban is volt vipe. Az aranyadat vissza fogod kapni.
  • Ytar
    #1808
    Akkor mi a csudáért engednek goldot költeni? .. Veszel slotot / prémet / hajót, aztán azok majd mennek a levesbe? .. Le van ez írva valahol, vagy csak megérzés? Alfa után volt, arról találtam, de a beta végéről semmit nem találok. (vagy csak nem tudom hol kéne keresnem)
  • Plata
    #1807
    Természetesen.
  • Ytar
    #1806
    Hali!
    Hogy tudni? Lesz még wipe a béta végén?
  • Toweliee
    #1805
    Nincs memberes fül.
    Utoljára szerkesztette: Toweliee, 2015.03.24. 13:42:55
  • Caliph
    #1804
    jelentkezz be honlapra , aztán a member page\download game fül alatt kell lennie a letöltő linknek ha behívtak.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.03.24. 11:44:50
  • Plata
    #1803
    Tegnap én is küldtem ismerősnek olyan linket,ő kapott meghívót,és már játszik is.
  • Toweliee
    #1802
    Namost tegnap jelentkeztem a linken, azt írta már fel vagyok iratkozva. Mégse jött meghívó. Elég tróger dolog.
  • DantesHUN
    #1801
    Elvileg az alapján osztogattak, hogy ki mennyi csatát ment, és hétvégi vagy alfa tesztelő volt-e.
  • Plata
    #1800
    Én részt vettem teszt hétvégén mégsem kaptam.
  • tutyimutyi2
    #1799
    a wg-sek csak annak adnak aranyat aki a test hétvégén részt vett illetve azoknak a videósoknak akik a játékról csinálnak videót?
  • DantesHUN
    #1798
    Ott ütötte át a hajót, ahol fontos részei, modulok vannak.
  • tutyimutyi2
    #1797
    az a medál hogy hits the citadel azt milyen találatért kapjuk?
  • silverchain
    #1796
    És meg is jött a kulcs. :)
  • DantesHUN
    #1795
    Azt írták a chat-en ,hogy a hétvégén jönnek az USA csatahajók. Nem tudom igaz-e, én azért kétlem, nem hinném hogy már jönnének is.

    Más. Hihetetlen, mennyire nem lehet nyerni...istenem ezek a csapatok
  • tutyimutyi2
    #1794
    akinek nincsen kulcsa
    Ahoy! World of Warships closed beta sign-ups are open again... for a VERY limited time!
    1 órája lett kitéve facebokk-ra
  • kissssss
    #1793
    egy próbát megért..