21947
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Dagohun74
    #1558
    Ez is sikerult.

  • Dagohun74
    #1557
    csak nekem nem mukodik a postimage?
  • Dagohun74
    #1556


    Neha bejon a hordozo is nem is csinaltam sok mindent.
  • Trucker39
    #1555
    Pedig mit össze dolgoztam, mégis kikaptunk.

  • DantesHUN
    #1554
    Jó, mondjuk ez jogos, a repülők kisebb torpedót vittek mint egy romboló. De attól még aránytalan az biztos.
  • DantesHUN
    #1553
    Ja, tehát akkor mások szerint is ellettek cseszve a hordozók. Gratulálok. Max úgy használható: platoon-ban. Semmi más ötletem nincs. Úgy esetleg.

    Az is érdekes gondolat, ja, a hordozó repülői végesek. Ez így helyes. De hajók végtelen lőszert és torpedót visznek? Egy romboló örökké tud torpedót lőni? Hány darabot tettek a fedélzetre? Amennyit némelyik kilő, annyi raktér hat hajón nincs együttvéve. Nagyon érdekes, és nagyon fair a hordozókkal szemben.
  • Trucker39
    #1552
    Jah igen a repülö torpedója 3500 sebez
  • Dagohun74
    #1551
    Ezt én se értem miért nincs darabszám a loszereknél.
  • Dagohun74
    #1550
    Igazad van. Ráadásul baromi lassuak a gépek.
  • Trucker39
    #1549
    Most hogy - újra - kifejlesztettem a hordozót, sajnos ismét szembesülni kell vele, hogy randomban gyakorlatilag használhatatlan. Az egymás mellé besorolt játékosok (véletlenül sem használnám a csapattárs szót) még véletlenül sem fordul meg a fejükben, hogy a hordozó, az csak addig tud repülővel támogatást adni, míg el nem süllyed. Félre értések elkerülése végett Tier IV ben 1 szakasz vadász és 2 szakasz torpedóvető gép lehet a levegőben. Tartalékban meg talán 2x8 darab gép van, ha a szakasz hiányosan tér vissza, ezekből pótolják. Ha elfogytak nincs (NINCS) több gép. Nem úgy mint a hajókon a végtelen darab lőszer, vagy a rombolókon a végtelen darab torpedó.
  • DantesHUN
    #1548
    Azért cirkálókkal, és csatahajóval is lehet boldogulni egész jól, most hogy azért vannak normálisabban összesorsolt csapatok, de hordozóval, semmi.
  • DantesHUN
    #1547
    Hordozóval mennyire nem lehet semmit se csinálni. 5 vereség zsinórban . Semmi értelme, a hordozó annyira szart se ér, de legalább XP-t se kap. Más hajó fele ennyi sebzésre sokkal többet kap. Hordozó az semmit. Teljesen el lett baszva. Pedig, a hordozók egyensúlya volt az egyetlen amire azt mondtam, hogy jó. De a sok idióta addig nyafogott, hogy jaj OP, pedig nem volt az, csak jé, meg kéne nyomni a A -D gombokat és manőverezni! , tehát lenerfelték a francba.

    Bombázókkal 4 támadásból semmi. Nulla találat. És ez nem rajtam műlik, mivel nem én célzok. Akkor mit tehetek? Nincs semmi varázs gomb, ami segítene. Ja, amúgy negyedik támadásra fú...173-at sebzett. egy rombolóba, az 5000! sebzésú bomba. Mi történt? Felcsapott egy kis vizet a hajó fedélzetére? És mit tehetek ez ellen? Semmit.

    A repülőgépek torpedóval sokkal nehezebb lett, egyszerűen nem arra dobják le sokszor amerre parancsot adtam. Ezzel megint nem lehet mit csinálni. Nem mondhatom a pilótának hogy arra dobd már le amerre mondtam!

    És akkor a csapat. Az ellenfél, folyamatosan együtt mozog. 5-6 hajó közel egymáshoz, ami miatt nem lehet őket megtámadni. Minek? 5 hajó légvédelme szanaszét lövi az összes repülőt-
    Bezzeg a mi csapatunk, biztos nyitva hagy egy oldalt, ahol szépen betámad a másik csapat és megtalál. Segíteni persze senki, soha.

    Nagyon rossz lett. Legalábbis, tier 8-as hordozóval, még kisebb szinten lehet jobb, ott sok olyan célpont van, amin nincs vagy alig van légvédelem, ott több az új, tapasztalatlan játékos.
  • Dagohun74
    #1546
    De addig is.... Bár igazából lövésem sincs mi merre a hajón belül nincs röntgen kép mint a WT-ben.
  • Trucker39
    #1545
    Rombolóval meg nem is kell erőlködni, mégis húzza a csíkokat.

  • DantesHUN
    #1544
    Abból ne indulj ki, most mi hogy van ez benne , elvileg átlesz dolgozva az egész .
  • Dagohun74
    #1543
    Viszont a citadel amit néha eltalálok már tudom mi.
    Citadel = Most armoured part of a ship. Usually contains magazines (ammo rack), propulsion systems etc. Protected by multiple layers of armour. Maximum damage area for AP shells, though they need to penetrate.
    A legpáncélozottabb része a hajónak AP-val lehet átütni és ott vannak a lőszerek stb... Tehát lehet "one shot"-olni a hajókat.
  • Dagohun74
    #1542
    Nem tudom.... lehet. Tényleg passz... Inkább az volt a fura hogy secc perc alatt.
    yamato biztos kinyírt volna egy sortűzzel de nem emlékszem hogy lett volna bent. :)
  • Trucker39
    #1541
    Jó WoT-s szokás szerint hátba lőtt a csapattársad.
  • Dagohun74
    #1540
    Én lekopogom eddig egyszer lőtt ki romboló, a 10-12 meccsből amit játszottam tegnap. Viszont volt olyan csatám crusier-rel lövésem se volt mi történt egyszer csak elkezdtem süllyedni. Se találat jelző nem volt se tűz se semmi és a játék legelején voltunk, javába robogtam a pálya belseje felé.
  • Tono34
    #1539
    Ma este már én is ki fogom tudni próbálni. Várom már nagyon. Egy a baj, hogy pörög a prémium a tankosban.
  • DantesHUN
    #1538
    Hm? kicsit? Tier 6 környékén már annyit sebez egy romboló mint egy tier X csatahajó.
  • Trucker39
    #1537
    Kicsit sokallom a torpedókat. Egyrészt a sebzésük miatt, másrészt olyan tempóban -elnézést a szóhasználat miatt - fossák ki magukból a rombolók, mintha gépágyú volna. Amúgy jó játék lenne, de kb fele ennyi torpedóval, és kb másfélszer ennyi töltésidővel.
  • DantesHUN
    #1536
    Nem semmi. Viszont hordozókkal tényleg nehéz. Valahogy lenerfelték őket,. egyre jobban, nehéz a pontos célzás repülőkkel, és kevés XP-t ad. Nagyon csapatfüggő. 50-60 k sebzésre alig ad 1000 xp körülit. pedig ennyi sebzéshez dolgozni kell.
  • Dagohun74
    #1535
    Nekem a cruiser-ek jönnek be. Gyorsak nagy tűzerő, gyors töltés és nem utolsó sorban torpedók is vannak.
  • Dagohun74
    #1534
    Random battle. Emberek ellen. Volt még jó köröm a T4 anyahajóval 106K credit és 1400 xp. De sose több. Nagyon nehéz velük. Legtöbbször a csatában egyedül maradok. Talán 5 meccsből azt az egyet nyertem. De majd megnézem otthon.
  • Nazarov77
    #1533
    Aszem kezdek ráérezni a rombolókra :D

  • DantesHUN
    #1532
    Ez úgy van-legalábbis a utolsó patch előtt így volt- persze tier-től függ, de úgy 3-4 km távolság az, amikor elétartással torpedóval biztosan lehet találni. Lehet természetesen 10 km+ felett is, de ott már nagy a szerencse szerepe. Ez például olyan, hogy láttam jön egy sziget mögött egy hajó, meg fogja kerülni. Arra felé lőttem a torpedókat, elhúztam onnan, a célpontot már nem is láttam, és bumm, telibe. Egyszerűen belegyalogolt, mert nagyjából ott bukkant ki, amerre lőttem. de ez nagyon lutri. Nem lehet kiszámolni hogy hova célozz 10 km felett, annyi távon háromszor fordul meg a célpont

    Ilyenkor jó megoldás ész nélkül spamm-elni a torpedót, majd csak belefut valamelyikbe. Volt olyan képen a játékból hogy vagy 35-40 torpedó 4 irányból több hajóból persze. Vicces.

    De mindez lehet már nem egészen ilyen, mert az utolsó patch-ben minden sebességét vissza vették.
  • twi452
    #1531
    undorítóak is :D
    benyomja a füstöt aztán 2 km-re előbukkan a semmiből 6 torpedóval és annyi neked :D
  • Trucker39
    #1530
    Aki még nem került be a zárt béta játékba, nézegesse meg a tegnapi Steam videókat.





    Éjszaka megnéztem őket.


  • Toweliee
    #1529
    Az lesz, még a kliens-t se tudom letölteni mert nem találom. Nagyon kíváncsi vagyok erre a játékra, a videók róla tetszenek.
  • Nazarov77
    #1528
    Nekem idáig bejön a játék, jó lesz ez!
    DDvel meg kéne már tanulnom, hogy érdemes játszani vele, mert tetszene, de pont a legnehezebb hajótípusba kezdtem bele :D

    WoTra fordítva ők a light tank / tank destroyer hibridek, fürgék és nagyon sérülékenyek viszont HA betalálnak a torpedók nagyon jól sebez. És pontosan ezt kéne gyakorolnom, hogy ráérezzek milyen távnál mennyire célozzak elé/mögé az ellenségnek :)
    Utoljára szerkesztette: Nazarov77, 2015.03.13. 10:23:54
  • twi452
    #1527
    tegnap volt egy rövid időszak amikor engedett jelentkezni akkor negyed óra alatt meg is jött a mail h mehetek
    hogy mikor lesz megint ilyen azt a fene tudja
  • DantesHUN
    #1526
    Akkor szerintem várni kell, anno a Wot-nál is így volt.
  • Toweliee
    #1525
    Köszi, de nem enged. Elvileg fel vagyok iratkozva, csak hírt nem kapok.
  • DantesHUN
    #1524
    http://worldofwarships.eu/en/news/common/cbt-start-announcement/ elvileg
  • Toweliee
    #1523
    Be lehet most kerülni valahogy?
  • DantesHUN
    #1522
    7 kill? Nem semmi. De emberek vagy bot-ok ellen? Csak mert emberek ellen én még nem láttam 4-nél többet senkitől.
  • Trucker39
    #1521
    Mutatok én is akkor valamit.
  • Dagohun74
    #1520
    Volt jobb is nem lottem ki tobbet, de sokkal tobb volt a plecsni. Persze arrol nem volt screenshot.
  • Dagohun74
    #1519
    Legyen valami jo is.