21941
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • DantesHUN
    #1632
    A lényeg, időben reagálni. Van úgy hogy én is csak akkor veszem észre amikor már csobbantak a torpedók, de akkor már késő. Olyan 6 -7 km távolságba érnek a gépek, akkor szoktam kezdeni gyorsan fordulni.
  • mijki
    #1631
    Köszi a tippet, majd kipróbálom. :)
  • Trucker39
    #1630
    Remélem, hogy csak átmeneti lesz ez a torpedó spam hülyeség. Ennyi erővel a repülőgépeken is lehetne végtelen számú bomba meg torpedó is. Sürgősen rendezni kellene ez a kérdést.
    A torpedó vető gépek meg nem annyira veszélyesek, vagy csak én nem értek hozzájuk. Összesen 6 gépből állnak és (Tier V szinten) és egy torpedó maximum 5900 sebez (nem, nem 18 ezret mint a rombolóké). A ledobási zónából következően (ugye itt nem lehet fókuszálni, mint a rombolókét), ha ügyesek, akkor 3 találat elérhető. Ennél több találatot még álló hajónál sem sikerül elérnem, mert nagy a szóródásuk. Igaz, két szakasz van, de elég nehéz optimális pozicióba állni.
    A másik bosszantó dolog (inkább WoT betegség), hogy egy jó csatát mentem ma hordozóval, azóta arra az oldalra tesz, ahol a csapattársak 5-6 perc alatt, nulla sebzéssel elhullanak. Ugye ismerős valahonnan a dolog? Amúgy türelmes vagyok, most mentem a kilencedik vesztes csatát zsinórban.
  • DantesHUN
    #1629
    Hidd el ki lehet kerülni. Én is ki tudom, gyakorlás kérdése. Fontos hogy időben kezd el fordulni, ne akkor amikor már ledobták a torpedókat. Ha látod réd repülnek már akkor kezdj el fordulni. Vedd vissza a sebességet, így élesebben fordul, majd ismét növeld max.-ra. Ezt próbáld, működni fog.
  • DasIsFuck
    #1628
    Na és még jól a fejemre olvastátok, mikor javasoltam itt a tengeralattjárók ötletét.
    Ha már bent vannak a végtelen számú torpedóval lövöldöző,gyors és még fedélzeti ágyúval is rendelkező rombolók a tengeralattjárókat is be lehetne tenni, balanszolt hátrányokkal persze.

    Én néztem Cleverlandék streamjéből 1-2 csatát mikor rombolókkal nyomultak és hát abból állt a csata, hogy 1 percenként ment a torpedó spam amik sokszor az ellenséges hajók összes életét levették 1 találattal és még van mellette légvédelmük meg fedélzeti ágyúk,gyorsak.

    Ilyen kondíciók mellett nem látom, hogy hogy lenne annyira elvetendő dolog a tengeralattjáró, mikor már előre látom, hogy majd abból fog állni mikor éles lesz a játék, hogy iszonyatosan menni fog a power creep a rombolók irányába amik a torpedóival mindent szét fognak szedni.
  • mijki
    #1627
    T4, T5-ben folyton szívok a japán csatahajókkal....egyszerűen túl lassúak ahhoz hogy elkerüljem a torpedókat. A T4-5-ös hordozók pedig rám küldenek 2 torp.vető századot és végem is van...valószínűleg még én vagyok a béna, nem a random csapat, amikor a cruisereknek kísérniük kéne a nagyokat, ha már nekik van légvédelmük. Mindenki szétszóródik a mapon, aztán a repcsik egyesével levadásszák a csapatot.
  • Trucker39
    #1626
    Mondjuk az sem túl szimpatikus, mikor a chat-ben írogat valaki, hogy milyen jó játékos. Közben meg rombolóval van benn, végtelen számú torpedóval.
  • DantesHUN
    #1625
    Úgy húztam ki a Kongo-t hogy egyszer is elsüllyesztett volna repülő. Ha repülők közeledek, látod melyik irányból jönnek, és csinálj egy éles kanyart ellentétes irányba. Ha jól időzítesz , a torpedók mind elmennek melletted. Ha későn veszed észre a gépeket, akkor is éles fordulat, mert ha el is talál a torpedó, ha élesen fordulsz, ,,srégen" talál el, és nem sebez maxot.
  • mijki
    #1624
    Myogival esélytelen akármit csinálni a repülők ellen...kajak nem hiszem el, hogy egy ekkora hajóra nem fért el pár AA üteg...
  • Tayaka
    #1623
    Hali, ki milyen felhasználó névvel játszik? Mehetnénk együtt!
    Az én felhasználónevem Tayaka79
  • twi452
    #1622
    gyakorlatilag ugyanúgy megvannak a gyökerek kis hazánkban is mint bárhol máshol úgyhogy nincs ebben semmi különleges :)
  • Trucker39
    #1621
    Nocsak, nocsak. Mire föl ez a nagy szeretet irányunkban?
    Amúgy meg üssétek, ahol éritek a panaszkodókat ! Igaz, hogy nincs tengerünk, de ha muszáj, ásunk magunknak.
  • DasIsFuck
    #1620
    Ezt a magyar van-t hivatalos magyar köszöntéssé kellene tennünk woxxx-eken belül:D
  • DantesHUN
    #1619
    Láttam ma egy játékost, nem tudom milyen nemzetiségű volt, egész csata alatt, egy sziget mögött volt, onnan hol előbújt, majd visszatolatott. Ennyi.
  • mijki
    #1618
    Úgy néz ki olyan a hírnevünk, mint a lengyeleknek :D
  • DasIsFuck
    #1617
    Hát, ha én csinálnék egy ilyen játékot az angol-német-olasz hármassal kezdenék, aztán jönne az usa és a japán majd orosz,francia.
  • DantesHUN
    #1616
    Hát lehet, az orosz hazai piac biztos jelentős. De azért ha haditengerészet mindenkinek az angolok jutnak eszébe elsőként.
  • DasIsFuck
    #1615
    Hát orosz közönségnek nyilván többet ér a saját mint az angol pl.
    Angol hajókért elsősorba főleg a haditengerészet "buzik"(nem pejoratív értelembe írom) vannak elsősorba oda.
    Orosz hajók gondolom a saját közönség miatt biztos népszerű lesz a ru szerveren a német meg pusztán azért népszerű lesz mert német.
    Ez lehet a gondolat mögötte, nyilván nem véletlen az usa-japán kezdés sem, mert lehetett volna angol-német is csak valszeg az usa több embert mozgatott volna meg mint az angol.
  • DantesHUN
    #1614
    Egész biztos, orosz és utána német, hosszú ideje mondják hogy így lesz. De azt tényleg nem világos, mi van az angolokkal? Nem logikusabb lenne mint az oroszok?
  • kissssss
    #1613
    na hát pont ezért mondom... WG-nél akármi megtörténhet, ez a cég sohasem a betartott ígéreteiről volt híres.
  • DasIsFuck
    #1612
    De legutóbb még a briteket emlegették az oroszok után.
  • kissssss
    #1611
    ez kb akármit jelenthet. :)
  • DasIsFuck
    #1610
    "Russian and German trees will come "soon";"

  • BoxyP
    #1609
    Sziasztok! Valakinek van meghívó kódja? Megköszönném ha elküldené. :)
  • DantesHUN
    #1608
    Nem, valami japán romboló-cirkálókeverék.
    Iwaki alpha a neve
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.03.15. 12:41:57
  • Piszkos  Fred
    #1607
    Ha jól látom annyi a lényege, hogy ebben az esetben nem tudja azt megcsinálni, hogy simán ráfordul az egyik oldalról jövő torpedókra, hogy csak 1-2 kapja el, mert akkor kitárja az oldalát a másik oldalról érkezőknek. Jó taktika :)
  • Piszkos  Fred
    #1606
    Az alfa prém hajó melyik? Az Aurora?
  • DantesHUN
    #1605
    Most itt mia lényeg? Mert én nem pont ilyen helyzetről beszéltem
  • Belkar
    #1604
  • DantesHUN
    #1603
    Jó , de van jobb. Ha találok képet róla. Jobb és bal oldalról egyszerre támadni, bármerre fordul mindenképp egy sor torpedóba fű bele, csak ezt nem egyszerű megcsinálni
  • Trucker39
    #1602
    Amit korábban írtam, hogyan is gondolom egy hajó támadását, két torpedóvető repülőgép szakasszal. Megfelelő pozícióba kell őket állítani, közben figyelni, merre fordul a célpont, ha nem kell módosítani a pozíción, akkor minimális eltéréssel mehet a két támadás.

    Valahogy így.

  • DantesHUN
    #1601
    Ez a Clevland egy igen jó hajó. Utolsó csatám vele: 2 kill, 55k sebzés, és ez egy tier 6-os hajó. Ja, és persze ismét röhej, Ap-vel ismét kurva sokat sebzett, bezzeg csatahajóval...annyira érthetetlen. Mindegy, a Clevland-et megtartom, igen durva jó hajó. 40-50 ezer sebzés könnyedén jön vele.

    A másik: az alfa tesztelőknek osztott prém hajó. Ez mennyire duván OP: 2 csata, 6 kill. Oda se figyeltem, nem is értek hozzá, nem is szeretem ezeket a gyors torpedó köpködő hajókat, és ennyit tud? Ez valami brutális. Remélem meglehet tartani, mert ez a hajó egy baszott troll, nagyon OP, és csak kis tier-ben megy olyan egy mészáros.
  • Dagohun74
    #1600


    Egy ujabb jo meccs.
  • DantesHUN
    #1599
    Olyan nincs, hogy vízvonal alatt meglövöd, és vízbetörés, ha erre gondolsz. Érdekes a felépítmény, láttam már olyat, hogy mintha a kémény szélét csípte volna el, és max sebzés De amúgy így van, a hajótestet kell érje a lövés, úgy sebez nagyobbat, mármint közelről...de van amikor...nem, és nem akkor se értem, figyeltem, pont a hajótestbe csapódtak be, és nincs sebzés. Szóval, elvileg igen, gyakorlatilag, én nem tudom
  • mijki
    #1598
    Am úgy nézem, ha felépítményt lősz, akkor jóval kisebb a sebzés, mintha a hajótestet találnád el. Ezt kellene tesztelni :D
    Am vízvonal alatti találat is számít?
  • DantesHUN
    #1597
    Ja. És akkor én megyek a Kongo-val, ellenfél szintén Kongo-val, ugyan olyan szögben egymással párhuzamosan és nekem nem sebez, neki igen. Szóval vicc. De az is, kis páncélra HE? Hordozóra AP-vel lőttem, és robbant Rombolóra AP-vel lőttem is robbant, pedig ezeknek nincs páncéljuk, tehát megint nem stimmel. De tényleg, amikor már azt hiszem van valami rendszer vagy logika benne, megyek 5 olyan kört, ami épp az ellenkezőjét bizonyítja.
  • Caliph
    #1596
    leirásban(hivatalos) annyi van hogy AP : azonos szintű hajóra érdemes vele lőni. ha kicsi a kaliber nagy a célpáncél lepattan,ha nagy a kaliber kicsi a célpáncél akkor átmegy mint forró kés a vajon minimális sebzéssel
    He: kis kaliberrel nagy páncélra vagy nagy kaliberrel kicsi páncélra. esély van rá hogy berobbant valamit,vagy felgyújt

    aztán meg működik az egész úgy ahogy az rng akarja.. :)
  • mijki
    #1595
    Nem a CBT-vel van bajom...tudom, hogy még sokat fog fejlődni a játék és ez nem a végső állapota. De a sebzésmechanizmusát igazán elmondhatnák, hogy tudjuk mi alapján számol a gép.
  • twi452
    #1594
    engem meg lehurrogtál amikor első benyomásom az volt h ez egy random céllövölde :D
  • DantesHUN
    #1593
    De akkor mondanák meg, hogy ennyi % random faktor. Legalább lehetne érteni.