36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #32286
    Nincs tervben semmi, de felmehetek most is.
  • sakkay
    #32285
    Leszel ma ts Tom?
  • sakkay
    #32284
    Eddig úgy volt nem veszem meg. Még mindig így van, de most már erősen mondogatom, hogy nem veszed meg..nem veszed meg...
    Nagyon elvagyok a hornettel, lassan kész is, de már most a legjobb gép a dcsben. Szóval ha kész lesz a 16, lehet megveszem Szerintem jóval előrehaladott állapotban dobják ki mint a 18-at, de azért lesz vagy egy év mire 90% lesz.
  • LeonSilver
    #32283
    Nem rossz.. Mármint a videó :)
  • VO101Tom
    #32282
  • repvez
    #32281
    comming soon... :)
  • repvez
    #32280
    ha valaki egy uj gépet akar kiprobálni MB339

    Utoljára szerkesztette: repvez, 2019.07.25. 19:24:16
  • Papa01 #32279
    Az szép... :( Remélem kijavítják, sokkal kényelmesebb lenne a track file elküldése. :)
  • LeonSilver
    #32278
    Bírom ezt a kis gépet :)

  • LeonSilver
    #32277
    Nem, nem Nálad van a hiba - ismét elqrták, ahogy szokták. Akkor kell felvenned, amikor csinálod.
  • Papa01 #32276
    Köszi! :) Akkor nem az én készülékemben van a hiba... Én is néztem, nagyot, amikor a cimborám írt, hogy szépen leszedtek... pedig milyen büszkén küldtem el neki a felvett track-et (Phoenix-ek kerülgetése Szu-33-asban... :) )
  • LeonSilver
    #32275
    Na, kipróbáltam most én is Papa - egészen elképesztő, hogy mennyire sikerült megint elqrni.
  • repvez
    #32274
  • Papa01 #32273
    OFF:
    A mai nap kapcsán, akit érdekel:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://eaglelander3d.com/index.html
  • j0nNyKa
    #32272
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Papa01 #32271
    Köszi, megnézem! :)
    @Repvez: Épp ellenkezőleg, nem volt rá igény... LINK - 26875-ös HSZ. Az ikonokat a beállításokban ki tudod kapcsolni. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.07.20. 09:58:40
  • repvez
    #32270
    Akkor ezért jelentek meg a különféle ikonok a nevek mellett.Gondolom kaptak valami szponzorációt és már nincs szükségük plusz bevételre a fenn maradáshoz..Viszont a cenzúra kedv megnőtt vele a különböző topicokban ha nem PC korrekten nyilvánul meg az ember.
  • LeonSilver
    #32269
    Próbáld meg úgy Papa, hogy teljesen lépj ki a DCS-bül, indítsd el majd úgy töltsd vissza.
    Persze lehet, hogy így sem elsz jó :D EDe...
  • Papa01 #32268
    Kemény! :D Lementettem, majd visszaakartam nézni... ekkor jött a meglepi... azért köszi az infót! :)
  • LeonSilver
    #32267
    Hogy csinálod Papa? Ez a replay funkció "kicsit" bugos :D Ha lerepülöd a küldetést és azonnal visszanézed, akkor még véletlenül sem azt fogja mutatni, ami történt :D :D (EDe ruleZ).. el kell menteni, legalább a kezdő menüig visszalépni és úgy visszatölténi / visszanézni.
  • Papa01 #32266
    Sziasztok!

    Az miért van, hogy felveszek egy küldit, amiben lelövök 1 gépet, de visszanézve a küldit ő lő le engem? :)

    OFF:
    Aki sokat SG-zik: LINK.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.07.20. 08:06:04
  • Wampapa
    #32265
    Az utolsó jelenetben egy Tomcat van. !?
  • LeonSilver
    #32264
    Készülget a sajár bűr.. :)

  • repvez
    #32263
    Igen ezt olvastam, csak gondoltam, hogy ha egy videót egy héttel előre bejelentenek akkor már van olyan állapotban az anyag, hogy csak fel kell tölteni és egy megfelelő időpontra várnak csak vele, nem akkor kezdik el összeállítani és megvágni. Mert a késést is 2 nappal ezelőtt jelentették be, hogy megbetegedett GA.
    Na mindegy csak kíváncsi lettem volna mit alkottak eddig.
  • Caterpillar
    #32262
    Nem akarom védeni őket, most nem érdemlik meg, de GlowingAmraam csinálja nekik a videókat és lebetegedett, az még egy vállalható indok azért :)
  • repvez
    #32261


    Az egy hete mára beharangozott Trailert is sikerült elhalasztani EDÉ-nek. már egy videót sem tudnak időre megcsinálni :)
  • repvez
    #32260
    Ahogy nézem copy-paste, tomcat helyett Hornettel,de azért nem tűnik rossznak így elsőre
  • LeonSilver
    #32259
    Azt kell mondanom srácok, hogy a hibák ellenére is egyre jobban kedvelem ezt a kis gépet.
  • LeonSilver
    #32258
    Nagyon király a cucc bakker!
  • LeonSilver
    #32257
    Ezek egy ideje problémásak. Arra hivatkozik a polychop, hogy EDe változtatott valamit a hangokon amiről nem szólt és ezért van ez.
    EDe egy fasztalicska, de azért én azt elég erősen kétlem, hogy egy kész modult kéászítő vsapat előtt bármit titkolnának, ami nekik kell.

    A sunglass meg már rohadt régen olyan, amilyen - szánalmas. Egészen pontosan 2017 december 30.-án már posztolta valaki, hogy szar... Azért nehogy már másfél év alatt ne lehessen megcsinálni.
  • Razor18
    #32256
    Nem cukroztad a fikát...
  • LeonSilver
    #32255
    Vannak azért problémák a modulla. Firkantottam egy kérdést a fórumon, qrva kíváncsi vagyok, hogy válaszolnak, törlik vagy leszarják...
    Vagy a Kiowa-n dolgoznak és ezért nem foglalkoznak a Gaz Ellával?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hello Mister Polychop.

    You made the module and we bought it.
    There's a lot of us who love this module and like to fly it.
    Unfortunately there are bugs in it, some of them for a long time.
    What am I thinking of?
    - no RWR sound
    - no fuel pump sound
    - no Mistral sound
    - the sunglass looks ridiculous in VR
    Can we expect these to be fixed and if yes, when?
    Or should we forget about the module?
    If possible I'd like a proper answer, not the "we're working on it, we'll fix it" kind because we heard that and nothing happened.
    Thank you.

    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.07.14. 19:02:18
  • sakkay
    #32254
    Faxa!
    Tankolásnál a joy baxott sokat számít!
  • bunny
    #32253
    Életem első sikeres légitankolása :) Sajnos elég gagyi botkományom van, ezzel nem túl könnyű kivitelezni. Érdekes, hogy mióta sikerült újra próbáltam és ismét összejött, úgy látszik egyszer ha áttöri az ember a határt már elhiszi magáról vagy a rutin, fene tudja. Mindegy, büszke vagyok magamra :)


    Egyébként akartam már linkelni, hogy mit gyártottam. Mivel VR-ben nyomom ahol körülményes a billentyűzet használata, csináltam egy kontrollert. Jelenleg 27 joystick gombot szimulál plusz 25 billentyűt.
    Így néz ki:

    Utoljára szerkesztette: bunny, 2019.07.13. 20:29:38
  • Indi69
    #32252
    Leon írtam privit
  • LeonSilver
    #32251
    Azé' nem olyan rossz ám ez...
    Nekem inkább olyan "félelmem" van, hogy a Polychop elengedi a gazella kezét vagy nem tudom.. vannak oylan bugok, amik roppant bosszantóak és már egy ideje jelen vannak.
    Például nincs hangja az RWR-nek, a Mistralnak. Egy ótvar a sunglass a VR-ben.

  • beci43
    #32250
    Kösz Papa, kiprószálom ezekkel a beállításokkal.
  • LeonSilver
    #32249
    Háááát... izgága kicsit a drága, de ha állítasz a kurva túrán, akkor kezelhető. (pitch: 0-100-70-7, roll: 0-100-60-6, rudder: 0-100-75-7 ; én így használom - az első mindig a dedzón és úgy jön a többi és prsze ízlés szerint variálható)
    Ami kicsit "zavar", hogy a feegyvereket nem lehet mixelni, de azért így is elég hatásos...
  • beci43
    #32248
    Én utálom, mert egyszerűen semmi élvezetet nem ad.Mindent megpróbáltam, egy kínszenvedés vele a repülés még az összes könnyítő funkció mellett is.De azért talonban van...
  • LeonSilver
    #32247
    Nagyjából akkor repkedtem először és utoljára a gazellával, amikor kijött. Most előszedtem megint - hát... nem egyszerű vele az élet :D