36817
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • gantus68
    #32244
    amd anti lag

    AMD megoldása a gpu limites játékokra, a dcs ilyen :). Érdemes kipróbálni rx/vega tulajoknak, freesync-el és vsync-el is működik. 19.7.1 driver tartalmazza.
  • LeonSilver
    #32243
    Én pedig továbbra is a liblingemmel csapatom :D :D


    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.07.08. 06:09:02
  • repvez
    #32242
    Tettek fel pár új képet és készül a trailer is .
  • LeonSilver
    #32241
  • Wampapa
    #32240
  • LeonSilver
    #32239
    Throttle designator controller.
    De mivel nincs még TGP, ezért nyomva kell tartani a "Throttle designator controller - depress" gombot
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.07.07. 17:33:08
  • Wampapa
    #32238
    Üdv
    F 18-nál a Maverick seekerét mivel mozgatom ?
    Még mindig nem birom feldolgozni, hogy a manualokat nem frissiti az ED.
    Másfél AAA katos játék árát kérik el ezért az egy (fél) modulért és basznak adni manualt hozzá.

    Másik kérdésem, van egy gyakorló küldim, egyszerű mint a faék, Batumiból felszáll, ki a tenger fölé, Kobuleti mellett van egy kis névtelen reptér, oda tettem mindenfélét, amit szétlőhetek. Na, kezdtem az A10 el, most ugd. rakétákat tettem fel, csakhogy mint kiderült (mivel fejből vágom) sikerült nagy füstöt csinálnom. Mivel nem volt kedvem újrakezdeni mindent A10 el, két dolgot kattintottam át a küldetésszerkesztőben. A gépet 18 asra cseréltem és átnyomtam take off from runaway-re. Erre valahogy áttett Kobuletire és ennek megfelelően átirta a waypointokat. Ezt hogy csinál(hattam)ta ? Mivel még soha nem fordult elő biztos én voltam, de hiába töröm a buksit azóta is.
  • LeonSilver
    #32237
    no-center
  • Razor18
    #32236
    A soft-centert vetted vagy a no-centert?
  • LeonSilver
    #32235
    Amikor megrendeltem a Virpil-t, akkor vettem hozzá ilyent.
    Mégpedig a no-centerest. Ma átépítettem a cuccot és kipróbáltam. Hát rohadt jól lehet vele helikopterezni :)
    Röpcsikhez is fasza (a hornetet próbáltam). Annyi, hogy kicsit figyelni kell a centerre, de ez idővel megszokható (szerintem).
  • beci43
    #32234
    Én viszont a TrackIr 5-ömet adom el, írjon rám akit érdekel.
  • z0ty4
    #32233
    engem érdekel
    küldtem üzit
  • sakkay
    #32232
    Eladom a track IR 4 pro-mat, 10 k ért ha valakit érdekel!
  • LeonSilver
    #32231
    Nem támadtalak de végig az aktív hubról beszélgettünk, hogy azzal nincs gond.
  • Colos1357
    #32230
    Ok, nem akartam negatív reklámot nekik, de ha ennyire érdekel: az ASUS volt az, mert az Asus Essence One nem ment normálisan a szintén ASUS lap USB3 portjában annak ellenére, hogy a dokumentációja szerint kompatibilis vele.

    És nem értem a támadásod, mert azzal, hogy leírtam az USB HUB probléma lényegét, amely megmagyarázza, hogy miért megy pl. PhantomAss -nak az aktív HUB -on rendesen, meg hogy neked is miért nincs problémád vele, másnak meg igen, és az USB3 portokkal való problémát - amelyre az ASUS technikai tanácsadója hívta fel a figyelmemet - csak segíti azokat, akiknek esetleg gondjuk van.
    Pl. azzal, hogy egy új, több USB portos alaplap helyett csak egy 2000 ft-os aktív USB HUB -ot vesznek, vagy kipróbálják USB2 -n, ha nem megy a 3-ason rendesen.
    Nálam amúgy 2 ilyen eset volt, egy Logitech webkamera és a fent említett Essence One javult meg a 2-es porton, és az ismerősi körömből is több esetben jött be, leginkább régebbi eszközök esetében a 3-ról 2-re csatlakoztatás.
    Azt meg nem állítottam, hogy az USB2-es HUB 3-asként fog működni a 3-as porton.
  • Papa01 #32229
    Mondjuk a Samsung Galaxy Fold mobil sztorija sem utolsó... :)
  • LeonSilver
    #32228
    Azé' remélem nem dobják sutba a cuccot és kijönnek egy becsületes, eladható példánnyal.
  • sakkay
    #32227
    Jaja. Gyalázatos történet, ilyet az elmúlt időszakban még csak nem is hallottam technikai vonalon-komoly cégtől. Még szomorúbb a dolog, hogy addig amíg működött, az összes szimes maga alá csinált a gyönyörtől-3k felbontású monitor szintű képet csinált!! Nagyon kemény, csak elkúrták a nagy sietségben.
  • LeonSilver
    #32226
    A qrva életbe.. pedig nagy reményeket fűztünk hozzá itt :/
  • PhantomAss
    #32225
    De van, csak a külföldi fórumokon írnak róla.
    Röviden:
    Én megrendeltem, ki is fizettem, de a HP különböző problémák miatt folyamatosan csúsztatja a szállítást. Először júniusban jött volna, pár darab meg is érkezett, de kiderült hogy azok is hibásak. Ezért a raktáron lévő cuccot nem engedik eladni, és a frissített szállítmány várható érkezését eltolták előbb júliusra, most pedig (2 napja kaptam egyemailt) azt mondják hogy kb. szeptemberben lesz belőle valami.
    Emiatt én visszamondtam a rendelésemet és visszakértem a pénzem, nem akarok hónapokat várni.
    Akik eddig megvették azok sajnos előbb-utóbb belefutottak súlyos hibákba és volt akinek pár perc játék után tönkre is ment a Reverb.
    Ha sikerült volna megvenni akkor valszeg az is gyárilag hibás lett volna.
    Ez a hajó elúszott szerintem, majd meglátjuk a Acer tanul-e belőle.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2019.07.05. 11:11:08
  • LeonSilver
    #32224
    A HP VR cuccárol még semmi hír emberek? Mi a f.szt csinálnak ezek?
  • LeonSilver
    #32223
    Már megbocsáss, de az egy valami, hogy "nagy számítástechnikai vállalat ügyintézője" ? Ennyi erővel a sarki tarfikos is mondhatta volva. Ez tök olyan, mint amikor bejönnek ebbe a kurva boltba, hogy nekik az informatikus szomszédjuk azt mondta, hogy... Az, hogy valaki informatikus az ég világon semmit sem jelent.
    Egyébként pedig ÉN a tapasztalatimabn bízok és nem abban, hogy ki-mit mond.
    Ja, és még valami. Ha a HUB USB2-es és USB3-ra van duga, akkor hatetszik-ha nem, a HUB USB2-ként fog üzemelni.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.07.05. 08:40:27
  • Colos1357
    #32222
    Nekem egyszer azt mondták a Prohardveren, hogy a vezérlők akkor hülyülnek meg az USB HUB -on, ha elfogy az elektromos teljesítmény. USB2 -n egy port 500 mA áramot tud leadni, a HUB ezt osztja 4 felé, ami néha már kevés lehet. Így az ilyenekhez a külső táppal ellátott HUB használata javasolt. USB3 más tészta, idézem az egyik nagy számítástechnikai vállalat ügyintézőjének 2014 körüli válaszát arra a kérdésre vonatkozóan, hogy miért sz@r a méregdrága cuccuk USB3 -on: "az USB3 porton pár merevlemezen és pendrive -on kívül más eszköz nem megfelelően, vagy egyáltalán nem működik". Mondjuk azóta eltelt pár év, és fejlődött is, de régebbi eszközöknél előjöhet hiba.
  • LeonSilver
    #32221
  • PhantomAss
    #32220
    Nálam is aktív hubon van jó ideje és semmi gond vele.
  • LeonSilver
    #32219
    Jó reggelt. Mióta megvan a warthog (2017. júl. 25) azóta hub-on van ;) Én is olvastam, hogy nem szereti, de ez olyan, mint a gyógyszerek leírása - az, hogy az ismertetőre ráírják, hogy hirtelen halált okozhat (volt egy gyógyszerem, amit a sok műtét után szednem kellett és ez IS volt az ismertetőn) még nem jelenti azt, hogy azt is fog okozni. Ugyan ez a helyzet a warthoggal is. A TM odarottyentette, hogy nem szereti a hub-ot a WH - ezzel "védik" magukat. Egyébként is és valószínűnek tartom, hogy a sima elosztóra gondoltak.

    Persze mindenki azt csinál és oda dugja a warthogot, ahová akarja. Ez én személyes 2 éves tapasztalatom az, hogy aktív hubon IS tökéletesen működik.

  • i robot
    #32218
    Jó reggelt! TM Warthog nem szereti a USB 3.0 -t, se a USB hub-okat.
  • PhantomAss
    #32217
    Esetleg a winfos energiakezelése nem kapcsolhatja le az usb-t?
    Én az összeset átnéztem az ezközkezelőben és mindegyiknél kikapcsoltam az energiagazdálkodást.
  • LeonSilver
    #32216
    Hát... bármi előfordulhat és ezeknek az ellenkezője is ;)
  • repvez
    #32215
    ilyen noname tipus az enyém. lehet , hogy a kicsi kinai rosszul rakta össze
  • LeonSilver
    #32214
    Elképzelni nem tudom így, de a pen drive megy sima, usb elosztón is.
    Nekem valami futottak még kategóriájú cuccom van, talán A4Tech.. semmi problémám vele.
  • repvez
    #32213
    És olyankor mi lehet a hiba ha elvileg aktiv usb hub , 7 foglalatos, de nem minden esetben ismeri fel a gép? Rádugom azt érzékeli, de ha a hubba teszek egy pendrivot azt már nem .
    nincs hozzá driver és a win-ben is elvileg a legujabb usb driver van fenn.
    USB3as foglalat mind.Van amikor felismeri , de többnyire nem, és föleg akkor nem amikor már megy a PC.
  • LeonSilver
    #32212
    aha
  • Caterpillar
    #32211
    Aktív usb hub alatt most olyat értünk aminek saját tápja van ugye? :)
  • LeonSilver
    #32210
    :D :D Nekem csak 4 portos van, xyZ márka :D Ja. Meg vettem egy nagyon fasza, aktív USB kártyát. Amazonon rendeltem 2 nap alatt megjött... ;)
  • Caterpillar
    #32209
    Esetleg tippek jóféle 8-10 portos aktív USB hubra?
  • LeonSilver
    #32208
    USB hubon is működik, ha aktív a hub ;)
  • Krokoliszk
    #32207
    https://www.reddit.com/r/hotas/comments/7lybgv/a_solution_to_thrustmaster_target_software_on_the/

    próbáld ki ezt, nekem anno ez oldotta meg
  • Razor18
    #32206
    Ez mindkettő direktben az alaplapi USB-re van dugva...
  • Razor18
    #32205
    Ja, a TM saját kalibrátor programja végigcsináltatja velem a kalibrációt, aztán kihúzatja velem az USB-t, de nem rögzít semmi .txt filet az adatokkal, hanem kezdi előről: dugjam be az USB-t, mozgassam mindenfelé, nyomjak mindigSpace-t, aztán meg húzzam ki. ÉS GOTO10. Netán töröljem előtte a meglévő text file-t?