36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • 2Pete
    #32367
    A "Titan" nem a TitanIM ami az Outerra engine-ét használja?
  • Caterpillar
    #32365
    Mondjuk ha most kezdenek bele és egy árkád címmel indítanak, akkor nem holnap lesz ebből (ha valaha) bármi...
  • PhantomAss
    #32364
    Azok a képek is a Titannal vannak generálva? Az Apache repülés simán elmenne egy filmben.
  • sakkay
    #32363
    Végre..remélem megszületik a konkurencia Edének.
  • VO101Tom
    #32362
    Falcon topikba szántam, de hátha titeket is érdekel. A mostani PCPilotban van egy pár oldalas interjú David Lagettie-vel, ő az új CEO a Microprose-nál. Alapítója és fejlesztője az Arma alapú VBS MilSimnek, ami polgári felhasználásra el sem érhető, és egy "Titan" nevezetű, szintén "komoly" szimes környezetbe tartozó talaj-generáló alkalmazásnak, amit már 2000 óta fejlesztenek. Szóval elég meggyőző háttere van a faszinak. A cég terveiről sok konkrétumokat értelemszerűen nem mondott, annyit elárult, hogy tervezik régebbi címek felélesztését, de nem mondta melyeket (Falcon 4.0 mellett csak repszimből volt nekik egy rakat, plusz tengós szimek, helikopteresek, satöbbi), az egyetlen konkrétum volt, hogy most egy olyan engine-en dolgoznak, ami a teljes világot modellezi valós időben (global size playing areas, entire planet in real time), és minden féle és fajta jármű használható lesz benne, még gyalogosan is lehet majd menni. Az első product mindenesetre egy árkád ww2 szim lesz, reméljük ez csak a bemelegítés Bár a világ méretű pálya ötletével továbbra is szkeptikus vagyok, engem kíváncsivá tettek

    ED-re igazán ráférne már, hogy egy komoly konkurencia jelenjen meg, és kapják össze magukat.





    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.08.17. 02:17:59
  • sakkay
    #32361
    Elvileg igen.
  • leonforce
    #32360
    105-osnel meg ertheto lenne, de ha pl.FAB-500-at oldok ki(vagy Mk-84-et), kb 800-1200m magassagbol azt max egy tajfun tudna "arrebrakni" tobb tiz meterrel.. Nem ertem hol lehet a problem, de probalkozom.. :(
  • Daniel075
    #32359
    Nem lehet hogy fél óra repülés után megváltozik a szél erőssége ?
  • z0ty4
    #32358
    fasza lett.
  • leonforce
    #32357
    Ertem, amit irsz: megprobaltam azt, hogy a TGP-vel valo celzast ugy kb.ra korrigaltam 50m-rel a celtol arrebb.. Persze ebben az esetben pontosan oda hullottak, ahova a TGP mutatott(=a semmibe, mert a celok 50m-mel arrebb voltak).. A nagyobb problemam, hogy fel ora repules utan a free fall bombak tokeletesen pontatlanok(mig ha a celtol 5km-re kezdem a bevetest egy teherautot is eltalalok pl. 1 FAB-500-al, ugy, h a roncs alatt van a krater, tehat alapbol pontosak, csak ha repulok fel orat, vagy repterrol szallok fel, akkor cseszodik el minden).. De megfigyeltem, hogy teljesen min1 hol a piper a cel kozeleben(Su-25, a kedvencem :D) a 2 krater tokeletesen egymas mellett van, de nem ott ahova a piper mutatott a kioldaskor(ha a 2 bombat ket forduloban oldottam ki ugyanarra a celra egyenkent) Pl. megcelzom a bunker egyik sarkat es esik valahova a bomba, de nem ahova celoztam, utana megcelcom a masik bombaval(fordulo utan) a masik sarkat es a bomba ugyanoda fog hullani, ahova az elso bomba es ikerkratert kapok.. A10A, Su-25, Su-25T CCIP, mind igy mukodik x ido repules utan, de fasza minden, ha pl. 5km-rol a levegobol inditom a bombazast.. Mintha a scriptet igy hivna be a rendszer..Lehet RAM problema? (Bocs, h kicsit szajbaragosra sikeredett!
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2019.08.16. 07:54:15
  • VO101Tom
    #32356
    Ha valaki még nem látta volna:
  • Razor18
    #32355
    Mit értesz pontosan az alatt, hogy a CBU-105 mellé megy? A kazetta az általad megadott magasságon kinyílik, és kiszórja az ejtőernyővel ereszkedő minitölteteket. Onnantól kezdve már a szél viszi amerre akarja őket, tehát a "wind corrected" csak arra vonatkozik, hogy a kazetta nyitása széltől függetlenül a pont fölött lesz. Viszont onnantól a szélre valamelyest neked kell rátartani a SPI-vel előre gondolkodva, a szélirány ismeretében, illetve ezért is érdemes a nyitási magasságot levinni amennyire lehet. (Én ha jól emlékszem 700-900 lábig szoktam levinni, lejjebb nem érdemes, mert előfordul, hogy földig megy a kazetta nyitás nélkül. Emlékeim szerint legalábbis.)
    Nem tartom kizártnak, hogy amikor a régivel játszottál, ott még nem volt modellezve a szél hatása az ejtőernyőn ereszkedő töltetekre. Most már van.
  • leonforce
    #32354
    Persze, vegigvarom, mindig igy csinaltam es a 2.5 elott(1.5.7-ben) tokeletes volt: GBU-31(2db) es CBU-105(2db) van a kuldi.. Eloszor a 31-eseket inditom bunkerek elllen es meteres pontossaggal talalnak(mondhatni tu pontosan).. Utana valtok 105-osre (statikus jarmucsoportositas ellen), ami 50-100m-rel mellemegy(oldaliranyba).. Ha repulesbol csinalom, akkor faxa.. De mondom: az FC3-gepek CCIP uzemmodja is teljesen pontatlan, ha hideginditasbol szallok fel, de korrekt, ha repulesbol indulok.. Mi lehet? 1.5.7-ben mukodott az egesz miskulancia rendesen..
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2019.08.15. 07:24:33
  • Razor18
    #32353
    "Hidegindításkor" végigvárod egy helyben, megmozdulás nélkül, míg az Alignment elszámol 4.0.0.8-ig? Oldás előtt a DSMS képernyő mit ír ki az adott fegyvert jelképező téglalapban?
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2019.08.14. 17:40:27
  • leonforce
    #32352
    Udv!

    Tapasztalt valaki 2.5(++)-ben olyat, hogy a CCIP bombazas pontatlan mindegyik modellnel(es a CCRP CBU-105 A10C-nel TGP-vel is, a 31-es pontos), ha barmely repterrol tortenik a felszallas?! (legalabb 50meter a "melleloves") Ha repulesbol inditok mukodik minden korrektul, tokeletesn pontos a CCIP(Su-25, 25T, A10A) es a CBU-105 is TGP-vel(CCRP) A10C-nel.. What the fuck?! (1.5-ben--a korabbi megvan masik meghajton--tokeletesen mukodott.. 2.5-re most frissitettem a Perzsa-obol miatt)
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2019.08.14. 09:42:55
  • bunny
    #32351
    dcs_controls_helper
    Hátha másnak is hasznos. Röviden: kiexportálod a gombkiosztást, csinálsz egy pdf-et text mezőkkel és a program kitölti neked. Aztán csinálj belőle kneeboard-ot és máris kéznél van a kiosztás akár VR-ben is.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2019.08.13. 21:33:33
  • LeonSilver
    #32350
    Á, echte hazai csaj.
  • Solt
    #32349
    Csak amíg Amazonon szállítással és a +7%-l együtt cirka 160000.-Ft, addig az Alza 196000.-Forintért árulja.

  • Paladin
    #32348
    Hát ja, ez a kis IPD valahogy nekem is elkerülte a figyelmem eddig. Az megvolt hogy nem hardveres, csak az nem, hogy kisebbre van belőve az ideális, mint a fejem :) (nekem 69... magamnak egyébként 70-et mértem, csak múltkor látásvizsgálaton eszembe jutott rákérdezni :) ).
    Pedig már eldöntött tény volt, hogy ha megjön a dugipénzem, akkor csere lesz, de így lehet hogy marad a cv1.
  • beci43
    #32347
    Alzánál is van, nem szívesen rendelnék külföldről.Bár egyre inkább az az érzésem hogy nem lesz jó nekem.
  • Solt
    #32346
    Ha türelmetlen vagy és nem akarsz várni, akkor olyan helyről rendeld, ahol nem csinálnak problémát abból ha visszaküldöd... mondjuk Amazon (.de), itt 30 napod van arra, hogy próbálgasd.
  • beci43
    #32345
    Na lemértem, nekem pont 70 mm.Mégis csak az lesz, hogy majd nálad megvizslatom az eszközt, nem akarok rábaxni vele.
  • beci43
    #32344
    'Má nem tudom megnézni, elvitték...
  • Solt
    #32343
    Na jóvanmá... Biztos nincs pöcse, nem Thaiföldről hoztad? :D
  • LeonSilver
    #32342
    :D Hát.. az enyém ezer+1 mester. Tapétáz, parkettát; szőnyegpadlót rak le, vízcsapot szerel, automata mosógépet szerel! :D Komoylan. És talán 50 kilo az egész csaj
  • Solt
    #32341
    Mázlista... az enyémnek még a fakanalat is alig bírom a kezébe imádkozni! :D
  • LeonSilver
    #32340
    Én odaadtam a sublert a nejnek és megmérte ;) 65mm
  • Solt
    #32339
    A hardver eladásához nem kell semmilyen kód, de ha azzal együtt a fiókodat is nekiadod a rajta lévő játékokkal, akkor kell a kód. Másról én nem tudok.

    A CV1 beállításainál van az a zöld keresztes teszt, ott nézd meg, hogy mekkora IPD mellett látod még élesnek a függőleges vonalakat.
  • beci43
    #32338
    Jó, csak valahol olvastam hogy kell a megadott PIN.Egyébként megnéztem, 67 mm-nél még jó.
  • Solt
    #32337
    Most írtam, hogy nem kell megadnod semmilyen kódot! :) Hazaviszi, telepíti az Oculus Home-t, csinál magának egy fiókot ha még nincs neki és használja.
  • beci43
    #32336
    És aki megveszi, gondolom csak az általam megadott PINnel tudja használni.
  • Solt
    #32335
    Semmit nem kell megadni hozzá... az Oculus fiók személyhez kötött. Eltávolítod belőle a CV1-t és majd hozzáadod az S-t.
  • beci43
    #32334
    Még egy, ha eladom a Riftet, elég a pin kódomat megadni hozzá, nem tudom ilyenkor mit kell tenni...
  • Solt
    #32333
    Igazán nincs mit! ;)
  • beci43
    #32332
    Szeptember közepe felé lesz belőle valami, nagyon köszi a felajánlást, élnék majd vele.
  • Solt
    #32331
    Hozzám feljöhetsz majd, de most káosz van az idegenforgalomban, így ígérni semmit nem tudok...
  • beci43
    #32330
    Köszi.Nálam 70 mm, 67-től lefele már duplán látok.De hol tudnám kipróbálni?
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2019.08.09. 22:56:23
  • Solt
    #32329
    Például így...

    Nekem 67-68 mm, így nekem nincs problémám az S képével, aminek az értéke ha jól emlékszem 64 mm. Szoftveresen állítható, de én semmi különbséget nem láttam. Szóval, ha ettől a 64 mm-től jelentősen eltér az IPD-d, akkor mindenképpen próbáld ki mielőtt megveszed.
  • beci43
    #32328
  • beci43
    #32327
    Az fasza.Nálam 70-ig van kitolva, úgy a jó.De hogy nézzem meg, hogy jó-e?
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2019.08.09. 22:37:28