Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #32387
    Megnéztem a 2. videót, egy nagy tárgyi tévedésük volt, amin ráadásul kicsit túl sokat rugóztak is, nem Darth Vader unlockra írták a 4000 óra (becsült) játékidőt, hanem az összes kilockolható tartalomra, ezen szerintem hiába háborodtak fel, hazugsággal és hitelrontással vádolva a többi vlogos gyereket, mert teljesen más dologról beszéltek. Ettől függetlenül normálisan elbeszélgettek másfél óráig, sok dologgal egyetértek, az utolsó 10 percben viszont Phelan gyógyszere elgurulhatott valahova. Szerinte 2017-ben egy AAA játék 40 ezer forintba kerül, ennyi lenne a korrekt ár, de ennyiért nem lehetne játékot eladni, ezért teljesen rendben van, hogy EA a szerinte korrekt árnál olcsóbban adja, majd utólag (lootbox gambling-al) szedi be érte a pénzt, sőt, ha ezután a játékos mégsem veszi meg a játékot, az már "terrorizmus", amivel "nem csak EA-t, hanem a játék készítőket is bűntetik" . Ez azért meglepő levezetés volt, ezen azért pislogtam bakker, hogy ez a paraszt terrorizmusnak hívja az egyetlen dolgot amivel a játékos a kiadóra vagy játékkészítőkre hatni tud. Nem is értem mit gondolt ez ilyenkor :/ Pedig szerintem sokkal egyszerűbb a képlet, ha a piac nem tud eltartani 40 ezer forintos játékot, akkor nem kell 40 ezer forintos játékot csinálni.