36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #32126
    Fél órája ezen röhögök... Egyébként "imádom" ezeket a filmeket.

    Ezt elég nehéz überelni...

  • sakkay
    #32125
    Haaaa
  • repvez
    #32124
  • VO101Tom
    #32123
    Nálam VR-nál kell nyomni egy Windows gomb+Y -t, hogy a sisakról a monitorra adja a "vezérlést (ugyanezzel veszi vissza is), onnantól úgy és azt lehet csinálni mint bármilyen normál programmal. De ez Windowsos HMD, OR-nél nemtom mi van, de biztos arra is van megoldás.
  • LeonSilver
    #32122
    faszt - működik az MSN is én voltam a barom. De ettől függetlenül a VR-ben nem jó a cucc sajnos. :(
  • LeonSilver
    #32121
    De, kilehet tenni monitorra. Csak ha leveszem a VR-t, hogy lássam a monitort, akkor a horneten nem tudok matatni.
    Próbáltam azt, hogy automatikusan megcsinálja a JSOW beállításait, de csak a WP koordinátákat csinálja, hiába állítottam át MSN-re.
    De egyébként nagyon király a cucc, a koordinátákat hajszálpontosan olvassa be a térképről.
    Tök fasza, hogy el is lehet menteni a profilt. Ha a fejlesztők valahogy integrálnák a VR-be... még fizetnék is érte!
  • Caterpillar
    #32120
    Monitorra sem lehet kirakni? :\
  • LeonSilver
    #32119
    Király a cucc, de VR-hez nem jó :(
    VR-ben az alt+tabra nincs semmi, nem látni a cuccot.
  • sakkay
    #32118
    Már érkezik a megoldás hozzád.
  • repvez
    #32117
  • Caterpillar
    #32116
    Jah és amíg a megfelelő page van nyitva a ddi/ampcd-n addig akármit csinálhatsz a progi szépen bepötyögi neked, akár felszállás vagy repülés közben is
  • LeonSilver
    #32115


    Köszi! Kipróbálom!

    Elképesztő az emberi találékonyság!
  • Caterpillar
    #32114
    Főnök, esetleg ez segíthet amíg nem jön a Data Cartridge:

    DCS Waypoint Editor

    Legfrisebb verzió - 0.9.5-beta-1

    Tulajdonképpen elindítod párhuzamosan a dcs-vel, F10-ben lepakolod a markereket, ahova a koordinátákat szeretnéd, alt-tab, program behúzza neked és ha a HSI van megnyitva akkor WP-t tudsz írni, ha a JDAM page akkor meg JDAM PP-ket
  • LeonSilver
    #32113
    Mondjuk VR-el megint lesz egy kis gond, mert a pontos koordinátákhoz go,bokat kellene nyomogatni... fakk.
  • LeonSilver
    #32112
    Fergeteges ez a JSOW!
  • LeonSilver
    #32111
    Írd meg a címedet és elpostázom a jövő héten valamikor.
    A vasdarabért nem kell fizetni :) csak a postáért. Ha odaér a cucc.
  • beci43
    #32110
    Engem érdekelne Papa!
  • LeonSilver
    #32109
    A fekete gazdára talált. A szürke még várja megértő, szerető gazdáját.
  • LeonSilver
    #32108
  • Razor18
    #32107
    Köszönöm a felajánlást, a matekot privátban elintézzük...
  • PhantomAss
    #32106
    Wolfhbg gyártotta le az egészet, én kértem hogy pinpongütőset csináljon :)
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2019.06.15. 14:04:10
  • LeonSilver
    #32105
    Egyébként bárki kérheti, nincs rá szükségem...

  • LeonSilver
    #32104
    Nekem van lewgyártva kettő darab (ping valamint pong ütő-szerű bizbasz. egyik fekete, amásik szürke fémszínű). Odaadom ha kell és ha Szombathely környékén lakozol. Postára is adhatom ha kell.
  • Razor18
    #32103
    Pöpec ! A pingpongütő alakú világosszürke felfogatódarab is saját gyártmány?
  • PhantomAss
    #32102
    Csináltattam egy asztalra szerelhető tartót aminek a felfogatója egyezik a warthog alapjával


    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2019.06.15. 09:15:05
  • Razor18
    #32101
    Mihez van rögzítve a stick kör alakú talpa?
  • LeonSilver
    #32100
    Most a peccs után jó.
  • LeonSilver
    #32099
    Leszedhető.. illetve nincs is rajta gyárilag. Majd én is valami mást csinálok alá, már ki is ötöltem :) csak kell keresnem egy esztergályost.
  • PhantomAss
    #32098
    Jól néz kia cuccos. Nincs valami kisebb talpa a joynak? A warthogról leszedtem és csak a kör alakú alap van rögzítve nálam hogy ne foglaljon nagy helyet.
  • LeonSilver
    #32097
    Érdekes bugba futottam bele.
    F-18C - Nevada. Ha AGM–88 van induláskor a gépen, akkor töltés közben leáll és nem megy tovább, be kell zárni a DCS-t.
    Ha nincs AGM–88, akkor minden oké. Ha üresen indulok, akkor is jó és a földön állva fel lehet tetetni a Harmot, akkor már oké.
    Más mapokon ( illetve konkrétan az öbölben) nincs ilyen.
  • LeonSilver
    #32096
  • macleody
    #32095
    Baszki
  • LeonSilver
    #32094
    Na akkor erre varrjál gombot... (a csengettyűcskét ismertem, meglehetősen ütős cucc :D )

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatója.

    A fogalmazvány eredeti írásmódban, módosítás nélkül olvasható.

    „Köszöni a miénk cég hogy ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula.

    Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékoztató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén.

    Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Ön belees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga teljességében nyelendő bele Önnek szervezetében.

    Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy.

    Nem hány magatol, nem jó. Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum.

    Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez általánosságot megvéve egy hét.

    Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét.

    Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való.

    Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontnál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és esztétitikátalan.

    Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek!

    Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula.

    Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve ritmusosan zavart.

    Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember.

    Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek, hogy miénk terméket Ön nyeli.”
  • sure
    #32093

    Haha, ez vetekszik az Elektromos Csellentyűcskével

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekem ez az egyik személyes mentésem még Helldeskes koromból, szóval néha nem is kell fordítás, hogy elbizonytalanítsák a felhasználót, éppen mi is történik:

  • LeonSilver
    #32092
    Amit én mentettem le, azt nem találom, de erről van szó, mint itt :D

    Láttam sok cifra dolgot.. nálam az viszi a pálmát, aki berakott háttérnek valami kis (asszem Suzuki) terepjárót. A probléma csak annyi volt, hogy maga a kép olyan 150*200-as volt és ezt széthúzta 1024*768-ra :D
    Na meg az ikonos.. annyi ikon volt az azstalon, hogy semmit sem lehetett látni aza sztalból :D

  • LeonSilver
    #32091
    Óóó.. láttam én már különbet is :D Ha megtalálom felteszem.
  • sure
    #32090
    Off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Villogó BIOS, ilyet se láttam még

  • LeonSilver
    #32089
    Hát srácok... hagyni akartam a francba, mert utálom a meleget, de aztán nem bírtam ki és összeraktam a virpil cuccot.
    Semmit nem kellett kalibrálni vagy ilyesmi és az élényt nem is tudom leírni... Ez valami fantasztikusan qrva jó!
    Talán a 10 centis extender kicsit sok, de nekem így király!! Adtak hozzá plusz rugót, meg a megvásárolt kütyü mellé még egy garnitúrát.

    Nagyon fasza! Csak az a qrva f18 grip ne lenne olyan kurva drága...
  • sakkay
    #32088
    Van email címed?-persze, hogy van-küld el légyszi!
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2019.06.12. 15:31:01
  • LeonSilver
    #32087
    A fiam most itthon van, nyaral :D :D Most szólt, hogy megjött a csomag :)