36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • GaBika6
    #1
  • GaBika6
    #2
    Király kép...

  • MR ME
    #3
    ebből most mindent megtudtunk a játékról....
  • GaBika6
    #4
    Na akkor lesz még itt dolog...


  • GaBika6
    #5
    Video
  • Bogdogege
    #6
  • DIESEL DOG #7
    Újabb igényes topik...
  • GaBika6
    #8
    A játékról éppen van valami, mivel még nem tudni mikor lesz a megjelenése... Őszre ígérik, de ezt a korábbi részeknél is megszokhattuk hogy csúszik...
  • DummyBoy
    #9
    Nos igen, picivel több infó is kerülhetett volna az első postba, de akkor hiánypótlásként:

    Az A-10C Warthog a Eagle Dynamics - Digital Combat Simulator-ának 2-ik modulja lesz, repülőgép-szimulátor, hogy melyik gépről fog szólni, azt hagyom, had találgassátok :)

    Komoly repülőgépszimulátorként várható, klikkelhető kabin, TIR támogatás, ramp start procedure, élethű FM, DM (A találatok nem csak megjelennek a gépen, de a az alrendszerek meg is hibásodnak, stb ...) , de mivel az előző modulban is (DCS - Black Shark) van "árkád" lehetőség, így valszeg ebben is lesz, szóval nem csak a szimulátorrajongóknak, hanem a lelkes érdeklődőknek is élvezetes perceket nyújthat majd ...

    Pár Link:

    DCS - Black Shark topik

    Digital Combat Simulator Home

    Hivatalos Fórum

    SimHQ - Hands on E3 preview

    SimHQ - TM Warthog HOTAS E3 preview

    Producers Note 1: A-10C Introduction
  • GaBika6
    #10
    Még 1 videjó


  • LeonSilver
    #11
    Valóban nem túl informatív az első post de a nyitó védelmében annyit megjegyeznék, hogy aki szimezik az tudja miről van szó.Aki meg nem annak mindegy.Ennek ellenére valóban lehetett volna bővebb a topiknyitó hsz.




  • LeonSilver
    #12
    Ja.
    Linkelni úgy kell jútyúbról, hogy flash közé teszed a linket ( [ flash ] [ /flash ] ( szpészek nem kellenek! ) a linkből pedig http://www.youtube.com/watch?v=oi-XCdg1jT0 kiveszed ezt -> watch? az egyenlőségjelet pedig lecseréled erre -> /
    Szóval ilyen lesz a link : http://www.youtube.com/v/oi-XCdg1jT0
  • DummyBoy
    #13
    Várj, ez nem ugyanaz ... csak majdnem ... ez a TBS - The Battle Simulator, ez a katonaságnak fejlesztett tréning szim az ED-től ..

    Bár a repülős része az lehet hogy ugyanilyen lesz :)
  • Palinko
    #14
    várós, kár hogy valami vadászgépet még nem csapnak mellé :)
  • Bögyörő
    #15
    A második kép és az első videó alapján nekem nagyon kicsinek tünik a HUD rész, nektek nem? Arról van valami hir hogy ez most külön szimulátor lessz vagy egy add-on féleség? A helyszin az változik vagy az marad mint a Black Sharknál, és multiba lehetlesz egy küldetébe belépni Black Shark A10-es és FC2-vel?
  • DummyBoy
    #16
    DCS "modul" lesz ... teljesen önműködő szim, nem kell hozzá semmi, de valszeg multiban lehet együtt repülni az FC2-vel és a BS-el (így tartom logikusnak, hiszen azok már mennek együtt ... de asszem olvastam is ezt valahol!)

    A HUD pedig szvsz normál méretű lesz ...

  • Bögyörő
    #17
    Ezen a képen szélesebb a HUD, van alatta az a billentyüzet és itt egy picit még szélesebb is a tartó része, a te képeden sokkal keskenyebb. Kicsi a monitorom és ezért nekem nem mindeggy. Na persze ez annyira nem lényeg csak jelenne már meg, legfejebb ha ténleg kicsi összegyüjtök egy nagyobb monitorra.
  • LeonSilver
    #18
    IRL sem valami nagy

  • Molnibalage
    #19
    Ne szórakozzatok már. Az A-10C az nem FC2.0 addon lesz? Ez most kell megtudnom?
  • Sanyo
    #20
    Így van, nem újabb FC2.0, hanem DCS. :)
  • Sanyo
    #21
    Holnapra kb. végezni fogok ennek a fordításával. Van benne pár érdekes dolog.
  • DummyBoy
    #22
    Hmmm ... érdekes ... Ez olyan mintha a Loncis A-10A cockpitjét alakították volna át ...

    Milyen szimből van a kép?

    Ez az A-10A:

  • Bögyörő
    #23
    Fogalmam sincs, csak nézegettem képeket a guglival és ott találtam, ez a teljes cik sokat nem értek belőle mert nem erősségem az angol.
  • Papa01 #24
    Ez onnan is van, nem? :)
  • GaBika6
    #25
  • pxxl
    #26
    ha nincs benne usb 2.0 szart sem ér
  • polluxware
    #27
    tetszetős.. :)

    volt szerencsém kiprószálni az FC 2.0-át ,de valahogy lassabbnak tünt (optimalizálatlanabbnak) mint a BS..

    annak ellenére hogy a Su-25T-ben feleannyi szimulált rendszer, vagy olyan összetett fizikai repmodell sincs mint a heliben

    ezzel csak azt akarom mondani ,hogy az A-10C ilyen szempontból kérdéses mennyire fog jól futni..

    egy ideig biztosan sokakat leköt majd
  • DummyBoy
    #28
    FC2 elég érdekes lett ... földközelben lassabb, vadászokkal gyorsabb mint a BS ... (Bár tény, hogy a cápával nem sokat korzózok 2-3000 méteren xD)

    A Su-25-nek és a Su-25T-nek elvileg már a repmodellje és a damage modellje is komolyabb mint a többi gépé, hasonló mint a BS-ben, de ugye mégiscsak merevszárnyú ...

    Ha menni fog szépen multiban mindhárom (És a többi, ha megérjük ...), akkor lesz ennek jövője :)
  • Muttley
    #29
    Mi várható?
    A tereptextúra földközelben továbbra is
    vagy várható előrelépés?
  • DummyBoy
    #30
    Szerintem hasonló lesz mint az FC2 vagy a DCS ... max egy javított változat .. Bár szerintem az nem olyan rossz már.

    Nem tartom valószínűnek, hogy ezeket a dolgokat újra megcsinálták volna ...

    Valszeg a "talajvíz" szimulációja is megmarad ... ha azt kigyilkolnák, asszem sokat javíthatna a teljesítményen...

    De persze mindez csak találgatás ...
  • Sanyo
    #31
    Szerintem a "talajvíz" (de jó szó ez ide :) ) az engine tervezéséből fakadóan nem kivehető. Amíg nem írnak új motort, szerintem maradni fog.
  • DummyBoy
    #32
    Álmodozni azért szabad, nem? xD
  • GaBika6
    #33
    Én a gépigényére rohadtul kíváncsi leszek...
    Amúgy nekem a lézer irányítású bombázás nagyon be fog jönni.
    Ki tudja mi újat csempésznek bele a magasabb játékélmény reményében, cserébe azért, hogy lebutítják a full realisztikus formáját.
    Ha valaki új dologra talál a neten csak bátran linkeljen, azért van a topic...
  • LeonSilver
    #34
  • Sanyo
    #35
    Még egy oldal van hátra a fordításból, de képtelen vagyok ma a végére érni. Elég sok szakszó van benne, és ha már megemlítik a TACAN, ILS, JDAM és egyebeket, azokat is kifejtem egy kicsit. :)
  • franko2
    #36
    Nagyon jól néz ki, jól látom hogy lemodellezték a reptéren a jelzőfényeket, és már nappal is láthatók nem csak ejszaka a fényük.
    Bár én jobban örültem volna valami vadészgépnek pl Mig29 Su27 F16 vagy F18-nak, de legalább lessz egy klikkelhető repülőgép, nekem a Black Shark is nagyon tetszett de sajnos akármennyit gyakoroltam nem tudtam rendesen irányitani, van valami hir arról mikor jelenik meg?
  • Sanyo
    #37
    A letöltős elvileg még idén.
  • LeonSilver
    #38
    EZt szeretem benned Sanyo.A reális gondolkodást. Elvileg .. ;)
  • Sanyo
    #39
  • Sanyo
    #40
    Nos, elkészültem. Ha elírtam valamit, vagy nem egyértelmű, szóljatok.