36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #32086
    Erre gondoltam én is.. #32067
  • sure
    #32085
    Lehet, nálad is az új Windows fícsör ápdét vagy a júniusi kumulatív frissítés vágott haza valamit?
    Tegnap egész este laptop újrateleptéssel szoptam (ballagási ajándék lesz, gondoltam legyen rajta friss oprendszer), korábbi céges gép, HP EliteBook, anno újrahúztam rajta a Win10-et, semmi gond nem volt. Ez a nyomi 1903-as Win10 build, illetve a júniusi kumulatív frissítése most viszont a reboot után folyamatos auto-repairbe bootolást majd kékhalált okozott, különféle Windows rendszerfáljokat, meg kernelt hibáztatva. Végül csak úgy tudtam felimádkozni rá a Wint, hogy offline telepítés után restart, majd a Win boot menüből a driver digitális alárások ellenőrzésének mellőzése opciót választva csatlakozni netre, majd telepíteni a frissítéseket. Nóóóóóórmális?....
    Utoljára szerkesztette: sure, 2019.06.12. 09:45:03
  • LeonSilver
    #32084
    Lentebb írtam, hogy van egy vezeték nélküli lógitek g933 - ezen van a másik mikrofon. Próbáltam ezt is és a riftet is.
    Azt is írtam, hogy van elmentett (exportált) konfiguráció abból az időből, amikor működött - hiába töltöm vissza akár az, hiába állítok be mindent nem "veszi" amit mondok és még csak azt sem írja ki, hogy bazdmeg nem értem :)

    Másik szoftver, amit tegnap találtam és kipróbáltam az tökéletesen működik.
    A voiceattackot uninstalláltam, kitöröltem a maradék fájlokat és a regisztrációs adatbázisból is kitöröltem mindent, ami a voice-ra vonatkozott ezután újratelepítettem, de a jelenség megmaradt.

    Igen, az van kiválasztva, igen kimozdul csak éppen nem reagál.
    Örülök, hogy faszán meg a voice, de mint többször elítettem nálam IS faszán ment.
    Ha egyéb szoftveres vagy hardveres hiba lenne, akkor a VOCALS sem működne.
    A másik mikrofon jelét nem láthatom, mert ha nincs használatban (be van hajtva a mikrofon a helyére), akkor automatikusan kikapcsol ;) Ez egy ilyen cucc. De kipróbálta zat is, hogy manuálisan be majd kikapcsoltam.
  • Razor18
    #32083
    Phűűű, veled is elég nehéz telefonos ügyfélszolgálatost játszani: tulajdonképp nincs semmi visszajelzésem arról, mit látsz a képernyődön, megcsinálod-e, amit tanácsolok, és mi lett a hatása. Segíteni csak annak lehet, aki hagyja, de ha nincs hozzá türelmed,egy szavadba kerül, nem sértődök meg, csak nem pörgök feleslegesen, kettőnk közül tképp nekem faszán megy a Voice Attack-om...

    Az egyik mikrofon gondolom az Oculus, de mi a másik, és hova van elhelyezve? Válasz: .........

    A MÁSIK folyamatosan be van dugva? Válasz: IGEN/NEM?

    Nyilván az Oculussal szeretnéd használni, gondolom. (Válasz nem szükséges).

    Harmadjára kérdezem: a Voice Attack programban az Options („csavarkulcs”) / Audio fülön, az ablak alján bemeneti eszköznek az a hardver van-e kiválasztva (gondolom „Rift mikrofon” volna), amivel használni szeretnéd? Válasz: IGEN / NEM?

    Ha NEM, állítsd át Rift mikrofonra (ha benne van a legördülő listában), utána nyomd meg a „Change now gombot” jobbra mellette, és okézd le a "Tényleg akarod-e?" aggódást.

    Ha IGEN, akkor az Oculussal a fejeden beszéd közben alul a mikrofon jel meddig ugrik ki jobbra? Legalább az alsó széle közepéig el kell mozduljon a csík. Ha épp csak megmozdul, akkor nyilván aktív VALAMELYIK mikrofonod, de azzal a jelszinttel nem fogsz érni semmit, és lehet, hogy ott is a MÁSIK mikrofonod jelét látod, ami gondolom valahol a monitorod körül van, amit a TV hangja is meg-megmozdít, ha felhangosítod, meg Te is, még ha fejeden van is épp a Rift.

    So...?
  • LeonSilver
    #32082
    Két mikrofon van. Webkamera sosevót :)
  • sakkay
    #32081
  • Razor18
    #32080
    "Köszi Csoki, sokat segítettél !"
  • Razor18
    #32079
    Hány mikrofon van a gépeden? Webkamera, bármi más mikrofon input, ami esetleg mellé van választva a Voice Attack Options / Audio fülön? Erre volna jó választ kapni...
  • LeonSilver
    #32078
    :D Ennyit ír, többet én sem tudok
  • sakkay
    #32077
    Rakjál be mást bakker-ja meg vegyél Touchot :)))

    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2019.06.11. 21:11:24
  • Razor18
    #32076
    Bővített mondatban lehetne?...
  • LeonSilver
    #32075
    unrecognized
  • Razor18
    #32074
    Kérdés: kurvára unom az Oculus menü zenéjét, 872-edjére hallgatva már legalábbis. Az ősrégi egykezes kis marok controllerem van, mert egyébként a Touch controller balkezes menüjében ki tudnám kapcsolni. Nem tudja valaki, hogyan lehet agyonvágni a zenét Touch vásárlás nélkül?
  • Razor18
    #32073
    Jobbra fent a kiikszelt ikon mi? Nekem ott ha beszélek, nincs semmi, ha hallgatok, egy piros mikrofon jelenik meg, hogy épp nem kap inputot. Megnézted a VA Input beállításokat az Options/Audio fülön?
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2019.06.11. 20:29:36
  • LeonSilver
    #32072
    Nézd meg. De azt, hogy ezeket honnan szedi me kérdezd :D Az ID csatorna megy és éppen reklám megy -magyarul...

  • LeonSilver
    #32071
    Ha én mondok valamit, akkor abból semmit sem vesz, nem ír ki. Ha núj profilt csinálok, ha a régit próbálom.
    Semmi - még azt sem írja, hogy nem ismeri fel. Alul a csíkor látni, hogy mozok, szóval a mikrofon él.
    Amikor még működött, akkor elmentettem a beállításokat - hiába töltöm vissza, semmi.
    Ha felhangosítom a TV-t, akkor pedig minden szart írtogat... Qrva "érdekes" és rohadtul bosszantó :D
  • sakkay
    #32070
    Csináltam ma egyet műanyag csövekből-már ezzel 2-3x jobban működik a dolog, nem nehéz visszatalálni. A hp próba után döntök mit, hogy.
  • Razor18
    #32069
    Tévesen felismert szavakat sem ír ki?
  • Solt
    #32068
    Az a "baj", hogy csak a mágneses lesz jó, mert vakon visszatenni a helyére a vezérlőket eléggé macerás lesz...
  • LeonSilver
    #32067
    Természetesen angol, máshogy nem működik a hangfelismerés.
    Nem tudom mi lehet, mióta hazajöttem melóból ezzel baszkurálódok. Már arra gondoltam, hogy esetleg az utolsó, nagy win frissítés baszott el valamit vagy nem tudom.

    Találtam egy másik szoftvert,VOCALS a neve, ez faszán működik...
  • Paladin
    #32066
    Mi a win nyelve?

    Korábban úgy ment csak nekem (egy ideje nem használtam már a VA-t, szóval újabb verzióknál lehet más a helyzet), hogy csak angol nyelvű windowsnál tudtam feltenni, mert a win beszédértő dolgaira támaszkodott.
    Miután angolra telepítettem, és beüzemeltem, utána már vissza tudtam váltani magyarra a win-t, akkor már ment rendesen.

    Nem lehet, hogy az új hangeszköz miatt esetleg valami ezzel kapcsolatos gond lehet?
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2019.06.11. 18:50:01
  • sakkay
    #32065
    Megvettem csöveket-összerakok egy fapadost-azt megnézem milyen. Ha meg nagyon rákattanok-veszek valamit.
  • LeonSilver
    #32064
    Jól van beállítva, látni is alul a mikrofon jelét, ahogy ugrál - de nem csinál semmit. Nem "veszi" amit mondok. Még scak ki sem írja.
    Az a gáz, hogy tök faszán működött. Semmi nem változott, csak kikerült az X-Fi hangkártya és helyette egy vezeték nélküli lógitek van.
    De nem azt használom DCS-hez, hanem a riftet. Épp ezért kellene ez a voice. És nem tört vagy ilyesmi, megvettem, ahogy kell.
  • Razor18
    #32063
    Mi a hibajelenség konkrétan? Nem indul el? Nem érzékeli, hogy beszélsz (mikrofon jelszint)? Nem érti a parancsokat? Input / output devices kiválasztva jól?
  • Solt
    #32062
    Sakkay!! LINK
  • LeonSilver
    #32061
    Agyfaszt kapok ettől a rohadt voiceattacktól... faszán működött, de egy ideje nem használtam, mert nagyjavításon volt a Tomcat.
    Tegnap modom megyek egy két kört vele - hát szarik működni a voice. Már mindent csináltam, leszedtem, újraraktam - semmi.
    Qrvára idegállapotba jöttem..
  • Razor18
    #32060
    Beállíthatod a rádió hangzás effekteket. Ha nem állítod be, akkor normál hangot hallasz, mint pl. TS-en.

    Még van egy nagyon jó funkció a Settings oldalon: "Radio selector switch act as PTT". Ha nyomva tartod a rádió kiválasztó gombot (real life: Mic switch), akkor azzal a lendülettel rögtön adhatsz is, felesleges külön "adás" gombot kijelölni.
  • sakkay
    #32059
    Nem csak a hang, hanem minden olyan.
  • i robot
    #32058
    Ez az program amivel olyan lesz a hang mint az igazi rádiózásnál?
  • LeonSilver
    #32057
    Király! Köszönöm szépen! Hálám örökké... ;)
  • z0ty4
    #32056
    csak neked :)
  • LeonSilver
    #32055
    Srácok. Gondolom van, aki használja ezt a SRS-t DCS alatt.

    Ha volna valaki, aki készítene róla egy fasza, érthető leírást legfőképpen mi-merre-hányméter, annak igen hálás lennék ;)
    Nekem ez nemhogy kínai, de egyenesen putonghua...
  • PhantomAss
    #32054
    Il2 alatt én már régóta használom, vr-ban sokat segít, főleg a zoom.
  • LeonSilver
    #32053
    Lehet érdemes lenne ezt kipróbálni VR-ben?!
  • molnibalage83
    #32052
    Nem tudom, hogy hogyan csinálta, de zseniális kép. Kicsit Inception filmes.

  • LeonSilver
    #32051
    PM
  • sakkay
    #32050
    A madzag meg csati honnan van?
  • LeonSilver
    #32049
    Hát.. a bánat tudja :D Ha jól emlékszem, akkor a 10 centis hosszabbító 6 vagy 8e forint volt. Faszá le is festette feketére, aki csinálta.
    A madzag meg a csati meg 2-3e volt asszem, de tényleg nem emlékszem pontosan :)
  • sakkay
    #32048
    Kb akkora tervezek ilyet, ha megint nagyon kell a finom mozgás pl:célzás-ww2 géppel(CLOD5.0) esetleg mi-24-de így is simán leszállok helivel akárhova-gun sem okoz problémát hornettnél, szóval még elvagyok vele. Az kicsit idegesítő, hogy letapadós, de mivel így is nagyon finoman lehet valamiért irányítani, egyenlőre hagyom így. Mennyibe volt amúgy a hosszabbító mindennel együtt?
  • LeonSilver
    #32047
    Természetesen. Egyrészt a "kokpit" kialakítása is olyan, másrészt marhára megszoktam. :) Persze meglátom majd - de a hosszabbító nem csak azért jó, mert megnő az erőkar ergo könnyebb mozgatni a joyt. A mozgási út is megnő és így sokkal finomabb mozgásokat lehet alkalmazni.