36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #32166
    Nem. Van benne alapból egy Su-25T és egy Mustang, amit lehet használni.
    Mik a géped paraméterei? Proci, VGA, RAM?
  • falcon66
    #32165
    Sziasztok!
    Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket a DCS Worl-el kapcsolatban, le is töltöttem de nem igaán akar elindulni állandóan frissitéseket tölt le de ezt követően sem indul el.Vagy csak akkor működik ha vásárolok hozzá valamelyik gépnek a modulját?
    segítségeteket előre is köszönöm
  • feca1229
    #32164
    DCS summer sale
  • LeonSilver
    #32163
    Király!
  • Razor18
    #32162
    Egyelőre csak próbálgattam az opciókat, de még nem indítottam DCS-t ezzel. Majd mondom...
  • Razor18
    #32161
    Amiről Tom beszélt eggyel visszább, arra válaszoltam erre a kérdéssel.
  • Solt
    #32160
    Nem a VR élmény a gondom, azzal szerencsére nincs és nem is volt problémám... az alacsony FPS szám zavar. A 45 FPS a 90 Hz-s panelen nekem nagyon darabos. Ez kb jól szemlélteti: LINK

    Lassú mozgásnál nincs gond, de a gyors mozgás nekem élvezhetetlen látványt nyújt... :)

    @Razor18: Milyen manual-ra gondolsz? :)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2019.06.20. 23:05:56
  • VO101Tom
    #32159
    Azt nem tudni, hogy pontosan melyik manualt kapta meg. Simán lehet, hogy te ugyanazt ma már letöltheted a netről is.
  • Razor18
    #32158
    Akkor gondolom ezek a manualok NEM az interneten publikusan fellelhető/letölthető változatok lehettek?...
  • VO101Tom
    #32157
    Ma volt Tischenko pere, egy év és egy nap börtönre ítélték az F-16 manualok csempészéséért, mivel előzetesben ennél többet ült, kiengedték, és elvileg ma repülhet is haza.
    US deports Russian convicted of smuggling F-16 manuals
  • LeonSilver
    #32156
    No. Ha sikerült, akkor áruld el nekünk (hogy ne kelljen 17 oldalt átnyálazni ;) ), hogy mit-hol-merre-miért!
  • Razor18
    #32155
    Oh, köszi, meg is találtam. Mondjuk a 17 oldalas manual kicsit elkedvetlenít ránézésre, de gondolom ha a lényeget kihámozza az ember, utána már egyszerűbb...
  • Razor18
    #32154
    Én a helikopterekkel anno majd egy hetet töltöttem Rift-akklimatizálódással a himbálózás érzete miatt. Elsőre negyed óra után le kellett vennem, éreztem, hogy jön a baj. Ha átültem valami merevszárnyba, elmúlt.
  • LeonSilver
    #32153
    Nekem semmi ilyen nincs. Se szédülés se semmi. Az elején, amikor megvetztem a riftet, akkor volt talán 2 nap, hogy néha megkeveredett a búrám.
  • Solt
    #32152
    Irigyellek... én iszonyat darabosnak látom! :)

    Razor18: Erre való az Oculus Tray Tool, abban el tudsz menteni profilokat...
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2019.06.20. 20:47:58
  • Razor18
    #32151
    Viszont jól értem, hogy ezt mindig külön el kell játszani azzal az Oculus Debug Tool-lal és nem is lehet elmenteni, hanem nyitva kell hagyni a debug tool-t amíg játszol végig? Oh boy....
  • LeonSilver
    #32150
    Engem nem zavar. Egész fasza cucc :)
  • Solt
    #32149
    Ha kikapcsolja az ASW-t, akkor nem lesznek duplázva a képkockák, vagyis a 45 FPS az nem fog 90-nek látszani folyamatosság terén. Ez annak jó, akinek nem zavaró a 45 FPS egy 90 Hz-s panelen.
  • LeonSilver
    #32148
    Semmi gáz, gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet.
  • Razor18
    #32147
    Oh, bocs... elfelejtettem, h nálunk a cégnél még a képfeltöltő site-okat is blokkolja a security policy...
  • LeonSilver
    #32146
    Ott a képen ;)

    De ITT a link a DCS fórumról. A 2524 számú hsz-től van.
  • Razor18
    #32145
    Mit is?...
  • LeonSilver
    #32144
    Srácok. Akinek riftje van, az próbálja ki ezt. Nekem első nekifutásra úgy tűnik, hogy tényleg fasza!!

  • repvez
    #32143
    de ki akar jófej lenni az edével ? :P
  • VO101Tom
    #32142
    Mert amit Balu mond, abban nincsenek plusz körök amit esetleg futnod kellene, hogy minden modult egy helyen használj, ED weblapnál előbb a stemen sosem jön modul, legjobb esetben is egyszerre, de inkább később, volt már példa, hogy sokkal később. Én inkább úgy kérdezném, miért használná bárki a steamet, ha ott a közvetlen weblap a fejlesztőkhöz?

    Az meg már csak elvi dolog, hogy steam leszed 30%-ot az árból, ha jófej akarsz lenni ED-vel, akkor közvetlen tőlük veszed, így a teljes pénz náluk marad.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.06.19. 21:41:28
  • Caterpillar
    #32141
    Másképp mondva, ha nem tudja, bármikor átvihető a non-steam accountra azt jónapot, ha meg igen akkor miért ne használja azt.. :)
  • Capt Baloo
    #32140
    Szóval akkor összefoglalva, a steam akár még lehet, hogy pont ugyan azt tudja, mint a nem steam, de semmi garancia rá? :)
  • Caterpillar
    #32139
    Már kvázi egyszerre jönnek - Tomcat is egyszerre jött ki steamen meg nem steamen, de ha nem is max 1 hét volt az eltérés - ráadásul, ha steamen is veszi, át lehet vezetni a másik account alá, szóval nem nagyon tud rosszul járni :)
  • Capt Baloo
    #32138
    Ha egy mód van rá, ne a steames verziót válaszd, hanem a www.digitalcombatsimulator.com -ról töltsd le az alapot és ott vedd meg a modulokat is ami kell. Steamre minden később jön, a Viggenre pl. majdnem egy plusz évet kellett várni, máskor (jellemzően később) vannak és amennyire figyeltem kisebb mértékű akciók stb.
  • LeonSilver
    #32137
    Sehol. Az alap DCS és az Open beta is ingyenesen letölthető és használható.

    INNEN töltsd le.
  • falcon66
    #32136
    És azt hol lehet megvásárolni mármint az Open Beta-t?
  • LeonSilver
    #32135
    Persze. De írja is a modulnál.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.06.19. 17:42:15
  • VO101Tom
    #32134
    Tomcat alá openbeta kell nem?
  • LeonSilver
    #32133
    Pedig a DCS World kell alá. És azt is vedd figyelembe, hogy ha ITT megveszed a Kandúrt, akkor: STEAM Incompatible!
  • falcon66
    #32132
    Sziasztok!
    Abban kérném a segítségeteket hogy a Heatblur F-14 programját ha megvásárolom akkor milyen alapjátékot kell alá telepíteni?
    Mert én úgy láttam hogy a DCS World-ot kell de azt letöltöttem a Steamról de nem igazán akar elindulni.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • macleody
    #32131
    Azért kíváncsi lennék hány lovat nyírtak ki.
  • sakkay
    #32130
  • LeonSilver
    #32129
    Na igen.. a törökök is tudnak alkotni :D Kár, hogy a zs kategóri már nem frissül egy jó ideje.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.06.18. 12:56:03
  • PhantomAss
    #32128
    s akkor a lépcsőházban rpg-vel lövöldöző török Rambóról már ne is beszéljünk :)
  • LeonSilver
    #32127
    Talán csak ez... (annak idején a zs kategória blogon sok hasonló volt)