33477
12316971501353788406.png
  • FtranX
    #2605
    hát igen. DrugsBunny nem éppen a finom stílusáról híres, de sztem a legtöbb dologban igaza van.

    érdemes elolvasni az agymenés rovatban megjelent cikkeit: http://www.musclebuilder.hu/ubbthreads/postlist.php?Cat=0&Board=BUNNYROIDRAGE
  • CeeZee
    #2604
    sima víz inkább. az ember nagyon sok cukrot képes meginni, úgy hogy észre sem veszi, aztán csodálkozik, hogy nő az úszógumi :D
    régen én is szinte csak üdítőt ittam, ma már csak víz, de ez nem egyik napról a másikra persze
  • Brolly
    #2603
    és mindegy hogy miylen folyadékot iszok, vagy csak víz?és ha igen akkor úgy lehet hogy megízesitem vmivel?mert azért finomból többet tok meginni, mint sima íznélküli vízből.
  • Brolly
    #2602
    kösz
  • CeeZee
    #2601
    thx!
  • CeeZee
    #2600
    öcsémnek 1 veséje van és neki is azt mondta a doki, hogy jobb ha többet iszik. barátnőm apja pedig napi kb 4 litert iszik és rákérdezett az orvosnál, hogy nem gond-e és a doki mondta, hogy az a jó.
    ráadásul "pörgeti" az anyagcserét
  • vg
    #2599
    A sok víz éppen, hogy jó! A sok víz a szervezetet, és a vesét tisztitja, éppen ezért kell minumin napi 3-4 liter víz.
  • CeeZee
    #2598
    főoldal, bal oldal(ez nem politika), lent
  • Brolly
    #2597
    hol lehet megnézni ezt a top 10-et?
  • Brolly
    #2596
    ittam én is:D
    de mér könnyeb a vesének a dolga ha többet iszom, akkor nem az hogy éppen akkor dolgozik többet?
  • CeeZee
    #2595
    persze. te eddig nem ittál? :D
    én kb 3litert iszok naponta és ez nem is olyan sok
    ja és egyébként a vesének a dolga is könnyebb, ha több folyadékot iszol
  • Brolly
    #2594
    jah értem, akkor edzés előtt közben után, meg egész nap.
  • CeeZee
    #2593
    Why?
  • Magnumrolcsi
    #2592
    Szerintem a sok víz nem jó.
  • CeeZee
    #2591
    az izmok fejlődése szempontjából kedvező a "vizes közeg". ha sok vizet iszol könnyebben gyógyulnak a mikrosérülések is.
    és az emberi test nagy %-a miből áll?
  • Brolly
    #2590
    de hallod ceezee a sok víz mire jó?
  • CeeZee
    #2589
    Belehúztunk gyerekek!!!

    Igen! Megcsináltuk!
  • JGTC
    #2588
    testépítés top10ben nagyon meglódult a topik
  • CeeZee
    #2587
    Már olvastam. Nem újdonság, hogy a bb.hu és a tesztoszteron.hu nem ért egyet, hogy finoman fogalmazzak.
    De mellékesen megjegyezném, hogy Drugs Bunny egy ideig írt cikkeket a tesztoszteron.hu-nak is.
  • Brolly
    #2586
    a sok víz miért jó?
  • info
    #2585
    Egy érdekes vélemény jelent meg ezen a blogon, amire végre egy még érdekesbb válasz is olvasható. Ugye érdekel???? Akkor csak olvasd el tovább , itt alant a szöveget....




    http://comment.blog.hu/2006/04/13/title_1056
    ----------------------------------------------
    A body building az a sport, amelyben minden szobanövény szakértőnek hiszi magát, és a szakértés körülbelül egy szóban merül ki: szteroidok. Nekik nem is adnám fel házi feladatnak a BBTv adásait, nézzék inkább a Mindentudás egyetemét.

    A bodybuilder.hu videómellékletében a BBTv-ben testépítő versenyzők edzenek a házikamera szeme láttára. Ez elsőre egyáltalán nem hangzik izgalmasan, pedig már önmagában az elég látványos, ahogy az edzés előrehaladtával bedurrannak a lírai alany izmai, és az egész ember úgy duzzad egyre nagyobbra, mint Hulk, vagy mint a gomba a Szutyejev-mesében. De nem csak ennyiből állnak a 15-20 perces részek. Az edzést metálzene festi alá, és amikor nem szól a zene, akkor a szereplők vagy az edzéstechnikáikról mesélnek, vagy betorzult arccal ordítva nyomják ki az utolsó ismétléseket.

    Ez egyébként két dolog miatt akár tanulságos lehet még azoknak is, akik csak hírből ismerik ezt a sportot. Egyrészt itt az ékes bizonyíték, hogy a kigyúrt állat rendszertanilag külön kategória, mint a sportoló. Másrészt pedig színről színre látni, hogy mennyi meló van az egész színpadi páváskodás mögött, vagyis azt, hogy élsportolókat tagadhatatlanul körbelengő szelíd szteroidszag nem a munka megspórolását jelenti.

    Azt nem kell túlragozni, hogy az ilyen műsorokat hasonló okokból néz az ember, mint amiért horgász- és vadászkalandokat olvas, vagy háborús filmek iránt mutat tudományosnak álcázott érdeklődést. Az adrenalin érezhetően terjed szét a véráramban, amikor azt látjuk, hogy egy sportoló átlépi a fájdalomküszöböt, vagy ilyeneket hallunk: „A vállnak annyi. Megöltük.” „Kötél általi halál a tricepsznek.”

    Persze egy csomó praktika is elleshető, a gyakorlatok végrehajtásáról és a táplálkozásról is. A Delta zenéjével indító Tudományos rovatban Drugs Bunny, Az edző válaszol rovat hírhedt sztárja, bemutat minket lehasznált szűrőjének, amiben a konzerv tonhalról mossa le az olajat, majd összeturmixolja a fagyasztott brokkolit és a tonhaltörzset a lenmagolajjal és egy hajtásra lehúzza. Ez sem kisebb teljesítmény, mint 250-nel guggolni.



    ----------------------------------------------
    Én még nekik sem ajánlanám a BB-tv adásait. Drugs Bunny - ahogy a cikkben hívod - "az edző válaszol rovat hírhedt sztárja", amihez csak hozzányúl, abból fröcsög a rá jellemző színvonaltalanság. Íme egy kis izelítő hogyan is válaszol abban a bizonyos a rovatban a hozzáérkező kérdésekre, kérésekre: "


    -Válasz 2005-05-22 00:00:00 nem tudom válaszoltam-e erre? a hst egy vicc, de értesíts légyszi ha izmos lettél éljeneka mikrociklusok! :DDDDD

    -Válasz 2005-09-01 azért favorizálom,mert amig heti kétszer edzettem egy izmot addig szart se fejlődtem. a sok helyen olvasható baromságoknak nem kell bedőlni, van ugy men"s health és egyebek is, amit csak akkor érdemes olvasni ha értsz hopzzá anyira hogy visítva röhögj a cikkeken. a privát méljeimre sincs időm! a barántőm ma is megemlítette hogy foglalkozhatnék vele is! Bunny

    -Válasz 2005-10-07 télleg? pl. ki az a rajna krisztián? hol si evrsenyző? neme gy fóürumos pöcs nálunk pl. aki éppen hzzám fordul nem egyszer ha vaalmi kinja van, pl. tegnap? a farkas tomit is ismerem, ő hol is versenyző? vagy a riper hol versenyző? a magyar testépítő élmezőnyben ki edz hst-vel egyáltalán ki az aki hallott róla, vagy bármelyik más csodamószerről?hány ifbb profi edz hst-vel az élmezőnyben? (kiss jenő az egyetlen magyar abszolút világbajnok azt se tudja mi az a hst, vagy a többi)de te ki fasz vagy, arra lennék kiváncsi, hogy te úgy gondolod, hogy neked tanácsot kéne nekem adni hogy én hogyan edzzek? te ki vagy, ha neked a riper valaki? nem kjén egy kicsit kisebbre venni aza arcot? látod itt valahol ideirva hogy bármelyik fasznak a tanácsaira kíváncsi vagyok? nem te voltál a főszereplő a "gyökerek" című filmben? honna tudod hogy én mi alapján formálok véleményt? talán hogy egy kicsit több hst-vel hittel meg egyéb baromsággal erőlködö reménytelent láttam, mint te? helyi izomtúledzés nincs? tényleg? olyan nem létezik hogy nem regenerálódnak a mikrosérülések egy adott izmon, valóban? a véleményem az, hogy csinálj egy hatfan.hu oldalt és menjek oda észt osztani. én a hozzád hasonló debilekkel szemben (amikor elkezdtem netezni épen 17 éves 70 kilós idióták osztották az észt a hardainer meg hit edzésről, miközben azt se tudták mi az) nem vagyok hittérítő, marhára leszarom hogy te hst-t vagy norbiducitréning szerint edzel-e, de amig ez az én rovatom én a saját felelősségem szerint adok bárkinek is tanácsot és az én véleményem az, hogy SEMMILYEN edzésmódszerrel nem kell foglalkozni, talán előbb meg kéne tanulni hogyan kell megfogni a súlyzót. ellenben én -bár igyekszem másoktól tanulni - egytelen jöttment fazs tanácsáa sem vagyok kíváncsi, főlegen nem ismeretlenül, nyugodj meg,ha tanácsra van szükségem, tudok nálad komolyabb emberekhez fordulni, de amíg elmondhatom magamról hogy egy Lantos Johnny is tanult már tőlem valamit, addig asszem nem szorulok erre rá! csitujjál el szépen, van egy hst fan oldal, tesztoszteron.hu-nak hívják, ott aggyál szépen tanácsokat a radnainak meg az illésnorbinak! Bunny

    Ezek még nem is voltak annyira primitívek. A helyesírási hibákat nem javítottam ki J)), mert hát ez is Drugs Bunníra jellemző. A forrás, ahonnan kiollóztam, s ahol az egész terjedelmes válasz-kontra elolvasható. Itt megtalálható: (érdemes időt szentelni rá).
    www.tesztoszterton.hu
    Az E-Magazin 2005-ös évfolyam, novemberi számában olvasható. A cikk címe "Kontra vissza a feladónak"
    Ezek után ki kíváncsi a filmben, hogy az elhasznált szűrőjében mit is csöpögtet le.

    A BB-Tv 8. adása pedig egy katasztrófa. Ehhez többet nem is lehet hozzáfűzni.


    Ami választ érdemelne:
    Vajon a filmek végén felsorolt szponzorok, sőt a főszponzor valaha is megnézi, megnézte-e ezeket az adásokat? Miért támogatja az ilyen "gagyi" műsorokat? Miért adja a nevét ehhez?

    Mikor jön el az az idő, amikor egy testépítő megválogathatja kinek nyilatkozik, ki fényképezheti, ki készíthet róla filmet? Mint ahogy a "búlvársajtóban" is már ciki megjelenni.
  • CeeZee
    #2584
    óvatosan nyújtsad az izmot, én nem hiszek a sportkrémekben, azok általában csak vérbőséget okoznak. plusz szerezz be egy barátnőt aki jól tud masszírozni :D és igyál sok vizet!
  • CeeZee
    #2583
    NE csinálj 4 gyaksit karra! Túledzed csak! Mondtam már: a több nem jobb! 3 gyaksi 3 sorozatokkal, de azt aztán intenzíven, 1,5 perces pihenőkkel.
  • Brolly
    #2582
    jah meg tényleg hogy húzódáshoz mit szoktatok használnim sportkrémet?
  • Brolly
    #2581
    jah tényleg a vádlit el is felejtettem.azt is csak nyáron tom elkezdeni, mert úgy is szeretem csinálni azt a gyaksit.meg nem tom multkór csináltam, és a végén bírtam volna, de már éreztem hogy kezd görcsölni, és abba is hagytam.amikro uána járkáltam majdnem begörcsölt teljesen.ez baj, vagy befolyásol vmit a fejlődésben?
  • Brolly
    #2580
    ezt még csak most kezdtem kedden, amúgy meg vagy vagy max 3-4 hónapja.
  • Brolly
    #2579
    tricepszre meg bicepszre azért akarok 4 gyakorlatot, hogy jobban fejlődjön.Vagy 3 túl is fog ugyanúgy fejlődni?meg lábra a lábkitolás, meg lábnyújtás fog menni, de a Hack nem.
    de amúgy köszi hogy megnézted,azért volt mit javítani rajta.
  • CeeZee
    #2578
    ha majd lesz lehetőséged a vádlit se hagyd el!
  • CeeZee
    #2577
    ráadásul sztem ez a gyakorlat szét is cseszi a vállat
  • CeeZee
    #2576
    mind2, ha már így rákérdeztél:D
  • CeeZee
    #2575
    szerintem az egy felesleges gyakorlat, mert a rendes fekvenyomásnál főleg az izom alsó és középső régiója dolgozik. ezért kell pluszba a 45fok
  • CeeZee
    #2574
    na itt már vannak problémák:
    1.tricepszre elég 3 gyaksi, ez nem olyan nagy izom
    2.3 féle evezést csinálsz, egyik helyett csinálj pl. felhúzást, csak figyelj rá, hogy helyesen csináld
    3.váll: 1 nyomó gyaksi elég és hol marad a hátsó delta? döntött törzsű oldalemelés vagy ha van a teremben hátsó delta gép
    4.bicó:ez még kisebb izom, elég 3 gyaksi
    5.a combod a 2. legnagyobb izmod és csak 1 gyaksit csinálsz? de azt mondod ez majd meg fog oldódni. pluszba lábkitoló gép vagy Hack guggolás, stb és 3. gyaksinak pl egy lábnyújtás, ha lesz rá lehetőséged
  • Brolly
    #2573
    szűken nekem azt mondták, hogy az végülis a mellet "vastagitja".azért iktattam be.
  • Brolly
    #2572
    mármint mit, a gyúrást vagy eszerint az edzéstervszerinti gyúrást?
  • jazzy
    #2571
    1,5 ev utan erdemes nekem szenvednem a negativban nyomassal vagy azt csak azutan ahogy jobban kialakult a mellizom?
  • CeeZee
    #2570
    Jó. Bár én a szűkennyomást nem erőltetném, inkább beszúrnék helyette egy 45fokos f.nyomást.
    Minden gyakorlatnál 3 sorozat elég. Mennyi ideje csinálod?
  • Brolly
    #2569
    fuck elnyomtam bocs.
    ...
    1.nap:mell...
    tricepsz(letolás kötél,letolás rúd,tolódzkodás,tricepsznyújtás ülve)
    2.nap:hát(lehúzás hátgépen,evezés,egykaros evezés,döntött törzsű evezés
    váll:(nyak mögötti nyomás,nyak előtti nyomás,oldalemelés,emelés elöl váltott karral)
    3.nap:bicepsz(kalapács,egykaros karhajlitás ferdepadon,kétkezes,koncentrációs karhajlitás.
    láb(gugolás.)
    alkar(bedurantásig)
    minden edzés után has,.Lábra még csak ezt tom csinálni, majd juniustól fogok járni egy komolyabb edzőterembe, és ott fogok majd további gyakorlatokat csinálni lábra.de amúgy azzal nincs annyira bajom, inkább has,kar.
    ennyi
    előre is kösz
    csá
  • Brolly
    #2568
    értem, akkor heti egy mell edzés bőven elég.
    értékeld már ezt,mert összeütöttem egy edzéstervet, de nem tom hogy jó-e.
    1.nap:mell(fekve,szűken,tárogatás,tolodzkodás)
  • CeeZee
    #2567
    Igen, de ez nem ilyen egyszerű. Nem 1 étkezéstől kell várni a csodát. Egyébként mire újra töltöd a glikogént az több nap! Tehát ezért nem célszerű hetente 3x mellezni pl. mert a raktárak még nincsenek feltöltve és csak izmot bontasz.
    Este kevesebb legyen már a rizs és menjen mellé zöldség, mert az lassabban szívódik fel és ezért nem rakódik le.
  • Brolly
    #2566
    akkor célszerű edzés előtt enni, vagy mindegy mikor?