33477
12316971501353788406.png
  • vg
    #2485
    Nincs példaképem, mert nem igazán ismerem ezeket a versenyzőket, de ez a feka már sok volt. Elég sokat járok konditerembe már lassan két éve, szóval nekem így jó. Természetesen még sokat kell csiszonom magamon, de lassan, nagyon lassan csak lesz valami!
  • CeeZee
    #2484
    És milyen szeretnél lenni? Van példakép vagy valami?
  • CeeZee
    #2483
    Hát nem is lennél egyik napról a másikra ekkora, azt gondolhatod. Egyébként ez már nekem is túlzás, de nekem a kitüremkedő has miatt.
  • vg
    #2482
    Hogy a túróba lehet akkora "szárnyakat" csinálni? Szerintem ez már bena, nem szeretnék ilyen lenni.
  • CeeZee
    #2481
    Ronnie Coleman szabadpóz
  • JGTC
    #2480
    így van
    Kellemes Nyulazást!
  • Brolly
    #2479
    Nem is gondoltam volna hogy ilyan nehéz csinálni egy 120x20-as képet:)
  • Brolly
    #2478
    jeh értem kösz.
  • CeeZee
    #2477
    Most próbálgatom még csak. Leszedtem egy kisebb képet a netről és kicsit formára igazítottam(nézd meg az sg beállításai között, 120x20 pixel kell hogy legyen a logó). Én Irfan View-al csináltam, de havernak ment a sima paint-el is
  • Brolly
    #2476
    köszi szépen.Viszont kívánom.
    Ui.:azt hogy csináltad a nevednél, hogy olyan legyen?
  • CeeZee
    #2475
    Kellemes Húsvétolást mindenkinek!!!
  • BPeti2
    #2474
    Névről nem sok embert ismerek.A Fitness2000 nagyon jó hely, ha nem a legjobb, csak nekem nagyon rossz a közlekedés arra fele.
  • CeeZee
    #2473
    Én a Fitness2000-be járok! Egyébként a Pataky Gergőt nem ismered? Oda jár ő is a Vidába, kb 21 éves.
  • BPeti2
    #2472
    Igen ahogy megfigyeltem, itt a szabályosabb vonal a menő, járogattam a fitness2000-be is,ott jobban ment a durvulás.Bár láttam már itt is 250-be nyomogatni embert.
  • CeeZee
    #2471
    Ahogy néztem a Gyuri elég szabályosan edz. "izületkímélően" :)
  • BPeti2
    #2470
    Ja ja.Én a Sára Gyuriéktól lestem el.A Vidában edzek.
  • CeeZee
    #2469
    mint a Báni a neten:) egyébként én is erre esküszöm
  • BPeti2
    #2468
    Ezért csinálok 2/3-os nyomásokat.
  • CeeZee
    #2467
    "lapos" a melled? egyébként nyújtani szoktál? ja és a vállad mennyire erős? mert akinek le van maradva a melle annak sokszor az az oka hogy a váll átveszi a meló nagy részét
  • BPeti2
    #2466
    Már elég sok mindent kipróbáltam kb 2havonta változtatok a gyakorlatokon, deeddig semmi nem jött be igazán mellre.Mostmár hajlamos vagyok a genetikára fogni a dolgot:).Jelenleg kb 1 hónapja a nehéz ferdepados nyomások dominálnak az ezéstervemben.
  • CeeZee
    #2465
    de hosszútávon sztem ne csináld. nehogy túledzed. sztem 1, max 2 hónap elég. tipp: koncentrálj jobban a melledre miközben csinálod a gyaksit rá. viccesen hangzik, de elég fontos dolog
  • BPeti2
    #2464
    Én most mellet edzek kétszer, sajna nagyon gyenge és úgy érzem jobban fejlődik most.
  • CeeZee
    #2463
    Én nem edzeném 2x. Bár régen próbálkoztam azzal, hogy a hátat ketté szedtem. Egyik nap lehúzó mozdulatok, másiknap pedig főleg evező. De mégis a heti egy ami nekem bevált.
  • CeeZee
    #2462
    egyetértek
  • BPeti2
    #2461
    Egyébként nekem bevált hogy lemaradt nagyobb izomcsoportokat heti 2-szer edzek, bár sok ezzel ellentétes véleményről hallottam már.
    CeeZee szerinted?
  • BPeti2
    #2460
    Izomlázzal nem kell foglalkozni.
  • CeeZee
    #2459
  • BPeti2
    #2458
    Megelőztél:)
  • BPeti2
    #2457
    Nagyobb izomcsoportoknak kell az egy hét pihenő,hogy az edzés hatására kialakult mikrosérülések meggyógyuljanak,a sérült izomrostok újra tudjanak épülni, kissebb izomcsoportok(has,vádli)regenerálódási ideje sokkal rövidebb(akár 24 óra),ezek edzhetőek akár minden edzésnapon.
    Tehát has,vádli,alkar kivételével minden mást heti 1-szer érdemes edzeni.
  • CeeZee
    #2456
    ezt már régebben sztem én is elmondtam neked
  • CeeZee
    #2455
    Sőt! Egyáltalán nem fejlődik így az ember. Ebben az esetben a több nem jobb!
    De ha rendesen megedzed az adott izmot akkor úgysem tudod majd többször edzeni egy héten. Kivétel: has, vádli, alkar(de ezt minden edzésen használod is, úgyhogy külön nem érdemes). Ezek gyorsabban regenerálódnak. Ezért is tud az ember kisebb pihenőidőt tartani a sorozatok közt ezeknél az izmoknál.
  • bens
    #2454
    hát tőlem edzhetsz többször is én megengedem :-D
    nekem ezt akkor mondták, amikor két hete minden nap nyomtam fekve. h nem ajánlott tömegnövelésnél.
    még olyat is hallottam egy strongmantől h egy izmot egy héten csak egyszer kell dolgoztatni.
  • jazzy
    #2453
    Szerintem eleg erthetoen leirta, hogy ne edz egy izomcsoportra 6szor.
  • Brolly
    #2452
    akkor max. 2-3-szor edzhetek egy izomcsoportra hetente?
  • bens
    #2451
    nekem egy versenyző srác azt mondta h egy izomcsoportot hetente max 2-3szor kell megdolgoztatni, mert különben nincs ideje pihenni és nem fejlődik olyan gyorsan. magyarul túledzed.
  • Brolly
    #2450
    ja ja ez engem is érdekel,meg az hogy az izomlázra mi a jobb, ha rádolgozunk, vagy ha hadjuk pihenni.mert van aki ezt mondja van aki azt.
  • Redvin
    #2449
    Es mivan ha valaki egy-egy izomcsoportra hetente tobbszor (akar minden nap) edz? Ez pozitivan vagynegativan befolyasolja az izomnovekedest, vagy van barmi karos mellekhatasa?
  • CeeZee
    #2448
  • Brolly
    #2447
    eh, értem kössz. alkarra alég úgy pl. hogy egy gyakorlat és azalatt jól bedurrantani?elég rá, vagy csináljak többet?
  • BPeti2
    #2446
    Nem!
    Ha a felsőtest izmait elég heti egyszer edzened, akkor a lábat miért kellene 3 szor???
    Csináld így:

    1 bicepsz, mell
    2 tricepsz, hát
    3 láb, váll
    Alkart szvsz ne tedd edzés elejére mert egy normális alkaredzés után már nem tudsz megfogni semmilyen súlyzót:), de beteheted bármelyik edzésnap végére.
    Has, vádli heti többször szintén edzés végére vagy elejére illesztendő.