6825
Egosoft X4
  • mumoka 2012
    #4118
    xd
  • RJoco
    #4117
    Majd, ha megfejtettem az írásod, akkor válaszolok rá.
    Vessző és pont nincs a billentyűzeteden vagy csak tönkrementek?
  • mumoka 2012
    #4116
    itt 1 sincs olyan sajnos split 4 rendszert tart 1000 gyár de semmi hajó nem tudom mire jó ez
  • RJoco
    #4115
    Miközben gyűjtögettem a tervrajzokat, hogy ne kelljen a munkaerőhöz sem vennem semmit, feltűnt egy Rattlesnake.
    Nem tudtam ellenállni neki, így elfoglaltam :D
  • mumoka 2012
    #4114
    xd meg kérdezted a szexjelenet meg volt már ?
  • RJoco
    #4113
    Ok, kicsit hüle vagyok, meg a sok vonal is zavaró.
    Nincs meg minden a szaporodáshoz.
  • RJoco
    #4112
    Próbálom, de az ilyen hibák a legutálatosabbak. Ha elő tudnám idézni, de nem, mert látszólag véletlenszerűen jönnek.
    Nemrég futtattam egy GPU stressz tesztet. 10 percig járt 100%, de olyan érdekes értékekkel, amik játék alatt feljebb vannak.
    A teszt alatt volt érdekes sípolós hang, de nem folyamatosan. Olyan, mint, amikor energiafelvételnél egy tekercs hallható lesz.
    Hogy a VGA-tól jött vagy a táptól, azt nem tudom, mert nem volt összefüggés az FPS szám változása és a hang kiadása között.
    Utána frissítettem a driver-t és visszavettem az Afterburner-ben a Power-t 107%-ról 100%-ra.
    Más tuning eddig még nem is volt rajta, de, ha nem is lehet, akkor teljesen feleslegesen vettem ilyen alkatrészekkel a gépet.
    Na mindegy, majd meglátom mi lesz.
    Tegnap gond nélkül futott pár órát.
    Igaz, hogy most rászoktam a gyakoribb mentésre is. Főleg, ha több műveletet hajtok végre egymás után, akkor mentek. Nem kellemes, de jelenleg jobb, mint az idővesztés.

    A szaporodást most meg fogom nézni.
    Benyomom a SETA-t és fel is veszem, hogy nő e a darabszámuk vagy nem.
  • mumoka 2012
    #4111
    gyüjcsed a kristályt a-val gyorsabban jön a lé
  • Jóózsf István #4109
    Először elküldöd szektor-bányászni és ha elég szorgalmas és jól választod meg a területet, akkor előbb-utóbb lesz 3 csillaga, Onnantól mehet a világbányászat!
    Milyen célból szeretnél így bányászatni egy hajót?
  • mumoka 2012
    #4107
    nagyon állat a kinézete és jó a fegyverzet
  • mumoka 2012
    #4106
    Hound L sized pirate Capital hound
    Utoljára szerkesztette: mumoka 2012, 2020.07.05. 08:40:36
  • Jóózsf István #4105
    Igaz!
    Az is igaz, hogy mindig a legelső dokkba fészkeli be magát. Legyen az S/M, vagy L. Ha kinézünk az ablakán, akkor be lehet tájolni!

    Ismerős érzés. Elég gyűlöletes dolog, ha alkotsz valamit, esetleg vért is izzadsz vele, vagy rekonstruálhatatlan, mert rajtad kívülálló hatások is érvényesülnek. Plusz a többlet munka, ami önmagában kiborító.

    Azért manapság ezek a gépleállások, fagyások, kilökődések nem annyira jellemzők. Az én gépemben nincs olyan alkatrész, ami így, vagy úgy nincs meghúzva, mégis atom stabil. Próbáld meg kizárogatni a dolgokat, hátha?!?!?!?
  • RJoco
    #4104
    LAKÁST?!?!?!?! Mit képzelnek ezek, hol vannak, Németországban?
    Dolgozzanak, ne lakjanak!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem csináltam volna, akkor hogy lenne 44/1000 a workforce-nál a létszám? Asszem egyáltalán nem jelenik meg modul nélkül.
    De az biztos, hogy a szükséges anyagok nem jelennek meg, mert azok a fajtól függnek, ahonnan a modul van.

    Igen, van. Sőt, kaja és gyógyszer is van.
    Hivatal viszont nincs. Az igazgató az egyik dokkban dekkolhat. Ott meg még nem láttam, hogy paráználkodnának. Ami azt illeti kihalt az állomás. A Trader-eknél vannak a pult mögött.

    Nem szokom meg a mod-ot, egyre inkább kezd idegesíteni. Lehet, hogy ki is kapcsolom.

    Én ezért utálom a fagyásaimat. Utána gondolkodhatok rajta, hogy mi a fenét csináltam az utolsó mentés óta, ami egyáltalán mikor is volt?
  • Jóózsf István #4103
    Lakást építettél a gyárhoz? (A kaját és a gyógyszert magától intézi a gazdasági igazgató.) Merthogy abba költöznek be és szaporodnak. Baromi lassan lesz meg a létszám!

    Igen. Ugyanarra a mod-ra gondoltam én is. Amíg nem érzed, hogy belassulna addig használd egészséggel, de ne szokj hozzá, mert előbb-utóbb, beleszarik a palacsintádba!

    Elindítottam a játékot és ez fogadott Na mondok itt meg mi a túró történt? Nézem a piros szöveget "Nincs elég nyersanyag" Már teljesen el voltam veszve, hogy nem értem, hogy ugyan miért ne lenne, amikor tele van a raktár. Ránézek az építési tervre és lám: Azok a modulok NINCSENEK MÉG MEGÉPÍTVE (!!!!!!!!)
    Na ennyit az információ áramlásról. Így már eszembe is jutott, hogy igen. Itt hagytam abba több mint egy hete a játékot!
    Felhívom Alzheimer barátomat, hogy adjon kölcsön egy nagyobb vagyont, hátha visszaadom!?!??!

    "2005-ben világszerte több mint 24 millió ember szenvedett demenciában, ennek kb. 70 százalékát az Alzheimer-kór tette ki," Legyen 24'000'001... Betűzöm J.Ó.Z.S.E.F I.S.T.V.Á.N.
  • RJoco
    #4102
    Bosszantó, mert azért 60 millából sok mást tudtam volna venni.
    Gondolom az EQ dokkok miatt van kétféle modul, mert ott ugye nem lehet gyártatni.
    És, ha ugye belegondolok, akkor a Wharf-okon is lehet javíttatni és ott csak a sárga modul van. Hogy én mekkora hülye vagyok
    Most már mindegy, tanulópénz.
    A nagyokból először biztos, hogy csak az építőt veszem meg, annak több értelme van.

    ÉS AKKOR KI ÉPÍTI a HAJÓT? ha nincs építő emberke.
    Amúgy ez a munkaerős hülyeség, hogy működik? Mindig visszaszámol az óra, van kaja-pia dögivel és mégis mindig 44-en áll a számláló. De már 7000 fölött kellene lennie. Az épített hajókba így nincs emberke sem.
    Lehet, hogy mindenki terméketlen? Vagy túldolgoztatom őket és nincs idejük hancúrozni?

    Míg el nem felejtem sokadszorra.
    Vagy éppen az érzékelő határon van az egyik SY, vagy a spawn rendszer tényleg csal.
    Eladtam a foglalt hajót, ami azonnal ki is dokkolt, majd pár másodperc múlva eltűnt.
    És pedig a közelben áll két L-es hajóm is, amiknek azért elég nagy az érzékelő hatótávjuk még mod nélkül is.

    A mod.
    M-es hajón asszem 100 km-ig tolja ki a távot, S-es hajón 50 km, XL-es hajón talán 200 km. Az L-esekét most annyira nem nézegettem.
    Legalábbis ennek kellene működnie, de nem működik rendesen.
    Lehet tuningolni a hajó érzékelőjét és pl. az S-esnek így 60 km-re lehet kitolni. Csakhogy ez már semmit nem ér. A térképen plusz egy hatszög körbe, de az állomást akkor is csak 50 km-en belülről azonosítja, ahogy a hajókat is csak ilyen távon látja.
    A rendszerek nagyja és az állomások nagyja is fel van térképezve. Lehet ki is kapcsolom, mert a műholdaknak is bekavar. Elvileg növeli azok látótávját is, de gyakorlatilag nem. Csak a térképen a fekete terület nő meg, de mégsem mutatja az ott lévő hajókat. Ha kimegyek a rendszerből, akkor meg teljesen visszaáll alapra.
    Bár asszem ez a mod csinálja azt is, hogy 200 km-en belül kérdőjellel jelzi az esetleges Lockbox-okat. Azért ez nagy segítség. És ez még működik.
    Igaz, hogy mostanában nem is keresgélek ilyeneket, mert a legtöbb dolog megvásárolható.
  • mumoka 2012
    #4101
    de most hogy új proci alaplap & 16gb ram van igaz kicsit lassult a gép de bírja csak ha 1 rendszerbe sok gyárat vagy bázist épitek az kicsit kezd gond lenni mert 1 ilyenhez sok hajó & sentry kell.
  • mumoka 2012
    #4100
    Ennyi módosítással, csoda , hogy egyáltalán el tudod indítani a játékot! xd csak tudod baromi sok a játék hiányossága enélkül használhatatlan. ezt az egonak kéne alapon integrálni ezeket és optimalizálni de buta hozzá.Én igy szeretek játszani ha minden működik& megy a
    Utoljára szerkesztette: mumoka 2012, 2020.07.04. 15:24:44
  • Jóózsf István #4099
    Hajó KERESKEDŐ kell nem építő emberke.

    Nekem ugyan nincs kizárólag építő hajógyáram, de logikusnak tartom, hogy maga a hajógyár tudjon javítani. Mondjuk az igaz, hogy így már nem sok értelme van a külön modulnak!!!
    A 100% a hivatalos ára a hajónak. ahhoz képest tudod módosítani. Nálam most kb 60%-on vannak. így folyamatos a termelés.

    A messzire ellátós moddal vigyázz, mert ha az amire gondolok, akkor az veszettül elviszi a CPU kapacitását! Egyszer én is feltettem egy ilyet és a szektor másik végéről is betette a hajókat és egyebeket, csak a épp a képkocka szám beesett a felére!

    A "kampót" megvettem!

    Mumó!
    Ennyi módosítással, csoda , hogy egyáltalán el tudod indítani a játékot!
  • mumoka 2012
    #4098
    tessék ez mind működik rendesen.
  • RJoco
    #4097
    Sajnos problémák vannak a mod-okkal.
    Amivel jó messze ellátok, az igazán nem működik jól. A hajókat nem látom.
    Ami összeszedné az elszórt alkatrészeket, az sem mindig működik azonnal.
    Korábban, ha ruhában akartam állomáson jeleket szkennelni, akkor egy mod megmutatta, hol vannak a jelek. Akkor is, mikor EMP-t robbantottam. Most ez sincs. Pedig ez még működött 3.2-vel.
    A kristály színezős mod veszekszik a kristály csillogtatós mod-dal.

    Egy HOP tűzijáték raktáron felrobbantottam 2 bombát. Rendes bombát, nem EMP-t. Viszont 5 km-ről, mint az EMP-t.
    Egy csomó cucc kiszóródott, de nem kaptam semmilyen büntit. Így akár még hajót is lehet szabotálni.
    Illetve így talán az állomás védelmi tornyának elpusztítására irányuló küldiket is meg lehet csinálni anélkül, hogy esne a repu.
  • RJoco
    #4096
    Gondoltam megnézem a Sárkányom, kell e valamit javítani rajta és mindjárt tesztelem is az új modulokat.
    Természetesen dokkolási engedélyt nem az új modulokba kaptam, hanem egy 8M-es placcra. Ami talán még jó is.
    Ugyanis egy kis minimális javításra is 5 percet írt ki, amit egyáltalán nem értettem.
    Mivel nem a "megfelelő" helyen dokkoltam, ezért az 5 perc helyett instant lett.
    Ezt már tapasztaltam L-es hajóknál is. Ha én dokkolok be és intézem a felszerelést, javítást, akkor az instant lesz.
    Ha utasításba adom, akkor a hajó beparkol a megfelelő modulba és meg kell várni a kiszabott időt.
    Ha csak bedokkoltatom a kapitánnyal a hajót, akkor az egyik kampóra áll rá. Ha kiadom a módosításra az utasítást, akkor átparkol és várhatok.

    A hajó árainak meghatározásánál mit jelent a 100%?
    Mi alapján számolja az értékét?
    Legyártottam egy Boa-t és 330k körül fizettek érte.
    Bár érdekes volt, mert semmilyen hajtómű modul BP-m nem volt, de mégis tudtak leadni rendelést.
    Aztán bevásároltam S-es és M-es modulokból. Nem mindet, de most már tényleg lehet gyártani.
    Csak bővíteni kell az állomást, ami nem egyszerű, ha a megrendelések elviszik a HP-t.

    Annyit kell talicskázni, hogy alig jut idő másra. Ha mást csinálok, akkor meg nem épül semmi, mert úgy belemélyedek.
  • mumoka 2012
    #4095
    nézetek be nexusra mod termelés van ujak
  • RJoco
    #4094
    Lehet, hogy teljesen feleslegesen vettem meg az S/M javító moduljának a BP-jét ilyen korán?
    Félreértettem volna itt valamit?
    Ugyanis épp az imént néztem, hogy a Fabrication modulban nem csak gyártják, de javítják is a hajókat. A Maintanence modul meg még nincs kész.
  • RJoco
    #4093
    Az lemaradt, hogy a hajóm tornya lövi a döglött Xenon-t, nem az állomás.
    És nem csak most az állomásnál, míg a kapunál őrködtem és az átjövőket leszedáltam, már akkor is csinálta.

    Az állomásos tornyokhoz még annyit, hogy külön kezeli a nem-rakéta és rakéta tornyokat. Mindegyikre külön be lehet állítani, hogy viselkedjen.
    A nem-rakéta esetén méret szerint biztos, hogy nem lehet állítani.

    Meg akartam nézni a hajóépítést a saját gyáramba, de kell neki valami hajó építő emberke...ű

    Aztán megint annyi volt a játéknak. Mentés nélkül...
  • mumoka 2012
    #4092
    xd
  • Jóózsf István #4091
    Kell egy kis idő, amíg az adminisztráción is megjelenik, hogy az ellen már tulajdonképp, csak néhai! A bürokrácia útvesztői ugye!
    Isten ments, hogy védjem a játékot, de jelen állapotában viszonylag jól kezeli. Az állomásoknál lehet észrevenni, hogy igyekeznek a még épp részekre korlátozni a tüzet. Ennyire intelligens sosem volt egyik X játék sem!
  • RJoco
    #4090
    Nem kell lézer toronnyal vacakolni.
    Az állomás beállításainál meg lehet adni, hogy mit csináljon, pont, mint a hajók tornyainál.
    Épp az imént figyeltem egy P-t. Közel jött és az állomás azonnal elkezdett rá tüzelni. Egy sorozatot nem adott le a halála előtt.

    Újabb bug, vagy lehet, hogy már régi.
    A torony a kilőtt hajót lövi továbbra is. Pedig már élettelen.
  • RJoco
    #4089
    Ha túl sokat teleportálgatok, akkor szokott nálam beragadni a lift gomb.
    Mentés/visszatöltés használ. Vagy elhagyom az állomást, mert más állomáson meg megy. Múltkor próbáltam.
    Hajónál még nem volt gondom vele.
    Nálam nem szokott beszaggatni, mikor a kapun áthaladok 8 ezerrel, akkor szokott némi időbe telni, míg megjelennek a kavicsok, de szaggatás akkor sincs, tépek ezerrel (8 ezerrel).
  • Jóózsf István #4088
    Az első világháborús tank jutott eszembe róla.
  • mumoka 2012
    #4087
    na született megint 1 új hajó Althea
  • Jóózsf István #4086
    Úgyérzem megen lemaradtam valamiről.

    Ez a Viking frissítése:
    Frissítés: júl. 3. @ 0:17
    Allowed Althea Canons.

    Althea???
  • RJoco
    #4084
    A múltkori géptakarításnál nem szedtem ki a memóriát és a vga-t a helyéről.
    Most megtettem és kifújtam a foglalatokat is, meg az érintkezőket is.
    A vga-n volt amúgy valami szösz.
    És akkor már a ház is megkapta előre a két Noctua fan-t.
    Egyenlőre fut a játék, ahol tegnap kilépett, ott most nem volt gond.

    Közben itt ácsorgok a védelmi pont mellett és pár Xenon erre talált.
    Egy P-t sikerült megfigyelnem távolról közeledve.
    Annál az volt a helyzet, hogy mikor lőtávolba ért, akkor leadott 2 lövést az állomásra. Mikor betalált és az állomás elkezdett visszalőni, akkor elkezdte sorozni a két elülső fegyverrel. Aztán meghalt.
    A kis hajóknál sajnos nem sikerült így megfigyelni. Mikor rányomtam a kamerát, akkor nem lőttek, de az állomás már osztotta az L-es toronnyal. Mikor elég közel jöttek, akkor már az M-esek leszedték.

    Amúgy miért van a Xenon-oknak ilyen ronda bogár alakjuk?
    Egyedül az M és N, ami megtartotta X3-as külsejét, de a K kifejezetten ronda a bolha szerű alakjával és a P sem túl szép a csúszómászó formával. Érdekes dolog ez a gépektől.
    Az X3-as kivitel jobban tetszett.
  • RJoco
    #4083
    Nem tudom, de baromi idegesítő.
    Tegnap nem győztem csata közben mentegetni. De szerencsére nem volt semmi. Csak előtte. Mikor már egyszer szétlőttem azt a Xenon képződményt, kirakott a játék. Nem játszottam még egy órája sem. Utána meg jó egy órát harcoltam.
    Érdekes mód nem minden játéknál csinálja.
    Elite-nél és Space Engineers-nél sosem fordult elő. Pedig utóbbi rendesen be tudja terhelni.
    GTA-ra volt jellemző, de azt nvidia driver orvosolta miután megjelent az rdr2. Nameg először rdr2-vel is volt gond, de utána minden gond nélkül beletoltam 60 órát.
    És ebbe sem toltam volna bele már kb. 190 órát, ha folyamat problémázna. Volt, amikor egy napot elfutott gond nélkül.
    És azóta nem frissült sem a játék, sem a rendszer.
    A memtest-et azért asszem megcsinálom majd, de ahogy néztem, arra is legalább 4 órát ajánlanak, de a 24 óra még jobb. Persze, ha előbb kijön a hiba...
    Amúgy meg volt amikor órákon keresztül nem volt vele semmi gondom. Hétfőn is futott vagy 4 órát egyhuzamban a játék. Igaz, hogy előtte meg problémázott, de akkor is elfutott kb. 2 órát.
    Olvastam, hogy lehetnek driver problémák is. És, ha jól emlékszem, akkor az alaplaphoz nincs felrakva semmi. Lehet, hogy ez a probléma. Illetve majd megint utánanézek a VGA driver-nek is.
    Baromi nehéz ezt kiszűrni.
    Akár a billentyűzetem vagy az egerem is okozhatja.
    Anno a teszkós kártyaolvasó csinálta, ha rajta maradt a gépen. Amúgy lehetett használni, csak nem szabadott rádugva hagyni, mert akkor jött a kékhalál.
    Az ilyen szellem hibákat nem szeretem. Nem lehet megidézni rendesen és nincs tesztelő/csere alkatrészem sem.
  • TokraFan
    #4082
    Nem hinném, hogy hardver... Kékhalált hardver szinten főleg a memória okoz, de azt le tudod tesztelni memtest-el. Inkább a Windows lehet romokban, W10-nél nem ritka. Megjegyzem, a 3.20-al nekem is volt egy fagyásom, holott korábban a 3.10-el egy se. Lehet, hogy véletlen volt de sose lehet tudni...
  • RJoco
    #4081
    Valamit muszáj lesz csinálnom a gépemmel.
    Első indításra nem indult el a játék.
    Másodszorra betöltötte a mentést, majd 5 perc sem telt el és hibával bezárult.
    Ezt követően kaptam egy kékhalált is.
    Lehet, hogy az alaplap döglődne? Vagy a proci?
    Mindig más a hiba oka, most épp a tcpip.sys volt a gondja.
  • RJoco
    #4080
    István kedves!
    Ez nem megoldás.
    És azt nem tudtam, hogy pontosan hogyan is működik ezt.
    De köszönöm!
    Most már tudom. A lényeg, hogy jól el kell rejteni, hogy ő tudjon lőni, de ha lehet, akkor csak az állomást találják el.
    Viszont a hatótávja közel nem akkora, mint az állomáson lévő tornyoknak.
    Igazság szerint ide is betehettek volna egy kapcsolót, de lehet, hogy ez már a teljes játékkódot romba dönti.
  • Jóózsf István #4079
    Jocó kedves!
    4076-ban azt írod, hogy nem csinál semmit a bástyád. A 4078-ban meg leírod a megoldást. Akkor mi a gond?
    A lényeg az lenne, hogy a glázser tornyokat úgy helyezd el a bástya körül, hogy azok tüzét viszonozza egy hajó, akkor véletlenül találja el a bástyát és akkor már kezdődhet is a hadd-el hadd!

    Az áru toszogatásra: Azt hogy miért nem sikerül nekik megoldani, legyen az ő titkuk, van nekem anélkül is elég bosszankodni valóm!

    Version 3.30 Beta 2 (403928) - 2020-07-02 2.7MB

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    [Beta 2] Added ship code to ship entry in shopping list section of Ship Configuration menu.
    [Beta 2] Added ship code to ship entry in shopping list section of Ship Configuration menu.
    [Beta 2] Improved container magnet to also attract deactivated player-owned deployables.
    [Beta 2] Fixed mission menu breaking because of resource probe upkeep missions failing to abort if miner is destroyed (new feature in 3.30).
    [Beta 2] Fixed missing guidance to target station in Split story End of Terrorism mission.
    [Beta 2] Fixed missing Dal lines in Split story End of Oppression/Terrorism missions.
    [Beta 2] Fixed incorrectly being able to assign service crew and marines to stations (problem introduced in 3.30).
    [Beta 2] Fixed assigning managers and ship traders to stations sometimes resulting in them being lost (problem introduced in 3.30).
    [Beta 2] Fixed cases where crew assignment could complete instantly instead of using pod (problem introduced in 3.30).
    [Beta 2] Fixed cases where crew assignment could fail (problem introduced in 3.30).
    [Beta 2] Fixed incorrect mission guidance when objective is to dock at ship that is itself docked.
    [Beta 2] Fixed cases of missing guidance to mission targets in space after taking control of ship.
    [Beta 2] Fixed inventory trader not showing new stock levels if initial value was zero.
    [Beta 2] Fixed dock request not aborting previous assignment when done from menu.
    [Beta 2] Fixed role selection in Crew Info menu not working.
    [Beta 2] Fixed Ship Overview menu for ships in construction.
    [Beta 2] Fixed crew info context menu referring to manager when interacting with ship trader.
    [Beta 2] Fixed cause of graphical corruption on very busy zoomed-out map.
    [Beta 2] Fixed several causes of crashes.

  • RJoco
    #4078
    De itt ugye komoly problémák vannak a "tegye" cselekvéssel.
    A két raktár nincs összekötve, teljesen külön álló objektum.
    Vagyis először mindenképp el kell tárolnia a gyár raktárában. Ha nincs neki, akkor ugye nem is fog gyártani.
    És innen kellene átszállítania az építő raktárba. Ami a méretarányokat és tárolókapacitást illetően igencsak nem stimmel.
    Ha az építő raktár csak egy extra rublika lenne gyáron belül, akkor minden bizonnyal semmilyen problémába nem ütközne az áru ilyen jellegű mozgatása.
    Így viszont parancsokat kellene beleírni, amivel mozgathatóvá válna egyszerűen a cucc.
    Szerintem.

    Már korábban is esett szó arról, hogy az állomások nem támadnak, csak védekeznek. Vagyis amíg nem lő rá senki, addig ő sem kezd el tüzelni.
    Mintha itt olvastam volna olyanról is, hogy ezt lézer tornyokkal ki lehet cselezni, mert azok viszont elkezdenek támadni. De azt már nem tudom, hogy ez esetben mit fog csinálni az állomás.

    Ha meg akarod védeni a gyáradat, akkor inkább azt szereld fel fegyverrel és védelmi modullal. Szerintem erre ez a megoldás.
  • TokraFan
    #4077
    Az mindegy, mert itt az a lényeg, hogy ami a saját gyáradból kijön, azt eleve oda tegye, ahova Te mondod neki. A végterméket csak példának hoztam fel, hogy ha a gyártásához szükséges alapanyagot venni kell, az sem kavarna be a jelenlegi rendszerbe.

    Persze lehet, hogy valamilyen általunk ismeretlen korlát van a kódban, ami miatt ezt rendszer szinten nem ilyen egyszerű megvalósítani, bár nehéz ezt elképzelni. Ha nibron még járna erre, talán ő szakmai oldalról is rá tudna világítani, hogy mopst tényleg ennyire nem látják át ennek a problmának a faék egyszerű megoldását, vagy valamilyen technológiai akadálya van a dolognak.

    "Ami védelmi pontot építettem abba a bizonyos határrendszerbe, semmit nem csinál. Olyan szépen elszáguldanak mellette a Xenon-ok, mintha ott sem lenne. Egyszerűen nem foglalkoznak vele."

    Ez nem hangzik jól! Most nincs időm játszani, de ha ismét lesz, akkor pont az lett volna a következő célom, hogy azt a pár gyáramat ami már üzemel, még a kapuknál bevédem def. platformokkal. De ha ennyire semmit nem érnek, akkor nem szórom rá a pénzt, inkább építek járőr flottát.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.07.02. 12:34:08
  • RJoco
    #4076
    Nekem mondod :)
    Izgultam is nagyon, hogy jövök ebből majd ki élve, a hajót is megtartva.
    És nagyon bíztam benne, hogy nem küld egy Katinkát vagy Ilonkát, mert akkor 100% annyi lett volna nekem.
    De szerencsére amiket lelőttem korábban, azok helyett nem csinált újat.
    Amúgy azok is ebből a rendszerből jöttek. Korábban vadásztam már itt, csak inkább jobbnak láttam nem maradni. Aztán utánam jöttek a Paranid rendszer határáig, ahol meghaltak.
    Jah, a Split hajó Teladi pajzsokat kapott és 70%-os tuningot rá.
    A tornyokat lenne jó tuningolni, de egyszerűen nincs Argon hajógyár.
    Én meg még nem tudok építeni, mert drága a BP.
    Az S/M modulok építése már folyamatban. Remélem utána kicsivel gyorsabban jön majd a lóvé.

    Ami védelmi pontot építettem abba a bizonyos határrendszerbe, semmit nem csinál. Olyan szépen elszáguldanak mellette a Xenon-ok, mintha ott sem lenne. Egyszerűen nem foglalkoznak vele.