6899
Egosoft X4
  • RJoco
    #4363
    Én is évekig olvastam, de, ha egyszer valami nem megy jól és van alternatíva, akkor váltani kell.
  • Stormbird
    #4362
    Nos, ha elmentek innen, akkor csumpi nektek. Én oda nem követlek benneteket. Itt és előtte az X Rebirthben évekig olvastam minden hozzászólás. Az X4-hez már nem nagyon szóltam hozzá, csak olvastam, mert nem játszok vele. No mindegy.
    Minden jót.
  • RJoco
    #4361
    Szia!
    Gyere át inkább te is ide.
    Próbálunk leszokni az SG-ről, mert sok a gond vele mostanában.
  • mumoka 2012
    #4360
    azért lehet találni böven
  • mumoka 2012
    #4358
    de nekem jol néki az a 2-3-4 mill kanyaronként & nem kristályozok már.
  • mumoka 2012
    #4356
    ja és ne a bazi nagy szállított vegyél jo a kicsi közepes beállítás csak néha pótold ha kinyírják mert az elő fordul.
  • mumoka 2012
    #4355
    az jo
    de ha beálitasz úgy 20-30 szállítót az hozza a lét & úgy kristály & nézd menyi lesz a léd.
  • mumoka 2012
    #4353
    én a kezdetek töl így kereskedem & dől a lé
    Utoljára szerkesztette: mumoka 2012, 2020.08.10. 13:45:54
  • mumoka 2012
    #4350
    kiválasztol 1 szállított & imformation&behaviour fül&ablak alján van a hold position ara kat & autotrade alatta az ad fül berakod mi kell & ok
    utána elindul piacozni & enyi.
  • Jóózsf István #4349
    Itt vagyunk!
  • mumoka 2012
    #4348
    igen
  • mumoka 2012
    #4346
    beraktam az új hajót le gyártatom át teleportáltam magam & mint a viking nél e-nél sem tudok a hidra meni ezt nem értem miért van tud segíteni valaki eben mi a baj.
  • mumoka 2012
    #4345
    új hajó ékezet Argon Cyclops
  • mumoka 2012
    #4344
    A vezetékmentes eszközök átka. Azt hiszed, hogy lenyomtad, mert lenyomtad, de a gép másképp gondolja. Ezt nem értem mi ez.
  • RJoco
    #4343
    A vezetékmentes eszközök átka. Azt hiszed, hogy lenyomtad, mert lenyomtad, de a gép másképp gondolja.

    X4 Prohardver fórum
    Szerintem tényleg át kellene ide menni.

    Amúgy épp egy ilyen vacak felvarázsolásával bíbelődtem, csak nem akart úgy működni, mint a videóban. Azért sikerült nagy nehezen, ismétlések árán felrakni.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2020.08.08. 20:43:52
  • mumoka 2012
    #4342
    nem semi video
  • mumoka 2012
    #4341
    xd ez jól behalt nem mondom.
  • RJoco
    #4340
    AHA!
    Mumo miatt halt le a fórum :D

    Térjünk át a prohardverre, hátha jobban megy.
    X4 Prohardver
  • mumoka 2012
    #4339
    na tessék hozzá sem nyúlok szemihez és megy a gyilkolás a FAF ot gyilkolják second contact 2 ben TEL,ANT,ARG, HOT, eböl lehetne felvenni & jó képernyő kímélőt csinálni.
  • mumoka 2012
    #4338
    ÉS van még 1 megoldás nem nehéz 2-3 factiont egymásnak ugrasztani az nagyon megy nekem én még össze ugrasztottam a Godrealm of the Paranid ,Holy Order of the Pontifex,Argon Federation nagyon nem szeretik ha a def plot minden honan hiányzik.
  • mumoka 2012
    #4337
    a másik ha nem megy ez a fejlesztő nem tol ki velem megy levesbe a dps az meg úgy van ha ha kevés meg toldom 1-2 cerierel de akkor is lefog esni ha tecik neki hanem.A hajó itt kifogyhatatlan.
  • mumoka 2012
    #4336
    hát az Rém buta megoldás volt, hogy csak tízpercenként rá kellett nyomni a gombokra! de jó volt és működöt most meg áll tegnap óta mint a beföt.
  • Jóózsf István #4335
    Közeben kiderült, hogy megint hülyeséget beszéltem. Ahogy elnézem ez nem az a rész, amikor a hátizsákból kell megoldani a feladatot. Az egy jóval későbbi küldetés lesz. De addig még sok víz lefolyik a Dunán!
    Kár, hogy anno nem így kellett megcsinálni. Rém buta megoldás volt, hogy csak tízpercenként rá kellett nyomni a gombokra!
  • mumoka 2012
    #4334
    hát rájötem nagyábol de csak a teleport ment max ra a többi áll graphén az nem jön próbálok csinálni valamit ha sikerül.
  • RJoco
    #4333
    Jó helynek tűnik. Nekem sajnos messze van. Ha közel lenne, akkor meg pénzem nem lenne rá.

    A múltkori fiaskók után már én sem vacakolok azon, hogy egymásba lógnak.
    Azért nem össze-vissza.
  • Jóózsf István #4332
    A hangfalak előbb megvoltak! Ahhoz lett az erőlködő. Végeztem a hangprodzsektel! (Talán még egy kis aranyos mélynyomócska...)
    Amúgy ide járok... Nagyon pöpec kis hely

    Beszéltünk nemrég az elemek egymásba csúsztatásáról. Lehet azt kulturáltan is csinálni. És ráadásul ebben az esetben nincs értelme nagyobb térközt hagyni. Ha nem lenne akkora telkem amekkorát csak akarok, akkor azt mondhatnám, hogy helypazarlás lenne!
  • RJoco
    #4331
    Örülök, hogy meg vagy elégedve az erősítővel.
    A hangkártyát el kell adni valami baleknak, aki ősöreg erősítőre akarja rákötni, amit még meg sem vett. (Bocs, nem lehetett kihagyni, még él bennem R.B.Rottring Kókler írása.)
    Új hangfalakból sem szabad elaprózni.
    A német mediamarkt-ban van külön helység kipróbálni őket. Az osztrák Saturn-ban is láttam ilyet.
    Arra már nem emlékszem, hogy a pécsi médiában volt e lehetőség. Vagy a helység a teljes üzletet jelentette
    Mondjuk ebből lehet régit is venni.
    A Schneider-ek nagyon szépen szólnak.
  • Jóózsf István #4330
    Érdekes felvetés. Majd kipróbálom, hogy amikor elhagyja magát, akkor visszakapcsolom a fülkét!

    Ezek szerint nem tiltották le. Az elején van egy kis Belga, mert mostanság kívülről (is) hallgatok zenét miközben játszom. Megvettem az erősítőt is. Muszáj szólnia folyamatosan, mert különben rentábilis lesz. A baj csak az, hogy jelentősen többet zabál mint az előző zenebona! Így az egy órára jutó játékköltség is jelentősen megnőtt. Viccet félretéve. Nagyon nem bántam meg. Így már van értelme az új hangfalaknak is. Igaz, hogy az új hangkártya viszont értelmét vesztette. (HDMI) Felteszem a polcra. Jó lesz mementónak!
  • RJoco
    #4329
    Nem szoktam figyelni az ágyúkat.
    Azt látom, ahogy forog a két felső szélső, meg mikor a felső középső ellő a híd fölött, ami kb. a hídon át van.
    A Katikat és Ilonkákat meg olyan távolból lövöm, hogy meg sem szólalnak a tornyok. Bár közelebb is mehetek, mert nagyobb a tornyaim lőtávja, mint az övéké, viszont a Kati kétszer olyan gyorsan szalad előre, mint én hátra.

    Ilyen videóra voltam kíváncsi, mint amit felraktál. Bár még nem néztem végig, mert eszembe jutott valami.
    Nem lehet, hogy neked a "NO Cockpit" mod okozza a célzási problémát?
    Így a videót nézve és ahogy lövöldözöl, én inkább nézem a fülkét, mint ezt az érdekes semmiből jövő cuccot.
  • Jóózsf István #4328
    Csörgő "L" tornyok 2X2 alul felül középtájt 1+1 alul felül hátul! Tehát HAT!!! Ezt álmodból felkeltve is tudnod kellene!!!
    Az más kérdés, hogy az egyszerű npc-k le szoktak egy-egy tornyot spórolni róla. Többnyire a duplákból.
  • RJoco
    #4327
    El lehet. Csak nem biztos, hogy ki akarod várni azt.
    Én egy Rattlesnake-kel álltam neki egy Xenon SPP-nek. Ezen a hajón 4 fő ágyú van, míg a Behemóton és társain csak 2 szokott lenni. Plusz a 3 L-es torony (asszem csak 3 van rajta) és az M-es tornyok is osztották. Tuningolva.
    Jó sokáig kellett lőnöm egy modult, mire megsemmisült. És akkor még ott maradt nem tudom hány másik modul. Úgyhogy ott is hagytam az állomást.
    Tényleg érdemesebb egy M-es csatahajóval (Nemesis, Dragon) leszedni az ágyúkat és utána több L-es rombolóval nekiállni a pusztításnak.
  • RJoco
    #4326
    Egy 3.2-es újításnak köszönhetően, ha van raktárad, akkor máris be tudsz állítani vételi és eladási igényeket azokra az anyagokra, melyek érdekelnek téged.
    Ezzel össze tudod szedni automatikusan a Boronnak, ami kell. Amúgy talicskázhatod be személyesen vagy szállítókat utasítva a vételre és kipakolásra. Esetleg gyárakat építesz hozzá.
    Az első oszlop jó része csináld ezt, csináld azt küldetés. Egyszerű és pénz sem kell hozzá. Bár a gyorsaságinál jó, ha van lé, mert 1,5 milla környékén felajánlja a hajóját a Paranid. Én megvettem és nem bántam meg.
    A többi meg igazán csak a nyersanyagról szól. Nem olcsó.
    Bár az nvidiumot lehet bányásztatni is, nem kell megvenni.
  • mumoka 2012
    #4325
    & nem
  • Jóózsf István #4324
    Valahol el kell kezdeni!
  • mumoka 2012
    #4322
    én ugy csinálom hogy ezeket lelövöm ahol 2 faj szeretné magának a rendszert mert ha ezek vannak akkor nagy a nyugi de ha nincs 1 sem akkor jó nagy tűzijáték folyik érte hogy ki é legyen nekem meg piac mert kell a cuccom nekik.
  • mumoka 2012
    #4321
    néz ki magadnak 1 jó helyet kezdj magadnak építeni állomást legyen L &XL HADIHAJÓD PÁR UTÁNA IRTSAD KI AZ AMI OTT VAN A RENDSZERED BE épitcs te is ilyen defendet és tied a rendszer.
  • mumoka 2012
    #4319
    ha 1 pajzs formájú a jele az defend állomás csak nem kell foglalkozni vele.
  • mumoka 2012
    #4317
    igen az már jo lene vagy a német légvédelmi tekerős sziréna hangja kéne.
  • mumoka 2012
    #4316
    állomást én 5-6 cerier-rel szoktam pucolni.
  • Jóózsf István #4315
    Amúgy igazad van. Lehetne valami szirénázósabb fajta is köztük! Vagy az 50-es évek autódudája! (40-es? 30-as?)
    Az a nyekergős!