Egosoft X4
  • RJoco
    #4529
    Hehe.
    A crash után általában ismét elindítom a játékot, aminek egyenes következménye, hogy megint kilép vagy kékhalál.
    Rövid időn belül.
    Most elindítottam az egyik VGA tesztelőt és két külön móddal teszteltem.
    Mivel ma nem volt annyi türelmem, ezért csak 3-3 percig. Ennyi idő alatt a GPU felmelegedett 58 fok körülre.
    A teszt bezárását követően azonnal indítottam a játékot.
    Több, mint egy órát játszottam problémamentesen és én léptem ki a végén.
    Úgy látszik, hogy elő kell melegíteni a kártyát.

    Több érdekes dolog is történt a játékban.
    Az egyik, hogy ennyi idő alatt egy SCA hajó sem jelent meg.
    De lőttem pár K-t. Az egyiket megbénítottam, majd hívtam a csörgőt és olyan gyönyörűen szétlőtte, hogy csak néztem. Ezek már nem manővereznek. Lőtávolságba érnek a fő fegyverzettel és elkezdenek tüzelni.
    Mondjuk ezt már észrevettem a rombolóknál. Behemótot és főnixet küldtem egy fegyvertelen Ilonka ellen és annyira bénák volt a két-két fő ágyúval, hogy közelebb kellett irányítanom őket, hogy lőjék a toronnyal is, mert különben soha nem végeznek. Akkor viszont már ment a forgolódás, így a fő fegyver maradt néma... Mondjuk a csörgő sem ment közelebb a K-hoz, pedig a tornyok messzebb visznek, mint a K tornyai.

    A másik dolog, hogy az egyik HQ-mtól iszonyatos Mass Transporter forgalom megy egy HOP SPP-re. Egyet szkenneltem, üres volt.

    És a végére hagytam a legtutibbat, amit talán még István sem tud.
    Ha saját állomáson tuningolom a hajóm moduljait, akkor az teljesen ingyen van.
    Vagyis nyugodtan felszórhatom ugyanazt a cuccot akár tízszer is a fegyverre, hogy beadja a kívánt értékeket. Egyedül nyersanyagköltsége van, de mégsem mennek a milliók.
    Aztán az is lehet, hogy ez is új ficsőr. Korábban tuningoltam a szállítóimat, de nem is figyeltem rá, mert azokon nem foglalkozom a fegyverzettel.
    Most a sárkányon lecseréltem a tornyokat Plasma vetőkre és azok tuningjánál tűnt fel.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2020.09.07. 22:55:24