6888
Egosoft X4
  • RJoco
    #4013
    Miért akarod eltávolítani?
    Az a W10 szerves része. Hagyd békén, ne piszkáld! Nem kutya.
    Ha nem tetszik, akkor állíts be másik böngészőt alapértelmezettnek.
  • RJoco
    #4012
    Nem tudom.
    Folyadékűriek csak az NX-01-es sorozatban voltak, mint a Xindi szövetség egyik tagja. Legalábbis úgy emlékszem, hogy máshol nem jelennek meg.
    A Voyager a delta kvadránsba tévedt, aztán ott harcoltak sokakkal, de a legnagyobb ellenség a Borg volt, akiket le is győztek a végén, mert Janewey (Dzsénvéj) visszament a jövőből és a tudásával rendesen feltuningolták a hajóját.

    Mondjuk egy Borg gömb vagy kocka is ütős lenne a játékban.
    Gyorsak és baromi erősek. Az 1000 fős legénységgel meg minden gond nélkül lehet hajót foglalni. Az már más kérdés, hogy a játék nem támogatja az asszimilációt, így az elesetteket pótolni kell valahonnan.
  • mumoka 2012
    #4011
    van itt valaki aki jobban ismeri a win 10 Microsoft Edge elkélne távolítani de nem tudom.
  • Jóózsf István #4010
    Az nem rémlik. Ja de. De abban volt a mittomén milyen faj (Folyadékűriek) cuccából is. Vagy nem?
    És még talán az amivel Sherlock Holmes jampeckodott nem is olyan rég!
  • mumoka 2012
    #4009
    a honlap igazán ki cserélhetné már a szmájlikat mert ez már 1000 éves.
  • RJoco
    #4008
    Na igen. Kicsi és erős.
    De a borg fejlesztésű Voyager is odatett.
  • RJoco
    #4007
    István: Te járatos vagy az Ego fórumán. Hova írhatnám le a kontrolleres problémámat? Németül.
  • Jóózsf István #4006
    A föderációnak egyetlen valamirevaló hajója volt.: A Defiant a Deep Space Nine-ból!
  • RJoco
    #4005
    Igen, egy mod. Battlestar Galactica.
    Több hajót is csináltak a játékhoz, de igazán csak a rombolók voltak használhatóak.
    A BSG 75 maga a Galactica, de, ha jól emlékszem, akkor a Pegasus-t is be lehetett tenni.
    Volt Star Trek hajó is, de fabatkát sem ért. A Star Trek világ sajátossága a taktikázás, bujdokolás, kidumálás. De ez ugye ezekből a játékokból teljes mértékben hiányzik. Nem állhatsz be egy szikla mögé és kapcsolhatsz le mindent, mert a kalózok akkor is megtalálnak.
  • RJoco
    #4004
    Értem.
    Én is pont ennyire szeretem őket, mint te.
  • mumoka 2012
    #4003
    leg közelebb a-val teszem be
    habár az a szó nekem is furcsa
    de azért látom van aki tőlem is durvább dolgot tud le írni & főleg bonyolultabban.
  • Jóózsf István #4002
    Ez a BSG-75 egy mod volt?
    Vagy hogy jön a reunionhoz?
    Vagy már megen sík hülye vagyok?
  • Jóózsf István #4001
    Azt írtad a múltkor, hogy szeretek stresszesen élni. Hát éppenséggel nem, de az ilyenek szét tudják csapni az agyam pillanatok alatt!
    Én magam vagyok a stressz!
  • RJoco
    #4000
    Én egy BSG-nek örülnék nagyon.
    Reunion-ban volt egy.
    Kicsit módosítottam rajta, így lett BSG 75-ből BSG 80.
    200GJ pajzs és minden fegyver ráment. Még a Sohnen Beam is. Csak menni kellett és irtani. A Kha'ak destroyer-ek hullottak, mint a legyek.
  • Jóózsf István #3999

    Az nagyon kánon lenne!!!
    Mert bár tudok idegenül, de mégiscsak az oldal és látogatói anyanyelve a magyar!

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.06.28. 14:41:07
  • RJoco
    #3998
    Én ezért nem olvasok ilyen scheiße oldalakat. (Ha nem vili, akkor lefordítom :D)
  • RJoco
    #3996
    Most kicsit szomorkás a hangulatom.
    Építettem egy kapcsolótáblát.
    Eredetileg az Elite-hez készült, mint a Hotas kiegészítése.
    Világít, feliratozható és van rajta rotary is.
    Gondoltam jó lesz az X4-hez, kipróbálom majd a Hotas-szal és ezzel a cuki táblával.
    Legalább tudni fogom, hogy melyik gomb mit csinál.
    Pl. most jöttem rá, hogy a "k"-val egyszerűen tudok váltani az EMP és a sima bomba között, nem kell menüben túrkálnom.
    A lényeg, hogy az eszközben két különböző elektronika van, melyek olyanok, mint a játékkontrollerek.
    Az egyikre 64 gombot lehet aggatni, erre kötöttem 10-et. A maradék 10-et.
    A másikra 32 gombot, plusz POV-ot és potméterekkel analóg karokat is meg lehet oldani.
    Ezen van most úgy 28 gomb és 2 rotary.
    És ezt nem látja a játék.

    Amihez eredetileg készült (Elite Dangerous), azzal nincs gond. Ott az egész táblát könnyedén fel tudom konfigolni.
    A winben sincs gond, az is látja és érzékeli az összes gombot.
    De az X4 az nem. Miért is tenné?!
    Túlságosan is jól sikerült játék lenne, ha minden gond nélkül menne.
    Szerdán már nem dolgoztam, meló helyett ezt építettem. Na nem 8 órában, de jó sok benne van. És most nem megy azzal a játékkal, amivel igazán játszani akarnék.
    Azért annak nagyon örülök, hogy Elite-tel megy.
  • Jóózsf István #3995
    Ezzel a kánon szóval rommá szívatott engem és néhány ismerősömet egy gyökér cikkíró az iponon
    Százszor leírta a szót és sehogy se jött ki mit akar vele kifejezni. Megnéztük szótárban is és arra jutottunk, hogy ő a "hiteles" szó kiváltására használja. De ha nem spórol ki néhány betűt, és azt írja hogy KANONIKUS, akkor hamarabb eljutok ehhez a felfedezéshez. Mumó! Megint sikerült felnyitnod a szemem! Köszönöm!
    És egyben dögöljön meg minden anglomán gyökér!

    kanonikus (melléknév)
    szabályos, törvényes, az egyházi törvényeknek megfelelő

    Azért nem lenne nagy baj, hogy ha már ott jársz, linkeket is hoznál magaddal!!!

    https://www.nexusmods.com/x4foundations/mods/349?tab=videos
    https://www.nexusmods.com/x4foundations/mods/524?tab=files
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.06.28. 14:36:19
  • mumoka 2012
    #3994
    hát ez a 2 mod majdnem 2gb nem kis munka lehetet meg csinálni de érdemeg ki próbálni az argonok nál lehet gyártani & paranid nál is van hajó ezek böl akárki is ez a csoka nagyon ért a mod készítés hez .
  • mumoka 2012
    #3993
    X4 Star Wars Interworlds X4 Star Wars Interworlds addons canonical data mod ez is fejlödik kiváncsi vagyok rá nagyon
    Utoljára szerkesztette: mumoka 2012, 2020.06.28. 12:01:29
  • Jóózsf István #3992
    Ezt egy fejlesztő írta RANG témában. Ugyan a kérdés nem az amit én akartam feltenni, de arra is válasz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Re: Anyone hit xtreme ranks yet?

    Unread post by CBJ » Tue, 23. Jun 20, 16:41

    Ebany wrote: ↑
    Tue, 23. Jun 20, 16:32
    I'll clarify that so there's no confusion.

    Thank you. Your post as a whole is really helpful. :)

    Ebany wrote: ↑
    Tue, 23. Jun 20, 16:32
    Hard for any player to provide this evidence as we can only get a Steam/GOG achievement once, also I discovered a while back with Xtreme Trader that these achievements aren't retroactive - had to reload an old save prior to Rank 30 for it to be recognised. Aside from this I feel we shouldn't be testing a reduction in Fight Score requirements to find the bug but instead try editing a save with the following changes:
    <stat id="fight_score" value="2559999999"/>
    <stat id="fight_rank" value="29"/>

    That's pretty much what I did when I was testing it, but to be fair I may have already adjusted the numbers by the time I did so. There's no particular reason why it shouldn't work for large numbers as we have support for 64-bit integers in the stats system, but it may not have been being used correctly in this case. Either way, it's a moot point with the smaller numbers!

    Ebany wrote: ↑
    Tue, 23. Jun 20, 16:32
    So I guess now my question is: When will the change take place for GOG and Steam achievements?

    The change to the score values should be in the next update, which is coming soon™. The rank value should then update the next time you increase your score, and that should in turn trigger the recording of the achievements.


    Ahogy gondoltam.: Picsogott a nép!
  • RJoco
    #3991
    Nem.
    Hewa's Twin V.
  • Jóózsf István #3990
    Csak nem a Türkiz Tenger?
  • RJoco
    #3989
    Azt el is felejtettem írni, hogy milyen mocsok voltam, mielőtt bezáródott a játék.
    Ahol fogtam a csörgőt, az a rendszer jelenleg senkié.
    De látom, hogy a Teladi már tervezi oda a védelmi pontot városházával.
    Én is leraktam egy védelmi pontot, de még nekem is várnom kell az építőmre, illetve még némi nyersanyagra.
    A rendszerben csak egy Teladi építőhajó munkálkodik, épp egy másik állomáson. Ahova ezerrel talicskáznak a szállítók egy HP-t gyártó állomásról.
    Hát én erre az állomásra teleportáltam és meghackeltem a termelő és kereskedő terminált.
    Jelenleg minden szállító áll az állomás körül, mert nem tudnak vásárolni.
    Nem tudom, hogy meddig tart, de remélem addigra megérkezik az építőm és előbb felépül a hivatal.
  • Jóózsf István #3988
    Persze, hogy a béta műve. Most már nem kell amiatt aggódni, hogy háromszor is meg kell kérni a delikvenst, hogy ugyan hozd már el a maradék embert is, mert elhozza elsőre. Csak fura az egész. A kabinok ugyanúgy viselkednek, de mintha nem lenne jelentőségük. Egyelőre ez az első verzió. Mire ti megkapjátok valami értelmes is kisülhet belőle. REMÉLEM!!!

    In Sector - Out Of Sector Ezeréves trükk. Együtt él az X univerzummal. Néha kénytelenek vagyunk alkalmazni, hogy végrehajtódjék egy-egy feladat. Egy kezdő X játékos ezt tanulja meg elsőnek!

    Csak a lényeget felejtettem el.: A legénység átcsoportosítása szempontjából tök mindegy, hogy a szektorban, vagy kívül vagyunk. Pont ugyanúgy lesz végrehajtva és pont úgy pöcsölnek a kabinok.
  • RJoco
    #3987
    Fogalmam nincs, minek a rövidítése lehet az OOS, az IS-re is csak tippem van, de tudom, mire gondolsz.
    Ez a hiba már a Reunionban is benne volt.
    És itt is írtam, hogy volt, amikor ki kellett mennem a rendszerből, mert nem dokkoltak be a kapszuláim a hajóba.
    Mondjuk nem voltak szürkék és szerencsére sosem foglalás közben. Ez lehet a béta műve.
    Te szeretsz igazán stresszesen élni, úgy látom :))

    Ezen kívül olyan is van jelenleg, hogy visszaküldöm a hajóra a kis csapatot, amiből megérkezik valamennyi, a többi, meg a másik hajón marad. Átküldöm a maradékot, amiből szintén nem megy át mindenki. Aztán valahányadik alkalomra sikerül mindenkit lepaterolnom a hajóról. Még jó, hogy ez a hiba sem foglalás közben van, hanem utána, mikor a javító gárdát mozgatnám egyik helyről a másikra.
    Ilyen szempontból nem lenne rossz, ha tömegesen kijelölhetném őket és mondjuk a katonákat átrakhatnám szerelőknek és vissza. De egyesével, inkább fenntartok még egy hajót.
    Az is zavaró, hogy katonából csinálok kapitányt, majd amikor lecserélem, akkor a szerelőkhöz kerül, pedig nem az volt és a katonai tudása amúgy is nagyobb. Úgyhogy a nevekre nagyon figyelnem kell, ha vissza akarom kapni a jó katonámat.

    Tegnap amellett, hogy vacakolt a rendszer és a játék a végén, extrában az összes objektumhoz, amit kijelöltem és közelítettem felé, eltűnt a kijelölés. Nem a sárga, csak a sima.
  • Jóózsf István #3986
    Meglepően jól céloz mostanában az éjáj! Volt szerencsém tanúja lenni, ahogy valami oknál fogva összerúgja a CUB Csörgő flotta, a port az FRF hajógyárral. Hogy miért, azt ők maguk sem tudják. Mindenesetre jó volt gyönyörködni ahogy hullanak a CUB csörgők és a hajógyár elemei. Egy hiba azért van, mert beszállt a játékba egy CUB Monitor és azt valahogy nem érzékelte a gyár, hogy elfordult. Továbbra is összpontosította a tüzet egy pontra, csak a hajó már nem volt ott.
    A legmókásabb amikor a két gigász: A Monitor és a hajógyár CV-je egymást lőtték a haszontalan fegyvereikkel. Na ezt nevezem én állóháborúnak. Sérülés egyik hajón se keletkezett, de folyamatosan ontották egymásra a meggymagokat!

    Embertranszportot most sem értem. De úgy néz ki, hogy működik. Kis hunyorítással el lehet fogadni. Na jó. Erős hunyorítással!
  • Jóózsf István #3985
    Az az egyetlen egy hajó egy csörgő volt. Second contatct XI-ben. Szinte csak ő volt és én (mi) Temérdek időm volt, de alig akartak kiugrálni belőle. Már untam lőni. Felvettem, de nem töltöm fel, mert felvágnátok az ereiteket unalmatokban.
    Nem is ez a lényeg.
    A legénység mozgatása elsőre nem sikerült túl jól. Annyit elértek, hogy a hajóról elhozza minden embert akit kérünk. Innentől érdekes. Ugyanis a kabinok elhagyják a hajót és elmennek a fogadó hajóig és ott legyeskednek. Ugyanúgy nem tudnak dokkolni, mert bénák.
    DE...!
    Nincs jelölésük, mint mindennek a játékban. Nem lehet rájuk kattintani. Tehát; Effektív nem léteznek! Térképen és a radaron sem látszanak. A be nem dokkolt kabinok utasai szürkével vannak jelen a legénységi listában.
    Gyanítom, hogy az IS - OOS jelenség még mindig játszik.
    Mivel pont ennek a foglalásnak az elejére kellett visszatöltenem, már nem voltam elég higgadt, hogy tesztelgessem.
    Ja igen. A fogadó hajó sem vesz tudomást a kabinokról. Ha megmozdulok, mivel a rajomban van az is megmozdul. Eddig ez nem így volt. Ebből arra következtetek, hogy simán kijön a szektorból is utánam és hagyja megmurdelni a katonákat.
    Szóval kissé kusza lett a rendszer. Próbáltak egyszerűsíteni rajta, de egyelőre inkább rontottak.
  • RJoco
    #3984
    Asszem mostanra nekem is hagynom kell a játékot.
    Először bezavart egy másik program és a képernyő bizonyos pontján átváltott asztalra a játékból.
    Most meg csak úgy bezárta magát. Még jó, hogy az automentés pár perccel ezelőtt történt.
  • RJoco
    #3983
    16-án elértem az Explorer acsit.
    Pedig mit figyeltem, hogy mikor lesz már meg, nem találtam több rendszert és akkor sem jártam többen, mint korábban, erre most nézem a tevékenységeknél, hogy már megvan...
  • RJoco
    #3982
    Áááá, nem jászba, csak le.
    Ha valamit "szerencsétlenség ér", vagy én vagyok "szerencsétlen", akkor aznapra felhagyok minden fontosabb dologgal (lelövöm magam, mint a minap a gépet a kékhalálnál).
    Fekvés, könyvolvasás, filmezés lesz az aznapi program.
  • Jóózsf István #3981
    Én még ilyen szerencsétlen mint ma, még életemben nem voltam. Vagy nyolc hajóra mentem rá, hogy elfoglalom. EGYET sikerült. Még vissza is kellet töltenem egy másfél órával előbbi mentést, mert valami ügybuzgó gyökér a legjobb veteránjaimmal együtt lőtte szét a legutolsó áldozatom.
    A reggeli pixelhibánál kellett volna szájba lőnöm magam!
  • Jóózsf István #3980
    Ebben a pillanatban léptettek elő Marksmanból ----> Combat Ace 1st Grade-dé 13 fokozat!!!
    Ez már inkább vicces! Vagy tényleg ennyire levették a szinteket, vagy fogalmam sincs mit bénáztak el!
  • Jóózsf István #3979
    Valamit elbarkácsolhattak, mert négyet ugrottam előre a kereskedelmi ranglistán. Emlékszem, hogy 23-as voltam, most meg 27-es vagyok (Shipping Tycoon) Nem mintha zavarna, vagy nem érdemelném meg, de fura!
    A harcászatban 12-es vagyok ahhoz képest, hogy majdnem negyven hajót foglaltam el, ami a legtöbbet ér a pontozásban egy lépést sem fejlődtem!
    Van valahol egy listám... Ehun-e!
    Lehet, hogy elévült. Vagy esetleg megnyirbálták, mert sírt a nép, hogy nem fejlődik.
    Áhhh! Össze-vissza keverték! Advanced Magnate voltam, ami eszerint a 25. A sipping tycoon meg a 28. Mindegy. Már elvesztettem a fonalat.

    Képtelen vagyok elfoglalni egy hajót is, mert nyüzsögnek körülöttük a jófiúk és rommá lövik, mire hozzáfognék!

    Valamit a hanggal is szétbarkácsoltak. Már egyáltalán nincs hajtómű hangom. Ugyan van rá egy mod-om, de az nem szüntette meg teljesen.
  • TokraFan
    #3978
    "Szerinted? Fixed Loadout Info tab with high UI scale settings."

    Hoppá! Ez lesz a gond...Nálam high UI scale mód megy...Remélem ettől megjavul! Köszi az infót! Nem akarok előre örülni mert jöhet a pofára esés, de most kicsit jobb kedvem lett...

    "Added limit of 10 simultaneous accepted missions"

    Ezt viszont lehet, hogy sokan nem fogják szeretni. Nekem mondjuk mindegy, mert nem fut együtt több küldetésem, de Redditen sokszor olvasom másoktól, hogy 50+ küldetést zavarnak párhuzamosan.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.06.25. 19:28:05
  • RJoco
    #3977
    Úúúú, királyság.
    De az emberkereskedelemnek is örülni fogok.
    Elég macerás jelenleg az áthelyezgetés.
  • Jóózsf István #3976
    Version 3.30 Beta 1 (403173) - 2020-06-25 (241 MB)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    New Feature: Improved personnel management and crew transfer system.
    Added new upkeep missions.
    Added limit of 10 simultaneous accepted missions (excluding plot, upkeep and guidance missions).
    Added Hold Position override order variant for use during attacks.
    Added option to put docked ships into internal storage.
    Added ability to enter space suit from docked capital ships.
    Added ability to define multiple sectors for player alerts.
    Added ticker notification for player-owned ships and stations coming under attack.
    Added logbook entry for player-owned stations being attacked.
    Added notification and logbook entry for player-owned stations getting destroyed.
    Added option to fire unassigned crew members in Crew Info menu.
    Added option to pause production in Logical Station Overview.
    Added information about station supply resources to Logical Station Overview.
    Added captions to columns in Logical Station Overview.
    Added ship type icons to blueprint trade and Fast Travel menus.
    Added map filter options for enemy offers and gate connections.
    Added map background opacity option.
    Added new input bindings for diagonal steering and strafing.
    Added new input bindings for toggling auto-roll and aim assist options.
    Added option to select GPU in-game (requires restart).
    Removed ability of Cerberus to be equipped with mining lasers.
    Improved docking process to allow S and M sized ships to be docked in reverse direction.
    Improved Defence subordinate behaviour by reducing engagement range to 20km.
    Improved resource handling to move surplus resources for Drones and Ammo to cargo bay if station has use for them.
    Improved balancing of seminars (increased effectiveness, increased price, reduced quantity available).
    Improved subordinate traders by changing priority to favour demand over distance.
    Improved AutoMiners to make use of their factions' resource probes.
    Improved selection of sectors for order parameters in Behaviour menu.
    Improved wording of ship role assignments in Interact menu.
    Improved performance of Distribute Wares order in cases where blacklists result in it having significantly smaller operating range.
    Improved performance of mission guidance rendering on map.
    Fixed Paranid plot mission A Small Errand getting stuck at objective Follow: Dead Drop Signal under specific late game circumstances.
    Fixed certain plot stations being recycled due to economic issues.
    Fixed blueprints being obtainable from data leaks on ships.
    Fixed rebuilt build modules remaining in an inoperable state if they were wrecked before existing hack expired.
    Fixed ships having lingering links to inoperable build modules resulting in them not being able to upgrade elsewhere.
    Fixed ships executing order Distribute Wares sometimes finding trades in blacklisted sectors.
    Fixed ships belonging to Godrealm of the Paranid in Split space persisting when they shouldn't.
    Fixed AI-controlled ships sometimes jumping ahead on path after going through accelerator or gate.
    Fixed certain ships not being able to dock manually without docking computer.
    Fixed mass traffic ships not flying correctly when returning to dock.
    Fixed ships getting very large number of Attack orders if they have Attack assignment and their commander engages many targets.
    Fixed promoted subordinates sometimes inheriting an assignment that they cannot fulfil.
    Fixed newly promoted subordinates inheriting their former commander's assignment but not updating their behaviour.
    Fixed boarding ships sometimes not launching pods.
    Fixed turrets in Attack my current target mode sometimes not shooting when targeting station.
    Fixed turrets on certain stations consistently missing capital ships.
    Fixed weapon aiming problems when shooter rotates or moves laterally to target.
    Fixed transport or build drones remaining unavailable under certain conditions.
    Fixed venture ship being lost due to destroyed/moved venture docks when free venture dock is available.
    Fixed defence modules not getting turrets on some stations where they should.
    Fixed Split storage modules missing shields and turrets.
    Fixed stuck trades between stations and build storage.
    Fixed ships getting stuck in docking bay.
    Fixed wrecks triggering player alerts.
    Fixed getting notifications and logbook entries for player-owned drones and laser towers getting destroyed.
    Fixed laser towers stuck in highways.
    Fixed asteroids accumulating when repeatedly saving and loading in same location (corrects previous fix).
    Fixed higher trade ranks and associated achievements being somewhat too difficult to achieve.
    Fixed higher fight ranks and associated achievements being much too difficult to achieve.
    Fixed fight rank not increasing when player destroys station modules.
    Fixed transporter doors on M ships not closing when NPCs use them.
    Fixed exploit allowing crew members to be cloned in certain situations.
    Fixed exploit involving selling ship equipment by transferring credits when build process is complete.
    Fixed exploit allowing licence and blueprint purchases to be made with insufficient funds.
    Fixed incorrectly scaled satellite ranges on map.
    Fixed discrepancies in information presented by boarding menu during operations.
    Fixed loadout statistics not taking equipment mods on grouped turrets into account.
    Fixed empty Import Construction Plans context menu under certain circumstances.
    Fixed Ship Configuration menu not working when accessed at resupply ship under certain circumstances.
    Fixed station storage display in Info menu if station storage is empty.
    Fixed all module categories being collapsed when editing module loadout in Station Build menu.
    Fixed Behaviour and Individual Instruction menus jumping to top row after scrolling on right side.
    Fixed sliders for order parameters in Behaviour menu not working correctly with mouse.
    Fixed overlapping texts for station accounts in Object Info menu.
    Fixed Loadout Info tab with high UI scale settings.
    Fixed selecting hologram on Split capital ship bridge resulting in player taking control of ship.
    Fixed multiple minor glitches related to mouse click handling, e.g. clicks on NPCs sometimes immediately selecting dialog menu option.
    Fixed visual hole in bridge on large Argon ships.
    Fixed positional lights on Argon defence tube appearing in wrong position in upgrade menu.
    Fixed small Mass Driver Mk1 and Mk2 appearing visually disconnected in upgrade menu.
    Fixed Split defence module details being disconnected in upgrade menu.
    Fixed floating and intersecting turrets on Teladi defence platform.
    Fixed slightly offset guns on Tuatara.
    Fixed gun on Jaguar not being properly visually attached to ship hull.
    Fixed shields on Wyvern not protecting surface elements.
    Fixed misplaced rear turrets and shield generator on Rattlesnake.
    Fixed wrongly rotated shield generator on Raptor.
    Fixed player logos on Raptor not being properly visible.
    Fixed Boso Ta head rotation.
    Fixed excessive stuttering of engine sound especially on ships flying in formations.
    Fixed several causes of crashes.



    JOCÓ!
    Óhajod parancs: Added new input bindings for toggling auto-roll and aim assist options.
    Ezt meg nekem: New Feature: Improved personnel management and crew transfer system.

    Tokrafan!
    Szerinted? Fixed Loadout Info tab with high UI scale settings.
  • Jóózsf István #3975
    Még másfél év. Én is drukkolok neki!
  • RJoco
    #3974
    Részvétem.
    Teljesen mindegy, hogy hány K. Ez mindenen látszik.
    Ha kicsi a kijelző, akkor azért mert közel vagy hozzá, ha nagy, akkor meg azért.
    Ha garis, akkor el kellene érni, hogy lépje túl a gariban meghatározott darabszámot.
  • Jóózsf István #3973
    Ma egy újabb csodálatos dologgal örvendeztetett meg a jó... .... ... ... ... ... ... élet!
    Azt hinnétek, hogy a 4K-n úgysem látszik annyira! De! K.rvára látszik!

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.06.25. 09:09:58