15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Pupcika
    #1608
    holnap a fehérvári auchanban a Logitech Wingman FORMULA FORCE GP 12 900 vagy 13 900 lesz, akit érdekel :D
  • PLackó
    #1607
    van 1 kérdésem.XP alatt hogy bírom engedélyezni a kormányt?2000-en nem volt semmi gond,de Itt az XP nem ismeri fl,hiába állítom be a vezérlőpultban.
  • Shan
    #1606
    És nettó 52e volt anno... :)))
  • Lacika 79
    #1605
    A pirosat már (sajnos) nem gyártják.
  • Bucser
    #1604
    http://www.edpland.hu/

    Ott a címük is.
  • Kaszi46
    #1603
    ITT találtam egy egész jó leírást a kormányról.
  • Kaszi46
    #1602
    neten 30.990Ft-os áron találtam a legolcsóbbat. tud esetleg valaki olcsóbb helyet?
    nem ártana ha lenne vmi telephelye is cégnek, mert nem online szertném megrendelni. elősorban budapesti, szfvári cégek érdekelnének.
  • Kaszi46
    #1601
    :( ránézésre én is pirosat választottam volna.
    belül is műanyag alkatrészek vannak?
  • Bucser
    #1600
    Én Szegeden 28-e-ért láttam Momo-t de úgy tudom már csak a feketét gyártják MOMO-ból is. Ha megnézed a fekete kicsit gagyibb anyagokból készült mint a piros... Én pirosat vennék, csak sehol nem kapni... Ja és Logitech honlapon sincs semmi róla
  • Kaszi46
    #1599
    találtam 2 fajtát, mind2nek logitech momo a neve csak az egyik PIROS, és 52eft,a másik pedig FEKETE,és 25eft.
    kérdésem az lenne mi a 2 között a különbség. illetve szerintetek melyik lenne a jobb választás. egyáltalán lehet itt mo-n kapni mind2-t? még 1 kérdés mi a reális ár érte? mert a fekete ha jol emléxem médiamarktban 40eft az előző weblapon amit linkeltem, viszont csak 25eft.
    köszi előre is
  • Bucser
    #1598
    Asszem itt most Legotech MOMO a nyerő, vagy MicrofoS SIDEWINdER FFB bár ezt már nem gyártják
  • Kaszi46
    #1597
    sziasztok, ha elsősorban egy profi, tartós jó minőségü kormányt szeretnék vásárolni akkor mit ajánlanátok?
  • zero_cool51
    #1596
    esetleg e-bay,de ne legyél biztos benne
  • Blackman
    #1595
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy Momo kormányhoz kellene táp, ami 24v-os, mert költözésnél sajna eltűnt a régi. Nem tud valaki helyet, ahol ilyen tápot lehetne venni hozzá?
  • guardian hero
    #1594
    Csocso, MS-t már sehol sem árulnak, itt Mo-n biztos nem legalábbis.
    Momo jó kis kormány, az biztos. Az utóbbi időben az enyém tökéletesen működik.
    A Driving Force Pro kinézetre rosszabb a Momo-nál, a fogása se lehet olyan jó (de ezt csak ránézésre mondom). A 900 fokos forgathatóságnak csak kamionszimekben lehet jelentősége, versenyautóknál a valóságban sem tekergetik körbe-körbe a kormányt.
  • CSOCSO
    #1593
    nahja...mindegy.. a lenyeg hogy en nem vennek olyat... akkor mar INKABB MS FFW...
    MOMO val tobb bajom van es tobb bajt hallottam rola mint az MS rol..


    szerencsere mar nincs bajom
  • Bucser
    #1592
    Ennek a kiküszöbölésére való a deadband...
  • CSOCSO
    #1591
    ne hari de en ezt ugy ertelmezem es szerintem ugy is van ertelme hogy ha nem tamogatja is automatikusan be allitja azt hogy a jatekban meg csak felet tekertel de a kormanyom mar masfelet.. es ez szerintem ubergaz...
    amugy ha jot akarsz venni akkor MOMO-t vegyel ne ps2 es kormanyt!
  • Bucser
    #1590
    És itt van Momo meg ez a Logitech Driving force Pro is... ÉS egy 100- ft különbség van köztük... NA most mondja meg valaki, hogy melyiket...
  • Bucser
    #1589
    Ez tutira megy PC-vel???? Mert azért nem fürödnék be vele szívesen....
  • B@ldrick
    #1588
    Profit, tartósat akarok, annak meg ára van. Amúgy ez csak egy ficsőr, és talán kikapcsolható -játékban v. kormányon- is ha zavar, nem:
    "Automatikus kompatibilitás a 200 fokos kormányzási móddal
    A 900 fokos elforgatást nem támogató játékokban a kormánykerék automatikusan alkalmazkodik a 200 fokos kormányzási módhoz."
  • CSOCSO
    #1587
    szertinem verszenyjatekokhoz baromira kenyelmetlen 900foknyi tekeres.. boven eleg a momo vagy az ms tudasa... sooot.. talan jobb is!!
    amugy Baldrick:
    ha olcso de jo kormanyt akarsz akkor a piros microsoft kormany utann nezz.. mar nem gyartjak.. ezert lement az ara .. boltba 1 eve 18 ezer volt.. lehet hogy mar sehol nincs boltban (itt meg van [amerika] es csak 60 dolcsi)
    de ha nincs akkor probalj kisebb szamtek boltban korulnezni...
    hasznaltat is vehetsz.. de csak ovatosan!...
    bar elromlani nem szokott...
  • B@ldrick
    #1586

    Akkor ezért nem találtam meg; xp driver van hozzá, konfigurálható korrekten? RBR felcsigázott..
  • JohnnySmith
    #1585
    És pc-vel teljesen faszán működik. Ne tévesszen meg senkit hogy ps2 kormány.
  • JohnnySmith
    #1584
    Ja a lényeg magyarul
  • JohnnySmith
    #1583
    Amire te gondolsz "25 körül" az a sima driving force. A PRO az masszivabb teljesen új mechanikával (kevesebb műanyaggal) és 900 fokos elfordulást tesz lehetővé. (gyk 2 és fél fordulat) Eztért is drágább mint a MOMO.
  • guardian hero
    #1582
    Szerintem alkalmas rá, a kormány részével nem sokott gáz lenni.
  • guardian hero
    #1581
    Szerintem olcsóbb volt, mint a Momo. 25 körül talán?
  • JohnnySmith
    #1580
    Nehezen lehet beszerezni és kb 35-38e körül mozog (és hát ugye ez a legjobb kormány most a piacon)
    (ja és nekem van :D)
  • TOMMI
    #1579
    Hi!
    volna egy kérdésem hozzátok!
    ma rendeltem ezt a kormányt!LogiTech WingMan Formula Force GP Racing Wheel.
    alkalmas lesz ralis játékokhoz???
    mert most megrémitetek,mondván,hogy a sok elenkormányzás miatt nagyon hamar beadja a kulcsot!
    igaz ez?
    válaszotokat előre is köszönöm.
  • B@ldrick
    #1578
    Köszi, a lényeg hogy beszerezhető. Ára esetleg?
  • guardian hero
    #1577
    Azt hiszem az Europark Media Markt-ban láttam.
  • guardian hero
    #1576
    A Momo Force-t már nem gyártja a Logitech, leginkább használtan találhatsz olyat. A Momo Racing a Mo-n kapható legjobb kormány.
  • guardian hero
    #1575
    Azt hiszem adtak ki hozzá azóta direkt XP-s drivert.
  • B@ldrick
    #1574
    Logitech Driving Force Pro. Na ilyet hol találok? thx
  • B@ldrick
    #1573
    Sziasztok!
    Beakarok szerezni én is egyet. Ahogy olvasgatom a topikot a Logitech® MOMO® Racing-et (fekete) favorizáljátok gyengeségeivel együtt, viszont volt egy MOMO Force (piros) típus is, amit jobbnak mondtok, de ilyet sehol nem találok. Más jobb márka nincs is a piacon..nálunk?
  • SAntA_ClAus
    #1572
    Üdv!

    Microsoft FF (USB) kormányhoz nincs új driver? Én még mindig azt használom amit CD-n adtak hozzá. Emlékeim szerint az FF hatás sokkal erősebb volt Win98 alatt mint most az XP-nél. S elvileg ha telepited a Kormány szoftverét akkor jelzi is, hogy nem minden fog úgy működni 2000/XP alatt.
    Esetleg valakinek win98 VS XP tapasztalat. GYengébb erősebb FF hatás?
  • guardian hero
    #1571
    Volt az Auchan-ban 15e-ért, de már nem biztos, hogy van ez az akció. De egyébként is 17-18e-ért meg lehet venni.
  • CSOCSO
    #1570
    egyiketse tudom.. sorry
  • HellBurner
    #1569
    Logitech Wingman forcefeedback komány kellene.

    Nem tudja valaki Debrecenben hol lehet e legolcsobban megvenni?

    Pesten mennyibe kerül ?