15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Panther
    #1448
    No most nekem is akadt egy kis problémám, bár nem nagy, inkább csak idegesítő. A kormány Microsoft Sidewinder FFB, alig 1 éves, én is használtan vettem. Nagyon jó és remek darab, de mostanában a bal oldali váltó (a kormány mögötti műanyag fül) elkezdett nyikorogni. Leváltásnál, illetve akkor is ha le van szerelve és spontán benyomom. A jobb oldali váltó, amit felváltáshoz használok, rendesen kattan, ez meg nyikorog. Illetve kattan ez is, de a nyikorgása elég zavaró. Szerintetek mit jelent ez? Elfáradt az anyag, meglazult valami (erre nem utal semmi), vagy ettől még nem lesz semmi gondja, csak viseljem el? :)))
  • K.András
    #1447
    A játékon belül a controller setup-nál van...
  • examinee
    #1446
    És azt hol találom hogy balra forgatás?
    meg az a gondom még hogy vibrál.. van hogy egy kicsit jobbra fordítom és akkot balra megy ki egy kicsit!
  • K.András
    #1445
    Bent a controller setup-ban klikk a balra forgatásra,és elforgatod csontig balra,ugyanezt jobbra,és ha akkor sem jo akkor nemtom..
  • examinee
    #1444
    ezt mind megprobáltam!! f1Challange a jatek!!
    De nem mükszik!! Valami Xp hiba lehet mert nem csak én vagyok ezzel a problámával!! Logitchel is ez van valakinél!! Azért köszi!
  • Panther
    #1443
    Na nekem sem volt még Genius (csak joystickban), de a joyról nem maradtak maradndó és jó emlékeim. Ez az F1-es játék nem az F1 Challenge véletlenül? nem kanyarodik rendesen írod. Ha ez F1 Challenge, a kalibrálási képernyőnél jelzi a csík a jobbra és a balra fordulást? Vagyis: telejsen ki lehet fordítani a kormányt? Ha nem, akkor próbáld meg a kihúzást az USB-ből, az újrabedugást és utána a kalibrálást.
  • examinee
    #1442
    oksa thx
  • CSOCSO
    #1441
    bajnoksagra.. geniust vinni....
    mo mindegy vegulis a semminel jobb.. sajnalom geniushoz nem ertek.. amugy meg momo-t vagy ms-t ajanlok...
  • examinee
    #1440
    http://www.geniusnet.com.tw/product/product.asp?pdtno=406
    Ilyen!
  • examinee
    #1439
    Genius RaceWheel 3! Nem forcefeedes!
  • Panther
    #1438
    Milyen típusú kormány is ez?
  • examinee
    #1437
    3-embert akartam ott írni:)))
  • examinee
    #1436
    Sziasztok!
    Kéne nekem egy kis segítség, bár nem tudim hogy van-e rá megoldás!!
    F1-es bajnokságunk van és kormyánnyal megyünk. Vagyis mennénk:)) Nekem kb. két hétig jó volt aztán most meg nem tudom belőni az XP-ben!
    Huz balra az auto; hirtelen jobbra balra kimozog és jobbra nem kanyarodik rendesen! Nem lehet ott bekariblálni!
    +. ember mondta hogy nála is ez a gond!
    Mit tudunk csinálni?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • CSOCSO
    #1435
    Logitech NASCAR megallapodas van.. de kitudja mikor lesz belole.. es az indulo ar is megint 60 ezer:) szal aki varni akar is azert varjon hogy a MOMO olcsobb legyen...
  • oneal1
    #1434
    jön valami új logitech fejlesztés!!
  • ten155
    #1433
    Mar bajosan. Nem gyartjak mar. A Tesco fele 18ezres akcio volt az utolso szallitmany. En is akkor csereltem a Thrustmasteremet MS-re.
    Szerintem ujjonan mar sehol nem lehet MS-t kapni.
  • Ruffi
    #1432
    Milyen kormánya jön a Logitechnek???
    mer akko megveszem Momo force mellé
  • oneal1
    #1431
    inkább várj karácsonyig...
    jön majd az új logi kormány!!
  • CSOCSO
    #1430
    igen olvastam en is.. semmi baj nem volt se nekem se masoknak itt a forumban
  • Roll
    #1429
    Köszi, akkor megyek és veszek egyet én is.
  • PuMy
    #1428
    Megy rendesen, alapdriverrel is, de azert erdemes felrakni a SideWinder Game Controller Software 4.0-at ami a mellekelt cd-n talalhato, mert akkor egy csomo plusz dolgot tudsz allitani.
  • Roll
    #1427
    Xp-vel megy rendesen? Azt olvastam, hogy az xp alatt vannak vele gondok.
  • CSOCSO
    #1426
    18.. hogy pontositsak:)
    ennel olcsobbak fele enyit tudnak.. a piros /sarga logitech (regiek) sem rosszak csak van egy ket dolgo amiban meg egy gagyi geniusnal is szarabbak:(
    szal regi logitechet nem vennek....
    inkabb ms...
  • CSOCSO
    #1425
    Microsoft FFW!!!! ertelmes arert legjobb kormany... 20 ezer ft ert vettem a tescoban vagy hol... doozos zsir uj piros.. garival stb
  • CSOCSO
    #1424
    mondjuk hajol emlexem a start ar az 40-60 volt.. nem 80.... a dragabbik volt 60....(a piros)
  • oneal1
    #1423
    jajám
    ballagás után akartam venni csak sajna másra ment el a lé:)
  • Panther
    #1422
    Jó is a BRD állítólag, de az árai is azok. ::::
  • Shan
    #1421
    Olvass vissza...nem is kell sokat.
  • oneal1
    #1420
    ilyen kormány nicsen!!!
    egyébként ha lenne pénzem akkor BRD-t vennék!!!
    200 rugó ból k is jön a pedál meg a kormány:D
  • Roll
    #1419
    Most akarok venni egy kormányt, milyet tudtok ajánlani elfogadható áron?
  • Ruffi
    #1418
    Na jo de én akko vettem amiko még nagy szám volt és én nem kéz alatt:)
  • oneal1
    #1417
    én 26 ér zsereztem be az enyémet:)
  • Nemcso
    #1416
    Mostanság már egy több cég ad ki kormányt, úgyhogy esnek végre az árak.
  • Ruffi
    #1415
    Na jo de az enyém másfél éves...akko volt 80 a
    Momo force
  • Lacika 79
    #1414
    Ő van nekem is. Hálás kis jószág. :-)
  • Nemcso
    #1413
    Igen ez a Logitech MOMO racing.



    Láttam saját szememmel MM-ben 40 körül, Herta hírdetésben 33 körül. (ezek br. árak)
  • oneal1
    #1412
    de ez a racing amiről bezsélsz
    force ot már nem lehet kapni nem??
  • K.András
    #1411
    "ÉS ami fontos Lehet faxon rendelni utánvéttel és postázáskor kell fizetni és igen légi postával megy Magyarországra isa dolog..."

    Hát ez nem igy van,megrendeled kapsz egy csekket,befizeted aztán ha megkapták a pénzt akkor meg postázzák a cumot...
  • Lacika 79
    #1410
    Nem gyenge. Nekem sikerült 34-ért mexerezni a Momot.
    80-at tuti, hogy nem adtam volna érte.
  • Nemcso
    #1409
    A MOMO-t sokáig igen drágám mérték.
    Most már olcsóbb, helytől függően 40-28 eFT között tanyázik.