15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • mEkLaU
    #1728
    Ezt ugye nem gondoltad komolyan h te hánytorgatod fel:DDDD
    Egyszerüen sötét vagy és hülye hát én nem tok erre más kifejezést mondani....
    nem tom kijött a balfaszal végig, meg a faszal, meg mi volt még észlény meg ilyenek.
    SZavakat azért még használhatok? Ne legyél már gyerekes....:((
  • mEkLaU
    #1727
    Jaa Hummer pedig megmondja a frankot:)))))))
    Ha már egyedül nem megy jönnek a haverok:) Hát igen érdekes megközelitése a dolognak!
    Lassan befejeztem a beszélgetést, késöre jár
  • king13
    #1726
    a kérdés hogy te mit akarsz elérni. ez már megint egy sablon szöveg hogy jaj te milyen hülye vagy, te sötét vagy...stbstb. ezt már hallottuk párszor, mondj vmi újat.
  • mEkLaU
    #1725
    Racing tulaj?? KI mondott ilyet:DDDDD Nem lehetsz, egyszerüen nem lehetsz ennnyire sötétt:DD Én azt mondtam h sokszor használtam játék közben, olvass vissza jobban irtam h haveromnak van olyan kormánya.
    APám....:DD
    "Mentem ami menthetö" megint csak nem tudom ezt miböl szüröd le, biztos van alapja..mint eddig is mindennek volt amit mondtál.
    Nyugodtan kérdezd meg a boltban, Láttad az árlistát, frissitve van, sztem van nekik.Nem tom mit akarsz elérni:D
  • king13
    #1724
    lol :D
  • HPt
    #1723
    King, mint a mercury racing team tagja, hagyd a picsába ezt a faszfejet

  • king13
    #1722
    ja hát igen mert végülis te tökéletes vagy mindenhez értesz, és soha nem tévedsz.

    persze már régóta nem csinálsz semmit, csak mented ami még menthető mert mióta bejöttünk mi racing tulajok azóta sok értelmeset nem írtál a kormányokról, mert egyértelmű hogy vesztett helyzetbe kerültél. azóta hirtelen már racing tulaj is voltál annyi ideig hogy minden rezdülését ismerd.
    az számomra kicsit furcsa hogy "fillérekért" (azaz 40e ft-ért) vesztegetnek egy kormányt, újonnan amit már kb fél éve nem gyártanak. na sebaj majd meglátjuk mit mondanak a boltban róla.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1721
    még ha kapni is (amit holnap már azértis megérdeklődök) akkor is igaz mi az a 45k heh?
  • mEkLaU
    #1720
    Erröl beszéltem....:(( Magad sem tudod miket irogatsz aztán még engem hibáztatsz.Te egy vmit elfelejtessz amugy, h nekem is lehet véleményem és ha kell azt védelmezhetem is, azt még talán szabad nem?
    Amugy egy versenyzönek nyilván nem jo ha az van amit leirtál akko meg cserléj force-ra...átlag 45ért már kapni, aztán akko efajta problémáid meg is szüntek.Melyik kérdésre nem válaszoltam?Válaszolok szivesen, azért kések a válaszolokkal mert közben snookerezek, bocs
  • king13
    #1719
    amúgy bocs, nem az 1709-et akartam írni :) bár hamár itt ilyeneket írsz nekem hogy nem válaszolok a kérdéseidre akkor neked is feltűnhetett volna egy igen fontos kérdés amire nem válaszoltál :)
  • king13
    #1718
    ha én buta vagyok akkor te fasz vagy, bocs
  • king13
    #1717
    még mindig nem válaszoltál erre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: "szted egy versenyzőnek, egy olyan kormány aminek a pedálja 3 hét után tönkremegy - azaz egy versenyen csak úgy fogja magát és elmegy a full gáz, meg befog a fék az a kormány jó?"

    és mostmár írjál vmi értelmeset vagy kussoljál el.
  • king13
    #1716
    erről van szó, a vitának már rég vége, azóta mióta Márki, Tas, Hummer, Csocso, és én idejöttünk. azóta már többnyire csak fikázás ment, meg Meklau részéről az ellentmondás, amit itt le is írtál (ugye a racing használattal kapcsolatban :)

    azt cseppet sem lett volna egyszerűbb mondani, hogy hát bocs ezt nem tudtam? :)
  • mEkLaU
    #1715
    Legalább ne mutasd ki a buta mivoltodat....:(((
    "a kérdés pedig ott van az 1709 végén amire nem válaszoltál bár gondolom hogy nem is fogsz." --> " te vagy kb egy ovodás szintjén fogalmad sincs az egészről és nekem magyarázol ilyeneket?" ---> válasz:"Nekem fogalmam sincs az egészröl még szerencse h te értessz hozzá....röhej:D Sztem kettönk közül én vok messze közelebbi kapcsolatban kormányokkal"...el se olvasod amit más ir csak mész a hülye fejed után...:\
    http://www.global-line.hu/index.php?menuid=1_3_2_12 Tessék, itt már fillérekért osztogatják...Most a kormánytol elvontatkoztatva, ennyire nincs vitakészséged vagy buta vagy?Bocs a személyeskedés miatt de mos má komolyan kezdem kétségbe vonni az épeszüségedet
  • ÁjjLe BoBBi
    #1714
    az a baj meklau hogy nem vagy hajlandó felfogni hogy itt valójában mindenki nagyívben leszarja hogy neked force kormányod van, de te folyton azt hajtogatod azértis hogy mert a force, holott ez senkit nem érdekel. elején még épphogy átslisszolt a kezedalatt egy racing amiről azt állítottad hogy sokkal jobb mint az MS (minden téren!), most meg úgy beszélsz mint aki fél életét racing mögött töltötte le és tudja minden rezdüléséről micsoda. nagyonis félredumálsz és nem vagy hajlandó felfogni hogy mióta ez a vita zajlik itt csak olyanok jelentek meg akik vagy dicsérik az MS-t vagy a momo RACING(!!!!!!!!!!!) -re panaszkodnak, fikázzák. és ha mondhatom úgy a legdrámaibb hogy momo RACING (!!!!!!!!!!!) tulajok vannak a fikázók között! fincsi. és hogy tiszta legyen.
    próbáltam már momo FORCE-ot (csak azért mondom mert úgyis megint belekevernéd a FORCE-ot) nem vonom kétségbe egy percre sem az elsőségét. gratulálok neked az van. király vagy. kész FORCE innentől lezárva. MS-ről annyit hogy ha nem volt hozzá közöd (mondjuk annyi pl mint Csocso-nak, Hummer-nek, vagy netalántán nekem) akkor bizony ne próbálj érvelni ellene mert míg (max) te két percet láttad, abból egyet bekapcsolt állapotban és talán egyszer hozzá is értél, mi addig évekig használtuk nap mint nap. tehát ilyen téren az okosságod tedd zsebre. Csocsot venném ismét elő mert évekig használta az MS-t most momo RACING (!!!!!!!!!!!!!!!!!)-je van és ha valaki akkor ő biztos meg tudja mondani a frankót. de szerinted le kéne szálnia a magas lóról meg nem ért hozzá, stb,stb...
  • king13
    #1713
    az a baj hogy már rég nem témánál vagyunk. te itt engem fikázol folyamatosan hogy nem válaszolok a kérdéseidre , meg terelek, holott amikor én kérdeztem akkor te sem válaszoltál csak jöttél ezzel a fikázó szövegeddel hogy milyen hülye vagoyk. gratulálok észlényke
  • king13
    #1712
    ok, mutass egy boltot ahol ÚJONNAN lehet kapni FORCE-ot.

    bocsánat hogy sikerült 10 fokot tévednem :) lényegében csak azt akartam vele írni hogy kormányban is van egy kevés különbség

    a kérdés pedig ott van az 1709 végén amire nem válaszoltál bár gondolom hogy nem is fogsz.
  • mEkLaU
    #1711
    Természetesen 270 fokban fordul el!Hol mondtam magamnak ellent?:)Már megint ezek a sok igazságtartalommal biro kijelentéseid...:DDD
    Nekem fogalmam sincs az egészröl még szerencse h te értessz hozzá....röhej:D Sztem kettönk közül én vok messze közelebbi kapcsolatban kormányokkal.MOMO Force-t amugy lehet kapni, csak nem a bucsuban kell keresgélni meg "kéz-alatt" gondolkodni.Kiváncsi vok mikor jössz rá arra h néhol röhejes miket irogatsz.Sztem ez csak azért van mert tul nagyokat akarsz mondani, tapasztalat hiányában!Azért sajnállak, de ez mind amit érted tehetek.pathetic.
  • king13
    #1710
    egyébként meg te voltál aki az egészbe belekeverted a force-ot. senki nem mondta hogy az MS jobb mint a FORCE, arról volt szó hogy az MS jobb mint a RACING mert nem megy tönkre a pedálja, emiatt megbízhatóbb is. de persze te vagy a király én meg csak terelek
  • king13
    #1709
    amúgy miről beszélsz? mért sültem volna bele? te vagy kb egy ovodás szintjén fogalmad sincs az egészről és nekem magyarázol ilyeneket?
  • king13
    #1708
    hogyne tudnám?
    azért leírom hátha te nem tudod :)
    FORCE jó minőségű semmi gond nincs vele, kormány 280-ban fordul, pedálja kívül-belül más mint a racing-nek ezért nem is szar, király kis kormány egy nagy hibája van hogy nem lehet kapni (ha lehetne ilyet vettem volna...)
    RACING na ilyen van nekem a FORCE silány másolata. 240-ben fordul a kormány jó is 1-2 hiba azért van, a pedál szar, néhány hét után gáz van a gázzal, fékkel.
    na most talán nem tudnám mi a különbség?

    elhiheted hogy tudom. de azért próbálhatnál kicsit gondolkodni: szted egy versenyzőnek, egy olyan kormány aminek a pedálja 3 hét után tönkremegy - azaz egy versenyen csak úgy fogja magát és elmegy a full gáz, meg befog a fék az a kormány jó?
    egyébként meg nmetom hogy mért én vagyok itt a hülye. te talán válaszoltál egyetlen kérdésre is? saját magadnak mondasz ellent mostmár komolyan, úristen
  • mEkLaU
    #1707
    Te normális vagy??:DDTermészetesen king még mindig nem válaszolt a kérdésre!Ez a lolozás már...erröl nem tom mikor szokik le az ország 50 %-a...máste se tudsz te is mondani.Akkor felteszem mégegyszer a kérdést!Te(Aki force-t még csak képen látott) aki oly magabiztosan teszed fel nekem a kérdést h tudom e mi a különbség racing meg force között(nekem aki már mindkettöt használta).Te magad nem tudod a kérdésedre a választ..Egy ovodás elöbbre gondolkodik mint te...mért teszel fel olyan kérdést amibe belesülhetsz mint a reichstag?:(
    Én tudom nagyon jol mik a racing hibái, kezdve a pedállal és házbeli gondokra is gondolok...na de te....atyámuram kikkel van tele a világ:D
  • king13
    #1706
    lol hát te barom vagy komolyan. én térek ki előle? te beszélsz itt össze-vissza. meg persze te vagy az aki itt folyamatosan beszélsz olyanokat hogy "te okos vagy", "Grat".

    Pár hsz-szel ezelőtt még azt sem tudtad mi a különbség force és racing között most meg hirtelen használtad mind2.

    én persze terelek, levegőbe beszélek. meg persze az előttem szóló 3 - 4 momo-s is akik csak azért szidják a racingjüket mert hülyék.
    hát bazzeg ilyet még nem basztam :)
  • mEkLaU
    #1705
    Én nem istenitem vmit nagyon benéztél kishaver...nekem nem racing van de használtam és sztem jobb mint egy MS SW.Kormány része az nagyságrendekkel jobb, ezt talán te is tudod.De persze megint NEM terelsz mivel a kérdésre se válaszoltál..nyilván mert nem tudsz...béna viselkedés, ha nem tudunk vmit térjünk ki elöle, de azért dobálozunk ak ijelentésekkel.Grat
  • king13
    #1704
    te tudod mit beszélsz? hol beszéltem én force-ról? mondtam hogy szar? elejétől fogva állítod hogy a RACING mekkora isten kormány holott neked nem is az van. én meg aki már a 2. RACING-jét használja az persze nem tudja hogy milyen a RACING?

    a beszédstílusról annyit hogy a csoringerezést te kezdted nem én
  • mEkLaU
    #1703
    Mért használsz ilyen nagyröptü beszédstilust...kicsit vissza kéne venni.Te mint kivülállo(nem tom mennyit használtál force-t, ha mégis játszottál olyannal huzamosabb ideig akkor bocs) mit tartassz a leglényegesebb különbségnek.Biztos tudod mert te olyan okos vagy
  • king13
    #1702
    ez a baj hogy még mindig nem tudod hogy mi a különbség FORCE és RACING között. így meg aztán hiába magyarázza neked bárki is úgysem fogod megérteni.
  • king13
    #1701
    már bocs de te mondtad hogy "csoringer barátom"
  • mEkLaU
    #1700
    Ja és te honnan tudod h nekünk épp mennyi pénzünk van vagy mennyi nincs..ne offoljál.
  • mEkLaU
    #1699
    Sajnálom h ilyen hatást váltok ki belöled.
    Én sokat játszottam Racingel tom mi az elönye megmi a baja, szal nekem ne mond.
  • king13
    #1698
    lol te akkora egy fasz vagy hogy elszáll az agyam tőled. hát nem leszarom hogy milyen kormányod van te tahó? épp erről van szó hogy fogalmad sincs mi a különbség FORCE és RACING között.
    szted én mint momo tulaj, mért szidnám a momo RACING-et?
    "csoringer" lol bazzeg te kibaszott büszke lehetsz magadra hát igen nem mindenki születt milliomosnak

    mostmár kurvára eldurrant az agyam...
  • ÁjjLe BoBBi
    #1697
    a félreértések elkerüllése végett hol írtam (komolyan) hogy a momo FORCE (!!) szar, vagy hogy az MS jobb a momo FORCE (!!) -nál ?
    nem szedtem még szét force-ot de még a saját MS-emet sem kényszerültem szétszedni...
    egyébként attól hogy szétszeded a saját kormányod nembiztos hogy értessz az MS-hez meg a momo RACING (!!!!!!!!)-hez annyira mint mondjuk én vagy az előttem szólók...
    na meek legyél jó!

    peace
  • mEkLaU
    #1696
    Hát nem tom még nem ismerném meg a boltba te mondtad h hozzánemértö faszláma vok meg balfasz...kockázatos lenne...még vennék még egy iylen szart ami most van.
    Szereltél amugy kormányt?Egy MOMO Force-t probálj meg legkisebb alkatrészeire szétszedni és összerakni tökéletesen :) MS nem tom mennyire bonyolult belülröl de force baszottul, szal azért vmennyire csak értek hozzá
  • ÁjjLe BoBBi
    #1695
    ari mi ? de még a gondolataidból is verd ki mer enyém!!!4
    vegyél vegyél...;))
  • mEkLaU
    #1694
    ezt a szot még nem hallottam de aranyos.
    Akkor kidobom a force-t és veszek ms-t még ma vmi éjjelnappaliba
  • ÁjjLe BoBBi
    #1693
    persze hogy jobb MS mindennél jobb mert egy elfogult faszparaszt állat vagyok...:)))
    (ökörbarom) ;)
  • mEkLaU
    #1692
    Bobbi az Ms jobb akkor a forcenal is ?
    Ferrari Ms kormányt használ jövötöl hallottad?
  • mEkLaU
    #1691
    :D
    Akkor meg jo:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1690
    tehát úgyvan ahogy mester meklau mondja :) ave meklau :))
    de azér szeressünk' :)) peace!
  • ÁjjLe BoBBi
    #1689
    hát kábé' ;))