61525
  • Polecze
    #61525
    please reupload :(
    http://web.archive.org/web/20081206011822/http://reg.3dactionplanet.gamespy.com:80/forums/archive/index.php/t-3677.html
  • atiwrc
    #61524
    Igen ez a régi RBR-es Lancia model C4 wrc vagy Focus wrc felnivel....
    A Rallyworld 4-be a Dirt 3-as model van. Tehát benne van a szárnyas "superdelta"!
    Elvileg itt van a 3.0 egy kis rallycross moddal kiegészítve:
    http://tt.servegame.com:100/RFACTOR1/CARS/M-R/Rallyworld%203.0%20+%20Rallycross%20V2%20Repack.rar
    RW4-es:
    https://www.youtube.com/watch?v=Bw3Ss1F7ZdE
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2018.11.20. 18:50:19
  • PacsutaTibi
    #61522
    Pontosan ezt nem tudom, mert ilyen nevű mod nem rémlik. Rally World mod volt valamint WRC Evolution mod. A RallyWrold 4.0 A8as packjébe biztosan volt delta.
    Itt keresgélj: http://tt.servegame.com:100/RFACTOR1/CARS/
  • danikosz
    #61520


    Sziasztok!

    Szeptember végén rajtol a VSR BTCC bajnokság! A sorozat 8 fordulóból áll, ahol minden pályán 3 futamot rendezünk és a legrosszabb versenyhétvége eldobható lesz. Várunk mindenkit sok szeretettel!

    Bajnokságról bővebb információk és jelentkezés
  • mtom1984
    #61519
    Lenne egy kis problémám, kérem aki tud, segítsen! Van egy mod, a TC1 modding csapat által elkészített WTCC 2014-2016. Címük és a letöltési link: https://www.facebook.com/TC1.Modding/
    https://drive.google.com/file/d/0B5vmz_7nmytWYnVBaDFtYlprZDQ/view?pref=2&pli=1
    Az vele a gond hogy ha versenyezni akarok, akkor Microsoft Visual C++ hibával leáll betöltés közben. Ha csak egy típusú autót állítok be versenyezni, akkor jó, de több típusnál meg nem. Mi lehet a megoldás? Az rFactort is újra feltelepítettem, de úgy sem lett jó.
  • gordon 24
    #61518
    Sziasztok! Ugyan nem rfactor, de mégis valamilyen szinten rokon :-) Ha van még kedvetek race07-ezni gyertek!

    jelentkezés és infók : VSR


    Utoljára szerkesztette: gordon 24, 2016.08.19. 20:24:37
  • SimaSuna #61517
    Köszi!
  • atiwrc
    #61516
    elvileg csak bedobod a fizika fájlokat a 997 GT-be (az összes fájl amire a HDV-n belül hivatkoznak) a régi helyére és a veh fájlban az újat hivatkozod meg. (Ha nincs fájlütközés nem szükséges átnevezni sem a dolgokat.)
  • SimaSuna #61515
    Srácok!

    Adott egy Porsche 996 aminek "jó" a fizikája, viszont csúnya a model, helyette egy 997 GT alá szeretném betenni a fizikát.
    Gondolom a sima átnevezés nagyon nem működne. Vagy igen?
  • tbazsi95
    #61514

    12 órás Le Mans-i verseny rFactor1-el július 2-án!
    Információk és nevezés: http://goo.gl/Mhk1oe
  • danikosz
    #61513


    Elrajtolunk VSR-PSRL WEC Summer Series! 3 forduló, 2 kategória , kategóriánként 1-1 bajnok! 3 hét múlva lesz az első forduló,addig még bőven el tudjátok készíteni a festéseket is! Várunk mindenkit sok szeretettel!
    Infók,információk
  • MAstudioHD
    #61512
  • MAstudioHD
    #61511
  • akyyy
    #61510
    régebben mikor scináltam szervert az rFactor Dedicated.exe-vel, akkor a többiek tudtak hozzám csatlakozni, látták a külső ip-met. most, mióta új net van (meg miegymás.:D ), azóta nem látja, csak a helyi hálózatos IP-met, mert arra én tudok csatlakozni, de hát azért mert helyi.
    Hamacsi meg minden féle trükk nélkül hogy lehetne megcsinálni hogy működjön?
  • akyyy
    #61509
    jó kis pálya ez elő kéne ismét venni a játékot :D
  • SimaSuna #61508
    [Features]
    pitlanes=2
    startinggrid=104
    pitspots=52
    garagespots=3
    auxspots=8

    [GRID]
    52 pozi van.

    [ALTGRID]
    0 pozi

    [TELEPORT]
    29 pozi

    [PITS]
    29 pozi

    AIW fájl.

    Megtudnátok nézni? Csak mert én hülye vagyok hozzá.
    AIW editorral próbáltam, de nekem kínai...
  • Alexease
    #61507
    Valszeg AIW, az egymasra rakason tul, fagyni is tud, ha valami gaz van vele.
  • PacsutaTibi
    #61506
    Passz...
    Ha nem lenne elég boxhely akkor is egymásra rakná elvileg... De én az Aiwban keresném a hibát első körben.
  • SimaSuna #61505
    Srácok!

    Adott egy pálya.
    Sorica (RallySloveniaV2)

    felmegyünk 8-an, nincs baj, amint többen megyünk fel, akkor Visual C++ error-al elszáll a játék.
    Tudnátok benne segíteni, mi lehet a hiba?
  • Roger6
    #61504
    :) Szóval nem tudtad a sereg jelentését. Kabbe, jó helyen fékezek Inkább az a gond, hogy nem vagyok elég agresszív, vagyis nem voltam.

    Okés, értem az álláspontod az új szimekkel kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2016.01.29. 20:58:05
  • bosco05 #61503
    Hogy jött ide a warez, nem értem :S

    @Roger6: Én azt hittem a sereg szót átvitt értelemben használtad, most meg kiwikized a valós jelentését? He? Ez komoly? :D
    "Azt írod, hogy hétről hétre 30-an játszanak rF2-vel, és az elég vékony. Hát azért azt hozzátenném, hogy a VCRC-ben amikor 10-en mentünk, sokkal színvonalasabb verseny volt, mint a VSR-nél a B szerveres favágókkal baszakodni (első versenyen oda osztottak be)." <<< Ennek mi köze ahhoz, hogy kevesen játszanak rf2-t itthon, ahhoz képest, amennyien tolták az rf-et? Amúgy érdekes, hogy téged mindenhol kilöknek :D Jó helyen fékezel te egyáltalán? :D (csak poén) Egyébként az biztos hogy egy 5-10 fős haveri társaság tisztábban versenyez mint egy 30 vagy 60 vagy 90 fős, de ezen te csodálkozol? Sehol sem jó a B, C, D szerveren versenyezni, de akkor gyorsnak kell lenni és A-ra jutni, vagy szezon elején tervezetten nevezni és végigcsinálni ;) Egyébként nem én lettem rossz májú olvass vissza te értettél félre aztán belémkötöttél :D Én csak arra reagáltam. A mondandóm lényege továbbra is az, hogy túl sok a szimulátor program és egyik sem az igazi, emiatt szétszakadt teljesen a szimes társadalom.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.01.29. 18:30:34
  • Roger6
    #61502
    "de ez már a kötözködés része " - hát pont ezért nem értem, mi a faszért kötöttél bele a sereg szóba.

    Race07 1.200 Ft, rF2 meg kurva sok (ez itt viszonyítás akar lenni, nehogy ebbe is beleköss, hogy hát az csak a fizetésed X%-a), ahogy Assetto Corsa is drága (ez is viszonyítás, ebbe se köss bele), stb. Ezért vannak sokan Race07-ben, mert ezt engedheti meg magának az ember. CS:GO is ezért népes társadalom, mert olcsón hozzá lehet jutni. Ezért mozgat meg több embert Race07, semmi másért.

    Azt írod, hogy hétről hétre 30-an játszanak rF2-vel, és az elég vékony. Hát azért azt hozzátenném, hogy a VCRC-ben amikor 10-en mentünk, sokkal színvonalasabb verseny volt, mint a VSR-nél a B szerveres favágókkal baszakodni (első versenyen oda osztottak be). Amikor már rajtnál kiforgatnak, nincs tiszta előzés, féktávon meglöknek, leszorítanak, vágnak, stb. A verseny minősége nekem mindig is előrébb való volt, mint hogy 90-en vegyünk részt rajta. Kinek a pap, kinek a papné.

    Amúgy ha már kötözködni akarsz. Leírom a sereg szó jelentését: "egy ország fegyveres erejének viszonylag nagyobb vagy legnagyobb része, egésze." - ha egy futamra 35-en jelentkeztek (ennyien neveztek pontosan, most néztem meg), és 30-an ott voltak versenyen, az már vajon belefér a "viszonylag nagyobb része" megfogalmazásba? Nekem bele. És itt értelmét is vesztette az írásod utolsó mondata számomra, ami viszont egyértelműen csak kötözködés, semmi más. Jó rosszmájú lettél, mióta utoljára beszéltünk...
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2016.01.28. 16:59:02
  • b-type
    #61501
    30 ember nem kis szám szerintem, le a kalappal a SimCo előtt részemről, ez elég stabil csapat lehet, Lehet hogy izé, meg hozé...de végül is ha már rF akkor valóban a jobbat érdemesebb használni, ez teljesen pártatlan véleményem.
    Van annyira jó már, hogy megérdemelje, és persze ott vannak az újszerű élmények...de mégis rFactor-s környezetben.
    Azt nem tudom, hogy megérdemlik-e a pénzt, vagy warez legyen.....mert általában a legális szimek mellett szoktam állni, de én annyira nem értem ezt az rF2 üzleti modellt, hogy lehet inkább a szimes társaságot kell nézni, és letojni az rF2 pénzügyi részét,...max ha már tényleg helyre billen, és ezt az egyén döntse el, ne a liga szvsz, szóval hogy jó, ez már van annyira jó hogy kicsengetem...
    Én talán így indulnék, az alapfelfogásommal absz, szembemenve....viszont moccani kell, de én sem újítanám meg az online részét...ne halok bele csak bszná csőröm már bocsánat...nem kevés pénzt adtam érte, és ha a készítőknek nincs köze a szerverhez, akkor nincs online bérlés.
    Na mindegy, ezzel lehet vitatkozni, nem is védeném az álláspontom, mert nálam alap hogy szimet nem warezolunk, de valahogy itt más felé görbül a gerincem.
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2016.01.28. 16:51:00
  • bosco05 #61500
    A kis ligák ilyenek, de a nagyok nem... Egyébként megragadtad a lényeget :D Azt írtam hogy a 30 állandó az jó, olvasd csak vissza, ellenben nem egy kiugró szám, mivel nagyon szétszakadt a szimes társadalom. Lehetne 90 is C szerverrel ahogy a Mastersben vagy a VSR-ben volt/van pl a Race07. És bármilyen fura az utolsó futamokon is kellett a B szerver és nem hárman mentek rajta. Szóval a lényeg, hogy még mindig sokkal több embert mozgat egy régebbi szim, mivel manapság már annyi van, hogy az ember azt se tudja hova kapjon, miközben egyik sem az igazi, mert mindegyiknek van valami nyűgje. Arról nem is beszélve, hogy aki itthon RF2-vel megy liga szinten az jóformán a SIMCO-ban köt ki mert nincs más, tehát ha azt nézzük, hogy itthon hétről hétre kb 30 ember rf2-zik liga szinten az elég vékony :/ És igen egyébként a sereg szót nem szokták 20-30 emberre alkalmazni :D Mint ahogy a 20 km/h-val haladó autóra sem mondjuk hogy száguldozik, vagy ahogy a mászókára sem hogy felhőkarcoló, de ez már a kötözködés része :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.01.28. 16:26:09
  • Roger6
    #61499
  • unrealnoise
    #61498
    "Nem mondom, hogy nem jó a fizikája az RF2-nek, de kb ennyi az egyetlen pozitívum benne"

    Akkor nagy szakértő lehetsz. Az biztos, hogy ha ligáznék, nem egy idejemúlt szimulátorral tenném azt. Nem azt mondom, hogy az rF2 baszott szép,d e tud baromi jól is kinézni, full dinamikus MINDEN TÉREN, a fizika, gumi magáért beszél, az UI is jobb a menükezelésre értve, szóval, továbbra sem értem, miért az rF1-et kell erőltetni. Jót tenne az ISInek, jót tenne a játéknak, és még ti is egy jobb játékkal játszanátok. :D De persze gondolom a pályák, és a szériák száma eléggé "lekorlátolt" még rF2-ben, de az biztos, hogy én inkább a minőséget választanám, mint a mennyiséget...
  • Roger6
    #61497
    Ohh, drága Bosco!

    Nem tudtam, hogy a sereg szó rendelkezik olyan meghatározással, hogy hány főből áll, de alig várom, hogy elmagyarázd szegény halandó, pórnép mivoltomnak, hogy valójában hány főtől is számít egy szimulátoros liga seregnek - számodra -, mert nagyon ezen a szón lovagolsz, ami mondjuk számomra elárul valamit.

    Aztán ami a legnagyobb hiba az írásodban: nevezés. Ki a halált érdekel, hogy hányan neveznek, a harmadik versenyre a fél társaság eltűnik, szóval lófaszt nem ér a 90 nevezés. Simco-ban meg ÁLLANDÓAN ennyi ember van. Felépített egy játékos bázist, és képes megtartani. Mondom ezt úgy, hogy kb. 2 szezont nyomtam velük, és semmi érzelmi kötődésem nincs hozzájuk. nagyjából az első két futamon 4-szer forgattak ki az első körben, szóval elég pipa is voltam rájuk.

    Race07 és ATTC, VSR. Húha. Az oszt igen. 2 x 25 fő, A és B szerver, eredmények alapján rangsorolva - talán másfél éve lehetett. Első versenyen full 50 ember, mondom akurva, micsoda zúzás, itt aztán van élet! Második versenyen A szerveren 18 fő, B szerveren 10 fő. Szóval a nagyjából 70 nevezésből maradt 28 a második versenyre, és ez bizony még fogyott a továbbiakban.

    Bár jómagam letettem a kormányt már fél éve, azt azért tudom, hogy az állandóan 30 főt kiállítani képes liga tud valamit, és igen, az bizony seregnek számít nálam, mert ezt a létszámot megtartja, és nem csak papíron létezik, mint a ligák túlnyomó többségében.

    - Hány nevezőtök volt?
    - 80.
    - Ez igen! Gratulálok! És mennyien fejezték be a szezont?
    - 10-en.

    Na ilyen egy átlag liga, pl. a Race07-es ligák nagy része. Pont azért, mert ingyenes, és minden idióta, boldog-boldogtalan nevez rá, utána meg szarik az egészre.
  • bosco05 #61496
    30 fő már sereg? :D Amíg Race07-el háromjegyű nevezéseket lehet gyűjteni, addig ezt ne nevezzük seregnek ;) A 30 fő szép szám, meg a SIMCOnál eléggé állandóak a nevek ami jó, de tény hogy nagyon szétszakadt ez a sim társadalom... AC, RF, RF2, Dirt, iRacing, RaceRoom, Race07, satöbbi... Ez már túl sok... :(
  • Roger6
    #61495
    Hát bocs, akkor a hiba nálatok van, ők képesek most is 30 fős sereget kiállítani.

  • SimaSuna #61494
    Már nincs sok szabad hely...

  • MAstudioHD
    #61493
    Kb csak a SIMCOnál működik az RF2 és kész kifújt a Magyarországi RF2 ligák száma.....
    Nálunk is most vált ketté a liga RF2, és RF1 es csoportra, ingyenes az RF2 rész, de 3 hónap alatt 1 azaz 1 új ember csatlakozott a ligához, míg az RF1eshez 6-7 új embert sikerült hoznunk.
    Nem mondom, hogy nem jó a fizikája az RF2-nek, de kb ennyi az egyetlen pozitívum benne, ettől függetlenül egy az egyben olyan mint az elődje, ami számomra és úgy látszik mások számára sem ér meg ennyi pénzt, arról nem beszélve, hogy évente újítani kell a licenszet is.
  • Alexease
    #61492
    Egyenenkent biztos nehezkes az atallas, mert mindenki csak figyel es var;) Es mivel az rF2 messze nem olyan nepszeru es nepes mint az rF1 volt (nem is lehet olyan, regen "egyedul" volt, most fel tucat konkurencia van), igy a lehetosegek sem olyan csalogatoak.
    Az esetleg meg mukodo rF1 ligaknak kellene lepni, kozosen megbeszelni, csoportosan atterni. De ez is nehezkes, ahol warezben toljak az rF1-et, kicsit arkadban, azoknak eleve nem kell az rF2, foleg nem penzert. Sokkal komolyabb, szimesebb, nehezebb.
    Nem tudom milyen rF1 ligak vannak meg, de korabban sok volt az F1, azon belul is az elegge egyszerusitett liga (hatulrol tologatos, sok segitseges, zuzos stulusu). Igzabol regen is csak eg yresze volt a "valodi" szimes, foleg csak azert toltak rF1-et, mert ingyen volt vagy olcso, meg arra volt hasznalhato F1. A szimes resze masodlagos volt.
  • Roger6
    #61491
    Akkor rosszul látod, Simco-nál mindig 30+ fő a létszám pl, és nagyon elégedettek vele.
  • MAstudioHD
    #61490
    Én még nem erőltetem az RF2-t, nézve más ligák próbálkozásait, nem sokan vevők rá már csak az ára miatt sem sajnos-
  • bottleopener
    #61489
    750 Ft-ért 10 játék, néhány régi klasszikussal, és köztük az rFactor is:

    https://www.bundlestars.com/en/bundle/born-2-race-2-bundle

    Aki még nem zsákolta volna be, most megteheti. :)
  • tbazsi95
    #61488
    SIMCO BTCC 2016 | Donington Park | Balazs Toldi OnBoard
  • Roger6
    #61487
    :D :D Te soha nem szimeztél, azt sem tudod miről beszélsz.
  • unrealnoise
    #61486
    Én sem értem... Ha már szimeznék ligában, akkor 100%, hogy nem egy 10 éves játékkal tenném, ami még ha jó is volt akkor, ma már erősen elavult. Pláne, hogy az "új" rF2 mennyire toppos bizonyos téren...
  • Alexease
    #61485
    Nem akartok atallni rF2-re?! Az rF1 mar erosen elavult (foleg fizikaban), es az ISI-nek/rF2-nek is jo lenne, ha mar azt hasznalnak az emberek, es nem a 10+ eves rF1-et. Persze tudom, "draga" az rF2, meg elofizetes es hasonlok, az rF1-et meg lehet tolni warezben, de akkor is.
    Az hogy "kispista" hatulrol tologat warezben "gagyi" rF1 F1-konvertet, az meg OK, de eg liga azert komolyabban vehetne.
  • MAstudioHD
    #61484
    10 ÉVES AZ A-LIGA!
    JUBILEUMI SZEZON !!!
    SZENZÁCIÓS NYEREMÉNYEK !!!
    Mindenki készítse a bukósisakját! Örömmel jelenthetjük be, hogy az F1 RFactor A-Liga 2016 -ban is bajnokságot rendez az rFactor játékkal. A tagfelvétel a következő szezonra a mai nappal kezdetét veszi.
    A MOD az RF1 2013 Total MOD lesz. Egyedülállóan hosszú szezont tervezünk melynek végén szenzációs nyeremények találnak gazdára:
    - Az első helyezett, a BAJNOK nyereménye örökös RFactor-2 licensz !!!
    - Csapatbajnokságot is hirdetünk! A legjobb csapat tagjainak nyereménye egy éves RFactor-2 licensz mind a két résztvevő számára.
    Ezzel még nem ért véget a nyeremények sora:
    - A szezon során legtöbb tapasztalati pontot gyűjtő versenyző jutalma egy éves RFactor-2 licensz. Ezt csak az a versenyző nyerheti meg, aki nem nyert még licenszet a fent ismertetett kategóriákban. Csak a 2016/1-es szezonban szerzett tapasztalati pontok számítanak!
    - A szezon végén kisorsolunk egy darab egy éves RFactor-2 licenszet. Ezt csak az a versenyző nyerheti meg, aki nem nyert még licenszet a fent ismertetett kategóriákban.
    Egyéb feltételek:
    - A licenszeket halmozni nem lehet, egy versenyző maximum egy darab licenszet nyerhet a szezon végén!
    - Csak az a versenyző nyer licenszet, aki nem hiányzik háromnál több versenyről!
    - A licensz megszerzéséhez a szezonzáró futamon kötelező részt venni!
    - Ha a bajnok csapatban három, vagy annál több versenyző versenyez a szezon során, akkor csak a két legtöbb pontot gyüjtő versenyző veheti át a nyereményét!
    A nyereményeket Vertetics Szabolcs ajánlotta fel, akinek ezúton is köszönjük a felajánlást, valamint, hogy elvállalta a liga vezetését!
    A nevezési díj a teljes szezonra (9 hónapra): 1500 Ft / fő.
    További információkkal kapcsolatban érdeklődni a [email protected] vagy a [email protected] e-mail címeken lehet.
    A teljes játékot a MOD -al és pályacsomaggal együtt az alábbi linkről töltheted le: Letöltés
    Várunk minden kedves érdeklődőt és jó felkészülést kívánunk az új szezonra!
    Üdvözlettel:
    F1 R-FACTOR 'A' LIGA
    FB csoport:https://www.facebook.com/groups/1663093163925547/
    Weboldal:www.a-liga.hu
    Utoljára szerkesztette: MAstudioHD, 2016.01.08. 14:27:41