15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • radeer
    #1648
    Hát beleolvasgattam a fórumba.
    Nekem MS Sidewinder FFB van. KB 3 vagy 4 éve ( olyan régen megvan, hogy kb ekkorra datálom a vételt) vettem használtan 25e-ért (egy nejlonszatyorba hozta a boltos...gyerek akié volt talán ha 1 évig gyűrte ). Gondolhatjátok, hogy nem kevés játékkal kipróbáltam már, az utsók között mindkét tábort kielégítve a sim. RBR és most az arcade CMR 2005. De volt a gépen Flat Out és minden más is, még távírányítós autós gémek is.

    1.Az összes játékot felismerte a kormányt miután rádugtam az USB-t !
    2.Tökéletesen működött mind !
    3.A legbrutálabb fokozaton nyomtam mindent, pedig néhány játék úgy rázta az asztalt majd szétesett - a beépített motor mit sem engedett az évek alatt)
    4.Nem kopik ( kivéve drága kis gyerekem egy ollóval elkezdte a gumit kapargászni ), strapabíró, az asztalra könnyen felszerelhető nem mozog.

    Ennyit szerettem volna mondani.
  • Lacika 79
    #1647
    A haverom anno 33-ért vette az MS-t, szal Bobbinak van igaza, bármennyire is fáj.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1646
    na azt viszont nem azért mondtam hogy megeszi a momot mert az ms jobban kézre áll, mivel racinget még nem is próbáltam. nem írtam oda szal ez az én fekete pontom. pedál téren racint nem megbízható ezért én nem teszem rá a voksom.
    tudomásom szerint kb 2 éve volt hogy a racingnek jó pedáljai voltak. utána már csak szarok jöttek és mindenki csak szívott vele
  • mEkLaU
    #1645
    OK h neked az áll jobban kézre, de ha 100-bol akkor mondjuk 90 embernek a force és a racing a jobb azért abban lehet vmi nem?Nem véletlenül választották az elsö két legjobb kormánynak!Nem kell ilyeneket mondani h ms megeszi a momot...mert attol h neked az áll kézre még nem jelenti azt h jobb is.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1644
    :)) m1 akkor ha ez a véleményed nem is erősködök tovább...;)
    el is hiszem amit mondok. az a baj hogy a lényegtelen dolgokon akadsz fenn. azt figyelembe se veszed amit tényként közöltem hogy bizony sok racing fikázót ismerek.

    force. nos nem azt mondtam hogy szar. itt te ferdítessz...:) azt mondtam hogy nem jött be. nem tudtam vele menni. kb. 2 éve próbáltam elég fura volt, MS sokkal jobban kezemreesik. pedálokat is jobban szeretem mert a forcenál ugyebár nem fix a pedál azon része melyen a talpam van. azt nem tudtam megszokni. DE!!!!!!!!!!!!!!!!! soha nem mondtam hogy szar. nem hiába kerül(t) annyiba amennyibe...


    viszont ha pénzem lenne akkor nem forceot vennék az biztos.
    vagy ECCI vagy BRD lenne. mivel nincs rá keret megmaradok ennél.
  • mEkLaU
    #1643
    Te Elhiszed amit mondassz?:DD
    ez a lolozás meg....tul kéne má lépni egy bizonyos szintet!Értem én h probálsz ilyen meggyözönek tünö mondatokat összeeszkábálni de az a baj azzal amit csinálsz h egyre nagyobbakat kell mondanod, és végén már nem tudod hol ferdits!És azt meg végképp nem tudom mért vok Szánalmas alak mert sokkal jobb kormányom van:D Elhiszem h probálod védelmezni a kormányod, ez tökéletesen érthetö természetes reakció, de egy ponton tul már levegöbebeszélés!Azért azt nem mondom h álomvilágban élsz, mert ott még nem tartssz de alakul.Amugy a Force mért nem jött be??:D azt mondtad h nem jött be:) Sorold h mi szar rajta, vele kapcsolatban mert tuti h sokmindent fel tudsz hozni hátrányként.Te értessz hozzá!
  • ÁjjLe BoBBi
    #1642
    lol mekkora szánalmas alak :DDDD még olvasni sem tudsz akkor mér hidjek el neked bármi mást ?:DD
    nem igen akartak átbaszni mert bezony bezony az MS az 30 volt nem sokkal utána meg már nem is lehetett kapni :) de te tudod.
    ha gondolod hívok kb annyi momo tulajt aki gyorsan lerágná azt az újab amivel azt írtad hogy a momo az fasza kormány :)
    kormány része lehet hogy jó, nem próbáltam még azt, de hogy a pedál szar az biztos :) nem akarok én sehol tesztelni mert lehet hogy gyorsan ki is basznának hogy az igazat írom...:DDD na de pápá okostojás :)
  • mEkLaU
    #1641
    De probáltam!Mind a kettöt!Bocs akko nem értek hozzá.MOMO Force-t is félreértésböl használom mert azt hiszem h jo holott szar nem?
    Ennyire láma nem lehetsz :DD
  • mEkLaU
    #1640
    amikor a Racing 30 volt és egy Ms (:D) kormány 31 ott téged nagyon át akart vki baszni
    100 tudatlan ember:)Nem tudom h eddig mért nem szednek szét a számitogépes ujságok h te tesztelj:)
    Sok barmot meg ott alkalmazzák.:(
    Ezt a forumot sokszor végigolvastam már, de te vagy az elsö olyan mst ulajdonos aki nem vallja be h bár a racing drágább jobb is:)
    Elfogultásg megverte a kritikát.Grt!
    Lezártam részemröl a vitát mert ettöl a ponttol válik értelmetlenné amikor jönnek a magyarázkodások.Szia
  • ÁjjLe BoBBi
    #1639
    bár ha a formula force gp-vel hasonlítgatod az ms-t akkor nagy hozzáértő lehetsz :))
    szerintem nemhogy még probálni, de még látni se láttál akkor MS Sidewindert :DDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #1638
    lol te aztán igen el vagy varázsolva. 100 tudatlan emberből aki megnézi az árlistát és hopp momo az biztos jó lehet. na úgy talán 99 azt vesz. én olyan komrányt nem vennék amivel csak szopni lehet. ms-t már nem gyártanak de mikor még lehetett kapni 30k volt momo meg 31 nemtom akkor lehet nem volt még 1 ezresem? (LOOOOL) örülök hogy nem momo-t vettem így utólag mert anno még azt akartam énis...
    a racing kormány része lehet jó, de a pedálok rakás, még 1x mondom RAKÁS szart nem érnek! és ez nagyot ront az összképen!!
  • mEkLaU
    #1637
    Jo hát akkor elmondom neked hogy 100-bol 99 ember azt mondja h még a racing is jobb az összes msnél!
    Ms kormányt az vesz akinek nem jön át a szimulácio vagy nincs pénze(Bocs ha kicsit durva voltam)
    Havernak Racing van, nagyon jo!Nekem Force, hát nem tom lehet-e rola rosszat mondani.
    Az Ms kormányok a Formula force gp-nél jobbak vmivel.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1636
    ja és a force sem jött be...
  • ÁjjLe BoBBi
    #1635
    force-ot igen. racintről meg csak rosszat hallottam. nem egy helyről. ms-em van lassan két éve, soha semmi baja nem volt, ffb tökéletes. ellenben pár haverral akik már lassan a 10. racinget voltak gariztatni.
  • mEkLaU
    #1634
    :DD
    Probáltál már Momot?:)
    Még a Momo Racing is az összes többi felett áll.Force-rol nem beszélek
  • ÁjjLe BoBBi
    #1633
    lehet már nem aktuális, de mindenképpen MS...még akkor is azt mondanám ha momo racing és ms sidewinder közül kéne választanod. ms megeszi a momo-t.
    és nem szar a szoftvere.
  • hmm
    #1632
    Üdv!
    Tudna valaki segíteni? A problémám az, hogy játék közben húz a kormányom balra/nincs driver usb-s/,viszont ha win xp- belül bekalibrálom akkor a kormányzás oké viszont a gázpedál/vagy gázkar/ nem fokozatosan gyorsít.Létezik valami komolyabb bekalibráló progi win xp hez? És minden játéknál ez a probléma ahol nem lehet kormányközepet állítani...thx
    a kormány nem force-os,elnézést ha ezért offtopicolok
  • CSOCSO
    #1631
    akkor megvan...
  • CoolStuff
    #1630
    Jaja, az lesz az, amikor otthagyja a hayabushat!:)
  • CoolStuff
    #1629
    A google csodákra képes!:)
  • orkenyid
    #1628
    Saitek R440-hez nem tud valaki valami mukodo xp-s drivert?
    nekem mindig eltunnek belole a beallitasok a letoltott es az eredeti driverrel
  • CSOCSO
    #1627
    sajna nemtom letolteni.. de szerintem ismerem:)legalabbis van hayabusha vs supra videom
  • CSOCSO
    #1626
    oooohhh... volt valami hasonlo okossag .. igen emlexem.. aszem a tomshardwaren irtak hogy nem tamogatja a nemtom milyen modot ( a kozepre rantasert felelos) IMERS aszem?...
    mindegy.. megvettem az uj MS kormanyt a hatan ott van hogy licensed immers technology .. no komment!!!!...
  • CoolStuff
    #1625
    OFF:
    Ezt ismered?:))
  • CoolStuff
    #1624
    Hm...kössz az infót!

    Na az a helyzet, hogy mostani állás szerint 15 lenne az MS és 10 a logitech...
    Szted még mindig MS legyen?

    Ja MS-nél még azt szídják, hogy nem ránt vissza közép állásba, vagy micsoda.
  • CSOCSO
    #1623
    mindenkeppen MS!!!
    nekem is az volt.. havernak meg regi logija. .hat nekem nem tetszett egyaltalan a formula force...
    igen.. az MS majdnem olyan jo mint a MOMO... es a drivere nem olyan gaz.. rebesgetnek egy ket dolgot.. de nalam faszan mukodott... igaz mar MOMO-m van.. de csak azert mert kivancsi voltam hogy mit tud.. vegulis nem bantam meg...
  • CoolStuff
    #1622
    Hali!
    Na 2 kormány állna rendelkezésre, mind2ő 13ropiért kb...
    Sztetek melyiket vegyem?:

    Microsoft Side Wider (Állítólag majdnem olyan jó, mint a MOMO, csak softvere szar)
    , vagy Logitech Formula Force...

    Én Microsoftra szavazok, de az zavar mind2ben, hogy nincs rendes váltókar rajtuk, csak a kormány mögött az a lapát!:D
  • RelakS
    #1621
    Eddig én is az asztalt csapkodtam, de elborult az agyam attól, hogy mikor kormányzok, vagy csúszok tovább, hiába megyek lépésben, és engedem el a féket-gázt, vagy eleve a másik irányba fordulok
  • guardian hero
    #1620
    Van egy eladó Logitech MOMO Racing kormányom, még nincs három hónapos, garanciális 2006 auguszutsáig, gyakorlatilag új még, alig volt használva. Érdeklődni lehet privátban.
  • CSOCSO
    #1619
    :( fasze vered a kormanyt:(((((((((((((
    en mar inkabb mar a labamat csapkodom... regen szetcsapkodtam a SNES joyat:)
  • RelakSfromhome
    #1618
    Ehh... úgy felhúzott a Richard Burns Rally, hogy kicsit megcsapkodtam a kormányt, és az alsó felfogatót tartó négy csavar-ból három alatt megfáradt a műanyag :( Most szárazepokittal összegyúrtam, kiváncsi vagyok, mennyit fog tartani ...
  • Bucser
    #1617
    ÉS most fagy, ha lhúzod a kormányt és úgy próbálod?? esetleg kormány driver update-t próbáltál?
  • Action
    #1616
    igen. Eddig anélkül játszottam és nem fagyott 1x sem
  • CSOCSO
    #1615
    szerintem colinnal lesz baj.. en is nyomtam semmi baj nem volt bele (fekete momo)
    csak akkor fagy ki ha kormannyal nyomod?
  • Action
    #1614
    Sziasztok!

    Ma vettem egy MOMO-t (fekete),minden fasza,szép és jó.De:Colin McRae 4-el nyomom és kifagy,de ugy hogy aztán reset kell. Találkozoztt valaki ilyennel? Mit lehetne tenni?KÖszi
  • oneal1
    #1613
    már egy fél éve jah:D
  • zsoleer
    #1612
    halotátok hogy a kogitechnek lesz uj kormánya karácsony környékén
  • Ch_Slater
    #1611
    igy utolag... a piros 52k-s az 2002-es ár. legalábbis akkori az értékelés és gondolom az ár is.
  • Kaszi46
    #1610
    köszi mindenkinek a segítséget, a vásárlás megtörtént.
  • mEkLaU
    #1609
    itt páran beszéltek elöttem MOMO Force-rol!
    Nekem is ilyen van és azt kell mondjam tökéletes, szét is volt már szedve egyik barátommal átkentük zsirral és csak néztem micsoda dogok vannak benne:)