15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #1488
    bratyomnal van a kormany azota beszeltem is vele aszondja megvan csak nem tudja hol:))))) lehet telken van..szal 1-2 het alatt kerulne elo ha szeretned de igy se nagyon szeretnek skudozni hogy meglesz..
  • Biboldeaux
    #1487
    de te most amcsiban vagy, nem?
  • CSOCSO
    #1486
    elviuleg nekem van egy MS kormanyom ami nem igazan megy..
  • Biboldeaux
    #1485
    Nincs valakinek eladó tönkrement kormánya, aminek a pedáljai jók? Kuplunghoz kellene.
  • Lacika 79
    #1484
    Jó lenne!
  • Shan
    #1483
    Szerintem sincs...Én is azt vettem volna (MSFFB), ha lett volna...de 1ik tuskóban sem találtam...Így lett MOMO...kinyögtem az árát valahogy, DE MEGÉRTE! Nagyon profi!

    Inkább várjatok 1 hónapot, és ne sajnáljátok rá a lét! Komolyan!
  • Air
    #1482
    Most??
    1 eve volt az az akcio!! Akkor allitottak le a gyartasat, azota nincs, es tobbet nem is lesz!
  • CSOCSO
    #1481
    18 ezer ft.. tescoban vagy mediamarktban nezz korul
  • valdez
    #1480
    ms ffw-t hol lehet venni újonnan és mennyiért (gondolom macerás lehet) ?
  • CSOCSO
    #1479
    sajna erre nemtok mit mondani..en meg se vettem volna.vidd vissza es vegyel MS kormanyt (csak a piros feketet!)
    vagy MOMO-t
  • CSOCSO
    #1478
    nagyon komoly ez az SG.. hiaba mondom a sok okos moderatornak hogy irjak be a fejlecbe:
    MOMO A LEGJOBB,csak draga...
    MS FFW IS SZUPER ES OLCSO IS!
    EBBEN A KET KORMANYBAN GONDOLKOZZON MINDENKI!!!
  • valdez
    #1477
    sziasztok.

    most vettem egy logitech formula force gp-t. két gép van itthon, mindkettő abit alaplappal szerelt és xpsp1 van rajta. legújabb biosok. semelyik usb aljzattal sem érzékeli egyik gép sem a kormányt, pedig használom velük a két digitális fényképezőgépet és a két szintén logitech gamepadet. a bolt szervízében pöccre működött. már vindóz reinstall is volt. visszavennék, de én ilyen áron nem tudom milyet érdemes venni. inkább azt szeretném ha működne a gépemmel a kormányom. tanácsokat szívesen várok :-)
  • CSOCSO
    #1476
    egyik legjobb.. nala csak a momo a jobb
  • Lacika 79
    #1475
    Jó az is, Sőt. Nagyon jó szerintem.
  • Mihail
    #1474
    A Microsoft kormánya, az milyen?
  • Mihail
    #1473
    Trust kormány 12933 FF380 Force 14ezer+áfáért?
    ez szarabb mint a logitech? a momora nincs keretem az a baj :(
  • Lacika 79
    #1472
    Megéri, de ha tényleg jót akarsz, akkor Logitech Momo. Szerintem nem csak én mondom ezt. Nekem pl. egy kiadós Colin4 meccs után néha bedurran a karom elég jól. :-)
  • Mihail
    #1471
    milyen force feedbackes kormányt érdemes manapság venni? mekkorát tudnak rántani a mai modellek? nekem vmi nagyon állatul rángató kéne! pl. ez milyen Logitech WingMan Formula Force GP? 14ezer+áfáért megéri?
  • CSOCSO
    #1470
    oks
  • CoolStuff
    #1469
    ►Most nincs keret!|►Majd lesz!:D
  • CSOCSO
    #1468
    nah a regieket felejtsd el!
    amugy piros volt meg sarga. .nem kek.. a kek az ujabb.. ps2 re is ramaszik akar.. de mindegy.. ha van manid akkor momo.. ha nincs akkor MS
  • CoolStuff
    #1467
    Azokra gondoltam, de akkor el is vetem!
  • CSOCSO
    #1466
    ?????
    milyen regebbi momo???
    momobol ket fajta van.. a sima es a tapos.. a sima az jo. elerheto aron a tapost pedig mar kapni se nagyon lehet azhem.. a regi logitechek (piros meg kek) azokhoz hozza se nyulnek a helyedben!
  • CoolStuff
    #1465
    A prohardver tesztek a lapján a régebbi piros MOMO a legjobb!
  • CoolStuff
    #1464
    htx!
  • CSOCSO
    #1463
    nemtom lehet e meg kapni az MS FFW-t ha igen akkor az a legjobb ar/minosegben.. 18 es az egyik legjobb kormany.. csak a MOMO jobb nala.. de joval dragabb is..
  • CoolStuff
    #1462
    Hali!
    Most szertenék venni egy Logitech MOMO Racing Force Feedback-et, és, ha jól látom akkor most ami a legjobb ár/minőség terén az ez!
    Vagy tudtok jobbat mondani?
    Ezt egy jó 2 évre szánom, sztetek addig tartja magát, vagy érdemes várnom valami újabbra?
  • Ruffi
    #1461
    Egy gyönyörü növérem van aki mos érettségizett!
  • CSOCSO
    #1460
    :)))) nover, teso valaki mas?:)
  • Ruffi
    #1459
    Fater is orvos, de ez nem tartozik ide
    Bocs az Offér!
  • Met
    #1458
    Mert egy kis féreg
  • CSOCSO
    #1457
    anyja az orvoss.... amugy meg me kel ilyen baromsagba belekotni...
  • Met
    #1456
    A másik topicban apád orvos, azok nem használnak wd40-et.
  • Panther
    #1455
    OK. Köszi, megnézem a cuccot.
  • CSOCSO
    #1454
    nahja.. kurvasok mindenre lehet hasznalni a wd40-t.. pl ha egy zsiros dolgot akarsz lemosni.. akkor telibefujod a wd40 el es eleg jol lejon a piszok es a mocsok...

    no mindegy.. ovatosan fujkaljal... de hidd el jobb lesz.. es nyugodtan a pedalokat is egy kicsit mert azok is nyikoroghatnak egy ido utan
  • Lacika 79
    #1453
    Bezony jó. Csak van, amit felold. Szal azért nem árt óvatosnak lenni.
  • Ruffi
    #1452
    Fater is azt használja és télleg jo
  • CSOCSO
    #1451
    spray... es kurvajo!!! az igazi automat fujtam vele korbe mert nyikorogtak az ajtok.. aztan haver lakasaban 2 ajtot mert azok is nyikorogtak..azota azok hangtalanul nyilnak csukodnak!! szal olyat vegyel nyugodtan mert nagyon fasza!
  • Panther
    #1450
    Arra a kenőanyagra gondolsz? Jó, használtad már?
  • CSOCSO
    #1449
    wd40 segit a bajban!!!