15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • BMan
    #1568
    Hi all! Vettem egy kormányt (Trust FF380), minden játékkal jól megy csak a Colin 4 alatt nem működik a force feedback.
    Nem tudjátok mi lehet a gond?
  • CSOCSO
    #1567
    sajna fogalmam sincs:(
  • zero_cool51
    #1566
    nekem senki nem tud segiteni?
  • CSOCSO
    #1565
  • guardian hero
    #1564
    Egyelőre a kihúzás-visszadugás megoldotta a problémát.
  • CSOCSO
    #1563
    ahot.. ugyanugy szarakodik mint amit en irtam???
    mert ha igen..akkor probald meg szethuzkodni majd visszadugdosni.. ha nem jobb.. akkor szedd le ezt a progit:
    DXTweak2

    (google ba keress ra)
    elvileg nem kene rajta javitani de miutan en kiprobaltam a progival a kormanyomat eszrevettem hogy megenn jol muxik a kormany.. ha nem lett jobb akkor vissza vissza!!! ha nem javul akkor... hat... akkor privizz ram.. van egy oldal ahol le van irva a MOMO szerelese...
  • zero_cool51
    #1562
    kellene kis segitség!
    vettem egy Logitech Formula Force GP-t.
    eddig minden tök jól klappol, leszedtem netről a legujabb drivert, és jol megy a jéték, minden játék király.
    DE az F1 2002 és az F1 Challenge 99-02 esetében nem műxenek a pedálok. mi lehet a probléma?
  • N1
    #1561
    Szint úgy, több mint egy éves és semmi baja ezidáig a MOMO kormányomnak.
  • Bucser
    #1560
    Most voltam Act Labs honlapján egy új pedálset 25 dollár az új poti a gázba meg a fékbe pedig darabja 9 dollár:D Hát azt hittem leborulok a röhögéstől:) Egyébként köszi CsoCso az ajánlatot de élnek külföldön ismerőseim akik át tudják venni a cuccot. egyenlőre pénzt gyűjtök gép bővítésre:(

    Egyébként ami észrevettem, hogy a Logitech ujabban baromi szar minőségű potmétereket használ....
  • guardian hero
    #1559
    Mázlid van, kopogd le gyorsan.
  • Lacika 79
    #1558
    Hm. nekem egy éves, és semmi baja sincsen.
  • guardian hero
    #1557
    Hát ez nemigaz basszus 4 napos a Momo és nálam is elkezdte a gáz a szarakodást :( Szerintem nem is érdemes viszzavinni se, úgyis ugyanilyen szart kapok...
  • Shan
    #1556
    de, act-labs is árul kormányt, ramiris-nél lehet kapni, de nézd meg a depo.hu-t a kormányoknál kidobja, melyik kisker folgalkozik vele...Force-os-t szerintem sem forgalmaznak nálunk, de a sima az valami nagyon jó...komolyan...nekem volt, csak vágytam a rezgésre...:))
  • CSOCSO
    #1555
    hat most egesz nap jo volt! halleluja!
  • guardian hero
    #1554
    ha kihúzod USB-ből és visszadugod, akkor újrakalibrálódik vagy mi, és ideig-óráig megint jó lesz. De ez nem tökéletes megoldás...
  • CSOCSO
    #1553
    jolvan.. akkor most ezt a tokom se erti. .mostmeg mukodik mint kep pedal:(.. most akkor oruljek vagy mindig elromlik egy kicsit mikor olyan kedve van?
  • CSOCSO
    #1552
    fasza:( a baj az hogy szetszereltem..szal nemtom.. lhet baszhatom a garit
  • guardian hero
    #1551
    Etz típushiba a MOMO-nál. Csekkold ezt, hátha segít: http://web.axelero.hu/mozso/momo_m.html

    Egyébként végül én is Momo Racinget vettem. Kíváncsi leszek, meddig bírja... szerencsére két év gari van rá, de utálnék a szervízbe rohangálni. Logitech suxxx, kár, hogy itthon semmi más normális kormányt nem lehet kapni.
  • CSOCSO
    #1550


    f*sza b*szameg... most ugy megcsinaltam hogy mar a fek is csak az elso piros vonalkaig megy:(((((( AAAAAAAARHHH gecc ezt nem hiszem el eskuszom.. ha valaki tud valamit mondani az pls ne tartogassa.. esetleg ha valaki tud valami kulfoldi forumot ahol tudnak segiteni..pls ossza meg!
  • CSOCSO
    #1549
    nah.. szoval aztan valahogy kiderult hogy hiaba nyomom ki a pedalt 3/4 reszig megy csak el.. egyre erdekesebb..tehat a marade kozepsi negyed reszben tortenik valami?..\aztan eszrevettem hogyha beletaposom szoszerint erovel a muanyagba a pedalt akkor vegigmegy...
    ahh mondom es hihetetlen.. gyorsan meglesem a colin mcrae rallyban is hogy csak az utcso 3/4 ig megy el? es igen... ohh faszom.. gyorsan kijovok a logi sajat szarjaban meglesem hogy mizujs... ott is csak az elso piros kis pocokig megy el..ooh fasza.. ha erosen rataposok (kenyelmetlen lenne igy hasznalni de nagyon) akor vegigmegy..
    jo. szepen szetszereltem.. erre most latom hgy kuuuuurvara nincs mit igazitani az egeszen.. erre szepen szet is esett az egesz:(((((((( 15 percig szorakoztam vele hogy osszetegyem mert szanaszet esett az egesz.. erre kiesik valami muanyagocska is belole:( hat majdnem szivrohamot kaptam mert kurvara nemtom hova kell visszarakni..azota kitalaltam hogy szerintem a kis fogak ala kell berakni valahova mert most nem mukodik a fogakat kiengedi kis gomb..szal tuti oda kell valahova.. nagynehezen osszerakom.. meg nincs osszecsavarozva de kibaszottul nem mukodik egyik pedal se..szal kb a boges hataran vagyok baze...:( fakkom kivan de rendesen!
  • CSOCSO
    #1548
    amcsiba igen??? ha igen akkor megoldhato.. persze ugy kicsitdragabb lesz...
  • Bucser
    #1547
    pedig nekem olyanom van.. egy force rs.... ÉS imádom.. csaka gáz potiját ki kéne cserélni, de magyarországra nem szállítanak spare partot.. hogy dögöljenek meg....
  • CSOCSO
    #1546
    amit linkeltel.. nezd meg hogy nez ki az a pedal..... uberszarul nez ki!!! nemtok mit rajt amagyarazni hisz latni lehet rajta zonnal...
  • guardian hero
    #1545
    Most néztem a honlapjukat, úgy néz ki beszüntették a kormánygyártást :(
  • guardian hero
    #1544
    És a pedálja miért tűnik überszarnak? Nekem még nem volt kormányom, nem tudom milyennek kéne lennie...
  • Bucser
    #1543
    Act Labs már nem árul kormányt?? vagy csak sehol sem lehet kapni???
  • CSOCSO
    #1542
    trust szamomra ismertebb marka de ez a 380 as valami UBERSSZARNAK nez ki..foleg a pedal resze...
    mondjuk nekem az f1 kormanyai se tetszettek sehogyan sem...
    a btech meg ...... hat nemtom... talan probald meg azt...
  • guardian hero
    #1541
    Hi! Kormány vásárlását fontolgatom. Momo túl drága, nem jöhet szóba. Logitech Formula Force GP lenne 15-ért, de azt nem szeretnék, mert sok rosszat hallottam a potijairól, amit hajlamos is vagyok elhinni, miután 3 logitech analóg gémpadom ment szarrá hasonló hibával (legalább a zsét visszakaptam). Trust FF380 van hasonló árban, nagyon jó fogása van (talán csak a Momo-nak jobb), masszívnak tűnik, viszont semmit nem tudok róla, és a pedálok nem látszanak túl meggyőzőnek. Erről van szó: http://www.trust.com/products/product.htm?artnr=12933
    Harmadik lehetőség a Btech cég BJW350-es cucca lenne, ennek se rossz a fogása, és kedvező nagyon az ára: http://www.btech.hu/modules.php?op=modload&name=postkart&file=index&req=itemview&IID=84&KID=2004081623250882.131.182.226

    Szerintetek melyik éri meg ezek közül? Esetleg hasonló árkategóriában van valami más? MS-t ne mondjátok, mert nem lehet már kapni sehol...
  • tajfun
    #1540
    A blufisnel 34 brutto, 10essel olcsobb mint a mediamarkecban.
  • CSOCSO
    #1539
    MOMO-t vegyel ha van manid.. massal ne torodjel... ha nincs akkor piros MS FFW-t
  • tajfun
    #1538
    Eddig nem erdekelt a dolog, de most rajottem hogy akarok en is 1 ilyen kormanyt. Lattam ezt a Logitech MOMO akarmit ajandekozzak minden versenyen, meg jo draga is, legalabb tud is vmit? 2 pedal van rajta, ezen kuplung nelkul kell valtani, vagy mi? (Ha mar a valosagot utanozzuk, legalabb legyen tokeletes.)
  • CSOCSO
    #1537
    ne vedd meg!!!!!!!semmikeppen se!!! keress USB set.. es inkabb pirosat...
  • Lacika 79
    #1536
  • mEkLaU
    #1535
    Én Kyosho zsirral kentem át a fogaskerekeket!
    3 köbcenti egy olyanbol 5-6 ezer forint.
    És tökéletes
  • keji
    #1534
    Hali! Most akarok venni MS ffb kormányt gameportosat, de xp proffot használok. Van valakinek tapasztalata, hogy müködike-e frankón a kormány vagy sem . Olvastam a ms mvp-n hogy control panelen hozzá lehet adni a cuccot és tényleg. Próbálta már valaki? A 4.0-s szoft viszi a gameportosat is?
    Köszi a segítséget!!!!
  • CSOCSO
    #1533
    ha nyikorog valami akkor be kell zsirozni.. ha nincs zsir akkor WD40!!! ez egy kek szinu flakonos spray.. egyik legfaszabb spray a vilagon...istentelen sok dologra jo!! szal befuj es jo is lesz.. mint mar irtam is.. nekem nyikorgott.. befujtam..azota nincs hangja
  • Shan
    #1532
    ratb: maj'megláttyuk...irok egyből, ha nyikorog...:))
  • CSOCSO
    #1531
    tegnap nyikorgott a gazpedal.. befujtam wd40 el...
    meg nyikorgott de estere elmult... azota csendben van a cuccos
  • ratb
    #1530
    shan:sajna mind rossz lesz egy idő után,ebbe törödj
    bele....
  • CSOCSO
    #1529
    :) nahja. mondjuk sokat nem erek vele. de lattam...