15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #1768
    te olyan hülye vagy hogy betont lehet törni veled! senki nem beszélt itt piros racingről mert olyan nincsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MOMO FORCE (FELFOGTAD TE ÁGYÚ!?) AZ A PIROS!!!!!!! A WINGMAN MEG EGY SZAR ÉS SENKI NEM BESZÉLT RÓLA! na tünny el
  • king13
    #1767
    lol bazzeg

    piros momo-t már nem kapni, mivel leálltak a gyártásával.
    a fekete momo az meg a silány mása nem csak kevesebbet tud de gyengébb minőségű is, jelen pillanatban ezt kapni a boltokban 30e ftért
  • B@dsector
    #1766
    mi nem érthető, piros MOMO Racing nem létezik csak fekete.
    Piros amire gondoltás Logitech WingMan Formula Force GP, nem piros MOMO Racing.
  • king13
    #1765
    Egyszerűség kedvéért :)
    Logitech Wingman Formula Force GP
    Logitech MOMO RACING Force Feedback
    Logitech MOMO FORCE (most hirtelen ezt találtam googleben :)

    az első ugye a fekete momo ami most is kapható, a második meg a piros ami meg már csak használtan kapható
  • ÁjjLe BoBBi
    #1764
    szűűűűűűzmáriajézusúúúristenn!!!!!!!!!!!!!!
    ha nem tudod mit beszélsz inkább meg se szólalj basszameg
  • king13
    #1763
    tessék???
  • B@dsector
    #1762
    Igen ilyen van nekem is "Logitech WingMan Formula Force GP" kb. 3 éve, és semmi baja nincs.
  • king13
    #1761
    a MOMO Force a piros, sokkal jobb minőségű mint a fekete MOMO Racing

    te a fekete MOMO-t raktad most be ezt még lehet kapni újonnan 30k körül, a piros MOMO-t meg már inkább használtan kapni
  • ÁjjLe BoBBi
    #1760
    he? igen ennyi az a szar de mi ezen a fura ?
  • B@dsector
    #1759
    Logitech MOMO Racing Force - bruttó 30.650.- Ft újonnan, milyen árakról beszéltek ti:)
  • king13
    #1758
    hát a legtöbb árlistán momo racing force-nak írják és az bizony nem a piros momo force, hanem a fekete momo racing sajnos :)
  • king13
    #1757
    igen, írták is RSC-n róla hogy ugyanaz a pedálja mint a racingnek :)

    egyébként a momo 2 megjelenése az olyan mint az LFS S2-jé :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1756
    yeah lfs iz dö beszt :)
  • bödön ödön
    #1755
    állítólag első kézből tudom, hogy LFSben online kérdezte egy Driving Force Pro tulaj, hogy mit kezdhetne a pedálokkal, mert elkezdtek szarakodni neki. a momo racing szindróma jött elő.
    szóval semmivel nem jobb, de egy kis sziloplaszt a poti alá segít a dolgon. a racingnél nekem bejött, addig amíg nem csináltam meg nekem is benyomva maradt a fék egy picit.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1754
    te vagy a hozzáértő nemtom mér nem tudod ?
    amúgy december, január környékén kéne, nem én várom annyira de atöbbiek mondták hogy kb akkor kéne...mivel már december van és még be sincs hírezve ezért késik bőven
  • csimpok
    #1753
    Próbálta már valaki a Logitech Driving Force Pro-t? Ugyan ez eredetileg egy PS2-es kormány, de megy Pc-vel is! és állítólag százszor masszívabb és jobb (a pedál is), mint a Momo-nál. Ja, és "csak" 30-35k.
  • mEkLaU
    #1752
    Következö MOMO mikor jön?Nascart se láttam még sehol igaz h az alsoközép kategoriás kormány lett volna, de köv MOMO érdekelne
    hozzáértök ugyis tudják...:)
  • HPt
    #1751
    jó a logód
  • HPt
    #1750
    asszem electro world-ben volt kint egy jó ideig egy szószerint ütött-kopott momo force, 65-ért kb. :D

    TasMan: nekem non-ffb van, és nem lötyög, ha jobbra tolom akkor arra egy nagyon picit de egyáltalán nem zavaró
  • ÁjjLe BoBBi
    #1749
    tom 60-70 között mozgott. azért mondtam mert lehetett ~60 körül is találni.
    én akkor sem venném meg. pár hónapja kínálták nekem 35-45 között olyanok akikről tudtam hogy jót adnak ki a kezükből. meg mielőtt kifutott a kormány már akkor olcsóbb volt. nehogymár most 61-et kérjenek érte mikor jön a következő momo :)))
  • mEkLaU
    #1748
    Mikor megjelent nem annyi volt:) egy 10-essel többért verbuváltam én...de ez már lényegtelen.Lehet h 1-2 napig használta és visszarakta dobozba...de hát van ilyen lehetöség h megnézze az ember.Mondjuk m.o-n manapság akkor lehet biztos vmiben az ember ha ott a kezében
  • ÁjjLe BoBBi
    #1747
    az az egy darab is full kamu. tuti egyik ismerosnek elbaszodott vagy nem tetszik hogy nincs ra gari vagy hasonlo es odaadta a boltosnak hogy ha tudja esetleg adja el. de ha nem is akkor is csak egy idiota vadbarom fizet 61ezret egy momo force-ért. mikor megjelent akkor volt ennyi basszameg azért hülyének ne nézzék az embert. erre meg még garancia sincs.
  • mEkLaU
    #1746
    :DDD
    Hát utolso darabot meg kell fizetni:)
    Amugy a boltosok általában csak azt tudják h mi van raktáron, azt nem tudják h az mi..Az árlistán is ugy volt h "Racing Force"..de azért jo h felhivtad öket, ha esetleg dühömbe ezt széttörném akko vehetek ujat:DD
  • ÁjjLe BoBBi
    #1745
    visszahívott megint :DDDD

    aszondja körbekérdezősködött és azt mondták raktáron van egy darab még(ami természetesen kamu...)!!!!!!!!! azt hittem eldobom a telefont!!! megkérdeztem az árát, és a válasz 61ezer volt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    az király majd veszek egy vélhetően használt kormányt 61k-ért amin még garancia sincs.
    loál
  • ÁjjLe BoBBi
    #1744
    annyira kíváncsi voltam hogy ha sehol máshol a világban nem kapsz momo force-ot, talán majd itt...
    a csávó kb olyan hozzáértő dumát adott le mint a meklau mester :)))
    mondta hogy visszahív hogy talált e. visszahív
    "hát van abból a momo racing force-ból" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    na kb akkor erről ennyit.
    nos?
  • king13
    #1743
    Bobbi felhívta őket és nincs nekik csak MOMO Racing Forcejuk
  • king13
    #1742
    a Wingmant én is próbáltam viszont, a momohoz képest igen silány volt. legalábbis az nagyon zavart hogy csak 180-ban lehet tekerni, meg hát elég pontatlan is volt. a pedál az nekem túl kicsi volt, meg furcsák is voltak a pedálok. szóval nekem a wingman ff nem jött be :)
  • king13
    #1741
    nekem 1 év után a momo-nak is lötyögött a kormánya
  • TasManXT
    #1740
    komolyan kérdezze már meg valaki, hogy lehet-é kapni Momo Force-ot. Ha igen, akkor itt helyben orális örömöknek teszem ki magamat.
    Szóval meki: én aki arc nélkül kipróbáltam már 4 fajta kormányt (egy névtelen fos Hama xp driver nélkül 9900ft, Logi Wingman FF 18k, MS nonffb (olcsóság) default xp driver, Logi Momo Racing 30k) igaz ezekből csak 3at használtam huzamosabb ideig, de elmondhatom, hogy az MS az ffb hiányán kívül jobb volt mint bármelyik. Talán még az egyik hátrány, hogy lötyög össze-vissza a kormány (neked is ez van Hummer? Esetleg ez meg van az ffb-s változatnál is?).
    Az a baj egyébként a vitával, hogy te beszóltál king-nek, amit ő jogosan fel is vett. Szóval próbálj visszatérni a témához és tényleg felejtsük már el azt, hogy a másiknak mennyi az intelligenciahányadosa.
    Force 2 rulez
  • king13
    #1739
  • akyyy
    #1738
    Bakker, egyszer nézek be ebbe a kormányos topicba, mert rajta van a toplistán...utsó 3 oldalt olvasva többször szerepel a Fasz kifejezés mint a gumiszobás szeextopicba
  • king13
    #1737
    hülyeségeket beszél én mondom :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1736
    gecc mekkora király ez a momo RACING (!!!!!!!!!)
  • mEkLaU
    #1735
    "a kérdés hogy te mit akarsz elérni. ez már megint egy sablon szöveg hogy jaj te milyen hülye vagy, te sötét vagy...stbstb."
    Most már télleg megyek..majd talán holnap folytatjuk.Addig ugyis verbuválodik a csapat gondolom
  • king13
    #1734
    mivel is mondtam ellent magamnak?
  • mEkLaU
    #1733
    Hu de könnyen kiakadsz..ez a "veszélyes" duma meg...tök ellentmondassz magadnak.szörnyü:) Na mind1 engem különösképp nem érdekelsz, legalább nem unatkozam ma este sem.Én azért élveztem az egészet mert közbe jokat szorakoztam:)
    bye a kormányos forumozoknak is:)
  • king13
    #1732
    friss hozzászólás az lfs fórumon: lelkes momo racing tulaj:
    "Muszaly volt vennem egy ujat mert ,U1en felbaszott agyilag a Momo system mivel vegre osszejott egy jo csapat (Lefty,Kirves,Mcest) de 2 kor utan egyfolytaban balra huzott + fek befogas.Ugy megkattantam,hogy leteptem az asztalrol es vagy 10x odabasztam majd kezbol berugtam a sarokba hogy szanaszet szakadt az osszes kabel.Mondjuk ezt a videot nem jatszanam le anyameknak=)"
  • king13
    #1731
    nyilván miután azt mondtad nekem hogy csoringer barátom azután kissé felkaptam a vizet. elhiheted hogy kurvára nem érdekel milyen kormányod van, nem is értem miért keverted bele a force-ot holott végig a racing-ről volt szó. erre jöttél ilyen "savanyú a szőlő" szerű dumával hogy ezt csak azért csináljuk mert neked force-od van. menj már bazzeg...
  • king13
    #1730
    aztarohadt hát te veszélyes vagy :)
  • king13
    #1729
    a beszélgetésnek már rég vége mint említettem :) miután bebizonyosodott hogy bizony neked a racing-gel kapcsolatban igencsak nem volt igazad azóta csak hülyézni tudsz itt mindenkit. de persze te nagyon jól tudsz vitatkozni :)