15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #1688
    nem paraszt csak gerjedek a vadállatok barmokra...;)))
  • mEkLaU
    #1687
    :) fáradt vok de abban igazad van!(konvergál)
    Nem jobb az Ms a forcenál?:)
  • TasManXT
    #1686
    nem isteníted, de csak jobb aszondod. :D
    mellesleg 0 felé konvergál, nem mindegy. Force - remek széria kifutott termék, Race - elbaszott széria, kifuthatna már termék. MS - sajnos kifutott termék. Any question? Ja mellesleg Momo Race tulaj vagyok.
  • HPt
    #1685
    'a racing jobb mint az ms'

    nem érted meg te húgyagyú, hogy a racing ___szériahibás___?! az ms-em két évig bírta ki, liga futamokat nyertem vele, wr-eket futottam, a racing meg örülhetsz ha kibírja 2 hétig!
  • mEkLaU
    #1684
    Milyen szériahibás kormányt vettem én? Meg ki istenit Racinget?
    Bobbi látom az értelmi szinted a 0 felé derivál.Mondjuk az a stilusodon is látszik...ezt hivják ugyebár parasztnak!
    Tehát elismétlem mégegyszer emberek(??) haho..Racinget nem istenitettem ha nem tünt volna fel bár jobb mint az ms...aki ezt nem látja be az ö baja nem érdekel.Na káromkodjatok csak tovább, meg hözöngjetek, további sok sikert.
  • HPt
    #1683
    ez olyan mintha egy counter-strike világbajnoknak - aki teszem azt mx510-et használ - azt mondanád, hogy az szar mert csak egy tizes öcsém, milyen 'csóringer' vagy, idesass nekem mx1000-em van már 20 ropié'! és? szarrá verne, bár leginkább ki sem állna ellened

    annyi a különbség hogy ott elküldenének melegebb éghajlatra, mi meg próbálunk jobb útra téríteni :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1682
    tom még most az...;)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1681
    és ez teljesen igaz.
  • TasManXT
    #1680
    gyengéd voltál bábbi ;)
  • HPt
    #1679
    a faszságodat bizonyítja Meklau, hogy azt mondod azok használnak MS-t, akik szegények Huttu (mondd vmit a név? többszörös gpl világbajnok?) MS-t használt, nem azért mert szegény, hanem azért, mert az ms minősége egyszerűen jó, és kész

    te itt kevered a szart hogy milyen jó kormányod van ... mégis szar vagy, legalábbis én még sehol nem láttam a nagy meklau nevet, ellenben bobbi, king13, vagy akár jómagam mind-mind fel tudunk mutatni világszínvonalú eredményeket vagy lfs-ben, vagy gtr-ben

    ilyen embert sem láttam még, arra vág fel hogy drágán venne egy szériahibás terméket ... balfasz
  • ÁjjLe BoBBi
    #1678
    látom nem fogtad fel te marha látszik nem tudsz olvasni se vagy el se olvastad. akik lentebb írtak, többségük momo RACING tulaj. beszoptad.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1677
    na megékrezett a hozzáértő szerencsétlen balfasz. te el is olvastad mit írtak ide páran ? pedig ők bizony értik is hogy mit szövegelnek, ellenben veled. nem is tudom hogy mersz egy szót is szólni hogy ha forceoda van...itt inkább neked kellene kicsit felkapni a fejed és eltakarodni a jó kurva istennek a faszába mert szorul a hurok. nem úgy tűnik hogy a nagy momo racinges táborot akik bizony 100ból 99-en vannak itt lennének...nos hol vannak? hol vannak a habzószájú momo racing fanatukusok? nem találok egyet sem! az meg egyáltalán nem érdekel hogy te mit haluzol itt nekem hogy neked ezt meg azt mondták. vedd észrehogy neked itt pont nem jutott úgyhogy állj be a sor végére! MS-em van kisöreg nem momo force de ha gondolod az olcsóbb és véleményed szerint fos kormánnyal alázlak porrá hurkalé!
    az meg hogy pont CSocso-t akarod kioktatni az röhej :DDDDDDDD húzd be inkább a farkad azt takarodj a halál retkes faszába lámerka!
    most picit durva voltam, ideje volt már. de lazább hangvételben ott vannak lejebb az ellenérvek az álltalad istenként tisztelt momo racingre! inkább azokat olvasd el, FOGD FEL(!!!!!!), és végy egy csontot a szádba aztán kuss
  • mEkLaU
    #1676
    Ezen télleg nem fogok vitatkozni gondoljon mindenki amit akar én boldog vok a Force-ommal ti pedig legyetek boldogok haverjaiddal az MS-eitekkel.
  • mEkLaU
    #1675
    Meg ne haragudj csoringer barátom, de nekem piros van, az Force??Sokak szemét ez szurja sztem...Na mind1 nem vitatkozok.
    Ms-t azért hasonlitottam össze azzal mert nekem élményben kb afölött állt!Másnak lehet véleménye csak nekem nem?Gondoljátok ezt át egy picit!Azért irtam h sok ember véleménye h az MS szar mert sok ember mondta nekem ezt.Ne akard már Csocso jobban tudni azt h nekem mit mondtak meg mit nem...pár embernek le kéne szállni a magas lorol ezen a forumon aztán átértékelni.
    "de hogy MS-t wingmanhez hasonlítani...lol meglátszik a hozzáértés..."
    :DD onnantol h MS kormányod van nincs miröl beszélni:DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #1674
    jut eszembe amcsiba kapni még MS-t ?
  • ÁjjLe BoBBi
    #1673
    már pont azt akartam mondani hogy híjjuk be a csocsot mert megmondaná a frankót. hiszen még tőled kértem tanácsokat mikor vettem az MS-emet...sőt neked kettő is volt :) van is róla képem
    és én sem azt mondtam hogy momo racing alapjában véve egy szar kormány. a pedállal való bajlódás teszi SZÁMOMRA azzá...
    de hogy MS-t wingmanhez hasonlítani...lol meglátszik a hozzáértés...:)))
  • CSOCSO
    #1672
    nekem is voltak hibak... szerencsere megoldodott..!!! KOPP KOPP KOPP
    szal en ugyanolyan boldog vagyok mint az MS emmel..
  • CSOCSO
    #1671
    pedallal en is szivok... szet is szerelgettem meg ilyenek... a pedalok valoban rosszak.. meg magyar oldal is van ahol meg lehet oket fixelni..szal igen.. a pedalok azok szarodhatnak kokemenyen
  • CSOCSO
    #1670
    nem basztak at senkit... mikor kijott az MS 60 ezer ft volt egy ideig.. utanna persze azonnal ment lefele...
    es mostc sak azert olcso mert nem gyartjak mar...igy 8 ev utan?...:) hol fog annyit elni egy MOMO??? sehol...
  • CSOCSO
    #1669
    azert te is el vagy tevedve kokemenyen....
    ha meglesed a teszteket akkor latod hogy a momo es az ms szinte egyszo pontokat kapnak!!!.. plusz nekemvolt mindketto.. plusz aki az MS kormanyt szidja az eleg nagy fasz!!
    durva voltam de ez az igazsag!! aki egy minimum 4 csillagos kormany leszaroz az csak egy allat lehet!!!

    logitech wingman?? nah olyat is probaltam... FF hatasilag nem rossz... csak picit lehet rajta forgatni.. ezert szar...
    LOL... wingman felett kicsivel az MS?? LOL>. ROHOGNOM kell:)))))))))))))
    te csak azert irtad hogy sok ember mondja azt hogy szar az MS.. mert bobbi azt irta a momo rol hogy sokan mondjak hogy szar.. egyiket se tudom elkepzelni... mert mindkettovel nem keves tapasztalatom van...
  • CSOCSO
    #1668
    ja es nekem 6 evig volt MS...
  • CSOCSO
    #1667
    nekem most momo van.. MS volt.. nincs igazan kulonbseg a ket kormany kozott... az MS 28 ezerert sokkal jobb mint a MOMO 40 ert...
  • HPt
    #1666
    jól tudod :]
  • ÁjjLe BoBBi
    #1665
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #1664
    ja és az az MS ráadásul nem is az ffb-s :)) (ha jóltudom)
  • HPt
    #1663
    szerintem sem

    egyébként imádom amikor vki azt mondja: "a momo force ... de a fekete!"
  • king13
    #1662
    sztem Meklau nem tudja hogy mi a különbség MOMO Force és MOMO Racing között :)
  • HPt
    #1661
    hehe, miről van szó emberek? a momo racing _szériahibás_ termék! a momo force volt a jó kormány, és még mindig az, arra mérget vehetsz hogy nem romlik el

    nekem sidewinder-em van, pár poticserét túl élt már, de most jól működik, és bizony sok momo racing tulajt verek meg vele

    az újságírásról meg annyit: ismerek egy embert, aki meg nem nevezett internetes oldalra cikket írt a momo racing-ről, és istenítette ... megkérdeztem icq-n, komolyan gondolja-e, erre mondta hogy nem, meg neki is elromlott, dehát most minek húzza le
  • ÁjjLe BoBBi
    #1660
    mondjuk én még mindig ezen röhögök "Az Ms kormányok a Formula force gp-nél jobbak vmivel." :DDDDDDDDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #1659
    én még olyat nem próbáltam, bár nem is próbálnék mer nincs rajta ffb...;)
  • Mosquito
    #1658
    Hozzászólnék én is, mint momo racing tulaj, nekem pár hónappal ezelött, durván fél év után először a gáz, majd kicsivel később a fék pedál nem működött normálisan. Rengeteget sz0ptam vele, de most úgy tűnik, hogy jó *koppkoppkopp*
    Inkább játszanék ms-el ;)
  • TasManXT
    #1657
    részemről annyi, hogy én is a második racing-et nyúzom már és a pedál részét ha nem nézzük, akkor valóban rendben van. Marki írta még a kormány gyengéit, ami tényleg úgy van. Volt a 2 momo között egy 2 hónapos szünet, mikor egy MS nonffb Sidewinder-t használtam. MOndjam, hogy milyen volt? :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #1656
    igen ők is momo racing tulajok és bizony nem magasztalják az egekig...
  • Marki..
    #1655
    A MOMO Racing egy középkategóriás kormánynak mondható. Nem gagyi Tesco-s, de nem is profi, mint egy extrémdrága BRD, ECCI, vagy Frex. Azonban sajnos kivétel nélkül mindegyiknek van szériahiábája, folyamatos, napi használat mellet csak 1-2 hónapot húz ki a pedálja, utána garis csere, vagy buherálás rá a megoldás. Én csere helyett inkább megcsináltam, és már lassan 1 éve jól szuperál.

    Újság, tesztleírásokra nem szabad hagyatkozni, hiszen nem azért adják oda nekik tesztelésre, hogy teljesen leírják, ráadásul 1-2 nap nem elegendő egy tartóssági teszthez, azt folyamatosan nyúzni kellene.

    Amúgy jó a kormány, kinézetre sem rossz, tetszik a botváltó rajta, a fogása, pontossága, felszerelhetősége. Ami viszont nem, azok az előbb említett szériahibák, a kormány ellenállása hirtelen tekeréskor, meg a visító hangja.
  • TasManXT
    #1654
    a momo egy fos ;)
  • king13
    #1653
    Azért választották, mert a tesztelők nem úgy tesztelik mint egy játékos: én nem 1 napra veszek kormányt hanem 1-2 évre. Nos ami azt illeti a pedál már gyakorlatilag 1 év alatt híg fos lett, így ugye 2 évet gondolom nem is bírna ki...
    Annak hogy mindenki momo RACING-et vesz egyetlen oka az hogy már Force-ot és MS-t sem lehet kapni :) Szal 100-ból 90 MOMO-t vesz, vagy azért mert nem tudja hogy mekkkora fos, vagy mert nincs más :)

    Egyébként meg igen szánalmas hogy néhány hozzászólás után is ilyeneket írogattál, ahelyett hogy beleolvastál volna egy olyan fórumba ahol van is fogalma az embereknek arról hogy milyen ez a kormány.

    A kormány az maga tényleg jó, de egy szimben jó pedál nélkül szart sem ér.
  • ÁjjLe BoBBi
    #1652
    nos igen ő az akiről beszéltem :) de vannak még mások is...:) így már semmiképp nem lehet 100ból 99ember momo fan :DD
    Meklau ezt igen elbasztad :D
  • king13
    #1651
    Nos beleolvasgattam a dologba :)
    Tegnap kötöttem be a 2. momo-mat (az első pedálja gyakorlatilag használhatatlanná vált, DXTweak-kel megoldottam azért...). Ma benyomtam LFS-t és már befogott a fék. Pedál ki-be, utána meg maxot nem adott.
    Szóval aki úgy gondolja hogy juj a MOMO mekkora zsíír meg milyen jó az igenis tudatlan :)
    És igen, bárcsak MS-em lenne :)

    Meklau ha ez neked kevés akkor olvass bele az LFS Bajnokság Hardware topicjába :) ( itt van )
  • ÁjjLe BoBBi
    #1650
    nemtom hogy lesz ebből így 100-ból 99...annyit ért az én érvelésem is mint halottnak a csók. télleg nem akarom idehozni azt a kb 20-30 embert akivel egy bajnokságban tolom (Magyar LFS Bajnokság) de megmondanák a frankót hogy bizony emiatt a pedál baszakodással egy kalap szart nem ér.
    haver ma dugta rá a ZSÍR új momo racinget a gépre. az első indulásnál szarakodtak a pedálok!!! annyi hogy az előző momo-ja nem adott full féket, ez most full gázt nem ad...ennyit a racingről.
    nekem is megvan már régóta. nascar 2003 (papyrus), GTR, GPL, rFactor, LFS és még sorolhatnám mi mindenen lett hajtva és tökéletesen müxik az MS ez még soha nem járt gariztatáson...mióta megvettem ez itt hever az asztalon!!
  • Lacika 79
    #1649
    Akkor eddig 3:0