15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #1408
    amikor kijott az MS 96 kornyeken mi is majdnem ennyiert vettuk az MS Wheel-t de ha jol emlexem csak 60 volt..
  • Lacika 79
    #1407
    Mit vett 80 ezerért? Kormányt?!
  • Shan
    #1406
    Huhh...már csak 1 óra, és megvan...:)
  • Ruffi
    #1405
    Jo megvan a hiba egyik kábel rossz nem akormány...hát 80ér vette fater annak idején hogyan lenne rossz....:))
    Kábelt kell csak kicserélni....ammugy nem ijesztegetlek tökéletes kormány szinte....semmi baj nincs vele a legjobb a Force
  • oneal1
    #1404
    sajnos a momonál(eddig uygtudtam hoyg csak a racingnél)
    ez tipushiba!!
  • Lacika 79
    #1403
    Próbáltad "Combined"-re tenni a pedálokat? Mert nekem isw volt olyan régen, hogy fékezett egyfolytában és ez volt a baja.
  • Shan
    #1402
    GAngsarr: holnap már tudok segíteni. holnap jön meg a momo-m...:))) de ne ijesztgess, hogy ilyenek vannak vele..bazz..
  • Ruffi
    #1401
    Ja és az is feltünt GT-R-ben a probléma jelentkezése után hogy a gáz meg a fék sensitivity állitásnál külön állitja a kettöt amig nem volt baj addig együtt...Tegnap éjjel 1 körül semi baja nem volt ez délután 2-kor jeelntkezett amugy
  • Ruffi
    #1400
    Vki segitsen mer kül lehet benn leszek a kék fénybe....
  • Ruffi
    #1399
    Segitsetek lécci mer minnyá földhöz baszom ezt a szart
    Logitech MOmo Force....és GTR-hez használom mostanába semmi baja nme volt eddig...jövök haza sulibol bekapcsolom inditom minden ok a gáz meg a fék nme müködik........
    Logitech Profiler-be megnéztem és a fék max erön van semmit nem tudok ellene tenni.......ujra tettem má 3-szor és semmit nem ér.....segitsetek lécci!!!!
  • Shan
    #1398
    Igaz, a 2 még elmegy...hagyjuk. biztos csak nekem nem tetszik

    Amúgy itt egy link, lehet kérem óvasgatni:

    Kormány-kalauz
  • Breki33
    #1397
    szia
  • Lacika 79
    #1396
    Szerintem is. Mondjuk én a 4. résszel is elvagyok.
    Amúgy szia! :-)
  • Breki33
    #1395
    sztem pedig 1,2-es jó
  • Shan
    #1394
    Colin 234 a legjobb légpárnásszimulátorok





  • Panther
    #1393
    Kösz. Akkor egyelőre nem tudom, hogy mi van, de nem is foglalkozom vele, mert nem zavar annyira. A Tomshardware-n írták, erről a kormányról, hogy nem tdták beállítani a játékok alatt a középrehúzást, de az ott írtakat már elég kétkedéssel kezelem.
  • Breki33
    #1392
    Colin1
    Colin2
    Colin3 brrrrrrrrr
    Colin4
    Nascar
    GPL
    MOD-ok

    A GTR-hez és a TOCA2-höz még lusta voltam beüzemelni.

    Általában kicsire veszem az érzékenységet és max alá egyel az FF-t.
    DE FC-t nem nagyon állítok, igazság szerint a Colin3-at kivéve nemis emléxem, hogy ilyenre figyelni kellett volna.
  • Panther
    #1391
    Ha így van néhány beállítást leírhatnál hozzá. A következők érdekelnének: dead zone, FFB értékek (high, medium,stb...), középre húzás értéke, érzékenység.

    Milyen játékok alatt próbáltad?
  • Breki33
    #1390
    én nem állítottam
    de rendben műxik
    illetve a colin3-ban nem de a többiben igen
  • Breki33
    #1389
    hát azt írtad csak használtan lehet kapni
    s kisem írtad
    ez megzavart P
  • Panther
    #1388
    Nos én vettem alig használtan egy Microsoft Sidewinder FFB Wheelt, a tulaj nem sokat ment vele. Minden remek és nagyszerű kormány, de volna egy kérdésem, lehetőleg olyanhoz, akinek ez a típusú kormánya van.
    Be lehet állítani a középrehúzás mértékét? A Sidewinder szoftverben (nekem jól megy XP és 98SE alatt is) elvileg igen és a Windowsban nagyszerűen működik, érzem is, de amint betöltődik egy FFB-s játék, a középrehúzás elmegy, elszáll. Nem mintha annyira zavarna, de furcsának találom. A játékok: Nascar Racing 2003 és modjai, F1 Challenge és modjai, stb.
  • Shan
    #1387
    2-es pont.
  • Breki33
    #1386
    A Microsoft kimaradt
  • Shan
    #1385
    Egyébként szerintem mostanában nem sok alternatívája van a halandónak:

    Tapasztalataim alapján amit vennék, márpedig venni fogok a GTR miatt:

    1. Logi MOMO (legjobb, legdrágább)
    2. MS FF Wheel (nem lehet kapni, csak használtan -->rizikós)
    3. Logi FF (nem rossz, ismerem, de nem annyira teccik nekem, ára viszont jó)
    4. Genius FF (nem ismerem)
    5. "TESCO-s cuccok" (Target, Saitek, meg nevenincs cuccok, nem ismerem őket, de nem mernék venni)

    + Thrustmaster FF (a másik legdrágább, de azt meg csak f1 szimhez ajánlják)

    Tehát számomra marad a két logitech bébi.

    Van aki próbált már MOMO-t is, és sima FF-et is?
    Megéri azt a tizenpárezer plusszt??
  • Shan
    #1384
    bocs, bucser, lentről olvastam, nem láttam, hogy már válaszoltál.
  • Shan
    #1383
    Először szerintem hívd fel a garanciavállalót...(ez nem egyértelmű egyébként?), ha nem segítenek, akkor a kormány oldalán biztos van kontakt. emilt nekik.
  • Shan
    #1382
    Act-Labs RS... Meg kell venni hozzá külön a Pc, és a PS2 adaptert is....(egyiket kapod hozzá, a másik kb 5-6ezer.) Nekem a Pc-s volt, műbőr borítással, iszonyat jó fogással, jó kis bőr illattal:), szerintem az egyik legjobb leszorító technikával, és kellemes erősségű visszahúzó rugóval.. Szerintem jobb, mint a nem force-os MS.

    Lehet kapni force-os változatot is, de Mo.-on még sajna nem találkoztam vele. a honlapjukon van info.

    szeva!
  • Bucser
    #1381
    Act Labs RS sorozatához csak egy hátsó hardveres firmware-t tartalmazó rész kell kicserélned azt kell külön rendelned és tudod használni PC, X-BOX, PS-2-höz símán sőt PS-hez is... A lenti linkemet nézd meg... JA és elég csak az új csatlakozóaljzatot megrendelni és nem kell új kormányt venni...(cirka 100$-t spórolsz)
  • Bucser
    #1380
    Aki esetleg nem tudná és véletlenül Act Labs kormányra fájna a foga, vagy éppen hibás Act Labs kormánya van. Felújították az Act Labs honlapját ott is a webshop részt.. Nekem van egy döglődő Act Labs Force RS kormányom szétment az egyik potméter a gáz pedál helyén... Eddig kellett volna rendelnem egy teljesen új pedálrészt ahhoz, hogy használhassam újra a pedált de mostmár lehet részegységeket is rendelni.. Szal potmétert távtartót kábelezést Akár még külön motort is a force kormányba akár tengelyt vagy tokot.. Mindent amire csak a szétszerelés után szükséged lehet.. ÉS ami fontos Lehet faxon rendelni utánvéttel és postázáskor kell fizetni és igen légi postával megy Magyarországra isa dolog...

    Szóva kellemes meglepetés volt az új Act-Labs oldal.

    Brrr visszaolvasva ez olyan volt mint egy rossz TV shop reklám:)) De tényleg jó lett:)))
  • M@TriX
    #1379
    nekem az van, de most nem vagyok otthon, ha duig nem mondja meg senki, akkor majd megnézem neked.
    ha estig nem tenném, akkor vágj a fejemhez egy mailt, hogy elfelejtettem. ;)
  • MrTressy
    #1378
    köszi.De most nézem elfelejtettem irni a tipust na szóval egy logitech wingman formula force gp tápjának kéne a technikai paraméterei
  • Ruffi
    #1377
    Logitech Momo Force-m van
    Input 200-240V 0,25
    Output 24V 0,75 A
  • MrTressy
    #1376
    Megnézné valaki akinek van Logitech FFB kormánya,hogy az adapterre hogy mi van rá irva?Konkrétan a volt/áramra kiváncsi.Emlékeim szerint 20 volt/2A de nem vagyok egészen biztos benne
  • rusland
    #1375
    Sziasztok skacok!!!

    Van egy Saitek R4 Force Feedback tipusu kormnyom. Az a gaz vele hogy nincs driver WinXP operacios rendszerre: "Windows 2000/XP
    We're afraid that this product is not supported under Windows 2000/XP; it was discontinued in production some time ago and as a result will not receive any more driver updates". Nemtud valaki egy hazi keszitesu drivert neki v. valami fix megoldast? Az egyetlen megoldast amit ismerek az http://users.bigpond.net.au/Ramjet/index.html ezen az oldalon talalhato, Saitek kormanyt atszerkeszteni Microsoftra... Valaki?

    Thx elore
  • Sir IvanHoe
    #1374
    Hi!
    Nekem az a bajom, hogy elszakadt az ekszij ami mozgatja a kormanyt! Hol lehet ezeket szervizelni vagy ilyen szijjat beszerezni,mert amugy a kormany tokeletes allapotban van.
  • JohnnySmith
    #1373
    Hi!
    Olyan márkás kormányt keresek (Logitech szintüeket) ami kompatibilis pc-vel és ps2-vel is.
    Segítséget előre is köszönöm.
  • mozso
    #1372
    Probald meg ezt az oldalt: http://web.axelero.hu/mozso

    Vagy vidd vissza es kerj a masodik reviziobol. Dobozon Rev B., kormany aljan xxxxxxxx-1000 sorozatszam. Abban van par javitas.
  • Lacika 79
    #1371
    Részemről passz. Nem ismerem a kicsikét. De utána nézek.
  • Patesz
    #1370
    A típusa: TARGET

    A neve pontossan így van írva:
    Target Force Feedback USB Steering Wheel

    Model: 59085
  • Lacika 79
    #1369
    Ha tudnánk, milyen kormány, talán okosabbak lennénk. Így, hogy 8 gombos, nem sokat mond.