33477
12316971501353788406.png
  • Johnyy
    #1285
    én is így vagyok, szerintem járj el konditerembe és fogadj egy személyi edzőt akinek fizetsz és akkor nem hagyod kárbamenni a pénzt
  • Hamlet
    #1284
    Hogy veszitek rá magatok hogy edzzetek?

    Én lusta vagyok? Most is kellene vagy 150 fekvőt lenyomni... le is fogom... de gyakran kimarad egy-egy edzés és már látom előre, hogy egyszer csak úgy vége lesz mintha soha el se kezdtem volna... akkor pedig 2 hónap alatt ott vagyok mint ahol elkezdtem.
  • Johnyy
    #1283
    EZ olyan mint egy montázs... mi? Az a nyak túl erős ahoz a felyhez
  • Hamlet
    #1282
    Nem enyhén...
  • Breki33
    #1281
    Hát sztem ez ronda
  • kritikuss
    #1280
    A következő gyári, eredeti bodyfilmhez is megfelelő angol tudás szükségeltetik. Eladó, ha valakit érdekel.

  • Hamlet
    #1279
    Nekem általában meg van feszitve a hasizmom... Most is ülés közben... nem tudom miért talán valami idegi alapon de tényleg folyton be van feszitve, mondjuk talán emiatt vagyok ilyen sovány... persze lehet, hogy hülyeség és ilyen nincs is
  • Breki33
    #1278
    affenébe

    irigyellek

    énmeg hasazhatok majd minden nap P
  • Hamlet
    #1277
    Eszem rá :)
    Nem.. nem csinálok rá semmit. A fekvő és úszás közben dolgozik. De egyébként soha életemben nem csináltam felüléseket mégis kockás a hasam. Talán az alsó részre férfne rá valami. Szóval a hasn nálam hanyagolva van...
  • Breki33
    #1276
    De csinálsz rá valamit?
  • Hamlet
    #1275
    Mi van vele? :) Itt van. Semmi baja, nem lett nagyobb :)
  • Breki33
    #1274
    és a hasad?
  • Hamlet
    #1273
    Örömmel jelentem, hogy 1 hónap alatt 73-74kg-ról 79-re "hiztam" :))) Tök jó! :) Mondjuk amennyit eszem az valami hihetetlen. 1 nap erős edzés és utána sok kaja, másnap nincs edzés és iszonyatos mennyiségű kaja :)
  • kritikuss
    #1272
    Egy újabb bodybuilder film érdekesség

  • lwb
    #1271
    sziasztok!

    pesti kartársak és kartársnők segedelmét kérném! a xiii. kerületben vagy attól nem messze keresek jó* konditermet. aki tud, legyen szíves segítsen. ha lehet pontos címmel. köszi!

    * jó = nem csak fekvenyomópadok meg súlyzók vannak. legalább 3 gép/izomcsoport (főbb izomcsoport) legyen és a trénerek csak akkor szóljanak, ha az ember kérdezi őket.
  • kritikuss
    #1270
    Dorian edzőfilmje sem "kismiska"!!! A gyári, eredeti film eladó.

  • kritikuss
    #1269
    Egy lesi-fotós örökítette meg a képet az idei San Franciscoban megrendezett expon.

  • kritikuss
    #1268
    A következő gyári, eredeti filmhez megfelelő angol tudás szükségeltetik!!!!

  • Hamlet
    #1267
    Ja... én is rendesen érzem a vállam most is :) Meg lábra volt jó nekem, de úgy hatékony ha direkte erőből úszok vállból és lábbal is, nem túl gyors, de erőteljes mozdulatok... végig. Alig tudtam egyenesen menni 2,5 km úszás után :)
  • Zsoldos
    #1266
    Oksa. Nekem is ez volt nagyjabol az elkepzelesem. Sulyzozas kis/kozepes sullyal nagy ismetles-szammal, es laza kocogas sok 100 meteres sprinttel tarkitva ( anaerob modon).
  • Zsoldos
    #1265
    Azert a melluszas eleg komplex erokifejtes, nem ennyire szeparalt a hatas. Pl. erosen ottvan a hatizom, sot a karmunka lelket kepezi. Es vallal egyutt mellizmot is fejleszt (elorenyulaskor). A bicepsz talan egyedul, ami erosen hanyagolva van.

    En nem uszok rendszeresen, iden nyaralas alatt 2 hetig usztam napi 1 intenziv orat. Hat en nem vagyok teljesen edzetlen, de az elso par nap eleg fajdalmas volt :)
  • Hamlet
    #1264
    úszók biza! Szerintem az úszóknak van "ideális" alakjuk.

    El is mentem úszni... bár nem voltam olyan formában mint régen egész jól megdolgoztattam magam. Az a lényeg, hogy végig izomból kell úszni, a normál evickélés nem számít semmit, az csak bemelegítésenek, levezetésnek (néha közben pihenésnek) jó. Sajnos csak mellben vagyok erős, gyors/hát elég gyengus. A mellúszás viszont (nálam legalábbis) csak vállra és kicsit lábra/karra megy.

    Ezért szerintem egyelőre elég jó kombináció a fekvőtámasz és mellúszás. Ezt csinálom most (persze 2 egykezes súlyzóval bicepsz még befigyel).
  • Breki33
    #1263
    sztem sok edzés viszonylag kisebb súlyok és nem kell fehérjebevitel külön

    igazából énis így edzek

    nekem speciel nem tetszenek az itt belinkelt képek inkább olyanok mint a tornászok úszók
  • Zsoldos
    #1262
    Eronlet az megvan futas miatt, en masra gondoltam. Az altalad lent belinkelt oldalon ez olvashato:

    "Egy idő után az izomszövet alkalmazkodik, és ellenállóvá válik a mechanikai terhelés okozta behatásokkal szemben. Amint ez a hozzászokás (inger-rezisztencia) bekövetkezik, a növekedés megáll, bár az idegi és az anyagcsere alkalmazkodás tovább tarthat. (Az izomnövekedéssel szemben az erőnövekedés főként neuromuszkuláris jellegű, alapvetően a motoros egységek „aktiválásától” függ.) "

    Tehat ha hozzaszoksz az adott terheleshez, kialakul az annak megfelelo izomtomeg. De az eronovekedes ezek szerint valamennyire fokozhato tovabbi idegi alkalmazkodas reven (ugy hallottam, ez a sebessegre is pozitiv iranyban hat). Szoval kerdesem az, milyen edzessel lehet ezt maximalizalni.
  • Breki33
    #1261
    Az nem c64 topic P

    Na ha magas ismétlésszám az neked pont jó
    Amúgy ha erőn kitartást erőnlétet értesz akkor a súlynélküli aerob mozgások kifizetődők.
  • ricsi1
    #1260
    mit sportolsz?
  • Zsoldos
    #1259
    Na inkabb ide, mint a c64 topicba :) Elkezdtem mar akkor a kepen lathato dulongelos bacsi gyakorlatat (dulongeles nelkul) az elulso szekciora. 2 naponta csinalom. Mivel sajnos csak egy 13 kg-s sulyzom van, lassu visszaengedessel, magas ismetles-szamokkal es intenzitassal tudom csak igazan leterhelni (20-25). Igy masik ket vallgyakorlattal karoltve elegge beut. Mar el is kezdett noni, de 1-2 hetet meg gondoltam varok azert a visszajelzessel:)
  • Zsoldos
    #1258
    Hat nekem nem a latvany kell, hanem ero. 80kg -s sulycsoportban minel tobb (sajna gyorsan novok es mar tulleptem). Persze szigoruan natural modon.
  • FtranX
    #1257
    inkabb adj nekem par kilo izmot :)
  • Hamlet
    #1256
    Milyen problémáid vannak! :))
  • Zsoldos
    #1255
    Egy rendhagyo kerdes: Olvasva az irasokat es a belinkelt cikkeket, ugy tunik, hogy nincs teljesen szoros osszefugges az izom merete es ereje kozott. El lehet elerni valahogy, hogy ugy csokkentsem a sulyom+izmaim meretet, hogy az elert erom megmaradjon?
  • Johnyy
    #1254
    Azta :O
  • kritikuss
    #1253
    Ezúttal ausztráliából egy film.

  • kritikuss
    #1252
    Igazad van ez is a megnyílvánulás egy fajtája,amely jellemzi a tulajdonosát, de ha megengeded nem fűznék hozzá semmit, mert erre a szintre bocs, de nem megyek le.
  • ricsi1
    #1251
  • kritikuss
    #1250
    Egy újabb bodybuilder film érdekesség.

  • kritikuss
    #1249
    Egy újabb bodybuilder film érdekesség.

  • Hamlet
    #1248
    oké... :)
  • Breki33
    #1247
    mert fake

    nézd meg jobban
  • Hamlet
    #1246
    Hát ez valami undoritó