33477
12316971501353788406.png
  • BránerMaister
    #1485
    #1479 ????
  • BránerMaister
    #1484
    nem nagyon tud érdekelni hogy mit hiszel, nyugodtan hidd csak azt hogy én vagyok bránermaister. nem érdekel.
  • hykao #1483
    Akkor a faszér' ezen a nicken írkálsz banyek???
    Meg mi a faszt kavartok a nickekkel állandóan???
    Mellesleg sztem te bizony még mindig a lokista vagy...legalábbis ugyanaz a stílus... :)
  • BránerMaister
    #1482
    mi van? én bránermaister unokatesója vagyok és nem 100kg hanem 66kg.
  • hykao #1481
    Szerintem elsősorban a fogyásra koncentrálj, kezdd el az edzéseket, hangolódj rá...s aztán ráérsz majd táplálékkiegészítőzni...
  • BránerMaister
    #1480
    Válaszotokat előre is köszi!
  • BránerMaister
    #1479
    Hello ! Mi a véleményetek a CYTOPRO 40-ről ? Elvileg ez csak fehérje. 16 évesen elkezdeném szedni lenne káros következménye???
  • OPM
    #1478
    ahogy fejlődik az ember, emelni kell a súlyokat és jól esik látni hogy egyre több megy ki... az pedig az ember természetéből fakad, hogy kiváncsi a határokra...

    sajnos nem edzőterembe járok így más hatásos gyakorlatot nem tudok végezni mellizomra
  • FtranX
    #1477
    A csúcsnyomással kapcsolatban egyetértek. Nem is nyomtam csúcsot már vagy 3 éve (akkor 130 volt).

    Viszont fekvenyomás az egyik "alapgyakorlat", amely nélkül szerintem nincs melledzés. A "lényege" pont abban rejlik, hogy sok izomcsoportot mozgat meg.
    A sérülésveszély benne van a pakliban, de megfelelő végrehajtás esetén minimális (mint ahogy más gyakorlatoknál is).
  • hykao #1476
    Na látod ez az ami - azon kívül, hogy lehet egymás közt hemszegni vele - teljességgel lényegtelen!
    Ez a csúcsnyomásos baromság csak arra jó, hogy esetleg beszedjél egy jó kis sérülést.
    Nálunk a teremben van egy dagadt madár, aki lejön a terembe, kajával-piával, órákig ott ücsörög, be nem áll a pofája, és semmi mást nem csinál, csak párszor csúcsot nyom, úgy hogy közben hárman figyelik a súlyt, nehogy ráessen...majd pofázik, meg zabál tovább...pfff, mekkora egy barom banyek... :)

    Én pl. sose néztem, hogy mennyi a csúcs. Biztos nem sok, mert a maximum, amivel szériáztam a 90 kiló volt...de ki a rákot érdekel, hogy mennyi a csúcs? Nincs az életnek olyan területe, ahol ez érdekes lenne...hacsaknem a nagyotmondó versenyen (de ott úgyis mindegy a valóság...) vagy ha erőemelő akarsz lenni... :))

    Egyébként manapság sokan úgy vélekednek, hogy magára a fekvenyomsára nincs is szükség a mellizmok fejlesztésében, mert nagy a sérülésveszély, valamint egyáltalán nem megfelelő izolációs gyakorlat, hisz sok más izmot is túlontúl igénybevesz...
  • OPM
    #1475
    1 kérdés: nektek mennyi a max súly, amit fekve ki tudtok nyomni?

    én most értem el a 80kg-os "álomhatárt" :D
    amikor keztem kb 1 éve, a 40 sem ment ki egyszer sem, jól kiröhögött mindenki tesin, asszem ennek hatására kezdtem az egészet
  • FtranX
    #1474
    "ösztrogénördögök"!
  • hykao #1473
    Há' ja, ez ilyen férfidolog...de még mindig jobb, mintha a picsád szélesedne, meg ilyenek... :))
    Bár sok madarat látni, akik a nagy pocak mellett nőiesen is híznak...az ösztrogénördögök, mint pl. Győzike... :)))
  • FtranX
    #1472
    jah!

    Keresztanyám is súlyproblémákkal küszködik. Nem akarja elhinni, hogy nem ér semmmit a napi fél óra kocogása meg a káposztaléivása.
  • hykao #1471
    Először is szelektív zsírégetés nem létezik...másodszor pedig a futás nem a legjobb módszer a zsírégetéshez...mert pl. túlontúl megterheli az egész szervezetet, valamint egy férfi esetében a zsírégetés kb. 30 perc aktív mozgás után indul be (nőknél ez kb. 45 perc)...tehát kb. 45 perc futás kéne az eredményhez, ami fölösleges megterhelés egy átlagember számára...(sokaknak pedig egyszerűen lehetetlenség... :D)

    Egyébként mindig jókat röhögök, amikor nők panaszkodnak, hogy futnak, és mégse fogynak eleget...szegények nem vágják, hogy 1 órát kéne futniuk, hogy érjen valamit...na és vajon melyik fut alkalmanként 1 órát... :))
  • FtranX
    #1470
    ha akarok, fogyni könnyen tudok. de mivel a testrészeket nem lehet külön fogyasztani, ezért a hasamon mindig több lesz, mint máshol.
  • Dynamic
    #1469
    Hát ez sajnos kevés.Lehet itt 100 km-eket is futni meg a végtelenségig hasazni, SEMMI látszattja nem lesz megfelelő diéta nélkül.
  • Dynamic
    #1468
    Egy ilyen nővel tuti nem feküdnék össze, mert végig az az érzésem lenne, hogy egy férfivel vagyok.
  • a shot
    #1467
    heti min 3 alkalom 20 percfutás majd ezt ahogy tudod növeled és 2-3 hónap alatt egy csepp zsir nem lesz a hasadon.
  • Zsoldos
    #1466
    Ez tenyleg alkati dolog sajna, de azert lehet vele mit kezdeni. Izomtomeg novelese (anyagcsere fokozas miatt) biztos jo, es nekem heti 2 futas beiktatasa is segitett. + feherjedus, zsirszegeny etrend, ami talan a legfontosabb. body.builder.hu -n olvasgasd az edzesterveket, meg a taplalkozasi tanacsokat.
  • FtranX
    #1465
    Én is ezzel a problémával küszködök. Amikor a bicepszem már keresztszálkás, a hasamon még akkor kezdenek látszani a kockák.
    Sajnos, ezzel (a zsírleszíváson kívül) nem nagyon lehet mit kezdeni.
  • atlon
    #1464
    Hali! Táplálkozási tanács kellene. 2 éve 56 kg voltam, 183 cm-es magassághoz. Egyes weboldalak súlykalkulátorai szerint nőnek is sovány voltam. Ekkor kezdtem el gyúrni, és most 70 kg vagyok. Az egyetlen gondo hogy hasamon még mindig sovány testalkatom mellett aránytalanul nagy zsírpárna rakódott le. Ezt szeretném majd egy külön diétás program keretein belül leadni, de ehhez nem tudom, milyen táplálékkiegészítőket használjak, mert ugye vad zsírégetésbe nem kezdhetek bele. Tud valaki ajánlani valamit?
  • FtranX
    #1463
    gondolom a gerincet nagyon terhelő gyakorlatokkal finoman kell bánni, de ezt az orvosod úgy is megmondja.
  • FtranX
    #1462
    Nem az a fontos hogy fehérjeturmix-ot egyél, hanem hogy ha kondizol, akkor megfelelően táplálkozz.
    Ez azt jelenti, hogy naponta minimum 2g/testsúlykilogramm fehérjét, megfelelő mennyiségű és minőségű szénhidrátot, valamint zsírt kell fogasztani. A fehérje jöhet húsból, fehérjekoncentrátumból, tejből, vagy ezek kombinációiból. Szénhidrátforrásnak pedig nagyon jók a tésztafélék, stb.
    Ha szépen akarsz fejlődni, akkor ezt nem kampányszerűen (1-2 hónapig) kell csinálni, hanem folyamatosan. Tehát nem sok értelme van venni egy doboz fehérjét és várni a csodálatos fejlődést.
  • BránerMaister
    #1461
    szóval szednék fehérjét eléggé kilenék gyúrva, mert kurva sokat sportolok. szted érdemes turmixot szedni?
  • BránerMaister
    #1460
    de amúgy félévente járok a gerincem miatt ellenőrzésre, heti 2x-er jönn hozzám gyógytornász és vele néztük meg, hogy mit lehet és milyen gépet nem a konditeremben. ( Heti 2-szer úszók, 2-szer kondizok, 2-szer gyógytorna, 3 tesi óra, otthoni gyakorlatok. )
  • BránerMaister
    #1459
    az hogy van gerincferdülésem az számít?
  • FtranX
    #1458
    ha egészséges vagy, akkor igen.
    (amit boltban meg tudsz venni, azt nyugodtan eheted)
  • BránerMaister
    #1457
    egy héten sokat sportolok: úszás, kondi....
  • BránerMaister
    #1456
    ennyi éves korban lehet?
  • FtranX
    #1455
    nem káros
  • BránerMaister
    #1454
    HEllo! Azt mondjátok már meg, hogy a Protein Turmix-ok károsak-e, (itt azokra vagyok kiváncsi, amelyek 99-100%-ban tartalmaznak fehérjét.) 16 éves vagyok és nem tudom hogy szedjek-e?
  • dardevil
    #1453
  • kritikuss
    #1452
    ...ha valakinek kevés a rendszeres edzés, annak ajánlott időtöltés...

  • hykao #1451
    Ki ez? Tony Soprano felesége kigyúrva? :P
  • kritikuss
    #1450
    Értem én, hogy mire gondolsz, de nem hagyatom ki, ha valaki feldobja a labdát, akkor azt le ne üssem.... De azért nincs harag ;-)))
  • FtranX
    #1449
    Ja, énis. Most, hogy túl vagyok a suli nehezén, sokkal inkább van kedvem a testemre is odafigyelni. :)
  • dardevil
    #1448

  • hykao #1447
    A kinézetére értettem... :)
  • kritikuss
    #1446
    Nekem is ekkora van, lesz, lenne, már nem is tudom mit is beszélek...