33477
12316971501353788406.png
  • sirdond
    #1365
    szeva mindenkinek!
    Az efedrin nevű anyagról tudna nekem valaki egyéni vagy szakvéleményt mondani?
    Előre is kösz
  • kritikuss
    #1364
    Ha valakit érdekel, kattintson ide is...
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • kritikuss
    #1363
    Anotino, és FtranX véleményével csak részben értek egyet. Nagyon nem akarom kivesézni a dolgot....
  • FtranX
    #1362
    Demokrácia van. Mindenkinek joga van hülyét csinálni magából és mindenkinek joga van a hülyét kinevetni. A srác is biztosan értékes ember, vannak érzései, de amíg nem mondom a szemébe a véleményemet, addig azokat nem is sértem meg. Biztos vagyok benne, hogy a cikizők nagy része sem tenné ezt.

    A bulvársajtóval kapcsolatban egyetértek.
  • Anotino
    #1361
    Nezd, szerintem ezzel kapcsolatban nem kell filozofiai melysegekbe merulni.Ha pl uszoversenyre megy olyan, aki nem tud uszni, meg fogjak mosolyogni, be fogjak jatszani a tv-be stb. Ennek megitelese nem hiszem, hogy intelligencia fuggvenye lenne, egy ilyen szituacio teljes vallszelesseggel beleillik a humor kategoriaba..

    Ha a srac azt szerette volna megmutatni, mire kepes, vagy csak ismerkedni akart volna, talan eloszor egy edzoterembe kellett volna lemennie, nem kiugrani a fotelbol es irany a testepitoverseny.. (az gondolom szamodra is nyilvanvalo, hogy nem edzett semmit)
  • kritikuss
    #1360
    A mai világban a probléma, hogy nem figyelünk egymásra, gyülölködünk. Mindenben a rosszat keressük. Ezért utálom a napi bulvár sajtót is. FElröppent jobb estben egy kacsa hírt, s nem foglalkozik azzal, hogy egy embert totál tönkrevág. A lényeg menjen a szekér, döljön a pénz, s cirkuszra éhes agyilag nulla emberek pedig sikítozzanak az örömtől amikor látják a cikizést.
  • kritikuss
    #1359
    Egy emberről én csak akkor tudok véleményt nyílvánítani, ha ismerem őt, addig nincs jogom hozzá, vagy az csak FELTÉTELEZÉS, és nem vélemény. Rossz esetben RÁGALOM. Van egy "fehérbölény" aki megérzésem szerint életében egyszer szeretett volna színpadon állni, megmutassa azt, hogy ő mit is tudott kihozni az edzéssel, a bodys szeretetével, stb. Szeretne nagy nevek között látszani. Szeretne bodys barátokat találni. És lehetne keresni az okokat, amiért ő ott megjelent és kiállt. Senki sem Cutler-ként születik. Tudom tudom van önkritika is a világon, de hát ki tudja kivülállóként egy másik ember belső gondolatait felfogni megérteni. Ez csak akkor lehetséges, ha megismerjük a másikat, beszélgetünk vele, stb. Tudod nagyon könnyű bárkiről is a legrosszabb véleményt, olykor rágalmat kialakítani. Mivel én soha nem beszéltem a sráccal, csak egy másik fórumon láttam a fotókat amik róla készültek, és egy cikizést, ezért mertem csak egy gondolat erejéig "FTRANX" fantázia nevű fórumos képéhez itt hozzászólni. Számomra továbbra is az ember a fontos.
  • FtranX
    #1358
    hűha! :DDD
  • Anotino
    #1357
    aki bohocot csinal magabol, miert zavarna, hogy cikizik? :)
  • kritikuss
    #1356
    Sajnos egy másik fórumon eléggé kicikézték "fehérbölényt". Valóban nem egy bodybuilder, de EMBER!!!!!!
  • kritikuss
    #1355
    Ha érdekel a téma kattints ide is

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004


  • kritikuss
    #1354
    Egy body and fitness verseny.....


  • kritikuss
    #1353
    Stefan az idén szintén járt Magyarországon, és többek között filmet is forgattak vele.

  • FtranX
    #1352
    LOL

  • kritikuss
    #1351
    Az alábbi 800x600-as wallpapers közül ha valakit érdekel szívesen elküldöm.

  • Zsoldos
    #1350
    Hat nem tudom mennyire van hozzad kozel :) 3-as metro hatarutnal van egy sportpalya (nehez elteveszteni), ott van egy terem is. Mikor meg oda jartam (feb-marc kornyeken) 4000 ft-ert vettem a 12 alkalmas berlet. Nagyobb 'cimletben' meg olcsobb. Ami jo benne, hogy nagyon nagy, nem sok az ember (abbol is egesz jo no-arany:), igy nemkell varni semmire, es van egy kulon kis szoba, ahol lehet zsakolni is. Ha kozel van neked, probald ki.
  • AMD Norbee
    #1349
    mmelyik???
  • Tetsuo
    #1348
    Nekem Győrben kéne..
  • Zsoldos
    #1347
    En tudok egy nemolyan jo meg puccos, de hatalmas es nagyon olcso helyet.
  • tajfun
    #1346
    Biztos van ott epitkezes, kevered a betont, dobalod a teglakat, es kesz. :)
  • Johnyy
    #1345
    Szivesen, de Sz-en tudna nekem ajálani???
  • AMD Norbee
    #1344
    De azért köszi
  • AMD Norbee
    #1343
    Nem szolnokon nem kell!
    Bp-i vagyok
  • Johnyy
    #1342
    És Szolnokon???
  • AMD Norbee
    #1341
    Sziasztok!!
    Nem tudnátok Budapesten jobb fajta, de nem drága konditermeket mondani??
    Mert pont kondizás elött állok de nem találtam még jo termet:(


    Elöre is köszi a segítséget...
  • Zsoldos
    #1340
    jaja ;)
  • Breki33
    #1339
    Hát énse Kánkánra gondoltam, inkább az izmok ellazítására

    Legjobb egy masszőr csaj lenne utánna P
  • Zsoldos
    #1338
    Sokat nyujtok enis kuzdosport miatt. Ott a bemelegitesi fazis utan vagy annak vegefele szoktunk nyujtani. Egy konditermes edzo azt mondta nekem, hogy kozvetlen edzes utan nem ajanlatos tulzottan nyujtani. Legalabbis meg kell varni mig kimegy a ver az izmokbol, es utana, de legjobb pihenonapon.
  • Breki33
    #1337
    gondolom akkor nem a karácsomfa módszert alkalmaztad

    nyújtás inkább pl ajtófélfánál

    egyik nyáron fociztam vizifociban ilyen hustornyok ellen

    alig tudtak megfordulni olyan merevek voltak

    agyba főbe szivattam őket pedig magas vagyok
  • Zsoldos
    #1336
    Azert irtam ugy, mert vegulis nem sok koze van az ott leirt HST tervhez, sajat edzestervvel nyomom. Csak a ketnapos edzes periodust, a rovid intenziv edzest, regeneracios idot, es az egyeb fobb iranyelvekbol vettem at. Kepet meg netre fel nem rakok :)
  • Zsoldos
    #1335
    Hat fekvo veszelyes, en nyomtam nagymennyisegeket el elhagyott bemelegitessel, es a konyokom nem halalta meg. Szerintem mindenkepp min. 10 perc warmup kell. Lazitas alatt nyujtast ertesz, vagy lerazast?
  • Vlala #1334
    Köszi, ezt kipróbálom!
  • Breki33
    #1333
    Sokan fekvőtámaszokat csinálnak súlyzós edzés előtt
    szval bár fontos a bemelegítés itt sztem inkább az utánna történő lazítás a fontosabb
  • Hamlet
    #1332
    Tök mindegy. Ahogy Breki mondta amennyit birsz alapból. És melegits be előtte valahogy... erre biztos tudnak valami okosat én csak ugrálgatok, karkörzések ilyesmit csinálok és az első fekvőnél csak 8-10-et csinálok, bemelegítésnek,

    Én pl. 5x10-el kezdtem... de én még most is gyengus vagyok. most cirka 5-7x20-at csinálok.
  • Breki33
    #1331
    Ez egyéntől függ
    ki mennyit tud alapból

    Próbálhatsz pl ma amennyit tudsz és minden nap eggyel többet. :-)
  • Vlala #1330
    Köszi a biztatásokat!
    Hamlet:
    "2 naponta 1 naponta nyomj pár fekvőt."

    Úgy kábé mennyi legyen az a pár?
  • Hamlet
    #1329
    Szerintem kezdd a fekvőkkel és súlyzóval, ha van. De elkezdeni tök jó a fekvőtámasz. Nagyon óvatosa kezdd el, az elején nem szabad sokat csinálni, mert veszélyes lehet. Saját tasztalat!!! Szóval az elején nyugisan.. 2 naponta 1 naponta nyomj pár fekvőt. Az első 2 hónapban iszonyúan lehet fejlődni, fantasztikus érzés lesz elhiheted! Csak tényleg nem szabad túlzásba vinni, ami "nem esik jól" vagy fáj azt már ne csináld. Ha belejöttél akkor lehet kicsit keményíteni... meg menni konditerembe stb.
  • Breki33
    #1328
    mindig van egy gázabb

    de ha ez zavar egy hónapig hozd fel magad otthon a már említett módszerekkel
  • Breki33
    #1327
    te miis az a hipertrófia-orientált jellegu ? :-)

    ja HST

    muti egy képet :-)
  • Vlala #1326
    Szerintetek 24 éves fejjel és 5 éve számítógépen edzett testtel nagyon gáz elmenni konditerembe? Kellene már valamit kezdeni magammal, de valahogy nem visz rá a lélek...